امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

حدودای یه هفته پیش بود به مامانم گفتم مامان به سرم زده غذا بپزم ناهار فردا با من  17
مامانم هم خوشحال قبول کرد 4chsmu1
از صبح فردا پاشدم گشتم ببینم چی بپزم برا ظهر
 داشتم تو سر آشپز پاپیون میگشتم به چیز های خیلی خفنی برخوردم چه قدر غذا ها پیشرفت کرده بودن  Khansariha (13)
ولی از دیدن بعضی هاشون هم واقعا تعجب میکردم 
فک کن طرف برداشته عدسی پخته بعد اینو مالیده رو نون باگت اسمش رو گذاشته بروسکتا با کرم عدس 22
خلاصه گشتم و گشتم دیدم غذایی که به سطح توانایی من بخوره همون مکارانیه که عکسش رو گذاشتم تو آشپزخونه  4

اینو میگم
(1399 شهريور 22، 17:31)karma نوشته است: حدودای یه هفته پیش بود به مامانم گفتم مامان به سرم زده غذا بپزم ناهار فردا با من  17
مامانم هم خوشحال قبول کرد 4chsmu1
از صبح فردا پاشدم گشتم ببینم چی بپزم برا ظهر
 داشتم تو سر آشپز پاپیون میگشتم به چیز های خیلی خفنی برخوردم چه قدر غذا ها پیشرفت کرده بودن  Khansariha (13)
ولی از دیدن بعضی هاشون هم واقعا تعجب میکردم 
فک کن طرف برداشته عدسی پخته بعد اینو مالیده رو نون باگت اسمش رو گذاشته بروسکتا با کرم عدس 22
خلاصه گشتم و گشتم دیدم غذایی که به سطح توانایی من بخوره همون مکارانیه که عکسش رو گذاشتم تو آشپزخونه  4

اینو میگم

سرآشپز پاپیون هیچوقت ب من کمکی نمیکنه 65 
ب جاش سوزان شریعت یکی از بهترین آشپزهای ایرانه  49-2 اکثرا از اون یاد میگیرم.
ماکارونی شماهم خیلی عالیه 41 من کم کم بهتون امیدوارم میشم ،فکر میکردم ته هنرتون بیسکوییت هست ک خب من اشتباه میکردم Khansariha (49)
 سپاس شده توسط
سلام

بچه‌ها می‌دونید چی شده بود؟
شرکتی که ثبت‌کننده‌ی دامنه‌ی کانون بود، تحریم‌‌‌های آمریکا رو اعمال کرد و دامنه‌هایی که متعلق به ایران بود رو غیرفعال کرد.

اتفاقی که شرکت‌های دیگه‌ی آمریکایی هم قبلا انجام داده بودن:

نقل قول: سجاد بنابی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ‏تحریم اعمال شده از سوی شرکت‌های آمریکایی برای برخی از دامنه‌های ایرانی با پسوند «دات کام» توضیح داد و گفت: در تمام دنیا دامنه‌های اینترنتی خارجی مانند «دات کام و دات نت»، توسط یک سری شرکت که به آنها رجیسترار (رجیسترکننده) گفته می‌شود، ثبت می‌شوند؛ هر یک از این شرکتها، نمایندگی‌هایی در ایران دارند و این نمایندگی‌ها نسبت به ثبت دامنه خارجی سایت‌های ایرانی با پسوندهایی مانند «دات کام» و «دات نت» و «دات org » و امثال اینها اقدام می‌کنند.

وی گفت: اتفاقی که در خصوص محدودسازی دسترسی به برخی سایت‌های دات کام در ایران صورت گرفته است، به این دلیل است که برخی از این شرکتهای رجیسترکننده، آمریکایی بوده و تابع قوانین این کشور هستند و به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران از سوی این کشور ایجاد شده، محدودیت‌هایی را در زمینه سرویس دهی به اکانت‌های ایرانی آغاز کرده اند.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر اینکه پیش از این نیز مشکلات تحریم برای هاستینگ هم ایجاد شده بود، گفت: پیش از این نیز شرکت امریکایی دیجیتال اوشن (ارائه دهنده خدمات زیرساخت رایانش ابری) با تحریم ایران، تمامی هاست هایی که از ایران ثبت می‌شدند را غیرفعال کرد.

بنابی اضافه کرد: هم اکنون نیز این اتفاق در حوزه نام دامنه افتاده است و شرکت آمریکایی که چند دامنه ایرانی را به ثبت رسانده بود، سرویس دهی خود را به ایران قطع کرده است و به همین دلیل دامنه خارجی سایت‌هایی مانند فارس نیوز، یکی از بانک‌ها، یک سرویس دهنده ویدئو و چند کسب و کار دیگر از دسترس خارج شدند.

اما شما اصلا نگران نباشید. چرا که خدا با ماست.  Khansariha (69) 
دامنه‌ کانون به یک شرکت ثبت‌کننده غیرآمریکایی انتقال داده شد و دیگه مشکل نخواهیم داشت.  128fs318181 
ایرانی یا راهی خواهد یافت یا راهی خواهد ساخت.  cheshmak

به نظرتون این کارشون قشنگه؟ دامنه هم تحریم کردن داره آخه؟  Swear1 
پاسخش رو در خلوت بهش فکر کنید. همان‌گونه که می‌دانید بحث سیاسی در کانون ممنوع هست  4chsmu1  و این پست صرفاً جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سوووووووتییییی Khansariha (13)
مدیر کل ظاهرا گرسنه بودن ،ماکارونی آقای کارما رو ک دیدن هوش از سرشون پریده و پست خبرگزاری و تو آشپزخونه زدن  4chsmu1

(1399 شهريور 22، 19:52)آرمین نوشته است: سلام

بچه‌ها می‌دونید چی شده بود؟
شرکتی که ثبت‌کننده‌ی دامنه‌ی کانون بود، تحریم‌‌‌های آمریکا رو اعمال کرد و دامنه‌هایی که متعلق به ایران بود رو غیرفعال کرد.

اتفاقی که شرکت‌های دیگه‌ی آمریکایی هم قبلا انجام داده بودن:

نقل قول: سجاد بنابی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ‏تحریم اعمال شده از سوی شرکت‌های آمریکایی برای برخی از دامنه‌های ایرانی با پسوند «دات کام» توضیح داد و گفت: در تمام دنیا دامنه‌های اینترنتی خارجی مانند «دات کام و دات نت»، توسط یک سری شرکت که به آنها رجیسترار (رجیسترکننده) گفته می‌شود، ثبت می‌شوند؛ هر یک از این شرکتها، نمایندگی‌هایی در ایران دارند و این نمایندگی‌ها نسبت به ثبت دامنه خارجی سایت‌های ایرانی با پسوندهایی مانند «دات کام» و «دات نت» و «دات org » و امثال اینها اقدام می‌کنند.

وی گفت: اتفاقی که در خصوص محدودسازی دسترسی به برخی سایت‌های دات کام در ایران صورت گرفته است، به این دلیل است که برخی از این شرکتهای رجیسترکننده، آمریکایی بوده و تابع قوانین این کشور هستند و به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران از سوی این کشور ایجاد شده، محدودیت‌هایی را در زمینه سرویس دهی به اکانت‌های ایرانی آغاز کرده اند.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر اینکه پیش از این نیز مشکلات تحریم برای هاستینگ هم ایجاد شده بود، گفت: پیش از این نیز شرکت امریکایی دیجیتال اوشن (ارائه دهنده خدمات زیرساخت رایانش ابری) با تحریم ایران، تمامی هاست هایی که از ایران ثبت می‌شدند را غیرفعال کرد.

بنابی اضافه کرد: هم اکنون نیز این اتفاق در حوزه نام دامنه افتاده است و شرکت آمریکایی که چند دامنه ایرانی را به ثبت رسانده بود، سرویس دهی خود را به ایران قطع کرده است و به همین دلیل دامنه خارجی سایت‌هایی مانند فارس نیوز، یکی از بانک‌ها، یک سرویس دهنده ویدئو و چند کسب و کار دیگر از دسترس خارج شدند.

اما شما اصلا نگران نباشید. چرا که خدا با ماست.  Khansariha (69) 
دامنه‌ کانون به یک شرکت ثبت‌کننده غیرآمریکایی انتقال داده شد و دیگه مشکل نخواهیم داشت.  128fs318181 

به نظرتون این کارشون قشنگه؟ دامنه هم تحریم کردن داره آخه؟  Swear1 
پاسخش رو در خلوت بهش فکر کنید. همان‌گونه که می‌دانید بحث سیاسی در کانون ممنوع هست  4chsmu1  و این پست صرفاً جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد.  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 22، 13:40)AtrisA نوشته است: و اینجاست ک میگم کاش ی کانال اطلاع رسانی داشتیم 53258zu2qvp1d9v

به نظرتون روی کدوم کانال بریم؟
همه نظرشون رو بگن.

تلگرام نمیشه. چون فیلتره و نمی‌خوایم بچه‌ها رو به نصب فیلترشکن ترغیب کنیم.

بچه‌ها الان روی کانال ایتا فعالیت کنیم، شما ایتا رو نصب می‌کنید و کانال کانون رو دنبال می‌کنید؟

قبلا چند تا از دوستان گفتن کلا هر کانالی هر جایی بزنیم، نمی‌خوان کانالی با این موضوع رو دنبال کنن که براشون داستان نشه.
شما هم این گونه اید؟  53258zu2qvp1d9v

کانال بزنیم و هیچکی دنبال نکنه فایده نداره.
باید هماهنگ باشیم.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
از نظر من که خوبه... 
میشه اسمشو یه چی دیگه گذاشت که برامون داستان نشه و اینکه مطالبو بعد از مدتی که همه دیدن حذف کرد.
(1399 شهريور 22، 20:00)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 22، 13:40)AtrisA نوشته است: و اینجاست ک میگم کاش ی کانال اطلاع رسانی داشتیم 53258zu2qvp1d9v

همه نظرشون رو بگن.

بچه‌ها الان روی کانال ایتا فعالیت کنیم، شما ایتا رو نصب می‌کنید و کانال کانون رو دنبال می‌کنید؟

قبلا چند تا از دوستان گفتن کلا هر کانالی هر جایی بزنیم، نمی‌خوان کانالی با این موضوع رو دنبال کنن که براشون داستان نشه.

من قبلا هم پیگیر کانال بودم چون قطعا مفید واقع میشه.
من خودم پیام رسان ایرانی ندارم چون ی ذره اعتماد ندارم ب کاراییش ،اما کلا طرفدار این کار هستم و هرکجا کانال فعال بشه اولین نفر عضو میشم اما ب این شرط ک واقعا فعال بشه.
در مورد اینکه بقیه بفهمن خب من هنوزم تلگرام کانون رو دارم ولی مخفیش کردم و رو بیصدا هست و کسی نمیبینه .این رو بقیه پیام رسان هاهم احتمالا داشته باشن 65
یک موافق 103
بقیه منتظرتونیم clapping
(1399 شهريور 22، 14:31)آبـی نوشته است: فراموش کردم،
اینطور مواقع برای اینکه مطمئن بشید مشکل از سمت سرور هست و نه از طرف شما، میتونید نیم نگاهی به این ابزار کنید.

امیدوارم همه چیز روبراه باشه... 53

ممنون از ابزار تخصصیت آبی جان.
تو که باشی همه چی رو به راهه. Khansariha (18)

(1399 شهريور 22، 16:10)*دختر پاک* نوشته است: چرا وقتی خیلی می خوابی بازم خوابت میاد God

من تجربه‌اش رو ندارم نمی‌تونم کمکی کنم. 42
همیشه برام سوال بوده این‌هایی که میگن بیشتر از هفت ساعت می‌خوابن چه جوری می‌خوابن؟ 42 با چه تکنیکی می‌خوابن؟ 17 کجا می‌خوابن؟  17 کلا رمز و رازش چیه؟  17
پس چرا ما نمی‌تونیم؟  Swear1

(1399 شهريور 22، 16:12)شادن نوشته است: دیشب وقتی دیدم نمیشه وارد سایت شد، دلم هری ریخت گفتم نکنه دیگه هیچوقت نشه برگردیم کانون Shy
اما ته دلم قرص بود کانون یه تیم پشتیبان قوی داره که همه تلاششو میکنه جمع ما متلاشی نشه
آخه کانون خونه ماست آدم برا حفظ خونه اش همه کاری میکنه
ممنون از اونایی که مشکل رو رفع کردن 302

چقدر حیفه که این جمع از بین بره و این خونه، دیگه خونه نباشه.  53258zu2qvp1d9v 

خانم شادن
کانون پشتش به شمایی گرمه که هوای کانون رو دارید.
برقرار باشید.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

.
.
.

به جای ایرانی قبلا مهندس نبود؟! 23
(1399 شهريور 22، 20:15)افرا نوشته است:

.
.
.

به جای ایرانی قبلا مهندس نبود؟! 23

تو ورژن جدیدش، تغییر یافته.  4chsmu1
(1399 شهريور 22، 19:55)AtrisA نوشته است: سوووووووتییییی Khansariha (13)
مدیر کل ظاهرا گرسنه بودن ،ماکارونی آقای کارما رو ک دیدن هوش از سرشون پریده و پست خبرگزاری و تو آشپزخونه زدن  4chsmu1

این سیب‌زمینی‌هاش با روح و روانم بازی کرد.  Hanghead
کارما تو چی کار کردی با من؟  4chsmu1 
برق از سه فازم پرید یهو نفهمیدم چی شد.  17
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 22، 20:20)آرمین نوشته است: تو ورژن جدیدش، تغییر یافته.  4chsmu1

Gigglesmile

. . . . . .

استیو هاروی میگه 300 تا از ارزوهای کوچیک و بزرگتونو بنویسید.! میگه به 75 برسید ذهنتون قفل میکنه! 

من به 20 رسیدم  قفل شدم! Shy 

واقعا میشه ادم به اندازه 300 تا ارزو داشته باشه؟!
آقای کارما آشپزیتون خیلی خوبه ها
من برای اولین بار که ماکارانی پختم، مادر خونه نبود مثلا خواستم برای خودم وخواهرم ناهار درست کنم 42
قشنگ اندازه ی یک لیوان بعد پخت ازش روغن گرفتیم که بلکه بتونیم بخوریم vayy
تست میکردم میدیدم نپخته روغن اضافه میکردم که بپزه 22

کانال اطلاع رسانی خوبه باشه برای کانون
ولی همونطور که دوستان گفتن، اسم متفاوت با کانون داشته باشه که تابلو نشیم 53258zu2qvp1d9v

کیا مثل من عشق مستند ان؟اصلا کسی هست؟ 1
کانال 9 مستند کلیبر رو نشون میده..
شهرهای شمالی آذربایجان شرقی از جاهایی که خیلی دلم میخواد وجب به وجبش رو برم ببینم 53258zu2qvp1d9v
خدایا قسمت کن
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 22، 21:34)زینبی نوشته است: آقای کارما آشپزیتون خیلی خوبه ها
من برای اولین بار که ماکارانی پختم، مادر خونه نبود مثلا خواستم برای خودم وخواهرم ناهار درست کنم 42
قشنگ اندازه ی یک لیوان بعد پخت ازش روغن گرفتیم که بلکه بتونیم بخوریم vayy
تست میکردم میدیدم نپخته روغن اضافه میکردم که بپزه 22

بشر ب خودش چنین پخت ماکارونی ندیده Khansariha (13) منم دوروز پیش تنهایی برای اولین بار ماکارونی پختم اما یعنی کامل صفره صفر .هیچی نمیدونستم ،تو خونه هم تنها بودم از غرور ب کسی زنگ نزدم تو نتم فیلم نیست تو سرآشپز پاپیونم همش از بادمجان گرفته عجق وجق پختن آدم سرش نمیشه ،از روی دستور پخت تئوری جلو رفتم ولی عالی دراومد Khansariha (69)

کیا مثل من عشق مستند ان؟اصلا کسی هست؟ 1
کانال 9 مستند کلیبر رو نشون میده..
شهرهای شمالی آذربایجان شرقی از جاهایی که خیلی دلم میخواد وجب به وجبش رو برم ببینم 53258zu2qvp1d9v
خدایا قسمت کن

منم ببر کلیبر 42 خیلی قشنگه 49-2 من تنها مستندی ک نگاه کردم پنگوئن ها بوده ک اونم هیچوقت ازش سیر نمیشم  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 22، 20:00)آرمین نوشته است:

همه نظرشون رو بگن.

به نظر من ایتا بهتره.
فقط اگه اسم کانالو تغییر بدیم خیلی خوبه و اگه فعالیت های کانون رو اونجا هم گسترش بدیم عالی میشه Khansariha (69)
و می تونیم از طریق تبلیغات با کانال های دیگه اعضای کانون رو تا می تونیم افزایش بدیم.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 22، 22:12)آبـی نوشته است: 106 چرا خیلی راحت یه وبلاگ نمیزنیم مثل قدیم؟
( منظورم سرویس های وبلاگ نویسی هست... )
راحت میشه دسترسی داشت بهش... نمیدونم شاید هم من اینطور فکر می‌کنم...

( اول گفتم میتونیم یه دامنه و هاست رایگان بگیریم، بعد فکر کردم دیدم همین کار رو وبلاگ انجام میده بدون دردسر خاصی... یه آدرس رندوم میزاریم... میتونیم از بلاگ اسکای استفاده کنیم مثلا... چون مثل بقیه‌ی سرویس‌ها یکدفعه بخاطر غیر فعال بودن اطلاعات رو شیفت دیلیت نمیکنه 4chsmu1 قسمت نظرات هم تا جایی که یادمه میشه غیرفعال کرد... که از قوانین کانون سرپیچی نشه... )

(1399 شهريور 22، 22:12)آبـی نوشته است: 106 چرا خیلی راحت یه وبلاگ نمیزنیم مثل قدیم؟
( منظورم سرویس های وبلاگ نویسی هست... )
راحت میشه دسترسی داشت بهش... نمیدونم شاید هم من اینطور فکر می‌کنم...

( اول گفتم میتونیم یه دامنه و هاست رایگان بگیریم، بعد فکر کردم دیدم همین کار رو وبلاگ انجام میده بدون دردسر خاصی... یه آدرس رندوم میزاریم... میتونیم از بلاگ اسکای استفاده کنیم مثلا... چون مثل بقیه‌ی سرویس‌ها یکدفعه بخاطر غیر فعال بودن اطلاعات رو شیفت دیلیت نمیکنه 4chsmu1 قسمت نظرات هم تا جایی که یادمه میشه غیرفعال کرد... که از قوانین کانون سرپیچی نشه... )

من دیشب تا امروز ظهر فکر میکردم کاش ی پیامی میومد ک مشکل پیش اومده تا خیالم راحت بشه .ما سایت و داریم و ب نظرم فعالیت در ی جای دیگه مثل وبلاگ یا پیام رسان جالب نیست ،همین کافی ب نظر میاد که مثلا کارهای کانون اطلاع رسانی بشه و خیلی آسون نوتفکیشین بیاد رو گوشیم تا خبر دار بشم  .ب نظرم پیام رسان آسون تر و قابل دسترس تر از وبلاگه .
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان