امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اعتراف میکنم انقدر بچه های کانون پاک و صاف و صادق و دلسوز و مهربون ان گاهی وقتا از کانون بدم میاد
یه وقتایی از خوبی و پاکی و درست کاری دیگه حالم بهم میخوره

Hanghead
فقط من اینجوریم یا شما هم این مدلی هستین؟  117

Smiley-talk038
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 6، 14:54)*دختر پاک* نوشته است: اعتراف میکنم انقدر بچه های کانون پاک و صاف و صادق و دلسوز و مهربون ان گاهی وقتا از کانون بدم میاد

Hanghead

Smiley-talk038

اوا فکر میکردم ک فقط من اینجوریم 65
میگم اشتباه صورت گرفته هاااا ،بچه های کانون اگر پاک و صادق و مهربون باشن تو باید از خودت بدت بیاد 106
ی وقت های از پاکی و صافی و مهربونس حالت ب هم میخوره؟ی چیزی بم یادت بمونه .هیچوقت تلاش نکن ب اجبار کاری رو برای خودت انجام بدی ،باد دلت راه بیا بعد برو شراغ اینچنین کارها .مثلا من هیچوقت ب اجبار نماز نمیخونم ،میبینم واقعا ذهنم نیاز داره میرم سراغش .در حالیکه اصلا هم تو فاز اینهمه درستکاری نیستم 53258zu2qvp1d9v
اینجوری دیگه حالت ب هم نمیخوره 302
(1399 شهريور 6، 14:59)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 6، 14:54)*دختر پاک* نوشته است: اعتراف میکنم انقدر بچه های کانون پاک و صاف و صادق و دلسوز و مهربون ان گاهی وقتا از کانون بدم میاد

Hanghead

Smiley-talk038

میگم اشتباه صورت گرفته هاااا ،بچه های کانون اگر پاک و صادق و مهربون باشن تو باید از خودت بدت بیاد 106
ی وقت های از پاکی و صافی و مهربونس حالت ب هم میخوره؟ی چیزی بم یادت بمونه .هیچوقت تلاش نکن ب اجبار کاری رو برای خودت انجام بدی ،باد دلت راه بیا بعد برو شراغ اینچنین کارها .مثلا من هیچوقت ب اجبار نماز نمیخونم ،میبینم واقعا ذهنم نیاز داره میرم سراغش .در حالیکه اصلا هم تو فاز اینهمه درستکاری نیستم 53258zu2qvp1d9v

والا اگر من بخوام طبق نظر دلم برم جلو 
الان پیامی که نباید و میدم
تلفن هایی که نباید میشه
بعدشم آخر شب لباسامو میپوشم یه کارتی که توش پول باشه برمیدارم میرم
و تامام

والا دل من اینه
ولی دل بچه های اینجا کلا یه چیز دیگه اس
من متعجبم
Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 6، 15:20)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 شهريور 6، 14:59)AtrisA نوشته است:

Hanghead

Smiley-talk038

والا اگر من بخوام طبق نظر دلم برم جلو 
الان پیامی که نباید و میدم
تلفن هایی که نباید میشه
بعدشم آخر شب لباسامو میپوشم یه کارتی که توش پول باشه برمیدارم میرم
و تامام

والا دل من اینه
ولی دل بچه های اینجا کلا یه چیز دیگه اس
من متعجبم
Hanghead

پس افسار دلت و دستت بگیر ک ب بی راهه نکشونتت : )
منم چند وقتیه دلم سر ناسازگاری گذاشته و ی چیزهایی ک میخواد ک من فقط میتونم بگم ن و خودم و سرکوب کنم.
ولی منظور من این بود ک کارهای خوب و برا دلت انجام بده ،کارهایی ک درست کارها میکنند و تو تعجب میکنی و نباید ب اجبار دنبالش رفت باید با دل رفت دنبالشون.
اینجا زمین نیست ک اینجا آسمونه و بچه های اینجا لیدز اند جنتلمن ها همه ستاره هستند.گاهی فقط نورهای این ستاره ها کم و زیاد میشه ک اونم از ستاره بودنشون چیزی کم نمیکنه  Khansariha (2)
اخبار شماره ۳

با نام و یاد خدا این شماره از اخبار زده شده برای آگاهی شما ،خود شناسی شما ،دگر شناسی شما،دگرگونی شما و غیره هاااا

خبر شماره یک را با تسلیت ب جامعه ی کنکوری،پشت کنکوری،این طرفیا،اون طرفیا،مافیا و مرکزی ها اعلام میکنم .
ما خدا را داریم ،کنکوری ها با اعلام این شعار از خود دفاع نموده و دست پیش را گرفتند تا پس نیوفتند .کنکوری ها درس خونده بودند،خوبم خونده بودند،جواب هارم بلد بودند اما نمیدوستند کدوم جواب متعلق ب کدوم سواله 106  آن ها پس از تشنجی چند روزه خدارو شکر روحشان ب تن برگشته و فعالیت خود را در تاپیک های متفاوت کانون شروع کردند .نتایج اولیه ی این امتحان بزرگ هفته ی اول مهر ماه خواهد آمد .سرپرست بخش درسیجات طی نامه ای رسمی خواستار همکاری تمام کانونیان شده و هرگونه پیامی مبنی بر پرسش وضعیت و نتیجه کانونی ها با اعتبار منفی روبرو خواهد شد و نقطه.

خبر دوم را با اعلام مدیریت دو تن از عزیزان کانونی ادامه میدهیم .این دو تن در سکوت و طی حرکتی غافلگیرانه از سوی مدیریت خفت شدند و خیلی سریع السیر مدیر شدند جوری ک ن ما دیدیم ن شما و ن آن ها  53258zu2qvp1d9v ن شیرینی دادند ن ب روی خودشون آوردند ک باید شیرینی بدهند خیلی شیک فعالیت خودشون و آغاز کردند  65 این ب دور از انصافه  Hanghead 

خبر سوم اعتراضیست از سوی دیوار های اورژانس کانون ب کانوی هایی ک خیلی راحت میان توی گروه ها ی ترک صفر بزرگ مینویسن و میرن 45 چرا؟؟؟چرا شکستی نه هاااا،چرا نمیاین اورژانس؟مدیریت قبل شکست؟؟؟گروه ها؟؟؟؟پروفایل دوستان؟؟؟؟این و من نمیگم هااا،این و در و دیوار های کانون جیغ و داد میکنند  53258zu2qvp1d9v 

خبر چهارمی ک میخوام اعلام کنم لطفا دستمال کاغذی دم دستتون باشه ترجیحا نانسی باشه نرم و لطیفه 809197ps94ijjhwg تیم خبری کانون بعد از تحقیقات گسترده ب این نتیجه رسیدند ک مدیر کل بودجه ای بیشتر برای طوفان اختصاص دادند ،از قیمت های مرسدس بنزی ک برای تشویق هم گروهی ها میارن تا دنت های با طعم مختلفی ک سرو میکنند و دسته گل های لیلیوم و هم ک نمیگم ک ی شاخه ش ده تومنه  22 من فقط مامورم و معذور ک اطلاع بدم خدمتتون ک کلاه نره سرتون  65 آشپزخونه ی کانون فقط نون و پنیر داریم Hanghead بلی 53258zu2qvp1d9v

خبر پنجم مربوط ب تغییر اسم های دوستانی هست ک باعث سردرگمی همه ی کانونی ها شدند و این آشکارا در جای جای کانون مشاهده شد ،در این باره لطفا انتقادات خود را ب هر جایی از کانون ک دلتون میخواد بنویسید و بفرستید تا رسیدگی نشه  Khansariha (66)

خبر ششم ؟؟؟بله خبر ششم هم داریم ،طی اتفاقی نادر تعداد اعتبارهای سه تن از کانونی ها برابره 17 بله عجیبه اما شده دیگه  4 
ی مددی برسونید من بیوفتم جلو 4

خبر هفتم ،خبری بس جالب انگیز،بس شگفت انگیز،بس حیرت انگیز ،بس دیگه چ؟؟؟عجیب ناک هست  65 مدیریت کانون دوباره در حرکتی در ایکی ثانیه ناظم کانون رو پشت کنکور نه ببخشید باز نشسته اعلام کردندی Khansariha (56) ایشان قرمز خوشرنگ بودند ،هرازگاهی سرمیزدندی و تن و بدن مارا میلرزاندندی ک ناظم اومده ب خصوص اینکه شخصیت ایشون مبهم هست ،ولی خب بازنشسته شدند ظاهرا 42 انشالله ک هر کجا هستند سالم و سلامت باشند. عکس 

------------

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آمار عمومی انجمن هم ک همه بازدید دارند فقط خواستم بگم ک پرچم بیشترین ارسال و دارم کم کم از مدیر کل میگیرم fly2
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
[تصویر:  cs231.jpg]
65 65
42 42
(1399 شهريور 6، 18:53)علی‌رضا نوشته است: 65 65
42 42

تو آسمون ها دنبالتون بودیم جناب مدیر رو زمین پیداتون کردیم 4chsmu1 میخواین شیرینی بدین؟؟ 65
اینم شیرینی بچه ها ...

[تصویر:  1506347454_BISATUOSGB.jpg]

و

[تصویر:  1270665_%DA%A9%DB%8C%DA%A9_%D8%B9%D8%B1%...%D8%AA.jpg]
چند شب پیش حوصلم سر رفته بود
گشتی میزدم تو کانون
این پست  را دیدم

قشنگه دوست داشتین ببینید
توش هم یه لینک به یه پست دیگه است اونم خیلی قشنگه 302
 سپاس شده توسط
نقل قول: دسته گل های لیلیوم و هم ک نمیگم ک ی شاخه ش ده تومنه  
22 22 22
لیلیوم شاخه ای ده تومن؟!؟!؟! 22 22
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
معتاد یه بازی شدم ، از کار و زندگی افتادم  Badbakht
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 شهريور 6، 22:24)زینبی نوشته است:
22 22 22

قیمت کردم  65
رز هم ۱۵  117
(1399 شهريور 6، 23:05)AtrisA نوشته است:
22 22 22

قیمت کردم  65
رز هم ۱۵  117

چطوری شد رز گرون تره 7
اصلا لیلیوم هم اسمش هم ریخت و قیافش صدتای رز تکراریه 106
چرا واقعا همه رز دوست دارن 22
(1399 شهريور 6، 23:05)AtrisA نوشته است:
22 22 22

قیمت کردم  65
رز هم ۱۵  117

لیلیوم حداقل 20 30 تومن از رز گرونتره شما دقیقا کجا زندگی میکنی بگو من بیام اونجا Khansariha (56)
من عاشق لیلیوم ام به نظرم خوش بو ترین گل، دلم میخاد ی گلدون لیلیوم پر گل همیشه سبز داشته باشم Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نقل قول: خبر ششم ؟؟؟بله خبر ششم هم داریم ،طی اتفاقی نادر تعداد اعتبارهای سه تن از کانونی ها برابره [تصویر:  17.gif] بله عجیبه اما شده دیگه  [تصویر:  4.gif] 
ی مددی برسونید من بیوفتم جلو [تصویر:  4.gif]

Hanghead
یه چی بگم
کل اعتبارا همش 672 تا 

تاریخ عضویت شما 96
زینبی خانم 94
 آقای رامین هم نمیدونم
ولی قدیمی هستن

من یک سالم نیست اومدم
کل اعتبارا تا الان 619 تا
چجوریه؟ Khansariha (56)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان