امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ماشاالله عشق به خانواده موج میزنه اینجا 
از عوض کردن راه تو خیابون تا قوم الظالمین

نقل قول: حالا مشکل اینجاست خودمونم فامیل پدری یه سریای دیگه هستیم 22
ت به این زندگی که انقدر پیچیدس wacko2

من که تو جمع خونواده پدریم مثل گرگ زخمیم 4chsmu1
منتظرم یکی یه چی بگه که بهش بپرم 4chsmu1
و خب چون اونا کلا همه چیزشون با ما فرق داره معمولا بحث بین من و اونا زیاده

ولی خونواده مادری یکی از یکی گل تر  4chsmu1
همش بگو بخند 317

حتی اگه موردی هم مقایسه کنیم مقایسه خاله و عمه کافیه  4chsmu1

یه عمه خودش رو هم بکشه نمیتونه نصف خاله توجه و محبت جذب کنه Khansariha (13)
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 شهريور 2، 15:21)karma نوشته است: ماشاالله عشق به خانواده موج میزنه اینجا 
از عوض کردن راه تو خیابون تا قوم الظالمین

نقل قول: حالا مشکل اینجاست خودمونم فامیل پدری یه سریای دیگه هستیم 22
ت به این زندگی که انقدر پیچیدس wacko2

من که تو جمع خونواده پدریم مثل گرگ زخمیم 4chsmu1
منتظرم یکی یه چی بگه که بهش بپرم 4chsmu1
و خب چون اونا کلا همه چیزشون با ما فرق داره معمولا بحث بین من و اونا زیاده

ولی خونواده مادری یکی از یکی گل تر  4chsmu1
همش بگو بخند 317

حتی اگه موردی هم مقایسه کنیم مقایسه خاله و عمه کافیه  4chsmu1

یه عمه خودش رو هم بکشه نمیتونه نصف خاله توجه و محبت جذب کنه Khansariha (13)

خانواده ی پدری ما ک انقدر لاکچری و دکتر هستن ک باید همیشه اتو کشیده باشی و ما شما بگی مثل این خانواده های سلطنتی تو فیلم ها رفتار میکنند و سلام دادن ها طبق درجه ست مثلا متخصص و حال احوال پرسی میکنن من پشت کنکور و ی نگاه چپ میندازن  22
در ظاهرم صمیمی در باطن اما شدید حسود و آمریکا هستند 65

خواده ی مادری هم برعکس انقدر راحتن ک اجازه میدن ب خودشون هر سوالی بپرسن و هر حرفی بزنن،غیبت میکنن .ی حرف ساده رو تبدیل ب جنجال میکنند .روی آدم لبخند میزنند پشت سرآدم هزارتا حرف میگن.
مشکل اساسی ترم اینه ک ۵۰تا نوه هستیم همه عاشق هم میشن  22 
خسته شدم انقدر پسرخاله دختر خاله هام عاشق هم شدن  29

کلا فامیل ما که مشکل هستند ،ی ساعت شب نشینی داریم ده روز دعوای اون شب نشینی ک کی چ گفت Khansariha (56)
دلم شکست ۹۶ تیکه شد ریخت زمین با این حجم از عشق ب خانواده 809197ps94ijjhwg
شکر خدا که ما آدم لاکچری نه تو خونواده پدری داریم نه مادری 65 همه مثل همیم

غیبت و اینا هم من خیلی سر در نمیارم بین خاله هام مرسومه کم پیش میاد غیبت خونواده خودمون رو بکنن بیشتر در مورد خونواده شوهراشون بحثه 42
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 شهريور 2، 16:47)karma نوشته است: شکر خدا که ما آدم لاکچری نه تو خونواده پدری داریم نه مادری 65 همه مثل همیم

غیبت و اینا هم من خیلی سر در نمیارم بین خاله هام مرسومه کم پیش میاد غیبت خونواده خودمون رو بکنن بیشتر در مورد خونواده شوهراشون بحثه 42

متاسفانه فامیل هایی هستن ک اینطورین: )
در ظاهر گل و بلبل در باطن وحشتناک.

ن ک گارد بگیریم بگیم فامیل دشمنه ها ن،در خونمون ب روی همه بازه و مهمون تاج سرماست ،ولی فامیلی ک فقط اذیت داره باید دور موند ازش.
فامیلی ک هرموقع زنگ میزنه نیش و کنایه میزنه واقعا خیلی اذیته.

-----
خانواده ی خودمون،همسایه هامون ،دوستانمون هستن خداروشکر و اینکه انقدر الان گرونی شده و مشکلات زیاد ک دیگه اون صمیمت های قبلی نیست .همه صبح تا شب باید کار کنند تا بتونن نیازهای خانواده رو تامین کنند 53258zu2qvp1d9v
-----------
غیبتم ک در هرصورت بده  Khansariha (56) من خودم سعی میکنم دور باشم ولی تو فامیل ما هم بازار غیبت خیلی گرمه  4chsmu1
[تصویر:  1-1-1200x800.jpg]
[تصویر:  1-1-1200x800.jpg]
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1399 شهريور 2، 14:48)karma نوشته است: اول کار تشکر میکنم از خانم کویین که گاهی به پست ها واکنش نشون میدن و نمیزارن آدم ضایع بشه 4chsmu1
نه مثل شما ها که فقط نگاه میکنید و جیکتون هم در نمیاد Swear1

اتفاقا من میخواستم بیام در جواب این پست یه چی بگما یادم رفت

نقل قول: چه قدر این فضای مجازی و مهمونی های مجازی خوبن 
امروز ز با یه تیشرت داغون و مو های داغون تر در حالی که یه کاسه کشک دست گرفته بودم تو مراسم عقد پسر خالم شرکت کردم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

زیبا نیست؟  [تصویر:  4.gif]
این را میگم

من با اجازتون اینو برای مامانم گفتم 4chsmu1
اصلا نمیدونم چرا گفتم 106
کلا جدیدا اصلا حرف نمیزنم ولی اینو دوست داشتم گفتم 4chsmu1

و فرداش
بچه همسایمون اومد در خونه گفت میشه یه موبایل بدین من زنگ بزنم به مامان
گوشی را دادن بهش و ...
من تو اتاق بودم اونموقع
فقط فهمیدم قصه چیه
وقتی اومدم بیرون به مامانم گفتم مامانش اومد؟
گفت من چمیدونم
گفتم بگذار برم دم در ببینم بچه مردم چی شد
یع دفعه نگاهم کرد
با یه لبخند بر لب بهم گفت

با یه تیشرت داغون
با یه موی خیلی داغون تر
بیا یه کاسه کشک بدم دستت بعد برو 22

خواستم بگم خیلی از فامیل ناله نکنید همین 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
تازه ملخ صورتی هم داریم 4chsmu1

جدی میگم Khansariha (56)

شما نگاه کنین Gigglesmile

[تصویر:  yx4l_www.dustaan.com-_d9_85_d8_ac_d9_84_...576400.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
صحبت از فامیل شد.

من یکی از عمه هام تو شکستن تخم مرغ برای چشم زخم دستی بر آتش داره، اول یه ذکری میگه بعد شروع میکنه به تک تک نام بردن کسایی که احتمالا چشم زدن طرفو.
از قضا برای من هم یه مشکلی پیش اومده الان به عمم گفتم یه تخم مرغی برام بشکنه حالا تخم مرغ هم به اسم داییم شکست، همچین فامیلایی داریم ما، چشم نیست که   17
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 شهريور 2، 21:32)Saeid__s نوشته است: صحبت از فامیل شد.

من یکی از عمه هام تو شکستن تخم مرغ برای چشم زخم دستی بر آتش داره، اول یه ذکری میگه بعد شروع میکنه به تک تک نام بردن کسایی که احتمالا چشم زدن طرفو.
از قضا برای من هم یه مشکلی پیش اومده الان به عمم گفتم یه تخم مرغی برام بشکنه حالا تخم مرغ هم به اسم داییم شکست، همچین فامیلایی داریم ما، چشم نیست که   17

Khansariha (13)
عاقا نگو
این تخم مرغ ها الکیه
یعنی سر این تخم مرغ ها فامیل هایی از هم پاشیده که نگو
1202591pu55lez1va 
لامصب کانون خانواده و فامیل را میزنه نابود میکنه

نکنین حیفه اون تخم مرغا
53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 2، 21:32)Saeid__s نوشته است: صحبت از فامیل شد.

تخم مرغ؟؟؟؟؟؟؟؟چجوری میشه؟؟؟؟؟
ما نداریم  65

ما ته تهش اسفند دود میکنیم جرق جرق صدا ک میده میگیم اههههه این چشم فلان کسه ک امروز من و دیده Khansariha (13)

آقا رامین بیاین از تجربه های اوزریح بگین ،یاد اون نور سبز و اوزریح افتادم Khansariha (13)
--------
من امروز بعد از کنکور تازه چشم ب روی فانیل گشودم فهمیدم پسر خالم عاشق دختر خالم شده و دعوا شده تو فامیل و شکست عشقی اتفاق افتاده دگرگون شدم  Shy
خدایی این عشق چیه همه ازش حرف میزنن؟؟؟من طولانی ترین عشقم متعلق ب قرمه سبزیه  4chsmu1
عاشق آدم ها نشین ،میرن تنها میمونین  Hanghead
نقل قول: من امروز بعد از کنکور تازه چشم ب روی فانیل گشودم فهمیدم پسر خالم عاشق دختر خالم شده و دعوا شده تو فامیل و شکست عشقی اتفاق افتاده دگرگون شدم  [تصویر:  shy.gif]
خدایی این عشق چیه همه ازش حرف میزنن؟؟؟من طولانی ترین عشقم متعلق ب قرمه سبزیه  [تصویر:  4chsmu1.gif]
عاشق آدم ها نشین ،میرن تنها میمونین  [تصویر:  hanghead.gif]
دروغ چرا منم جدیدا نگاهم به عشق همین شده Hanghead
یعنی آدم باید احمق باشه تا عاشق بشه vayy
هم احمق باشه هم نادان باشه هم بتونه هر حرفی را تحمل کنه و صبر و قرارش زیاااااااااد باشه Swear1
با این اوضاع چرا عاشق بشیم 106

نمیدونم شاید من دیدم خیلی زشت شده
قبلنا عشق قشنگ تر بود
53258zu2qvp1d9v

نقل قول:
[تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
عاقا نگو
این تخم مرغ ها الکیه
یعنی سر این تخم مرغ ها فامیل هایی از هم پاشیده که نگو
[تصویر:  1202591pu55lez1va.gif] 
لامصب کانون خانواده و فامیل را میزنه نابود میکنه

نکنین حیفه اون تخم مرغا
[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

احتمال داره ولی ما اینطور نیستیم.
یه جورایی یه درمان اورژانسیه. 
وخیلی کشش نمیدیم و همونجا بعده شکستن همه چی تموم میشه.
راستش الکی بودنش برا خودمم سؤال بود وخیلی بهش معتقد نبودم اما با عقل هم جور در نمیاد که چطور میشکنه.

تخم مرغ به خاطر فرمی که داره اگر دو سر بهش نیرو وارد کنی فشار خیلی بالاییو تحمل میکنه طوری که چندا تخم مرغ وزن یه انسان بالغو تحمل میکنه حالا عمه من با دو انگشت شصت و سبابه یه فشار کوچیک میاد رو دو سر تخم مرغ و تخم مرغ متلاشی میشه. Smiley-face-cool-2
نقل قول: ما ته تهش اسفند دود میکنیم جرق جرق صدا ک میده میگیم اههههه این چشم فلان کسه ک امروز من و دیده [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
راستش عمم دست به اسفندش هم خوبه و از هر موقعیتی برا دود کردن اسفند استفاده میکنه.

حالا یه وقت نگین اینا خرافاتین Esteghfar اتفاقا ما خانواده خیلی مذهبی هستیم و خانواده همیشه تو مراسمات ختم قرآن و ختم صلوات و روضه و.. حاضرا
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: راستش الکی بودنش برا خودمم سؤال بود وخیلی بهش معتقد نبودم اما با عقل هم جور در نمیاد که چطور میشکنه.

تخم مرغ به خاطر فرمی که داره اگر دو سر بهش نیرو وارد کنی فشار خیلی بالاییو تحمل میکنه طوری که چندا تخم مرغ وزن یه انسان بالغو تحمل میکنه حالا عمه من با دو انگشت شصت و سبابه یه فشار کوچیک میاد رو دو سر تخم مرغ و تخم مرغ متلاشی میشه. [تصویر:  d.gif]
چقدر علمی بهش نگاه کردین 1744337bve7cd1t81

والا من خاله هام از این کارا میکنن
کلا کارشون شده هر روز تخم مرغ میشکونن
همیشه یه شونه تخم مرغ رو کابینته Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)Khansariha (13)

نمیدونین چقدر جلوی خودم را گرفتم نخندم
هر بار میرم سعی میکنم به تخم مرغ ها نگاه نکنم

انگاری ما که به خ.ا معتاد شدیم اینا به تخم مرغ شکوندن 24

ولی آخرش میدونین چی شد

هر اتفاقی میفته میندازن تقصیر این چشم زدن
یعنی طرف خودش مقصره ولی تخم مرغ میشکونن میندازن تقصیر یکی دیگه
اصلا یه اوضاعیه

انقدر منو یاد خاطرات خنده دار نندازین
محرمه خیر سرمون انقدر خندیدم vayy

(1399 شهريور 2، 22:39)*دختر پاک* نوشته است:
نقل قول: من امروز بعد از کنکور تازه چشم ب روی فانیل گشودم فهمیدم پسر خالم عاشق دختر خالم شده و دعوا شده تو فامیل و شکست عشقی اتفاق افتاده دگرگون شدم  [تصویر:  shy.gif]
خدایی این عشق چیه همه ازش حرف میزنن؟؟؟من طولانی ترین عشقم متعلق ب قرمه سبزیه  [تصویر:  4chsmu1.gif]
عاشق آدم ها نشین ،میرن تنها میمونین  [تصویر:  hanghead.gif]
دروغ چرا منم جدیدا نگاهم به عشق همین شده Hanghead
یعنی آدم باید احمق باشه تا عاشق بشه vayy
هم احمق باشه هم نادان باشه هم بتونه هر حرفی را تحمل کنه و صبر و قرارش زیاااااااااد باشه Swear1
با این اوضاع چرا عاشق بشیم 106

نمیدونم شاید من دیدم خیلی زشت شده
قبلنا عشق قشنگ تر بود
53258zu2qvp1d9v

عشق انقدر کلمه ی دم دستی شده هرکی از راه میرسه عاشق میشه .برای منکه بیخودیه .
بیشتر طرفدار منطقم تو این موارد تا عشق.
این روزهای محرم یادتونه در سال های گذشته؟؟؟
محرم پارسال عهد کردم ک امسال اصلا بیرون نرم ،انقدر ک همه تیپ زده بودن و برای قرار اومده بودن عزاداری الانم یادم میوفته ناراحت میشم.
دسته های عزاداری شده فشن شو .لباس های مشکی عجق وجق .
بعد محرمم ک آمار ازدواج میرفت بالا  22

قبلنا خیلی چیزها قشنگ بود،مثلا اینهمه پول تو اولویت نبود،خونه انقدر گرون نبود،تغذیه ی مردم انقدر تو مضیقه نبود،ازدواج اینهمه سخت نبود،مدارس این همه خرج نداشت،محبت ها وابسته ب منفعت نبود،شراکت ها انقدر حیله نداشت ،مردم قلبشون مهربون تر بود ،معرفت ها زیاد بود و محبت ها بدون توقع بود  Hanghead
ی سلامتی داشتیم ک اونم بند شده ب ی ماسک ک نفسمون و بند میاره ،عطسه میکنیم ب جای عافیت از در و اطراف همه پراکنده میشن و ی لفظ زشت زهرمار رواج پیدا کرده  Hanghead
کاش همه ی این ها ی خواب بود: )

(1399 شهريور 2، 23:03)Saeid__s نوشته است:
نقل قول: ما ته تهش اسفند دود میکنیم جرق جرق صدا ک میده میگیم اههههه این چشم فلان کسه ک امروز من و دیده [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
راستش عمم دست به اسفندش هم خوبه و از هر موقعیتی برا دود کردن اسفند استفاده میکنه.

حالا یه وقت نگین اینا خرافاتین Esteghfar اتفاقا ما خانواده خیلی مذهبی هستیم و خانواده همیشه تو مراسمات ختم قرآن و ختم صلوات و روضه و.. حاضران

چ ربطی ب خرافات داره،این ها جزو فرهنگ و رسم های ایرانی هاست.
شعرم میگین؟
مثلا مامان من دوتا شعر ترکی میخونه و تهشم سه تا مشت میزنه ب کمرمون ک روده و کبد و اینا جابجا میشن.
اوزریح دانه دانه /هر دانه سی بی دانه .....یا اوزریگم هوایم /هزار درده دوایم  4chsmu1
نقل قول: عشق انقدر کلمه ی دم دستی شده هرکی از راه میرسه عاشق میشه .برای منکه بیخودیه .
بیشتر طرفدار منطقم تو این موارد تا عشق.
این روزهای محرم یادتونه در سال های گذشته؟؟؟
محرم پارسال عهد کردم ک امسال اصلا بیرون نرم ،انقدر ک همه تیپ زده بودن و برای قرار اومده بودن عزاداری الانم یادم میوفته ناراحت میشم.
دسته های عزاداری شده فشن شو .لباس های مشکی عجق وجق .
بعد محرمم ک آمار ازدواج میرفت بالا  [تصویر:  22.gif]

قبلنا خیلی چیزها قشنگ بود،مثلا اینهمه پول تو اولویت نبود،خونه انقدر گرون نبود،تغذیه ی مردم انقدر تو مضیقه نبود،ازدواج اینهمه سخت نبود،مدارس این همه خرج نداشت،محبت ها وابسته ب منفعت نبود،شراکت ها انقدر حیله نداشت ،مردم قلبشون مهربون تر بود ،معرفت ها زیاد بود و محبت ها بدون توقع بود  [تصویر:  hanghead.gif]
ی سلامتی داشتیم ک اونم بند شده ب ی ماسک ک نفسمون و بند میاره ،عطسه میکنیم ب جای عافیت از در و اطراف همه پراکنده میشن و ی لفظ زشت زهرمار رواج پیدا کرده  [تصویر:  hanghead.gif]
کاش همه ی این ها ی خواب بود: )

Khansariha (13)
یه جاهایی از پیامت آدم را یاد اخبار مینداخت

بی خیال عشق و عاشقی

میگم اخبار برامون نمیگی  302
دلمان تنگ شده 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان