امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 خرداد 9، 20:22)آرمین نوشته است:
نقل قول: خانم یاقوت غذاهای اجنبی دوست ندارن و من مدام مجبورم غذاهای ایرانی بذارم. 
اما قورمه سبزی از اون‌هاست که خداییش حرف نداره

غذای اجنبی دوس دارم،بیف استراگااااانوف نخوردم تا حالا ب خاطر همین باهاش مشکل دارم 4chsmu1
قمه سبزی عشق منه ،ی عشق دو طرفه .اون من و دوست داره من اون و 
53258zu2qvp1d9v

نقل قول: یا خدا.
۴۵ پست در یک روز مگه داریم؟  42
کی بوده ایشون؟ آدم بوده یا ربات؟  Khansariha (134)
پست میزده یا اسپم؟

آدم بوده و پست میزده اما اگه اینطوری ادامه بده ب اینکه رباته هم شک میکنیم Hanghead
آرتروز انگشت میگیرین هاااااا،حالا ب فکر خودتون نیستین ب فکر بیچاره کیبورد باشین ک همش میزنین تو سرش 
65

نقل قول: ماشاءالله به همه‌شون.
ما کلی جوان نیرومند و توانمند داریم که هم در درس موفق بوده‌اند و هم در پاکی موفق خواهند بود.
خدا رو شکر.  317 

ی چند نفر اما دوست ندارن بگن کدوم قله رو فتح کردن اما ما ک دست بردار نیستیم  Hanghead 4chsmu1 در خبرهای بعدی پیدا خواهیم کرد Khansariha (69)

نقل قول: واقعا که.
از چنین آدم‌هایی چنین صحبت‌هایی بعیده. نمی‌تونم یعنی چی؟
باید هم باهاشون دعوا کرد. کی پاسخگویه؟  

هیچ مسئولی گردن نگرفته  53258zu2qvp1d9v
باید دعواشون کرد درسته ،مثلا اعتبار منفی داد
4

نقل قول:  من هم شاید افتادم مردم 22
خدا نکنه ای ،دور از جونی  Swear1

نقل قول: احتمالا برای یکی از پست‌های مدیریتی بچه‌های بالا شما رو در نظر گرفتن.
این خواب‌ها همه‌اش تعبیر عکس داره. 
خیر باشه انشالله.317

من قلبم  ضعیفه هاااا 4chsmu1 Khansariha (49)

(1399 خرداد 10، 5:17)زینبی نوشته است:
نقل قول: خبرهای کانون را با عرض تسلیت ب جامعه ی سوسک ها و حشرات آغاز می کنیم.
انالله و انا الیه راجعون [تصویر:  117.gif] متاسفانه طی روزهای گذشته خبردار شدیم ک جمعی از حشرات و سوسک های با اخلاق و نجیب با شنیدن اظهارات شخصی با مشخصات : ز ،مدیر سبزکم رنگ درخشان،آشپز و کدبانو مبنی بر موذی بودن حشرات و سوسک ها از ناراحتی سکته کردند‌. ب دنبال تحقیقات صورت گرفته اط طرف بزرگان حشرات و سوسک ها شکایتی علیه شخص مذکور تنظیم شده است ،اما این شخص طی ۲۴ ساعت گذشته فقط در گروه باران مشاهده شده ،از عزیزان گرامی خواهشمندیم هرکجا شخص مذکور را مشاهده کردید اطلاع رسانی کنید ک بر اساس تحقیقات خبرنگار اعزامی ما ب دادگاه حشرات و سوسک ها ایشان محکوم ب آوردن ی وعده شام ب تاپیک شبانه روزی و هم چنین عذرخواهی رسمی ب خاطر دلشکستگی سوسک ها،سخت پوست،نرم پوست،پلاتی پوس،اختاپوس و غیره شدند .
امیدواریم ماجرا ختم ب خیر شود [تصویر:  65.gif] 
اعتراض دارم قرباان  
این حرف ها دروغه و در غیاب من از فرصت استفاده کردند تا رای دادگاه رو به نفع خود تمام کنند 
این موجودات موذی لعنتی و.. Offlowاز غفلت ما استفاده کرده و طی یک عملیات انتحاری وارد منزل شخصی ما شده و به دور از چشم ما پنهان شده بودند Swear1من از شما سوال دارم آیا این کار اخلاقی است؟آیا ای درست است که مدیر با اخلاق و آشپز و کدبانوی کانون حتی هنگام خواب از کابوس این موجودات ارامش نداشته باشد؟
بنده از محضر دادگاه تقاضا دارم اشد مجازات را برای این مجرمین که آرامش بنده را سلب کرده ومرز بی اخلاقی را رد کرده اند صادر کند
واما اعترافات بنده
بنده هم طی یک عملیات چند روزه پس از غلبه بر ترس خود با استفاده از یک  لنگه دمپایی یک جاروبرقی مجهز شده به کیسه یکبار مصرف  65سم فKhansariha (13) در جنگی علیه این موجودات موذی با تمام توان جنگیده و به کمک خدا پیروز شده با وجود اینکه آسیب هایی در این جنگ به وسیله سلاح های خودی از جمله سم قهرمان و فاتح و نیترو متوجه بنده شده است ولی از کار خود پشیمان نیستم و خدا را شاکرم برای این پیروزی

پ.ن قابلمه فسنجون رو فراموش کن یا حواست به رای دادگاه باشه

مگه قاضی منم ؟؟؟؟من خبرنگارم و مامور برای اطلاع رسانی .تازشم طبق اطلاع من سردستشون و کشتی،خیلی شاکین و رضایت نمیدن 65

فسنجون  809197ps94ijjhwg فسنجون عشق دوم منه ک دو طرفه عاشق همیم با این بزرگوار هم  Hanghead

(1399 خرداد 10، 11:12)عرفان. نوشته است: سلام
الان با خودم میگم چی  شد من اصلا آمدم به کانون چطوری شد؟
جدی اگر کسی یادشه بگه؟
من هر چی فکر میکنم فقط یادم میاد کسی نوشته بود کانون ترک برای خودارضایی خوبه چندبار نوشتمkanoontarkدیدم هاستی نبود ناامید شدم همش قلمچی می اومد
و دیگه یادم نیست که چطوری ktark را پیداکردم
اینم یادم میاد که وقتی اومدم توی سایت ثبت نام کردم دیدم خیلی شلوغه یعنی مطالب فوق العاده زیادی داره ندونستم باید از کجا شروع کنم و بازم مدتی نیامدم
ولی خب الان خدا را شکر تازه کل سایت دستم اومده 317

من یادمه تابستون هوا گرم بود تنها بودم و کنار پنجره بودم،داشتم همش سرچ میکردم و نظرات و میخوندم .ی سایت پزشکی بود اسمش اصلا یادم نیست.فقط یادمه دکترش فامیلیش خیلی خنده دار بود و متخصص زنان بود فکر کنم .در مورد خ ا ازش پرسیده بودن و ایشون نوشته بود ک کانون ترک خوبه و لینک گذاشته ب منم زود اومدم ثبت نام کردم اما ایمیل فعال سازی ی هفته بعد اومدو من چندی بار ب مدیران ایمیل زدم ک چرا فعال نمیشه.بعدشم ک فعال شد در بدو ورود ب یکی از مدیران پیام گله نوشتم ک چرا این همه دیر حسابم فعال شده Khansariha (13)  یادم نیست کی بود اگر مدیری ک بهش پیام دادم یادشه حتما بنویسه ببینم بدو ورود ب کی پیام دادم و عصبانی شدم 4chsmu1 

ی ی ماهی اینجا بودم بعدش اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم و فقط چیکا بانو پیگیرم بود زیاد و پیام میداد.منم اصلا کانون و بلد نبودم یعنی قلقش دستم نبود و ی مدت طولانی رفتم.تقریبا ی سالی طول کشید تا تو کانون جا بیوفتم و زیاد برام مهم نبود .میشه گفت از پارسال خیلی مچ شدم و تونستم ک وابسته شم و البت دلبسته : )
الان دیگه واقعا نمیتونم از کانون دور شم ،دوست دارم بقیه بیان و کمک بگیرن.خارج از خ ا دوستان عزیزی دارم ک خیلی برام مهم هستن و دوست دارم از حالشون با خبر بشم و خبر های پیشربتشون من و واقعا خوشحال میکنه 302
قدیمی ترین کاربر کانون که هنوزم فعالیت داره کیه؟؟ 39
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 11، 13:20)هومان نوشته است: قدیمی ترین کاربر کانون که هنوزم فعالیت داره کیه؟؟ 39

سلام،
فکر کنم آقای حامدحامد باشن. 128fs318181 

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام

تبریک به 

آقای هومان

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

که سرپرست تایپک آرامش حقیقی و مبارزه با یاس شدن

با آرزوی بهترین‌‌ها برای ایشان

317 317 317

پ.ن: حتما مطالب این چند وقته رو بخونید.
مطمئنم ازشون لذت می‌برید.  cheshmak

6 6 6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

یاقوت خانم پیام نده بعد یاداشتو ببند  45
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 خرداد 11، 19:05)آرمین نوشته است:
سلام

تبریک به 

آقای هومان

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

317 317 317

6 6 6
من که مطالبشون را خیلی دوست دارم
Confetti
همش انرژیه
bliss
بعضی وقتا با خواندنشون فکر میکنم باید بلند بشم یه کاری کنم
317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 خرداد 11، 13:20)هومان نوشته است: قدیمی ترین کاربر کانون که هنوزم فعالیت داره کیه؟؟ 39

یکی از کارهای ثابت من اینه ک پست های قدیمی کاربران و بخونم،آقای حامد حامد قدیمی ترین هستند .
اما مشارکت سها خانم،آقای پشتکار و تو بعضی تاپیک ها خیلی زیاد دیدم.
و اینکه بعضی از دوستانم هستند ک سال های گذشته ثبت نام کردند اما فعالیتشون و این اواخر شروع کردند.
مثلا آقای سوشیانس سال ۹۰ ثبت نام کردند،یا آقای مهران .
منم هستم در خدمتتون  4chsmu1 قدیمی نیستم اما خیلی بامعرفت،عالی،خوشگل،مهربون،خوش زبون،خدایا من چقدر خوبم  9 Khansariha (49)

(1399 خرداد 11، 22:10)هومان نوشته است: یاقوت خانم پیام نده بعد یاداشتو ببند  45

آبروم و بردین آقای هومان  Swear1  یکی هم خبر نداشت شما ی کاری کردین همه پی بردن 65 
آقا پیام هام داره میترکه ،آر یو آندرستند؟
خارج از شوخی ،ببشید پیام هام و بستم  4chsmu1 
ببشید اون حرف و گفتی Khansariha (13) 
(هرکی برنامه ی عمو پورنگ و میبینه منظورم و میفهمه از ببشید  Khansariha (13)  )
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 11، 19:05)آرمین نوشته است:
سلام

تبریک به 

آقای هومان

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

317 317 317

6 6 6

سلام
خیلی هم عالی مطالب زیبایی به اشتراک میگذارند  Confetti
چطور میشه gif رو به عنوان عکس گذاشت؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
پست تازه در مضرات سایت های هرزه نگار:

تاثیرات منفی استفاده از پ.و.ر.ن:

5- " من دچار مشکلات در رابطه جنسی هستم" !

https://www.ktark.com/Thread-%D9%85%D8%B...#pid488864
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام
ببخشید توی قسمت تنظیمات کاربر (یعنی خودمان) نوشته افزودن یادداشت شخصی
بعد من یادداشت مینویسم بعد اصلا تغییری نمیبینم 29
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 12، 8:36)،رهگذر، نوشته است: کاری نداره که،، لینک گیف رو جای عکس کپی کن
میگه حجمش زیاده
دیگه حجم گیف رو کاری نمیتونم بکنم 22
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
حس میکنم فقط سابلیمینال میتونه به سرعت  انسان را از خود ارضایی رها کنه Hanghead
 سپاس شده توسط
چگونه اعتبار بگیریم:
1-به همه افراد سایت پیامی دهید که نیاز به جواب داشته باشد
2-یادداشت های خود را ببندید
3-منتظر پیام دیگران همراه با اعتبار باشید
4-به خاطر بستن یادداشت معذرت بخواهد 4chsmu1
5-کیف کنید Khansariha (13) Gigglesmile
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 خرداد 12، 13:02)هومان نوشته است: چگونه اعتبار بگیریم:
1-به همه افراد سایت پیامی دهید که نیاز به جواب داشته باشد
2-یادداشت های خود را ببندید
3-منتظر پیام دیگران همراه با اعتبار باشید
4-به خاطر بستن یادداشت معذرت بخواهد 4chsmu1
5-کیف کنید Khansariha (13) Gigglesmile

اعتبار در لغتنامه ها به معنی:
بشگفت آمدن/ راستی و درستی/پندگرفتن 
یعنی کسی که متن درستی ارائه میدهد
یا مثلا شگفت انگیز شدن از پیامی که فرستاده
یا پندگرفتن از اون متن 

اینای که شما گفتی به نظر من بیشتر به اعتبار منفی میخوره Khansariha (13)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان