امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 مهر 6، 17:43)Pourya نوشته است:
(1399 مهر 6، 9:51)آرمین نوشته است: سایت up.linux-zone.org گفته عکس ها رو به صورت دائمی نگه میداره. به نظرتون راست میگه؟  Hanghead

درود

نه قابل اطمینان نیستن ، آپلودسنترهای رایگان ایرانی اکثرا با مشکل تامین هزینه مواجه میشن و بعد چند وقت جمع میکنن ، تجربه ای که من تا حالا داشتم اینجور بوده  106

سلام پوریا جان
به نظرت رو کدوم آپلودسنتر خارجی بریم که فایل ها رو زود پاک نکنه. چیزی مدنظر داری؟ Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 6، 18:30)آرمین نوشته است:
(1399 مهر 6، 17:43)Pourya نوشته است:
(1399 مهر 6، 9:51)آرمین نوشته است: سایت up.linux-zone.org گفته عکس ها رو به صورت دائمی نگه میداره. به نظرتون راست میگه؟  Hanghead

درود

نه قابل اطمینان نیستن ، آپلودسنترهای رایگان ایرانی اکثرا با مشکل تامین هزینه مواجه میشن و بعد چند وقت جمع میکنن ، تجربه ای که من تا حالا داشتم اینجور بوده  106

سلام پوریا جان
به نظرت رو کدوم آپلودسنتر خارجی بریم که فایل ها رو زود پاک نکنه. چیزی مدنظر داری؟ Hanghead

بهترین راهکار استفاده از سرویس های هاست دانلود با قابلیت اجرای PHP و MSQL هست که میشه همون هاستی که آپلودسنتر ها ازش استفاده میکنن و آپلود سنتر مخصوص کانون رو روی ساب دامین همین دامین فعلی کانون فعال کنیم که صد البته همراه با هزینه هست در زیر لیست پلن ها رو براتون میزارم 

[تصویر:  27rb_untitled.jpg]
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
[تصویر:  Game-Jamcolored.png]

گیم جم آنلاین دانشگاه فردوسی مشهد
ماراتن ایده پردازی،برنامه نویسی و طراحی بازی

موضوع گیم جم: بزودی اعلام خواهد شد!

سلامی دوباره!

دلتون برای یک گیم جم پرهیجان با کلی چالش، بی‌خوابی، ایده‌های نو و یک رقابت جانانه تنگ شده؟ جایی که با دوستانتون تیم تشکیل بدید، بهترین بازی دنیا رو بسازید و خفن‌ترین ایده‌ها رو به نمایش بذارید. بعد از کلی تلاش روی هسته بازی، با اعضای تیمتون سر اینکه قدرتی کاراکتر بمب اتم باشه یا لیزر مرگبار بحث کنید، ولی دعوا نکنید، ولی اگه کردید بعدش آشتی نکنید چون احتمال انتقال کرونا وجود داره مگر اینکه ماسک داشته باشید. حرف از کرونا شد. متاسفانه دیگه اون دورهمی‌های حضوری که همه تیم‌ها بشینند دور هم و در یک گیم جم 48 ساعته بازیاشون رو بسازند نداریم. ما ناامید نمی‌شیم و با یک گیم جم آنلاین و بازی‌هایی که کف همه ببره، همون حس و حال رو بوجود میاریم.

جوایز
بذارین جلوتر از هرچیز از جوایز صحبت کنیم. همون انگیزه اصلی ما برای مسابقه (البته هممون می‌دونیم پول یک بهانه است و فقط می‌خوایم از ساختن بازی باهم لذت ببریم. البته شاید اینو وقتی تیم چهارم شدیم نگیم).

تیم اول
4 میلیون تومان

تیم دوم
3 میلیون تومان

تیم سوم
2 میلیون تومان

نحوه برگزاری

در 9 مهر ساعت 23:45 که زمان شروع رویداد هست، یک موضوع در سایت و کانال تلگرام انجمن گیم دانشگاه فردوسی اعلام می‌شه که همه شرکت کنندگان باید یک بازی با توجه به اون بسازند. 2 روز زمان دارید تا بازیتون رو در سایت آپلود کنید.

•  1 مهر تا 10 مهر: ثبت نام در گیم جم
  •  9 مهر ساعت 23: اعلام موضوع گیم جم و شروع رقابت
  •  10 مهر ساعت 00:00 تا 12 مهر ساعت 00:15: ساخت بازی و آپلود در سایت
  •  27 مهر: اعلام برندگان توسط داوران

اما نکاتی که لازم است بدانید!

چه افرادی می‌توانند در رویداد شرکت کنند؟ هر شخصی با هر سنی و از هرجایی می‌تواند در این رویداد به رایگان شرکت کند! شما می‌توانید بصورت فردی و یا تیمی (بدون محدودیت تعداد افراد) بر روی بازیتان کار بکنید
موضوع گیم جم چیست؟ 9 مهر ساعت 23 اعلام خواهد شد (در کانال انجمن گیم @fum_game و همین سایت)
فایل خروجی باید چه فرمتی داشته باشه؟ هر فرمت اجرایی میتواند باشد البته باید برروی ویندوز و یا مرورگرها قابلیت اجرا را داشته باشد
از چه Asset هایی می‌توان استفاده کرد؟ عمده کدها باید طی گیم جم نوشته بشوند اما استفاده از تمام Asset های پیش ساخته آرت، صدا و کدهای متداول مجاز است به شرطی که لایسنس آن را داشته باشید یا رایگان باشند یا خودتان  آن را ساخته باشید! (اما مطمئن باشید استفاده از آرت، موسیقی یا هر چیزی که خودتون ساختید تاثیر بیشتری در ارزیابی داره!)
بازی ها چگونه داوری خواهند شد؟ تیم برگزاری 10 بازی شاخص رو گلچین خواهند کرد، سپس داوران آن ها را بازی می‌کنند و بر اساس معیار های سنجش سه بازی برتر در تاریخ 27 مهر اعلام خواهند شد
معیارهای سنجش بازی ها کدام ها هستند؟ معیار سنجش به ترتیب: خلاقیت، نزدیک بودن به موضوع گیم جم، طراحی و دیزاین بازی، آرت و طراحی گرافیکی، موسیقی و صداگذاری خواهند بود

ادامه قوانین:
  • استفاده از هر نوع موتور و چارچوب بازی سازی در این رویداد مجاز است!
  • بازی باید در زمان گیم جم (در 48 ساعت تعیین شده) ساخته بشود!
  • بازی با محتوای بزرگسال(Adult content)، خشونت بیش از اندازه (excessive gore/violence) و محتوای توهین آمیز (offensive content) داوری نخواهد شد
  •  هر تیم تنها یکبار می‌تواند پروژه را آپلود کند (آپلودهای بعدی بررسی نخواهند شد). پس از پروژه ای که می‌خواهید آپلود کنید مطمئن باشید!
  •  و مطمئن شید که از این 48 ساعت لذت می‌برید!
آدرس سایت : https://fumgamejam.ir/
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
کیا شرکت میکنن ؟ 65

من که از بازی سازی فقط  کار کردن اولیه با محیط یونیتی رو یاد گرفتم Hanghead
ولی کد نویسیشو بلد نیستم Hanghead
که یعنی هیچی!
آقا من یه دخالت کوچیکی تو کار مدیران کردم و اونم این که به یکی از تازه واردا پیام اول خوش آمدگویی رو زدم شرمنده 302
(1399 مهر 7، 11:23)،رهگذر، نوشته است: سلام دوستان

کسی تا حالا اینجا از دی جی کالا خرید داشته

چند روز پیش یه پاور بانک مشکی سفارش دادم ولی امروز که بستورو تحویل گرفتم دیدم رنگش سفید بود

از طرفی به مامور گفتم بزار بسته رو باز کنم ببینم درسته، قبول نکرد گفت پلمب شده است.

بعد از اینکه پولو دادم و بسته تحویل گرفتم همه چیش درست بود الا رنگش

پشتیبانیم گفت یک ماه طول میکشه تا بسته مرجوع بشه کلا منصرف شدم

اصلا به این دی جی کالا نمیشه اطمینان کرد

عجب مملکتی زندگی می کنیم همه میخوان سر همدیگه کلاه بزارن و جنساشون رو رد کنن

حتما رنگ مشکی تموم کرده بودن، رنگ سفید رو دستشون مونده بود خواستن بندازن به یه بنده خدایی! و یه جورایی دکش کنن

یه پاور بانک ساده که چن سال پیش بود صد تومان الان خریدن پونصد تومن! پول یه گوشی اون زمان.

بنظرم آدم از مغازه خرید کنه بهتره از این دی جی کالا، شنیدم بعضی موقع ها جنس های تقلبی و دست دوم هم جای نو میدن دست مردم... دیدم که میگم

عجب اشتباهی کردم.

سلام
من یبار خرید کردم . اونم کتاب سفارش دادم ...
راضی بودم همه چیش اوکی بود .
شرمنده ، چیزی نمیدونم ک باهاش بتونم کمکت کنم .
فقط یه چیزی ...

انگار شما از ''پرداخت در محل'' استفاده کردی درسته ؟ 
مگه نمیگن مشتری باید کل محصولو ببینه و بعد اگه خواست پول رو پرداخت کنه ؟

(1399 مهر 7، 11:48)mahdimontazer نوشته است: من که از بازی سازی فقط  کار کردن اولیه با محیط یونیتی رو یاد گرفتم Hanghead
ولی کد نویسیشو بلد نیستم Hanghead
که یعنی هیچی!

چند وقت پیش (همین اخیرا) اخبار انجین ها رو که دنبال میکردم ، دیده بودم یه قسمت جدید تو یونیتی ایجاد شده و کارش اینه ک قسمت کد نویسی رو به محیط ویژوال تبدیل کرده . حالا دیگه سراغ بقیه اش نرفتم . ببینم چجوری و اینا . ۰اگه اینطور باشه واقعا عالیه ...
دوست داشتی ادامه بده ...

من امروز همش در لیست اعضا بودم هیچکدوم از قدیمی ها رو نمیشناختم ولی واقعا ترسناک بود  . گریم گرفت 20   واقعا چقدر بده که یه سری از افرادی که قبلا خیلی فعال بودن چند سال از آخرین زمان آنلاینشون میگذره حتی بنیانگذاری کانون  و غم انگیز تر اینه که دوستانشون هنوز به یادشونن و براشون یاد داشت میذارن کاش حداقل ملزم بودن چند وقت یه بار برگردن یا مدیرا میتونستن باهاشون تماس بگیرن   Unsure
117    809197ps94ijjhwg   
کاش میشد مدیرا حداقل الان از اعضایی که خیلی فعالن و همه دوستشون دارن اطلاعاتی بگیرنکه اگه چند وقت نبودن بشه ازشون خبر گرفت.  1276746pa51mbeg8j
من برم ادامه ی گریه 
809197ps94ijjhwg
اون اوایل ورودم به کانون ی خانمی بود بنام سین سین از مدیرای قرمزپوش کانون بود یهویی محو شد الان دوسه سال هیچ خبری ازش نیس اینقد دلم میخاد در سلامت باشه یا ممد۶۸ یا رضا کی وای ..اینا یهویی رفتن ک رفتن من همیشه دعا میکنم خوب باشن و در سلامت حتی اگه هیچوقت دیگه سراغ کانون نیان..
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
آرمین داشتیم،  رامینم داشتیم ی دونه آرمانم امروز عضو شده اتفاقات جالبی در راهه  Gigglesmile
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
من خودم قدیمی نیستم و خب طبیعتا زمان قدیمی ها هم نبودم 4chsmu1
فقط زمان یه نفر بودم که ایشون نیستن اون هم خانم میتوانم که جاشون خیلی خالیه 

ولی قسمت نشده با بقیه آشنا بشم یه مختصر شناختی از خوندن پست های قدیمی دارم ازشون 39
نقل قول: آرمین داشتیم،  رامینم داشتیم ی دونه آرمانم امروز عضو شده اتفاقات جالبی در راهه  [تصویر:  gigglesmile.gif]

من تا حالا خیلی سعی کردم که رامین و آرمین رو اشتباه نگیرم و تا اینحا موفق بودم ولی از حالا... 
گل بود به سبزه نیز آراسته شد Khansariha (60)
4chsmu1
[تصویر:  93b9fd8d5573a078bd31fcde9c61cd95+Ynwu7oj...jTjO4nL7qK]بچه ها کسی هست این عکس را نبینه
خواهشا اگر کسی هست بگه
ممنونم Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
کدوم عکس؟؟  wacko2
(1399 مهر 7، 16:19)(◕‿◕) نوشته است: کدوم عکس؟؟  wacko2

آقا جدی نمی بینین
Shy
یه چند تا خطه خودم کشیدم

[تصویر:  300ce22a40828373e48c61f91f30b3f8+LcL2uQV...TQB2xCCRJD]

اینو چی؟ 
اینم معلوم نیست؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اینا هم با گوشی هم با لپتاپ دیده میشن! 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان