امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 31، 14:16)(◕‿◕) نوشته است: [تصویر:  05.png]

چرا اسم من رو این شکلی نوشتید Swear1 Swear1

من کجام این شکلیه؟  14

24
چشه مگه؟؟؟؟؟خیلی هم زیباست 24
بینی کوفته ای هستش یا عقابی؟؟؟ 24
چشماهم از حالت گرد تبدیل شدهدب چشمای کشیده ی ژاپنی 24
دست آقای صادقین درد نکنه منکه انقدر خندیدم روحم شاد شد Khansariha (13)
1202591pu55lez1va
نقل قول: دست آقای صادقین درد نکنه منکه انقدر خندیدم روحم شاد شد [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

[تصویر:  1202591pu55lez1va.gif]

بله واقعا دستشون درد نکنه 45
(این شوخی بودا جدی جدی دستشون درد نکنه 302 )

آبی چطوری اسمم رو تایپ کردی؟
خودم هر وقت بخوام کپی میکنمش 65
کنکوری هارو اذیت نکنین گناه دارن
سر یه حساب کتاب اشتباه نذارین یه کنکوری احساس پوچی کنه واقعا کنکور ملاک نیست کنکور تعیین کننده سرنوشت نیست
چرا خانواده ها همش سرکوفت میزنن؟چرا درک نمیکنن یه پسر 18 ساله تو سخت ترین سن عمرش قرار داره از یه طرف فشار بلوغ از یه طرف این کنکور لعنتی که با زندگی خیلی ها بازی میکنه
داداش منم امسال کنکوری بود چقدر سخت میگیرن براش اونقدرا هم بد نبود ولی خب دیگه یه کلمه منفی انرژی هزاران جمله مثبت رو میگیره
امروز نشستم باهاش حرف زدم کلا نا امید شده بود اونقدر سرزنشش کرده بودن 
من اگه بچه دار بشم هیچوقت سرزنشش نمیکنم هیچوقت سرکوفت نمیزنم هیچوقت حرف منفی نمیزنم بهش تو بدترین شرایط سعی میکنم بهش امید بدم پشتش بایستم
کلی دلداریش دادم تا حالا اینقدر با من راحت نبود خوشحال شدم که حرف دلشو به من زد 
گفتم من پشتتم بیخیال همه حرف های منفی تو فقط برو جلو من تا آخرین لحظه هواتو دارم 
از اون به بعد احساس کردم امید در دلش جوانه زده بهم اعتماد کرده بود حالش خوب بود
خدایا شکرت

کنکوری های کانونی خودتون رو اذیت نکنین عمرتون رو سر این امتحان تلف نکنین اصلی ترین ملاک تخصص هست نه مدرک دانشگاهی
به دنبال حرف های دیگران نباشین
پنبه تو گوش کنین و کاری رو انجام بدین که به نظرتون درستهو واقعا از ته دلتون میخواین
ما دیگه هیجوقت سال هایی که از دست میدیم رو نمیتونیم برگردونیم حیفه سر یه موضوع پوچ تلف بشه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
(1399 شهريور 31، 17:31)هادی نوشته است: کنکوری هارو اذیت نکنین گناه دارن
سر یه حساب کتاب اشتباه نذارین یه کنکوری احساس پوچی کنه واقعا کنکور ملاک نیست کنکور تعیین کننده سرنوشت نیست
چرا خانواده ها همش سرکوفت میزنن؟چرا درک نمیکنن یه پسر 18 ساله تو سخت ترین سن عمرش قرار داره از یه طرف فشار بلوغ از یه طرف این کنکور لعنتی که با زندگی خیلی ها بازی میکنه
داداش منم امسال کنکوری بود چقدر سخت میگیرن براش اونقدرا هم بد نبود ولی خب دیگه یه کلمه منفی انرژی هزاران جمله مثبت رو میگیره
من اگه بچه دار بشم هیچوقت سرزنشش نمیکنم هیچوقت سرکوفت نمیزنم هیچوقت حرف منفی نمیزنم بهش تو بدترین شرایط سعی میکنم بهش امید بدم پشتش بایستم
گفتم من پشتتم بیخیال همه حرف های منفی تو فقط برو جلو من تا آخرین لحظه هواتو دارم 
خدایا شکرت

کنکوری های کانونی خودتون رو اذیت نکنین عمرتون رو سر این امتحان تلف نکنین اصلی ترین ملاک تخصص هست نه مدرک دانشگاهی
پنبه تو گوش کنین و کاری رو انجام بدین که به نظرتون درستهو واقعا از ته دلتون میخواین
ما دیگه هیجوقت سال هایی که از دست میدیم رو نمیتونیم برگردونیم حیفه سر یه موضوع پوچ تلف بشه

دمت گرم چه ذهن روشنی داری
(1399 شهريور 31، 17:43)mohammadrg نوشته است:
(1399 شهريور 31، 17:31)هادی نوشته است: کنکوری هارو اذیت نکنین گناه دارن
خدایا شکرت

دمت گرم چه ذهن روشنی داری

4chsmu1
یه سر به آجیل کانون بزنید 
اینجا
ببینید ذهن روشن آقا هادی چه کارایی میکنه 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
چرا کانون اینطوریه که صبح هیچکس نیست ؟! 

از حدودای 6 عصر به بعد کم کم یخ بچه ها وا میشه!!

آخی صبح ها غریبی میکنید؟ 25

همون آدماییم غریبی چرا؟؟  Khansariha (45)
فک کنم چون بیشتر افراد کانون صبح ها سر کارند و یا به مشغله هاشون واجبن.
ظهر هم که از سر کار میان و خسته اند.
به همین دلیل صبح ها کسی نیست
(1399 شهريور 31، 21:02)(◕‿◕) نوشته است: چرا کانون اینطوریه که صبح هیچکس نیست ؟! 

آخی صبح ها غریبی میکنید؟  

همون آدماییم غریبی چرا؟؟ 

Khansariha (13) 

صبح ها کلاس و مدرسه و کار هست . همه میرن سرکار و ما بیکارها هم یا خوابیم یا کار داریم و نیستیم. از ساعت 10 بازدید ها شروع میشه مثلا اگر با آقای شازده کار دارین از حدودهای نه و نیم آنلاین میشن 128fs318181  آقا آرمین پنجشنبه ها و جمعه ها از صبح بازدید میکنند و هیچوقت بعد از 12شب نیستند ،دیگه نمیگم استثنا باشه و مثل چند شب پیش 1 از کانون برن 65   . آقای عاشق یکی از جغدها هستند چون دیده شده تا 4هم آنلاین بودند  53258zu2qvp1d9v  عجیب ترین آنلاین شدن ب نظرم باید اسم آقای مجاهد و بگم چون ایشون 4صبحم بازید دارن ، 8 صبحم بازدید دارن ،12 هم هستن و شبم میان و گاهی فکر میکنم نمیخوابن 4chsmu1  یکی از ثابت ها دختر پاکه ایشونم خواب ندارن  53258zu2qvp1d9v  تا نزدیک های 5 هم آنلاین دیده شدن 53258zu2qvp1d9v
اگر باخانم رضوانه کار دارین ثابت 11و نیم ب بعد آنلاین میشن  Khansariha (18) 
خانم شادن این ماه حضورشون تو کانون زیاد بوده و ب نظر من تایم مشخصی ندارن و منظم سر میزنن ب کانون 53258zu2qvp1d9v

آهو از وقتی میره سر کار کمتر میاد و آخر شب ها و عصرها دیده شده ک آن شده.
آقای محمد رضا شما همیشه بازدیدتون از ساعت 6 شروع میشه و اینکه 8 اینا پست میزنید من یاد این صبح بخیرهای شاد رادیو میوفتم Khansariha (60)

آقای افرا هم زیاد دیده میشن و ظهر ها بیشتر هستند 65

آقا رامین مدیر نارنجی و استاد بزرگ این اواخر بسیار زیاد آنلاین میشن و هیج جاهم سر نمیزنن ها ولی حضورشون خیلی زیاده Khansariha (70)نصف شبم تا ساعت 3 دیده شدن بعدش رفتن  4chsmu1

آقا علی رضا یادم رفت ،یعنی من ،ایشون و دختر پاک دیگه از اعضا نیستیم انگاری شدیم جزوی از سیستم کانون 24 ساعته هستیم.ایشونم از جغدهای معروفن 4fvfcja

خانم زینبی از روح های کانون هستند دیده نشده ک نصف شب زیاد کانون باشن اما روزانه تا آخر شب میتونین پیداشون کنین ،ایشون گوشه کنار تالار مذهبی مشغول ب کار هستند 1

آقا هادی هم از روح های ثابتی هستند ک شب ها ثابت هستند و روزانه لحظه ای سر میزنند 65

دیگه کی موند؟؟؟؟
آقای آّبی شبانه ثابت هستند  53258zu2qvp1d9v یعنی کلا روزانه سر میزنند اما کلا کمک نیاز باشه پست میزنند  4chsmu1

آقای مهدوی ،همساده و دوستانی ک در گردهمایی شرکت میکنند ثابت در تایم های گردهمایی ثابت دیده میشن.

آقای اراده نامنظم و کم میان 53258zu2qvp1d9v

آقای صادقین کار داشته باشن 24ساعته آنلاین هستند،در 4روز گذشته کامل آنلاین بودند  42

خانم لئا هم زیاد آنلاین هستند و از جمع خودمونند 4chsmu1

کویین خانم و زیاد دقت نکردم  106

دیگه من از ثابت ها حرف زدم ،جدید هارو زیاد نمیشناسم دقت نکردم 4chsmu1 از این ب بعد انشالله اونم دستم بیاد مینویسم Gigglesmile
کلا کسانی ک زیاد بازدید میکنند با گوشی سر میزنند  Khansariha (56)
میگم بیاین براتون شام آوردم  4chsmu1
غذای امشب هستتتتتتتت   بله ساراواک لاکسا65
خونسردی خودتون و حفظ کنید غذا غذای اجنبی هست 4
غذای سنتی مالزی هست 36

[تصویر:  e3536b36-e210-49b8-9add-7be47d64e7d1.jpg]
بچه هااااااااااااااا
من دقت کردم کویین بانو خیلی وقته  رفتن رو  مود  سایلنت Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 شهريور 31، 21:02)(◕‿◕) نوشته است: چرا کانون اینطوریه که صبح هیچکس نیست ؟! 

آخی صبح ها غریبی میکنید؟ 25

همون آدماییم غریبی چرا؟؟  Khansariha (45)

من تقریبا هر صبح بودم  از ساعت 7-8 .ولی توی این تاپیک نبودم! وقتی هم پیام میذارم تو گروه به این فکر میوفتم که الان بقیه نمیگن این صبحا 

چطوری میاد پیام بلند بالا مینویسه؟! Gigglesmile اصلا کی حال داره اون موقع بنویسه؟! Gigglesmile

(1399 شهريور 31، 21:33)AtrisA نوشته است:
Khansariha (13) 

صبح ها کلاس و مدرسه و کار هست . همه میرن سرکار و ما بیکارها هم یا خوابیم یا کار داریم و نیستیم. از ساعت 10 بازدید ها شروع میشه مثلا اگر با آقای شازده کار دارین از حدودهای نه و نیم آنلاین میشن 128fs318181  آقا آرمین پنجشنبه ها و جمعه ها از صبح بازدید میکنند و هیچوقت بعد از 12شب نیستند ،دیگه نمیگم استثنا باشه و مثل چند شب پیش 1 از کانون برن 65   . آقای عاشق یکی از جغدها هستند چون دیده شده تا 4هم آنلاین بودند  53258zu2qvp1d9v  عجیب ترین آنلاین شدن ب نظرم باید اسم آقای مجاهد و بگم چون ایشون 4صبحم بازید دارن ، 8 صبحم بازدید دارن ،12 هم هستن و شبم میان و گاهی فکر میکنم نمیخوابن 4chsmu1  یکی از ثابت ها دختر پاکه ایشونم خواب ندارن  53258zu2qvp1d9v  تا نزدیک های 5 هم آنلاین دیده شدن 53258zu2qvp1d9v
اگر باخانم رضوانه کار دارین ثابت 11و نیم ب بعد آنلاین میشن  Khansariha (18) 
خانم شادن این ماه حضورشون تو کانون زیاد بوده و ب نظر من تایم مشخصی ندارن و منظم سر میزنن ب کانون 53258zu2qvp1d9v

آهو از وقتی میره سر کار کمتر میاد و آخر شب ها و عصرها دیده شده ک آن شده.
آقای محمد رضا شما همیشه بازدیدتون از ساعت 6 شروع میشه و اینکه 8 اینا پست میزنید من یاد این صبح بخیرهای شاد رادیو میوفتم Khansariha (60)

آقای افرا هم زیاد دیده میشن و ظهر ها بیشتر هستند 65

آقا رامین مدیر نارنجی و استاد بزرگ این اواخر بسیار زیاد آنلاین میشن و هیج جاهم سر نمیزنن ها ولی حضورشون خیلی زیاده Khansariha (70)نصف شبم تا ساعت 3 دیده شدن بعدش رفتن 

آقا علی رضا یادم رفت ،یعنی من ،ایشون و دختر پاک دیگه از اعضا نیستیم انگاری شدیم جزوی از سیستم کانون 24 ساعته هستیم.ایشونم از جغدهای معروفن

خانم زینبی از روح های کانون هستند دیده نشده ک نصف شب زیاد کانون باشن اما روزانه تا آخر شب میتونین پیداشون کنین ،ایشون گوشه کنار تالار مذهبی مشغول ب کار هستند 1

آقا هادی هم از روح های ثابتی هستند ک شب ها ثابت هستند و روزانه لحظه ای سر میزنند 65

دیگه کی موند؟؟؟؟
آقای آّبی شبانه ثابت هستند  53258zu2qvp1d9vیعنی کلا روزانه سر میزنند اما کلا کمک نیاز باشه پست میزنن

آقای مهدوی ،همساده و دوستانی ک در گردهمایی شرکت میکنند ثابت در تایم های گردهمایی ثابت دیده میشن.

آقای اراده نامنظم و کم میان

آقای صادقین کار داشته باشن 24ساعته آنلاین هستند،در 4روز گذشته کامل آنلاین بودند 

خانم لئا هم زیاد آنلاین هستند و از جمع خودمونند  

کویین خانم و زیاد دقت نکردم 

دیگه من از ثابت ها حرف زدم ،جدید هارو زیاد نمیشناسم دقت نکردم از این ب بعد انشالله اونم دستم بیاد مینویسم Gigglesmile
کلا کسانی ک زیاد بازدید میکنند با گوشی سر میزنند  Khansariha (56)
میگم بیاین براتون شام آوردم  4chsmu1
غذای امشب هستتتتتتتت   بله ساراواک لاکسا65
خونسردی خودتون و حفظ کنید غذا غذای اجنبی هست 4
غذای سنتی مالزی هست 36

[تصویر:  e3536b36-e210-49b8-9add-7be47d64e7d1.jpg]

17 17

ای کاش سازمان امارگیری کشور هم اینقد دقیق بود 4chsmu1  اینارو چطوری یادتون میمونه؟! 42
نقل قول: اینارو چطوری یادتون میمونه؟! [تصویر:  p.gif]

از نظر فان خیلی خوبه اما ب نظر من این اتفاق خیلی بدیه : )
ن تنها تو کانون بلکه تو واقعیت هم ذهنم اینطور چیزهارو ثبت میکنه و اهمیت میدم و این نشون میده ک چقدر من رو بقیه تمرکز کردم .دست خودمم نیست .برای خودمم عجیبه 53258zu2qvp1d9v
پ ن: خدارو شکر وارد زمستان شدیم Khansariha (121) ی جور انگار برف میاد  4chsmu1 مه گرفته همه جارو و سرماهم ک دیگه نگم 46
پ ن۲:بدترین اتفاق دنیا این میتونه باشه ک بنویسی بنویسی و تهش متن بپره Khansariha (60)
چه اطلاعات دقیقی 17

چیزی که من از اون غذا میبینم میگو 
ملخ 
کرم سوخاری 
کرم آبپز و یه کم سبزیه

با اجازه من نون و ماست میخورم شما هم ساراواک لاکسا میل کنید  42
(1399 شهريور 31، 22:28)(◕‿◕) نوشته است: چه اطلاعات دقیقی 17

چیزی که من از اون غذا میبینم میگو 
ملخ 
کرم سوخاری 
کرم آبپز و یه کم سبزیه

با اجازه من نون و ماست میخورم شما هم ساراواک لاکسا میل کنید  42

Khansariha (13) 
جغد های کانونی ک ساعت کاری شون از ساعت ۱شروع میشه و خودی هستن بیاین مخصوص براتون لقمه ی نون پنیر بهمراه سبزی تازه آوردم 16
ما هوای خودی هارو داریم 4chsmu1
بقیه همون غذای اجنبی هارو بخورن 65 اون غذای مللم آوردم کم کم همگی یاد بگیریم اسم هارو تا پیش غذاهایی ک اقا آرمین اسم میبرن کم نیاریم  4chsmu1 مثلا بیف استراگانوف ک میگن ما بگیم اوووه اره بیف استراگانوف و میگی cheshmak
دیگه ن اینکه بگیم هان 1744337bve7cd1t81 

[تصویر:  8kkr_screenshot_2020-09-21-22-44-40_1.jpg]
نون پنیر سبزی317
ممنونیم 2uge4p4

میشه یه ذره از اون غذا خارجیه هم برای من بگذارید Hanghead
در حدی که فقط بفهمم چیه 42
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
مثل اینکه ساعت کانونو یه ساعت نبردین عقب  4chsmu1

آرمیییین  Khansariha (51)

یهو با خودم گفتم این ساناز خانم داره از آینده باهام ارتباط برقرار میکنه؟  106
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان