امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

یکم انجمن خلوت نشده؟
یا شاید من اینطوری حس میکنم
تا چند روز پیش پشت سر هم ارسال داشتیم. تو صدم ثانیه بچه های بالا پس ارسال میکردن.
امروز چک کردم حس کردم یکم همه مشارکتشون کم شده.
خود من که افتضاح بودم در واقع 22

واقعا همه مشکلات ترکشون حل شده غیر من؟ ماشالا بچه های دلاور دمتون گرم
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
سلام
فضای کانون برای من یه طوریه که انگیزه فعالیت نمی ده.
شاید فقط من این مشکل رو دارم.
انگار فقط چند نفریم که یه جا فعالیت می کنیم و دیگه حوصلمون سر رفته.بهم انگیزه نمی ده فعالیت کنم.نمی دونم دقیقا چرا؟
اگه سایت داداش رضا رو دیده باشین،فضاش یه طوریه که به آدم انگیزه فعالیت می ده و البته بستر ارتباط با هم در اونجا مهیا نیست واسه همین اونجا هم انگیزه ندارم.
شاید شخصیت من اینه که دوس دارم دیده بشم.دوست دارم تو همچین جمعی به چشم بیام.جمعی شلوغ.و چون شلوغ نیست،فعالیت نمی کنم.
شاید کارامون تکراری شده.شاید چالش جدیدی نداریم.
نمی دونم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
ما مسابقه می خواهیم 65

شاید با مسابقه اوضاع بهتر بشه 65

نظرتون؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام.  303
(1399 خرداد 26، 0:15)هومان نوشته است: یه سوال داشتم از قدیمیای کانون
چی میشه که یسریا تصمیم میگیرن از کانون برن و حتی دیگه سر هم نزنن؟
اخه کلن یه ثانیه بیشتر طول نمیشکه که
بنظرتون ایا افراد قدیمی به عنوان مهمان میان سر بزنن؟

همونطور که دوستان هم گفتن واقعا دلایل مختلفی داره و فرد به فرد میتونه متفاوت باشه، 
از دلایل شایع ترش همین که وارد کار یا ازدواج میشن و شرایطشون تغییر میکنه، احتمالا این گروه تا زمانی که در خاطرشون مونده باشه به صورت مهمان سر بزنن، یه دلیل دیگه هم اینکه بعضا احساس میکنن که از بودن اینجا نتیجه نگرفتن و شاید سرزدن به اینجا هم نوعی حس عدم موفقت رو براشون تشدید کنه و احتمالا این گروه اغلب به صورت مهمان هم سر نمیزنن.
به هر حال به نظرم کانون هم یه گذر گاه هست، هیچ کس نمیتونه برای همیشه اینجا بمونه، هرچند اینکه در مدت حضورش چه اثری روی کانون گذاشته و کانون چه اثری روی اون گذاشته موندگار هست.
 ان شاءالله که همه‌ی کانونی‌ها هر جا هستن سلامت باشن.  53

(1399 خرداد 27، 22:25)*دختر پاک* نوشته است: ما مسابقه می خواهیم 65

شاید با مسابقه اوضاع بهتر بشه 65

نظرتون؟

مسابقه خیلی خوبه، پیشنهادی هم دارین؟  Khansariha (56)
خودم خیلی طرفدار مسابقه بهترین آواتار بودم ولی هیچ وقت هیچی نشدم  Gigglesmile
با همین عکس پروفایل هم یه بار شرکت کردم ولی دوستان میگفتن گل آفتابگردون که بو نداره، این توی عکس داره چیو بو میکنه؟!  42

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
شما کدوم گروه بودین؟ Kool
بله از اتاق فرمان اشاره میکنن شما تو گروه سرو هستین 4fvfcja
وضعتون توپه 4chsmu1
حامی مدیر کل Kool
دو تا سرپرست سابقه دار Smiley-face-cool-2
تعداد افراد گروه فراووووووووووووووون  4chsmu1
من میگم اگر قراره مسابقه ای باشه گروه سر نباشه اینا خیلی زیادن هر کی اشتباه کنه اون یکی جبران میکنه 4chsmu1

جدای از شوخی منم از گروه بندی جدید تا حدودی راضیم خوبه
ولی معنی نمیده پسرا انقدر وضعشون خوب باشه 4chsmu1

از همه مدیران برای تک تک زحمت هاشون بی نهایت ممنونم Thankyou
انشالله خدا نتیجه تلاش هاشون را تو زندگی بهشون بده Khansariha (8)
واقعا ممنونم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: مسابقه خیلی خوبه، پیشنهادی هم دارین؟  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
خودم خیلی طرفدار مسابقه بهترین آواتار بودم ولی هیچ وقت هیچی نشدم  [تصویر:  gigglesmile.gif]
با همین عکس پروفایل هم یه بار شرکت کردم ولی دوستان میگفتن گل آفتابگردون که بو نداره، این توی عکس داره چیو بو میکنه؟!  [تصویر:  p.gif]
منم خیلی با مسابقه بهترین آواتار موافقم 4chsmu1
خیلی ها از آواتارم خوششون میاد 2uge4p4
دو نفر از دوستان جوجه اردک ما را می خوان هی لهش کنن Swear1
چرا پروفایلتون خیلی خیلی قشنگه اتفاقا
من خیلی دوستش دارم
ولی جدا آفتابگردان بو نداره
ولی خیلی قشنگه 128fs318181
انشالله یه روزی پسرتون را برید باغ آفتابگردان ازش این مدلی عکس بگیرید

چرا هیچ کس محل نداد برای مسابقه بهترین آواتار

من فکر کنم شانس ام خوب باشه Hanghead

دلم میخواد برگزار بشه 128fs318181

(1399 خرداد 28، 15:36)*دختر پاک* نوشته است: چرا هیچ کس محل نداد برای مسابقه بهترین آواتار

من فکر کنم شانس ام خوب باشه Hanghead

دلم میخواد برگزار بشه 128fs318181

سلام.
ان شاءالله طی امروز فردا استارتش رو میزنیم.  49-2
البته برنده شدنش به وعده و وعیدهایی که به رای دهنده ها میدین هم ربط داره.   Kool

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
دوستان کسی بلده چطور میشه برای فیلم زیرنویس ساخت
میخوام یسری فیلم انگیزشی رو براتون بذارم ولی باید قبلش زیرنویسشو بسازم بذارم روش
کسی بلده؟؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 28، 20:44)هومان نوشته است: دوستان کسی بلده چطور میشه برای فیلم زیرنویس ساخت
میخوام یسری فیلم انگیزشی رو براتون بذارم ولی باید قبلش زیرنویسشو بسازم بذارم روش
کسی بلده؟؟

سلا
کار بسیار خوب و جالبی هست.فکر نکنم خیلی سخت باشه.
اگه انجام بدی عالیه.نه تنها بدرد ما میخوره بلکه بدرد هر کسی غیر از اینجا هم میخوره.
قطعا آموزش هایی در اینترنت هست.فقط باید زبانت خوب باشه.
من بلد نیستم 4chsmu1

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
زیرنویس انگلیسی داره و فقط میخوای ترجمه کنی یا میخوای تایمش رو هم خودت اضافه کنی؟
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
اگه میخوای از یوتیوب دانلود کنی و به اشتراک بذاری فایل اس آر تیش رو هم بگیر روی همون ادیت کن
نقل قول: ترجمه کنی یا میخوای تایمش رو هم خودت اضافه کنی؟
هم ترجمه هم تنظیم
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
subtitle edit رو دانلود و نصب کن و باهاش زیرنویس بساز
نوت پد رو اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم
بسم الله
.
مشارکت شادن:

*سه چیز باعث میشود ما مورد سوءاستفاده قرار بگیریم:

*1-کمبودهای ما*

*2-ترسهای ما*

*3- تایید طلبی ما*

.
به خودم فکر می‌کنم و می‌بینم بسیاری از موقعیتها به دلایل بالا مرزها و محدودیتهامو زیر پا گذاشتم و نتیجه‌اش شد شکست. امشب ی پادکست رو داشتم گوش میدادم نمیدونم گوینده اش کی بود ولی در وصف دوست داشتن خود صحبتهای خوبی داشت. میگفت فردی که خودشو دوس داره:
۱. همه کارهای خوب دنیا رو برای خودش میکنه
۲.هیچ کار بدی رو با خود و علیه خودش نمیکنه
۳.میگه من هزینه زندگی خودمو می‌پردازم
۴. به حریم،حقوق و حرمت هیچکس تجاوز نمی‌کنم و هرگز هم اجازه نمیدم کسی به حریم، حقوق و حرمتم تجاوز کنه 
.
.
به گمانم درست میگفت...
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان