امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 خرداد 5، 20:01)یاقوت نوشته است: اخبار کانون :

هم اکنون توجه شمارا ب این بخش از خبرها جلب می نمایم  Khansariha (56)

طبق تحقیقات صورت گرفته در ۲۴ ساعت گذشته ،مدیر کل کانون با حدود ۳۰ پست رکورددار پست های روزانه کانون هستند .ایشان در چند ساعت گذشته یک تنه ب عنوان حامی،سرپرست و اعضای گروه طوفان ،طوفانی ب پا کرده اند ک نگو و نپرس 65
بله،همکاران اشاره میکنند دقایقی پیش حامی گروه صراط المستقیم سر رسیدند و با مشاهده این حجم از فعالیت حامی گروه رقیب اینگونه رنگ باختند: 1744337bve7cd1t81
اما بلافاصله ب خود آمده و بدون از دست دادن ثانیه ای فعالیت سکته واری را در گروه شروع کرده و دست ب کار شدند تا پرچم گروه را بالا نگه دارند  317 (ایول،همینه Khansariha (69) )
خداقوت ب این دو حامی  49-2

خبر دومی ک در دست ماست نشانگر فعالیت کم بانوان کانونی در مسابقات ترک است،این فعالیت کم در هاله ای از ابهام است و همکاران ما در بخش تحقیقات در حال فعالیت شبانه روزی هستند تا ب نتیجه برسند (الکی مثلا 4fvfcja )

اما خبر سومی ک تعجب همگان را برانگیختندی  42
در طی روزهای گذشته ورودی های کانون ب طور نجومی افزایش داشته ک طبق آمارها دو نفر حدود ۲۰ و یک نفر بالای ۲۰ سن داشته اند ک دو نفر مهربان و یک نفر ب طور رسمی خوشامدگویی هارا جواب دادندی Khansariha (70) برای تثبیت حضور اعضای جدید از میزبان های گرامی خواهشمندیم با رعایت پروتکل های بهداشتی ب صفحات این عزیزان هجوم برده و از این عزیزان جدید خبر بگیرند و ب عبارتی در دوستی را باز کنند و از این حرف ها 53258zu2qvp1d9v

بله طبق خبر بعدی ،یعنی خبر چهارم .ب دلیل فعالیت ها و خانه تکانی های صورت گرفته در تاپیک ها اتفاقات قابل انتظاری ک چندین ماه منتظر بودیم رخ نداده ،اتفاقاتی ک ب دنبال آن جشن و سرور و شادی رخ میدهد و از اعضای مربوطه ک مدتیست شک همگان را برانگیخته اند خواهشمندیم جوابگو شده و این حس کنجکاوی مارا آرام کنند و نقطه Hanghead Shy

خبر پنجمی ک میخواهم ب اطلاعتان برسانم،طبق تحقیقات ساعت گذشته ی بنده متاسفانه تولدی در خرداد ماه نداریم،اگر هرگونه اطلاعی مبنی بر تولد اعضا در این ماه دارید یا خردادی خاص میشناسید اطلاع دهید ک تولد برگزار کنیم و شاد باشیم و شادی کنیم و کیک بیاریم،دلمان هوس کیک با موز و گردوی فراوان کرده است ،بلییییی balloons

اما خبر ششم ک خبر ناراحت کننده ای هست،طبق تحقیقات ما در روزهای گذشته چندنفر از دوستان دچار شکست شدند اما اطلاعی از اوضاع اورژانسی خود ب کانون نداده اندی Hanghead Shy دوستان ب توصیه ی یکی از بزرگان لطفا در مواقع اورژانسی زود ،تند،سریع ب اورژانس مراجعه شود حتی اگر همه چیزرا تمام شده تصور کردید 53258zu2qvp1d9v

و خبر آخر این بخش خبری:مدیر کل کجاست؟؟؟؟؟ Swear1
مدیر کل هست اما نیست  42
بنده ب نیابت از مدیر نارنجی پیگیر یک عدد مدیر سبزپررنگ ب مشخصات الف،۳۰ساله،مهندس،کاربلد،بامعرفت،سرشان همیشه شلوغ و غیره هستم Cowboypistol
ایشان را هرکجا مشاهده کردید لطفا همانجا هشدار دهید ک صندلی داغ مانده  Swear1 

خب عزیزان ب بخش هواشناسی کانون رسیدیم:
طبق تصاویر ماهواره ای بخش شمالی کانون یعنی تاپیک های مسابقات ترک طوفانی و خیلی شلوغ است،لذا از دوستان عزیز خواهشمندیم با رعایت پروتکل های بهداشتی ب فعالیت خود ادامه دهند .
در بخش جنوبی یعنی تالار شاد شاد هوا بسیار مطلوب و معتدل است،برای دوستانی ک در نظر دارند تا در چند دقیقه از حال ناراحتی ب شادی بسند تاپیک سوتی های خنده دار پیشنهاد می شود ،برای استراحت تاپیک خواندنی های جالب انگیز ،برای خالی کردن دلتان از هرگونه آزردگی،درددل،ناراحتی،شادی و شلوغی تاپیک صندلی داغ پیشنهاد میشود شخص مدیر کل در این تاپیک جوابگوی شما عزیزان هستند.
برای آرامش دلتان و امیدواری ب تاپیک امیدوار باش دوست من مراجعه کنید ک پشیمون نمیشید Khansariha (69)
ب اطلاع شما عزیران میرسانم ک مدیر نارنجی با یک عدد ژل ضد عفونی کننده ک قبل از عید خریداری کرده بودند تمام تالار را ضدعفونی کرده اند و این تالار عاری از هرگونه ویروس کووید ۱۹ هست 4fvfcja
اما بخش مرکزی کانون یعنی تاپیک های مخصوص اعضا نیمه ابری با بارش پراکنده است،لذا از عزیزان خواهشمندیم چتر خود را ب همراه داشته و با رعایت نکات ایمنی ب فعالیت خود ادامه دهند Khansariha (121)

خب عزیزان سپاس از همراهی شما 53

تا درودی دیگر بدرود 303

این پست منو‌ برد به اون دوران که گاه‌نامه کانون داشتیم، و چقدر فان بود  Hanghead
نمیدونم هنوز فایل هاش قابل دسترس هست یا نه
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
(1399 خرداد 5، 21:49)آرمین نوشته است: سلام

ما تو خونه‌مون با هر وعده غذایی، اخبار هم باید گوش کنیم. 
پدر جان بسیار علاقه دارن. از هیچ خبری هم که از تلویزیون پخش بشه نمی‌گذرن.  :oh:

یعنی تا میایم یه ذره از غذا لذت ببریم، اخبار میگه این یکی اون یکی رو کُشت.  :hanghead:
فلان جا سیل اومد. فلان جا زلزله شد.  :hanghead:
فلان چیز گرون شد. فلانی دستگیر شد.  :hanghead:
آخه حیف نیست وقت غذا به این چیزها بگذره؟  :swear1:

حیف چیه بنده ی خدا :29:
صلا ناهار لذتش ب اخبار ساعت یک شبکه ی خبر و تکرار همون خبر در ساعت دو در شبکه ی یک هست.
عصرانه لذتش ب اخبار ورزشی شبکه سه و ادامش ساعت هفت اخبار شبکه ی یک .
شام هم در ۲۰:۳۰ و ادامش در ساعت ۹ تکرار همون اخبار در شبکه یک هست :65:

لذا همراه با اخبار بالا که خانم یاقوت تدارک دیدن، من هم شام امشب رو کشیدم براتون تا بلکه شما هم من رو درک کنید:  :D

[تصویر:  %D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%BA%D8...%DB%8C.jpg]

شام امشب: شامی کباب.  :haha:

یک ماه پیش رفته بودم جایی خرید.
فروشنده گفت از این شامی‌ها هم ببر.
گفتم چی هست؟ :ohh:
گفت خوشمزه‌ است. تو ببر کاریت نباشه.  :D
و
من از اون روز قرابت زیادی به شامی کباب پیدا کردم.  :2uge4p4:
جای شما خالی، امشب هم از همین‌ها بود.  :49-2:

خانم یاقوت پست اخبار شما خیلی خوب بود. 
کلی خندیدیم و لذت بردیم و روحیه‌مون شاد شد.  :haha:

(1399 خرداد 5، 20:01)یاقوت نوشته است: طبق تحقیقات صورت گرفته در ۲۴ ساعت گذشته ،مدیر کل کانون با حدود ۳۰ پست رکورددار پست های روزانه کانون هستند .ایشان در چند ساعت گذشته یک تنه ب عنوان حامی،سرپرست و اعضای گروه طوفان ،طوفانی ب پا کرده اند ک نگو و نپرس :65: ه ر
چند ماه هست خانم *دختر پاک* رکورد پست‌ها رو در دست دارن.  :49-2:

من دارم تلاش می‌کنم ببینم چه‌جوری میشه به رکوردهای ایشون رسید. هنوز کشف نکردم. :oh:

(1399 خرداد 5، 20:01)یاقوت نوشته است: و خبر آخر این بخش خبری:مدیر کل کجاست؟؟؟؟؟ :swear1: 
مدیر کل هست اما نیست  :oh: 
بنده ب نیابت از مدیر نارنجی پیگیر یک عدد مدیر سبزپررنگ ب مشخصات الف،۳۰ساله،مهندس،کاربلد،بامعرفت،سرشان همیشه شلوغ و غیره هستم :gun1: 
ایشان را هرکجا مشاهده کردید لطفا همانجا هشدار دهید ک صندلی داغ مانده  :swear1: 

به جان ۴ تا بچم، من داشتم صندلی داغ رو خیلی منظم و مرتب پیش می‌بردم.
یه اتفاق ناگوار افتاد.  :hanghead:
من به مدت چندین ساعت نشستم و سیل عظیمی از سوالات رو پاسخ دادم.
اما طی یک اشتباه، همه پاسخ‌ها حذف شد.  :khansariha (60): 
اون قدر شوک بزرگی به من وارد شد که هنوز نتونستم باهاش کنار بیام. مثلا فقط برای یک سوال شما بیست خط نوشته بودم.  :hanghead: 
دارم برای خودم هضمش می‌کنم این ماجرا رو تا دوباره بتونم برگردم.  :dokhtar:

جهت اطلاعتون بگم،خیلی لحظه ای تمام متن ب نظ رم رسید و  تایپ کردم و ی اخبار کاملا متفاوتی نوشته بودم دقیقا موقع تغییر رنگ تمام متن طولانی پرید و من خیلی عصبی شدم و شوکه،اما دوباره تایپ کردم.
جان اون ۴تا روزانه پنج دقیقه هم برا صندلی وقت بذارین آخه نفر بعدی صندلی داغ خیلی نظرمان را جلب کرده :icon_biggrin:

(1399 خرداد 5، 22:24)Mojтaba ρiloт نوشته است:
(1399 خرداد 5، 20:01)یاقوت نوشته است: اخبار کانون : 

این پست منو‌ برد به اون دوران که گاه‌نامه کانون داشتیم، و چقدر فان بود  :hanghead:
نمیدونم هنوز فایل هاش قابل دسترس هست یا نه

صلوات بلند ختم کنید ک یکی از اعضای قدیمی کانون پستم و نقل قول کردن :bliss: 

خوشحال شدم از حضورتون و اینکه اگر منظورتون پارازیت هست یا نشریه فکر کنم قابل دسترسی هستند :dokhtar:
نقل قول: چند ماه هست خانم *دختر پاک* رکورد پست‌ها رو در دست دارن.  [تصویر:  49-2.gif]

من دارم تلاش می‌کنم ببینم چه‌جوری میشه به رکوردهای ایشون رسید. هنوز کشف نکردم. [تصویر:  p.gif]

اتفاقا این چند روز هم حواسم هست شما همش در رتبه اول هستید Smiley-face-cool-2

چندتا سوالم برام پیش اومد
اینکه در رتبه بندی تعداد پیام هایی که تو پروفایل می گذاریم هم حسابه؟

ویرایش پست ها چطور؟؟

Kool

بنظرم شما از طریق این ویرایش پست اول میشید

البته صادقانه بگم
خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالم که شما اول هستین
پست های شما خیلی بیشتر از خیلی از پست های من تاثیر گذارن
128fs318181

bliss
یاقوت خانم جان
اخبارتون خیلی قشنگ بود Greenstars
خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی Confetti
خواهشنی بازم برامون اخبار بگید 2uge4p4
من که کلی کیف کردم 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
این سری رفتم پیش یه جراح مغز دیگه.
برخلاف اون یکی‌ها علاوه بر یه سری ام‌ آر آی، آنژیوگرافی مغز برام نوشت.
عکس رو امروز بردم پیشش.

نشونم داد.
گفت فقط این رشته‌ رگ‌های دور مغزت، توشون جریان خون وجود داره. با این یه رشته وسط مغز.
بقیه مغزت توش جریان خونی نمی‌بینم. کمترین جریان خون ممکن.
یه عکس طبیعی بهم نشون داد. خیلی با مال من فرق داشت.  
گفت تو این سن چه جوری این طور شده. Hanghead

من هی به دکترها میگفتم تو سرم حس انفجار دارم نمی‌فهمیدن. می‌گفتم سردرد وحشتناک دارم می‌گفتن چیز خاصی نیست.  Khansariha (60)
دکتر این یک روز در میون سردردی که دارم، تمام اعصاب بدنم از کار می‌افته. نمی‌فهمیدن. 

بهم یه سری دارو برای رقیق کردن خون و برطرف کردن انسدادها داد.
یه آمپول هم که هر روز باید خودم بزنم تو شکمم. این یکی خیلی بده. یکیش رو امروز رفتم تزریقات زد کلی درد داشت. این رو چطور من هر روز به خودم بزنم؟ ظاهرا انسولین رو هم همین مدلی می‌زنن. ولی من حس خوبی نسبت بهش ندارم.  Shy

گفت روزی 10-12 لیوان آب ولرم بخور.
حمام هم فقط آب گرم. در طول روز و نه شب‌ها.
از هر چیزی که عصبیت می‌کنه دور شو. (لذا از کانون باید دور شم. 4chsmu1 )
شب‌ها هم زود بخواد.  53258zu2qvp1d9v

هر یه روزی که از عمرم می‌گذره مثل شکنجه و عذابه.
ولی بالاخره حتما یه روز خوب میاد.  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 5، 23:04)یاقوت نوشته است: جان اون ۴تا روزانه پنج دقیقه هم برا صندلی وقت بذارین آخه نفر بعدی صندلی داغ خیلی نظرمان را جلب کرده 4fvfcja

به روی چشم.  53 

(1399 خرداد 6، 4:43)*دختر پاک* نوشته است: چندتا سوالم برام پیش اومد
اینکه در رتبه بندی تعداد پیام هایی که تو پروفایل می گذاریم هم حسابه؟

ویرایش پست ها چطور؟؟

هیچ کدوم این‌ها حساب نیست.
فقط تعداد پست‌های جدید تو آمار ارسال‌ها میاد.  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 6، 21:43)آرمین نوشته است: سلام
عکس رو امروز بردم پیشش.

نشونم داد.
گفت فقط این رشته‌ رگ‌های دور مغزت، توشون جریان خون وجود داره. با این یه رشته وسط مغز.

من هی به دکترها میگفتم تو سرم حس انفجار دارم نمی‌فهمیدن. می‌گفتم سردرد وحشتناک دارم می‌گفتن چیز خاصی نیست.  Khansariha (60)
دکتر این یک روز در میون سردردی که دارم، تمام اعصاب بدنم از کار می‌افته. نمی‌فهمیدن. 

یه آمپول هم که هر روز باید خودم بزنم تو شکمم. این یکی خیلی بده. یکیش رو امروز رفتم تزریقات زد کلی درد داشت. این رو چطور من هر روز به خودم بزنم؟ ظاهرا انسولین رو هم همین مدلی می‌زنن. ولی من حس خوبی نسبت بهش ندارم.  Shy

بالاخرره ی روزنه ای از این دردها رو تو کانون نوشتین: )

همیشه کنجکاو بودیم ها اما من شخصا از این کنجکاوی ناراحت شدم،راستش ی آدم هایی هستند ک عادت کردیم ب قوی دیدنشون،خوب بودنشون ،آقا آرمین خیلی برای کانون و ما عزیز هستین.
از این پست ناراحت شدم و دلم میخواد ک زوده زود ی پست بزنید ک اون روز خوب اومده 53258zu2qvp1d9v
براتون دعا میکنم،خواهش میکنم مواظب خودتون باشین 49-2

(1399 خرداد 6، 21:45)آرمین نوشته است:
(1399 خرداد 5، 23:04)یاقوت نوشته است: جان اون ۴تا روزانه پنج دقیقه هم برا صندلی وقت بذارین آخه نفر بعدی صندلی داغ خیلی نظرمان را جلب کرده 4fvfcja

به روی چشم.  53 

چشمتون بی بلا مدیر کل  49-2
عکس رو امروز بردم پیشش.

نشونم داد.

Swear1
کی باعث شده مدیر کل ما این جوری بشه Khansariha (58)

اصلا نگران نباشید همه اولش از اون آمپول ها خوششون نمیاد
بعد بهتر میشه
ولی پیش هر تزریقاتی که رفتین 
بهش بگید یه سری نکات را بهتون بگه که راحت تر باشه براتون
انشالله زود زود زود اون رگ ها باز میشن Khansariha (69)
مدیر کل ما خیلی قدرتمند تر از این حرف ها است
فقط دیگه هر اتفاق بد و نسبتا بدی افتاد خواهشا غصه اشو نخورید
من اگر روزی بد باش اینو به خودم میگم
همه روزای بدی که تا الان بودن تموم شدن و روزای خوب اومدن
پس این روزای بدی که الان توش هستمم تموم میشه مثل بقیه اشون
ولی فکر کنم ۱۰ ،۱۲ لیوان آب خیلی سخت باشه Hanghead
بنظرم براش برنامه ریزی کنید
چطوری میشه آخه
من در روز خیلی آب بخورم روزی ۳ لیوان
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
عکس رو امروز بردم پیشش.

نشونم داد.

باس یه چن دوره بیاید پیش من انرژی درمانی 4chsmu1 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
نقل قول: باس یه چن دوره بیاید پیش من انرژی درمانی [تصویر:  4chsmu1.gif] 
من موافقم Khansariha (69)
جواب میده به جان خودم 128fs318181
کلا دنیات رنگی میشه Confetti
کای هم میخندی 4chsmu1
اصلا احساس سبکی هم میکنید 2uge4p4

نقل قول: هر یه روزی که از عمرم می‌گذره مثل شکنجه و عذابه.
ولی بالاخره حتما یه روز خوب میاد.  [تصویر:  53.gif]
این قسمت خیلی غم توش داشت
حتی از پشت صفحه ی لپ تاپ هم قابل حس بود
Hanghead 
اما به نظرم خیلی خوبه که بعد از این همه دکتر رفتن بالاخره یه دکتر مشکل تون رو تشخیص داد، پس قطعا درمان ها می تونه بهتر و کارسازتر باشه
این طور نیست؟

نقل قول: یه آمپول هم که هر روز باید خودم بزنم تو شکمم. این یکی خیلی بده. یکیش رو امروز رفتم تزریقات زد کلی درد داشت. این رو چطور من هر روز به خودم بزنم؟ ظاهرا انسولین رو هم همین مدلی می‌زنن. ولی من حس خوبی نسبت بهش ندارم.  [تصویر:  shy.gif]
منم حس خوبی نسبت بهش ندارم 22 

ولی به قول دخترپاک حتما یک سری نکات و تکنیک ها هست که درد رو کاهش بده
یه سرچی هم تو نت بزنید برای کاهش درد تزریق

اقا ارمین می دونید اینجا چند نفر از حال بد شما حالشون بد میشه و ناراحت میشن و چقدر آرزوی سلامتی و حس خوب برای شما دارند 128fs318181
اگه آدم قابلی باشم حتما برای سلامتی تون دعا می کنم 53
مدیر  جان  Hanghead
زیاد  با  شعار  دادن   حال  نمیکنم Hanghead
فقط لطفا خوب  شید......
کانون مثل یه بدنه..... Hanghead
مگه بدن  بدون  تپش  قلبش میتونه  زنده  باشه؟؟؟
نقل قول: از هر چیزی که عصبیت می‌کنه دور شو. (لذا از کانون باید دور شم. [تصویر:  4chsmu1.gif] 

به نظرم  قلب  هم  خارج از بدن  کاراییشو از دست میده Hanghead
. . . . . 
نقل قول: یه آمپول هم که هر روز باید خودم بزنم تو شکمم
مبارزه
consoling2
نقل قول: یکیش رو امروز رفتم تزریقات زد کلی درد داشت. این رو چطور من هر روز به خودم بزنم؟ ظاهرا انسولین رو هم همین مدلی می‌زنن. ولی من حس خوبی نسبت بهش ندارم.  [تصویر:  shy.gif]
بخاطر  خوب  شدن.......
بخاطر سلامتی
نقل قول: ولی من حس خوبی نسبت بهش ندارم.  [تصویر:  shy.gif]
ولی  من  دارم.......
نسبت  به هرچیزی  که باعث  بشه  سالم  تر باشم  حس  خوبی  دارم...
شماهم  باید  داشته  باشید...  نسبت به  چیزی  که  باعث  بهبودتون  میشه حال  خوبی داشته باشید  هرچند درد  داشته  باشه....  53258zu2qvp1d9v
از  وقتی  یادم  میاد  میگفتن  پسرا شیرن مثل شمشیرن....
این دردا که واسه یه پسر  چیزی نیست
نقل قول: هر یه روزی که از عمرم می‌گذره مثل شکنجه و عذابه.

ولی بالاخره حتما یه روز خوب میاد.  [تصویر:  53.gif]

خب  قطعا  اینکه بشنوم یکی  به سن  و سال شما این حس  رو داره برام عذاب اوره Hanghead
ولی یه روز خوب میاد..  اصلا  چرا یکی؟؟؟  کلی  روز  خوب میاد
بــــــه خــــدا  راست میــــــگم Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 خرداد 6، 22:15)یاقوت نوشته است: از این پست ناراحت شدم و دلم میخواد ک زوده زود ی پست بزنید ک اون روز خوب اومده 53258zu2qvp1d9v
براتون دعا میکنم،خواهش میکنم مواظب خودتون باشین 49-2

خیلی ممنون از لطف‌تون. 
محبت‌ دارید.  53 

(1399 خرداد 6، 22:29)*دختر پاک* نوشته است: اصلا نگران نباشید همه اولش از اون آمپول ها خوششون نمیاد
بعد بهتر میشه
ولی پیش هر تزریقاتی که رفتین 
بهش بگید یه سری نکات را بهتون بگه که راحت تر باشه براتون
انشالله زود زود زود اون رگ ها باز میشن Khansariha (69)

بله امروز رفتم تزریقات. بهم گفت که زاویه ۴۵ درجه بزن. نیاز به هواگیری نداره و این چیزها.  53258zu2qvp1d9v
ممنون از انرژی مثبتی که به من دادید.  49-2 

(1399 خرداد 6، 22:35)هومان نوشته است: باس یه چن دوره بیاید پیش من انرژی درمانی 4chsmu1 

ممنون برادرم.  Khansariha (18)

(1399 خرداد 6، 22:50)Queen نوشته است: اما به نظرم خیلی خوبه که بعد از این همه دکتر رفتن بالاخره یه دکتر مشکل تون رو تشخیص داد، پس قطعا درمان ها می تونه بهتر و کارسازتر باشه
این طور نیست؟

بله دقیقا.
اگر این طور باشه که عالیه. 
منم بالاخره از سردرگمی در میام.  53258zu2qvp1d9v

(1399 خرداد 6، 22:50)Queen نوشته است: ولی به قول دخترپاک حتما یک سری نکات و تکنیک ها هست که درد رو کاهش بده
یه سرچی هم تو نت بزنید برای کاهش درد تزریق
الان که گفتید سرچ کردم.
این آمپول هست. یه سری توضیحات هم واسه تزریق داده. 42
ممنونم ازتون.

نقل قول: اقا ارمین می دونید اینجا چند نفر از حال بد شما حالشون بد میشه و ناراحت میشن و چقدر آرزوی سلامتی و حس خوب برای شما دارند 128fs318181 
اگه آدم قابلی باشم حتما برای سلامتی تون دعا می کنم 53

خدا نکنه که کسی حالش به خاطر من بد بشه.
و شما بزرگوارید. هم شما و هم سایر دوستان دیگه که دعا می‌کنید واقعا محبت می‌کنید در حق من. 
ممنونم ازتون.  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 6، 23:11)Aurora نوشته است: مدیر  جان  Hanghead
زیاد  با  شعار  دادن   حال  نمیکنم Hanghead
فقط لطفا خوب  شید......
کانون مثل یه بدنه..... Hanghead
مگه بدن  بدون  تپش  قلبش میتونه  زنده  باشه؟؟؟
کانون که بدون من هم زنده می‌مونه. همون طور که ماه‌ها موند.

اما این قلبه حس می‌کنم کم‌کم داره از کار می‌افته.  Hanghead 
شما لطف دارید.  53 

نقل قول: ولی  من  دارم.......
نسبت  به هرچیزی  که باعث  بشه  سالم  تر باشم  حس  خوبی  دارم...
شماهم  باید  داشته  باشید...  نسبت به  چیزی  که  باعث  بهبودتون  میشه حال  خوبی داشته باشید  هرچند درد  داشته  باشه....  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
از  وقتی  یادم  میاد  میگفتن  پسرا شیرن مثل شمشیرن....
این دردا که واسه یه پسر  چیزی نیست

می‌دونید چیه؟ الان جای اون آمپول بعد چند ساعت هنوز درد داره. دل‌درد گرفتم. تازه این رو یه تزریقاتی زده بود. نمی‌دونم چه بلایی سر بدنم میاد بعد از ۳۰ تا آمپول. 42
اما خب از جنبه مثبتش نگاه کنیم، عوضش یه تزریقاتی حرفه‌ای میشم.  4chsmu1
بله درست میگید و حتما موقع تزریق سعی می‌کنم این حس خوب رو داشته باشم.  49-2

نقل قول: ولی یه روز خوب میاد..  اصلا  چرا یکی؟؟؟  کلی  روز  خوب میاد
بــــــه خــــدا  راست میــــــگم [تصویر:  hanghead.gif]

بسیار ممنون از دل‌گرمی‌تون.
به امید خدا.  53

از همگی خیلی ممنونم.  
من خیلی حالم بد بود و دلم گرفته. ولی با پیام‌های شما شاد شدم. 302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دیشب خواب دیدم داشتم سیگار میکشیدم 65 یه پک زدم گذاشتم کنار 53258zu2qvp1d9v
معتاد نشم Badbakht Gigglesmile
سلام Hanghead
اومدم بگم این عکس را خیلی دوستش دارم 
نمیدونم ولی دلم می خواست اینو یه جایی بگم Hanghead
با دیدنش کیف میکنم
اینو یاقوت خانم گذاشته بودن
فکر کنم تو تاپیکی بود که جک و اینا میگذارن
53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  j6os_16814550-9592-l.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان