امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 فروردين 2، 19:42)chakavak نوشته است:
نقل قول: اما پاسخی دادم که شما توجه نکردید
---------------------------------------------------------
اگر عمومی تذکر دادم، علتش این بود که بعضی کاربران تازه وارد شاید به فضای کانون آشنایی نداشته باشند.

اما شما هم توجهی نکردید

نقل قول: 2-به آنهایی که به حد و حدود قائل نیستن حد و حدود را تفهیم کنید نه آنان که خود بدان ها قائل اند.

خیلی ساده است چکاوک جان

پنج نفر داخل یک اتاق هستند.
سه نفر قانون رو رعایت می کنند.
دو نفر رعایت نمی کنند. (چون تازه وارد هستن و ناآشنا)

مدیر در جمع تذکر می دهد که این قانون باید رعایت شود. یک بار قوانین رو یادآوری می کند.

واکنش سه نفر رعایت کننده چه می شود؟ اصلا آنها مخاطب نبوده اند که دلخور شوند. اتفاقا آنها به دل و زبان تایید می کنند.
نه این که اعتراض کنند.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 فروردين 2، 19:53)chakavak نوشته است:
نقل قول: مدیر در جمع تذکر می دهد که این قانون باید رعایت شود. یک بار قوانین رو یادآوری می کند.

به اکثریت تذکر نمیدهد به اقلیت تذکر می دهد،فکر کنید ماشین شما لاستیکش پنچره،شما کل ماشین رو تعمیر می کنی؟

تذکر نه به اکثریت بود، نه به اقلیت، به همه بود تذکر

خداحافظی

نقل قول: من هیچ تصوری مغشوشی از مدیران نداشتم و ندارم،خدمات شما ستودنیست.

اینو نگفتم که کسی ازم تقدیر کنه
فقط گفتم که بدونید تافته ی جدا بافته نیستن

نقل قول: فک کنم به اندازه کافی،با پیام هایی که گذاشتم،فضای کانون تهدید شده،شاید وقتش رسیده که مدیریت کمیسیون خاص تشکیل بده.
این قضیه هم تصمیمش با مدیریته و دیگه نیازی به مطرح کردن از سمت شما نیست

هرچند که هنوز هم متوجه کنایه کلامتون هستم و تاحدودی می دونم می خواید به چی برسید ولی دیگه تمایلی به صحبت کردن در این مورد ندارم، چون فکر می کنم همه چی روشنه

موفق باشین 53
(1399 فروردين 2، 20:07)رهگذر1 نوشته است: چکاوک جان داداش این همه هرجا میگن ویروس کرونا اومده مراقب باشین بنظرت چر اینقدر تاکید می کنن

این موضوع روابط هم همینطوره چون هوای نفس شوخی بردار نیست شاید اولش به یکی بگی خواهر بعدش با اسم صدا کنی آخرش... اگه واقعا خیلی صمیمی هستی چرا نمیری با یه بیمار روانی و عقب افتاده این صمیمیتو بروز بدی و میری سراغ جنس مخالف

دلیلش اینه نفس داره مارو کنترل می کنه و حواسمون نیست دقیقا مثل خودارضایی که کنترلش گاهی از دستتمون خارجه ولی متوجا نیستیم

روابط دختر پسر هم آخرش مشخص،، نیازی به بازگو کردن نیست

شاید شما اراده قوی داری ولی شاید یکی مثل من نتونه خودشو کنترل کنه این تذکرات بر همه هست از جمله بنده

آقای رهگذر عزیز
آنطور که بنده فهمیدم، اعتراض چکاوک به این قانون نبود، اعتراضشون به این بود که چرا تذکر به ایشون داده شده، با وجود این که همیشه مراعات کرده اند ایشون.
و گرنه در این مورد با ما هم نظر هستن. 302

خداحافظی

18
چقدر تند تند پست میگذارید 
من وقت نمی کنم بخوانم اصلا
فقط اومدم بگم 
عید مبعثه
عیدتون مبارکاااااااا Confetti Confetti Confetti
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه Greenstars

آقا چکاوک 
همه گفتن که اون پیام برای شما نبوده
دیگه خواهشا از خداحافظی و اینا نگید
بخدا اعصاب خودتون را خرد میکنید
بنظرم همه اتون 
 یه لیوان آب بخورید 
یه ذره نفس عمیق بکشید

دوست عزیز حضور شما مسلما اینجا به هممون میتونه خیلی کمک کنه
پس اگر میشه خواهشا ما را ترک نکنید
Khansariha (8)

و البته فکر کنم بر عکس شما اون تذکر برای منم بوده
و تموم سعیمو میکنم 
اون طوری که آدم های این جمع دوست دارن رفتار کنم
چون از روابطی که اینجا منع شده به اندازه کافی ضربه خوردم
و البته اینجا و آدم هاشو خیلی دوست دارم
انشالله که با رفتار جدیدم دیگه کسی ناراحت نشه

آقا چکاوک شما هم خواهشا وایسید و به هممون کمک کنین لطفا Khansariha (8)
(1399 فروردين 2، 20:25)123Sanaz123 نوشته است: 18
چقدر تند تند پست میگذارید 
من وقت نمی کنم بخوانم اصلا
فقط اومدم بگم 
عید مبعثه
عیدتون مبارکاااااااا Confetti Confetti Confetti
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه Greenstars

آقا چکاوک 
همه گفتن که اون پیام برای شما نبوده
دیگه خواهشا از خداحافظی و اینا نگید
بخدا اعصاب خودتون را خرد میکنید
بنظرم همه اتون 
 یه لیوان آب بخورید 
یه ذره نفس عمیق بکشید

دوست عزیز حضور شما مسلما اینجا به هممون میتونه خیلی کمک کنه
پس اگر میشه خواهشا ما را ترک نکنید
Khansariha (8)

و البته فکر کنم بر عکس شما اون تذکر برای منم بوده
و تموم سعیمو میکنم 
اون طوری که آدم های این جمع دوست دارن رفتار کنم
چون از روابطی که اینجا منع شده به اندازه کافی ضربه خوردم
و البته اینجا و آدم هاشو خیلی دوست دارم
انشالله که با رفتار جدیدم دیگه کسی ناراحت نشه

آقا چکاوک شما هم خواهشا وایسید و به هممون کمک کنین لطفا Khansariha (8)

خیلی تشکر می کنم ازتون ساناز خانم برای این پست.
و البته درکی که نسبت به شرایط اینجا دارید.

این تجربه ای که توی پست شما بلدش کردم، اینجا هم تو کانون تجربه شده.
و این تجربه از نسل های قبل به ما رسیده و من هم می خوام توی این پست به این جمع که آینده کانون هستن برسونم.
(اشاره به این که دوره‌ی ما هم به زودی اگر خدا بخواد به پایان می رسه)

این که توی کانون پیام خصوصی غیر فعال شده علت داره.
این که اجازه نمی دیم لینکی توی کانون گذاشته بشه که از طریقش ارتباط خارج از کانون محقق بشه، دلیل داره. (از این هم خیلی وقت ها با اغماض عبور کردیم و بچه ها و گاهی مدیریت لینک های تلگرام و اینستاگرام و ... قرار می دن توی کانون)
این که ما گروه های دخترانه و پسرانه رو جدا کردیم علت داره.

قبلا این طور نبود. پیام خصوصی باز بود، گروه هم مشترک بود.

اما اتفاقات ناخوشایندی افتاد که نتیجه اش شده این قوانین به ظاهر سخت گیرانه.
این جا بچه ها نسبت به همدیگه خیلی گارد پایینی دارن
و راحت با هم ارتباط می گیرن و صمیمی می شن
چون بزرگ ترین رازهاشون رو به هم می گن، چون با هم همدرد و هم دلن.
این صمیمیت تا وقتی که به دو طرف کمک کنه اشکالی نداره.
صمیمیتی که بین دو جنس موافقه (به جز موارد خاص) از این جنسه.
اما صمیمیت بین دو جنس مخالف ته نداره و یه حدی باید براش در نظر گرفت، چون معلوم نیست به کجاها برسه.

شما نمی دونی، شاید طرف مقابلت بیمار روانی باشه.
(چند ماه پیش یه کاربری شروع به پخش عکس های مستهجن توی کانون کرد، این فرد احتمالا عضو کانون بوده که کانون رو میشناخته وگرنه کانون اینقدر مطرح نیست که فردی بخواد اون رو بزنه و ...)

شما هیچ شناختی نسبت به طرف مقابل نداری، جز این که عضو کانونه و داره تلاش می کنه برای ترک،
این نزدیکی در بعضی موارد خیلی آسیب می زنه به دو طرف
و ما موارد واقعیش رو سال ها قبل داشتیم.
ارتباطاتی بین بعضی از دختر و پسرها که به جاهای باریک کشیده شد.

که نهایتا منجر به این شد که گروه ها جدا بشه، پیامهای خصوصی بسته بشه و قوانین سفت و سختی گذاشته بشه.
همون موقع هم خیلی ها قهر کردن و اعتراض کردن و مدیران رو به باد انتقاد گرفتن و به خیلی چیزها متهم کردن.
(مثل اتهاماتی که این چند روز به شخص بنده زدن بعضی دوستان که اشکالی هم نداره)
دلیلش هم اینه که مدیر از خیلی چیزهایی مطلعه که کاربرا اطلاعی ندارن و اصلا نباید هم داشته باشن.
در نتیجه متوجه نمی شن که علت این سخت گیری چیه.

سها خانم، مدیر کل قبلی به عنوان شخصی که در اون بهبوهه قبل سال ۹۰ حضور داشتن،
تا وقتی که بودن سخت گیری مدیران هم بیشتر بود.
اما از وقتی رفتن، خیلی سهل انگاری صورت گرفته در این مورد، اون هم توسط مدیران که من بازم عذرخواهی می کنم به خاطر این موضوع.

دو مثال هم این اواخر پیش اومد.

اولیش فکر می کنم شما بودید که نصب اپلیکیشینی که یکی از کاربرای اینجا بهتون معرفی کرده بود منجر به شکستتون شد.
اون فرد نیت خیری داشت و می خواست بهتون کمک کنه، اما نتیجه اش یک فاجعه بود.
این موضوع شاید برای سایتای دیگه امری بی اشکال باشه، اما توی کانون قابل پذیرش نیست.

مورد دوم هم یکی دیگه از بچه ها که اینجا با کلماتی که توی پست‌ها بود، با چیزی آشنا شده که همون هم منجر به شکستش شده.
همین نشون میده که ما باید خیلی خیلی خیلی بیشتر مراقب باشیم.
من به عنوان مدیر و سرپرست
شما هم به عنوان کاربر

یکی دو ماه پیش من همین جا خیلی دوستانه این موارد رو تذکر دادم،
اما بعضی دوستان توجه نکردن و بعد از چند ماه باز اوضاع بدتر شد.
حتی بعد از پست چند روز پیش من هم باز بعضی دوستان هیچ توجهی نکردن و همچنان به رفتار خودشون ادامه دادن.
و حتی بیشتر جبهه گرفتن. 

بنده شاید چند ماه دیگه نباشم، همون طور که چند ماه اخیر حضورم خیلی کمرنگ شده بود به خاطر سرشلوغی.
آرمین مدیر کل کانون چندین ماه هست که دیگه حضور جدی توی کانون نداره.
ما همه آخرین توصیه هاش رو یادمون می اد که چندین و چند بار توی پست های مختلف تذکر داد.

هدف اول از این پست بلند بالا انتقال تجربه هست به نسل های بعدی کانون که مراقب حساسیت های اینجا باشن.
و گرنه من بازم عذرخواهی می کنم اگر دلی رنجید، به خاطر نقص ها و خطاهای خودم و باقی تیم مدیریت.

هدف دوم هم اعلام این نکته است که کانون به مدیران با اخلاق متعهد مسئولیت پذیر نیاز داره.
کسی که بخواد برای کانون وقت بذاره.
بدون این ادامه کار کانون ممکن نخواهد بود.

در نهایت خواهش من از دوستان این هست که موارد حاشیه ای این چنینی اعم از انتقادها و ... رو توی تاپیک های اصلی مطرح نکنن.
مخصوصا انتقاد ها رو تاپیک مربوط به خودش مطرح کنن که روند اصلی کانون مختل نشه. 

خداحافظی

وَمَا أَرْسَلْنَاكَ إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِینَ / و (ای رسول) ما تو را نفرستادیم مگر آنکه رحمت برای اهل عالم باشی. / آیه 107 سوره انبیاء // عید مبعث بر تمامی دوستان مبارک باد 2uge4p4

[b]پیامبر_اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: نزدیکترین شما به من در روزقیامت ، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند. 63 [/b]

پ_ن۱؛ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

پ_ن۲؛ عید در عیدتون مبارک 1

[تصویر:  17089701-3300-l.jpg]
سلام دوستان

امیدوارم حال همتون خوب باشه

چکاوک جان و همه ی دوستان عزیز کانونی من

کانون از سال 87 متولد شده

روالش به همین طوری که هست نبود روز به روز داره برا بهبودش تلاش میشه
درسته از همون اولش نبودم اما بالاخره درطول این سالیان که اینجا بودم بهش پی بردم

شاید کسایی که تازه میان با عبارت هایی مثل مامان سها یا بابابزرگ علیرضا یا خلبان مجتبی و و و کلی شخصیت دیگه آشنا نباشن اصلا درکش خیلی سخته یکی مثل مامان مجازی کنار بچه ها باشه از وقتش از همه چیش بذاره برا کانون اونارو مثل فرزندان خودش بدونه غم اونهارو داشته باشه آروم به همه درددلهای اعضاش گوش بده بدون هیچ منتی براشون زحمت بکشه براشون یاد بده چطور زندگی کنن خود من تو بحرانی ترین شرایط مامان سها ناجی من بود به شخصه کسی هستند که مشکلم رو به هیشکی نگفتم اما ایشون با تمام مشکلات باز به فکر من بودند و مشکل منو حل کردند من همیشه مدیونشون هستم

یا شما طعم عیدی ها بابابزرگ علیرضا رو میدونین؟
چقدر شیرین بود عیدی های بابابزرگ تو اول هرسال
یا وقتی که داشتم کم میاوردم شیطون بیخ گوشم بود بابابزرگ دستمو گرفت و از تنگنا نجاتم داد 

یا خلبان مجتبی رو میشناسین؟
ایشون خلبان کانون بودن همه کارهای پشت صحنه کانون تو دنیای واقعی یه زمانی دست ایشون بود کدنویسی های سایت و پشتیبانی هاش
وقتایی بود که کانون کارش سخت میشد مجتبی با همه مشغله هاش تمام تلاشش رو میکرد که کانون رو احیا کنه

میبینین اینا همون مدیرای کانون بودن که دلسوزانه برای کانون تلاش کردن برای کاری بی منت کاری بی مزد و کاری پر از ارزش های معنوی

البته من فقط سه نفر از این عزیزان رو گفتم
کانون کلی مدیر دلسوز داشت و داره که تو همه این سالها همشون از ته دل وقت گذاشتن برای کانون خودشون پاک شدن و نهایت تلاششون رو کردند که هم مسیر هاشون هم پاک باشن
که بخوام اسم ببرم خیلی ها از قلم می افتن
و الان تیم مدیریت حال حاضر کانون از نسل همون مهربون های اول تاسیس این بهشت آسمانی هستن
کاش میشد تو این وقت هایی که اختلاف نظری تنشی پیش میاد پشت پرده رو نشون داد که ببین داداش من خواهر من چقدر اونجا دغدغه تو رو دارن چقدر براشون مهمی چقدر میخوان حال تو خوب باشه

حیفه باهاشون بد تا کنیم باهاشون بد رفتار کنیم همه ی مشکلات رو از چشم اونها ببینیم 
همین مدیرا یه زمانی مثل شما بودن فقط تنها تفاوتش اینه که قبول مسولیت کردن تا در این مسیر خدایی تلاش کنن برای همه هم نوع هاشون 
وقتی حرفی زده میشه وقتی چیزی تو کانون تصمیم گرفته میشه حاصل روزها ماه ها بحث و گفت و گو درباره اش هست هیچ چیزش الکی نبوده
تا فضایی هر چه بهتر و بروز تر و آرام تر برای پاکی برای شکوفایی شخصیت تک تکمون ایجاد بشه

وقتی اخطاری داده میشه از روی قصد و غرض نیست از روی دلسوزیه نمیخواد دوستش به راه نادرست بره
بهتره ماهم رعایت کنیم اگر هم رعایت میکنیم باز به دیده منت بگذاریم و هر چه بیشتر رعایت کنیم قوانین این مجموعه فقط و فقط برای رفاه حال ما نوشته شده والا هچ کجای قوانین از زور و جبر نمیگه
و هر چیزی که اینجا منع شده قبلا تجربه شده ضرر هاش مشخص شده 
بالاخره نتیجه ی سالها هم فکری و مشورت هست کانون الان
مدیر هم مدیر کانونی هست نه مدیر های آنچنانی میتونین راحت باهاش حرف بزنین بی پرده هیچکس اینجا از توبیخ و بن کردن و ناراحتی حرف نمیزنه

به همه ی این عزیزان خسته نباشید میگم و خدا اجر همه ی تلاش هاتون رو بده
قدردان همه ی زحماتتون هستیم
اول سالی حیفه دلخور بشیم

هرچه زودتر تلاش کنیم برای آروم شدن فضای مجازی و حقیقی زندگیمون

اصلا نظرتون چیه مسابقه عکاسی برگزار کنیم؟
کیا پایه ان؟
دست بالا
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
امیدوارم کانون گریزی ایجـــــــــــاد نشه..
اینو از صمیم قلب میگم..
اگه اینجا نباشه .. خیلی ها دوباره اوضاعشون قرمز میشه..............
شاید باید اخلاقیات و رفتار ها و برداشت های نوجوون های و جوان های خام امروزی هم برای یکسری موارد در نظر گرفته بشه...
همه قرار نیست عاقل باشن...
فقط امیدوارم کانون گریزی ایجاد نشه Khansariha (8)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
Hanghead
میشه دیگه با هم دوست باشیم و دعوا نکنید
Tears من الان یه فیلم دیدم اسمش اعجوبه بود
میتونم بگم جز بهترین فیلم های عمرم بود
همه تو فیلم دنبال بهترین دوستاشونن 
من هیچ وقت دوست واقعی نداشتم
هیچ وقت
میتونم بگم اینجا کلی دوست جدید پیدا کردم که اصلا دوست ندارم از دستشون بدم 
میشه لطفا با هم مهربون باشید و کسی هم از کانون نره خواهشا Tears

من قبلا تو یه سایت دیگه بودم مثل این سایت الان دیگه نیست
اونجا رابطم با یه سری از دخترها خیلی زیاد شد
طوری که شماره امو داشتن 
حتی یکی اشونم چند بار حضوری دیدم
آخه هم دانشگاهی بودیم
هنوزم دلم براشون یه ذره میشه و همش میرم پروفایلشون را میبینم 
ولی روی حرف زدن باهاشون را ندارم
فکر ها ی اشتباه، درخواست های غلط و از روی ...
همه چی را از دست دادم 
همیشه منم که همه چی را خراب میکنم
اینا را گفتم که بدونین واقعا قوانین اینجا درسته متاسفم اینو میگم واقعا برای خودم متاسفم 
ولی من این راه ها را رفتم خیلی اشتباهه خیلی

در نهایت هم آقای عاشق فاطمه زهرا من هیچ اپلیکیشنی را نصب نکردم یادم نیست
ولی همینجا اعتراف میکنم اینو حس کردم که طرز حرف زدن خودم باعث شکست چند نفر شده و خیلی شرمندم خیلی 

فقط دیگه خواهشا حرف از رفتن نزنید
Khansariha (8)

یکی چند تا جوک برامون نمیزاره
یا چندتا خاطره خنده دار برامون نمیگه لطفا Hanghead
من که کلی حالم گرفته است 1276746pa51mbeg8j
مثلا عید مبعث Confetti

آخرشم یه با تشکر خیلی خیلی ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه دارم اول از سازنده کانون بعدم مدیرهای عزیز و در آخرم همه بچه های کانون
Khansariha (8)
دختر نصفه شبی جوک از کجا بیارم 4chsmu1
بروبخواب Gigglesmile
17 ساعت کی شد ۴ 
چرا من خوابم نمیبره
منم خوابم نمیبره 22
﷽ دیروز تنها یک رویاست، و فردا یک خیال.... اما این زندگی خوب امروز است که می تواند رویای دیروز را شادمان و خیال همه ی فرداها را سرشار از امید سازد... براى "اتفاقِ خوب" زندگى ات منتظر باش هر قدر كه لازم است... اصلاً هر روز خودت را براى اتفاق افتادنش آماده كن و هر لحظه دنبالش بگرد... روزى نرسد كه اتفاق خوبت، لابه لاى مشكلات و مسائل روزمره گم شود و دیگر هرچه بگردى پیدایش نكنى... ⚘⚘⚘ دوست مهربانم درود... سومین روز از سال جدیدت خجسته و نیکو... ⚘⚘⚘ امروزت پر از شادیهای بی سبب، دلت گرم از آفتاب امید، ذهنت پر از افکار ناب و پاک، قلبت مملـو از مهربانی، دستت سرشار از بخشندگی، آرزوهات مستجاب ... ⚘⚘⚘ شاد باش و شادی ببخش... ⚘⚘⚘

بیخیالِ غمِ هر روزه ی دنیا جانم چای و شعر و نمِ باران خودمانیم ......ببین !امروز چه کیفی دارد ... ظهر بخیر

[تصویر:  17089862-2923-l.jpg]
ممنونیم برای چایی
bliss
اینجانب چایی خور میباشم Hanghead

میگم کاش همیشه عید بود
کانون چقدر شلوغه
هیچ وقت انقدر آدم هی نمیرفت و بیاد
چقدر خوشحالم عید به این میگناااااا 4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان