امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام سلام سلام سلام سلام سلاااااااام

صبح همگی بخییییییر 317
سلام بچه هااااااااا
رتبه ها اومد Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام
صبح بخیر

مجاااااااااااااااااااهد سحرخیز یه روز عالی در پیش داشته باشی.  317

شنیدم نتایج اومده. فقط آن شدم که از نتایج باخبر شم. 
گویا خانم آورورا راضی بودن تا حدی. باقی نمیدانم.
خدا کنه نتیجه همه خوب شده باشه. بهمون خبر بدید. 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خدا قوتتت آرمین جان .. آره من از دیشب تا حالا سحر و صبح و همه چی خیزم کلا .. یه ساعت خوابیدم و سر حالم هستم تقریبا 1

خانم ژوپیتر هم رویت شدن در افق

خدا قوت به کنکوریها .. خیر باشه
آتریسا اومد 103
برا من زیاد راضی کننده نبود: )
انشالله ک برا همه خوب باشه  49-2 
آرزوی موفقیت دارم برا دوستامون  Khansariha (69) آقای کارما ترسی نداره من همون ۳صبح نگاه کردم ،راست میگن ک سنجش شبیخون زد  53258zu2qvp1d9v
آقای سامان؟هومان؟خانم s؟ آقا علیرضا ؟خانم ژوپیترم بودن ن؟دیگه یادم نمیاد  Khansariha (56)
تبریک ویژه به خانم آتریسا
حالا راضی کننده هم قبوله و نیاز نیست حتما زیاد راضی کننده باشه
بریم برای شیرینی با این حساب
برادر مجاهد راز سرحالیت رو به ما هم بگو. اونم با یک ساعت خواب. حتما به یه جایی وصلی که ما قطعیم. 53258zu2qvp1d9v

خانم آتریسا خیره انشالله. 1
شما خیلی تلاش کردید و تلاش تون حتما ارزشمنده. خیلی خوبه ادم برای هدف های زندگیش بجنگه ولی خب نتیجه هم دست ما نیست.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 30، 9:51)مرد مجاهد نوشته است: تبریک ویژه به خانم آتریسا
حالا راضی کننده هم قبوله و نیاز نیست حتما زیاد راضی کننده باشه
بریم برای شیرینی با این حساب

ن ن  22  کلا راضی کننده نیست ب این معنا ک نیست دیگه،خوب نیست .
شیرینی : ) این رتبه حتی ارزش نقل هم نداره چ برسه ب شیرینی : )
خیره انشالله ،ببینیم چ میشه حالا.
مرسی از همه ی پیگیری ها دوستان 302
(1399 شهريور 30، 8:25)آرمین نوشته است: سلام
صبح بخیر

مجاااااااااااااااااااهد سحرخیز یه روز عالی در پیش داشته باشی.  317

شنیدم نتایج اومده. فقط آن شدم که از نتایج باخبر شم. 
گویا خانم آورورا راضی بودن تا حدی. باقی نمیدانم.
خدا کنه نتیجه همه خوب شده باشه. بهمون خبر بدید. 53258zu2qvp1d9v

خب گویا توی عمومی هام بجز زبان غلطی نداشتم
تحصصی ها هم یه دون زیست و یه دوه شیمی و فیزیک غلط داشتم

عالی نبود اما خدارو صدهزار مرتبه شاکرم که همین هم شد
حالا باید نتیجه نایی رو ببینیم...
هنوز هیچ چیز مشخص نیست Hanghead
حس میکنم رتبه اتریسا و بقیه خیلی خیلی خوبتر از مال منشده اما
احتمالا چون همیشه تو کانون زیر چهارصد بودن.. احتمالا الان ناراحتن Hanghead

فکر کنم رتبه ی من بدتر از بقیه شده Hanghead

در کل موفق باشید انشاالله همگی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
باور کن رتبم ب قدری بد شده ک رتبه ی سال جاریم خیلی بهتر از این بود،منکه ب هیچکس نشون ندادم حتی پدرم ک اصرار کرد .چون دبیر زیسته دیدم ببینه سکته میکنه درصدهام و .
در عجبم ک پارسال با اون درصد های عالی همین رتبه رو آوردم امسالم با این درصدهای افتضاح باز همون رتبه ی پارسال و آوردم : )
آقای افرا امسال خیلی ها همینطوری رفتن کنکور : ) عکسش و بردارین و شاد باشین  49-2
اشتباهیی ک من کردم اینه ک غلط هام خیلی زیاد بوده  53258zu2qvp1d9v
انشالله ک خیره ،چهارشنبه دفترچه ها بیاد همه ی تصمیمی میگیرن دیگه  49-2
عجیا آرمین جان 4chsmu1 .. نه حاجی .. راز سر حالیم قمپز بود .. بعدش گرفتم خوابیدم تا چند دقیقه پیش 1 .. راستی خدا قوت .. فکر کنم دیگه اومده باشی از تلاش امروز رییس جون

بچه های کنکوری عزیزمون که خیلی دوستتون داریم
من به شخصه پیامهای اینجا و اونجاتون رو خوندم و برای ناراحتیتون ناراحت شدم .. ظاهرا از اون سالهایی بوده که معروف میشه به سختی بعدا (با توجه به قیاس خانم آتریسا)
دوست داریم کمکتون کنیم .. اگر ازمون بر بیاد
ضمنا که ما رو قابل دونستین و نوشتین از خودتون
و اینم بدونید که در هر حالی، اگرم ظاهرا کمکی ازمون بر نیاد، دلمون برای موفقیتتون میتپه و دعاتون میکنیم ..  شما ستاره های پراکنده پاکی در کشور هستید و هر جا برید با خودتون بوی پاکی و امید و تلاش میبرید

بچه ها .. اگر خواستید برید دانشگاه یا سر کار و حرفه یاد گرفتن یا تلاش مجدد یا سربازی .. با دل آروم برید .. همه این کارها خوبن واقعا .. میدونید چرا؟ چون اسم همه این کارا زندگی کردنه ... نفس کشیدنه .. ممنون که نفس میکشید .. لطفا راه نفس خودتون رو نبندید .. باور کنید خیلی زیباست که تا وقتی تو این دنیا هستی خدا بهت اجازه میده تو این دنیا باشی .. تا وقتی نفس میکشی نفس میکشی .. آدمیزاد اینش قشنگه که هر جا که هست یه گزینه ای برای قشنگ و خوشگل بودن داره .. میتونه جوری بسازه که همه از عطر خوشگلی و قشنگیش مست بشن .. نشدنم .. نشدن .. چون نفهمیدن هنوز .. اما ملائکه آسمانها و زمین میبینن و میشن

قصدم دلداری و متن ادبی نوشتن نبود .. چون دوستتون دارم نوشتم

اما اگر کار دیگه ای هم دوست دارید براتون بکنیم بگید که ما افتخار میکنیم به کار کردن برای شما
سلام
من دوتا خواهر زاده دارم دوتا کنکوری بودن دوتا هم مدرسه تیزهوشان و یه رشته
پسره رتبه ش زیر 400 شده دختره بالای 40000 هر دوتاشون عزیزای دلم هستن اندازه هم برام عزیزن. ولی دختره از
لحاظ پشتکار اخلاق شعور دین داری کاملا سرتره هوششون هم شاید برابر باشه ولی الان100 برابر پایین تر از دیگری رتبه بندی شد. رتبه بندی که متاسفانه ملاک همه جانبه موفقیته در شرایط فعلی.
خلاصه روز سختی رو سپری میکنم.تلاقی شادی و غم. یکی بالاخره انتظار داره تو شادیش سهیم بشم یکی هم نیاز به امید و دلداری داره.نه شادی اون باید فدای غم این بشه و نه بالعکس.

برآیند حسم اما غم شده الان. نمیدونم فطریه که غم به شادی میچربه یا من کلا آموزش ندیدم و شادی بلد نیستم. 

داداشم داشت به رتبه پایینه دلداری میداد که کنکور خیلی مهم نیست و این چیزایی که داداش افرا و داداش مرد مجاهد گفتن. 
منتهی من یه نظر دیگه دارم. 
 از یه 18 ساله که نباید انتظار یه 30ساله که شصت بار کنکور داده و بالا پایین دانشگاه ها رو چرخیده رو داشت. طفلکی  دنیاش رو تو کتابا و آزمونش خلاصه کرده که البته بخش اعظم این تک بعدی شدن فشار خانواده و اجتماع در یه کشور توسعه نیافته س ولی خب این یه واقعیته.

گفت سال دیگه بخونم یعنی؟ گفتم نمیدونم. 
 گفت بدبخت شدم؟ گفتم بعید میدونم. 
گفت دایی پس چکار کنم؟ 
 گفتم با خیال راحت بشین یه گوشه غصه بخور  گریه کن جیغ بزن داد بزن. لازم نیست خودتو قوی نشون بدی و فلسفه ببافی یکی دو سال عمرتو گذاشتی انرژی گذاشتی برای یه هدفی ولی بهش نرسیدی کاملا و صد درصد حق هر گونه ناراحتی رو داری.
رفتم با خواهرم حرف بزنم که نزار دخترت تو غم غرق بشه محیط رو شاداب کن براش. دیدم ای داد بیداد این خودش داره سکته میکنه. کلی براش صحبت کردم که نه تنها اینکه بهتره مقایسه نکنی و سرکوفت نزنی بلکه از لحاظ اخلاق و دینی هم حق نداری سرکوفت بزنی حس بازنده بودن بهش منتقل کنی تو هیچ حقی برای سرزنشش نداری. حق الناس گردن خودت نیار. 
داشتم از خونه میومدم بیرون که صدای خواهرم رو شنیدم: خدا به آدمای لایق پاداش میده نه بی عرضه ها
....... 
خدایا من اینقدر بلد بودم کمک کنم. خودت بهشون آرامش بده. همه چی دست توست
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
چقدر ب یک چنین دایی یا خاله ای احتیاج دارم : )
صبح ساعت شش زنگ ها شروع شده و دختر خالم دیگه ی جوری نوشته چند شدی نتونستم چیزی بگم فقط دو پهلو نوشتم ک بیخیال بشه .
و تو این بحبوحه ی حال بد و شوک ظهر زنگ خونه رو زدن ،خاله ی من ب خاطر کرونا از بهمن ماه حتی عیدم نیومده بود امروز ظهر دست بچه شو گرفته اومده از در خونه ی جوری پرسید ک چ شد چ شد واقعا افسوس خوردم ،میگم قوم الظالمین یعنی این: )
از خانواده هم نمیخوام بنویسم ک برادرم انقدر گفته گولمون زدی خودمم دیوونه شدم ک آذه تقصیر منه و من باید میخوندم ،همش میگه قبول کن ک برای تجربی ساخته نشدی برو ی رشته ی معمولی میگم نمیتونم میخوام اصلا بشینم خانه دار شم میگه بعد از ۵سال ک اعصابمون و خرد کردی یادت افتاده ک خانه دار بشی؟فکر میکنم ک کی موقع درس خوندن،موقع خستگی ،موقع درد کشیدن از اینهمه خونه نشینی اومد بهم سر زد . ،دوستامم ک بدتر همش پی ام پشت پی ام قبول نشدی ؟
پدرم اومده میگه خیلی تو فشار روحی هستم ،تو من و تو فشار روحی قرار دادی میگم پس ببین من چ میکشم ک ۵سال نشستم تو خونه و خودم از خیلی چیزهایی ک ی دختر باید داشته باشه و تفریح کنه محروم کردم ک برسم ب ی چیزی اما نشد .درکم نکرد ،رفت .

مادرم میگه جونت سلامت،انشالله ی جای دور ک میخوای قبول میشی میری .بیچاره ب خاطر من امروز دو بار قابلمه هاش و سوزونده و آخرشم باز مریض شد و رفت سراغ قرص هاش .
خواهرم اما خدارو شکر ک حداقل این خواهر دلسوزو دارم ،کم هست اما همینکه باعث درد نمیشه خوبه .
فکر کنم ۲۴شد ک نخوابیدم  53258zu2qvp1d9v دیروز خیلی شاد بودم و میخندیدم نگو خبری در راه بوده : )
اینم از کنکور نامه ی امسال  53258zu2qvp1d9v
تموم شد دیگه.
نقل قول: منتهی من یه نظر دیگه دارم. 

از یه 18 ساله که نباید انتظار یه 30ساله که شصت بار کنکور داده و بالا پایین دانشگاه ها رو چرخیده رو داشت. طفلکی  دنیاش رو تو کتابا و آزمونش خلاصه کرده که البته بخش اعظم این تک بعدی شدن فشار خانواده و اجتماع در یه کشور توسعه نیافته س ولی خب این یه واقعیته.
53258zu2qvp1d9v
قبول دارم
ولی وقتی ۱۸ سالم بود هیچ کس بهم نگفت تو دانشگاه قراره چیزی بهت یاد بدن که تا آخر عمر به کارت نیاد
یا تو دانشگاه استادایی هستن که حتی ارزش یه سلام کردن هم ندارن
شاید اگر ما بگیم یه تاثیری بگذاریم Hanghead
و فقط شاید
واقعا دانشگاه خیلی پوچ و بی ارزشه
حیفه اون همه تلاش 
زحمت میکشی جون میکنی 
میای بیرون
میبینی 
بله هیچ اتفاقی نیفتاده 
تو هنوز هیچی بلد نیستی 22 God
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اضافه نوشت :از صبح میخونم همه در حال راه حل و دلداری و این چیزهان یا تجربه هایی میگن.دوستان بعد از خودمون ی مشکلی هست ب اسم خانواده ،ی مشکلی ب اسم جامعه ،ی مشکلی ب اسم سنجش ک هر سال ی رولی بازی میکنه .من الان موندم ک قدیم با برگزار میشه یا ن و بلاتکلیفم .
گاهی وقت ها جبر هست ک باعث میشه جلو بریم و از دست ما خارجه ،درسته کنکور همه ی زندگی نیست اما اگر دقت کنید این تنها راه ما تو مملکتمونه برای رسیدن ب یک زندگی حتی معمولی ک آرامش داره .
خیلی خوبه ک شماهارو دارم، از پست ها و پیگیری های آقا آرمین ،آقای مجاهد،آقای افرا،دختر پاک ،آهو ،آقای همساده و همگی تشکر میکنم .
همینکه هستین ی دنیاست .
ب اشتراک گذاشتن و حس هایی ک آدم داره هم میتونه حال آدم و خوب کنه 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان