امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 مهر 24، 22:13)مرد مجاهد نوشته است: زنده باشید ..
کارما کارش رو خوب بلده .. میره تو کانال نذری یاب کاشونیا و مکان مورد نظر برای صبحانه رو انتخاب میکنه 1

پس صبحانه شد با کارما .. روز شهادت هم هست و ان شاء الله نذر و توسلش قبول باشه و ما هم از فیضی که به قلبش میرسه بهره مند کنه

درباره تفال هم ان شاء الله ماه ربیع نزدیکه و میتونیم یه محفل تفال خوب و پر امید تشکیل بدیم 1

Khansariha (56)  آقای کارما جالب انگیز  39  
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انشالله ب امید خدا  53258zu2qvp1d9v
به به مهدوی جان .. ارادت داریم
شبت بخیر داداش جون
انجمن  کتابخوانه رو منفجر کردم Khansariha (69)
برم سراغ انجمن بعدی[تصویر:  y%20(508).gif]
(1399 مهر 25، 1:06)mahdimontazer نوشته است: انجمن  کتابخوانه رو منفجر کردم Khansariha (69)

کپی کردین ها شکلک و  65 
مهم روز نیست ک مهم هفته و ماه هست 16
(1399 مهر 25، 1:14)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 25، 1:06)mahdimontazer نوشته است: انجمن  کتابخوانه رو منفجر کردم Khansariha (69)

کپی کردین ها شکلک و  65 
مهم روز نیست ک مهم هفته و ماه هست 16
اونم چیزی نیست یه ۳۰۰ تا پیام بفرستم حله 16
(1399 خرداد 11، 20:49)یاقوت نوشته است: ﷽ تصمیم بگیر با دل خوشی‌های ساده معادله پیچیده‌ٔ زندگی را دور بزنی... در خنده اسراف کن و به غم پشت پا بزن... با باران هم‌آواز شو و بگذار خورشید تنت را لمس کند... به دورهمی دوستانت نه نگو و برای بودن در شادی‌ها بهانه نیاور... گذشته را به دفتر خاطراتت بچسبان و از دلخوشی‌های بندانگشتی ساده نگذر... خودت را دوست بدار و مثل صبح بعد از باران خنک باش و دلپذیر .. ⚘⚘⚘ ⚘⚘⚘ امروزت به قشنگی بهشت، به زیبایی گلها، به شادی لبخند، رضایت مادر و به ‌محکمی پیوند قلب هـا که یاد آور خوبیهاست... امروزت پراز شادی و نشاط... ⚘⚘⚘ شادباش و شادی ببخش... ⚘⚘

[تصویر:  lqo_17029060-3213-l.jpg]

صبح روز جمعتون ب خیر باشه 303
میخوام بگم ها منم صبح زود بیدار شدم منتهی بباید عرض کنم ک اصلا نخوابیدم ک بیدار بشم: )
الانکه البت شبه ،من برم بخوابم  37
شبتون ب خیر Khansariha (49)
عزیزان من واسه این داستان نسبتا کوتاه ، زحمت زیادی کشیدم ، لطفا بعد از خوندن نظرتونو بگید. 53
(1399 مهر 25، 14:58)،رهگذر، نوشته است: امروز داشتم به مسئله ازدواج فک میکردم از بس اطرافیان تو فشار گذاشتن مثلا نزدیک ۲۷ سالم هست و مجرد...

وقتی وضعیت اقتصادرو میبینم با درامدها... خودتون بهتر میدونید. اصلا وضعیت بدجوری داغون!!!

حالا مجرد بودن مسئله ای نیست فشار خانواده و اقوام و... نمیذاره راحت زندگی کنیم

آخه یکی نیست بهشون بگه کدوم آدم عاقلی تو این وضعیت ازدواج می کنه... والا تو خرج و مخارج خودمون موندیم...

ماشاالله روز به روز وضعیت بهتر میشه!!

فقط خدا آخر عاقبت جونارو به خیر کنه‌.

دقیقا ما نسل سوخته ایم.

سرویس قاشق چنگال 6 نفره معمولی شده 5 میلیون ک بود 500هزار تومن.

سرویس بشقاب 6 نفره آرکوپال شده 9 میلیون .

فرش شده 20میلیون .

حلقه ی ازدواج شده 10 میلیون .

خط فقر شده 10 میلیون و دقیقا ما داریم با اینطور حساب کتاب میرسیم به نفت [تصویر:  y%20(496).gif]

ن میشه خواستگاری رفت ن میشه جهیزیه خرید دقیقا ما هیچ ما نگاه[تصویر:  y%20(495).gif]

من برم ب کارام برسم [تصویر:  y%20(636).gif]
(1399 مهر 21، 16:37)همساده نوشته است:  اگه خدا توان بده یه مقاله خیلی خوب از دن آریلی(غول روانشناسی و اقتصاد رفتاری) راجع به وسوسه جدیدا خوندم اونم میزارم که دیگه صحبت‌های اون پزشک نماها رو بشوره ببره Smiley-face-thumb

دن آریلی یه آزمایش خیلی جالب انجام داد. یه لپ تاپ به یه سری افراد داد بعد در یه تایم مشخص ازشون خواست به سوالاتش جواب بدن
سوالات راجع به رفتارهای پرخطر جنسی بود از کارهای عادی تا رفتارهای بسیار زشت و زننده که حتی محکومیت شدید در پی داشت. 
در مرحله بعد از افراد خواست قبل جواب دادن به سوالات یه سری تصاویر و فیلم مستهجن و ببخشیدا به مدت چندین دقیقه ببینند ( دست.. هم مجاز بود)  و بعد به سوالات جواب بدن. 
نتایج خیره کننده بود. افرادی که در آزمایش اول معقول و اخلاقی بودند. در آزمایش دوم در لحظه ای که شهوت زبانه کشیده بود به شدت مستعد انجام رفتارهای زشت و پرخطر بودن و بطور معنی داری خودکنترلی و خطوط قرمزشون رو رد کرده بودند. نکته بدتر اینکه تجربه پذیر هم نبودند و با آزمایش مکرر باز هم وقتی شهوت کنترل رو به دست می‌گرفت افراد مستعد انجام  کارهای غیر اخلاقی و غیر عقلانی بودند. 
پیروزی اراده وقتی شهوت میدان داری میکنه بسیار بعیده. رفتار فرد غیر قابل پیش بینی میشه و بخشی از مغز که کوته بین و لذت جوست عنان کار رو در اختیار میگیره و لب های پیشانی مغز از کار میفتن و مرز بین درست و غلط از بین میره. 
......
راه حلی که ارائه میده: پیکار فقط بگو نه
قبل از اینکه آتش شهوت زبانه بکشد به وسوسه ها نه بگویید. 

جلوگیری از وسوسه ساده تر از چیره شدن بر آن است.

پی نوشت:
 دن آریلی خیلی فراتر از آنتونی رابینز و درن هاردی و استفان کاوی و غیره است. این دانشمنده و به احتمال بالا نوبل اقتصاد رو هم چند سال دیگه خواهد گرفت کتاباش از جنس کتاب‌های خودیاری نیست بلکه کاملا علمی و تا حدی بر مبنای ریاضی و آمار هستن. وید یوش تو تد رو میتونید ببینید.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1399 مهر 25، 14:58)،رهگذر، نوشته است: امروز داشتم به مسئله ازدواج فک میکردم از بس اطرافیان تو فشار گذاشتن مثلا نزدیک ۲۷ سالم هست و مجرد...

وقتی وضعیت اقتصادرو میبینم با درامدها... خودتون بهتر میدونید. اصلا وضعیت بدجوری داغون!!!

یادمه دو سه سال پیش اینجا یک انتقادی کردم... یه سری اومدن جبهه گرفتن گفتن ما دست این دولت رو میبوسیم و این حرفا... که به فکر ما جوناست و... منم گفتم چشمم آب نمیخوره،

که دقیقا همینطور هم شد...

حالا مجرد بودن مسئله ای نیست فشار خانواده و اقوام و... نمیذاره راحت زندگی کنیم

آخه یکی نیست بهشون بگه کدوم آدم عاقلی تو این وضعیت ازدواج می کنه... والا تو خرج و مخارج خودمون موندیم...

ماشاالله روز به روز وضعیت بهتر میشه!!

فقط خدا آخر عاقبت جونارو به خیر کنه‌.

دقیقا ما نسل سوخته ایم.

پای ما لنگ است و منزل بس دراز
دست ما کوتاه و خرما بر نخیل 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
دوستان سلام، 
انجمن اولا یه اپلیکیشن اندروید داشت، 
اون هست هنوز؟
یا منسوخ شد؟
داستان من
(1399 مهر 26، 1:04)Armin1 نوشته است: دوستان سلام، 
اون هست هنوز؟
یا منسوخ شد؟
سلام.
منظورتون این نرم افزاره؟
نقل قول: به نام خدا

سلام
ب لطف خدا و با همت آقا  m.a.h.d.i  نرم افزار اندروئیدی کانون ترک ساخته شده. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

این نرم افزار بر گرفته از تاپاتالک هست.. با ی فضای سبک و راحت امکان دسترسی  ب محتوی کانون رو فراهم میکنه..
(قابل توجه ک پیام پروفایل در این نرم افزار نداریم.)

میتونین از این لینک دانلود کنین. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نظرات و پیشنهادات و انتقاداتتون رو ب آقا m.a.h.d.i بفرمایین تا بتونن ارتقا بدن این نرم افزار رو..[تصویر:  1.gif]

ان شاء الله خیر باشه.

در پناه خدا..
یاعلی.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 26، 1:27)mahdimontazer نوشته است:
(1399 مهر 26، 1:04)Armin1 نوشته است: دوستان سلام، 
اون هست هنوز؟
یا منسوخ شد؟
سلام.
منظورتون این نرم افزاره؟
نقل قول: به نام خدا

سلام
ب لطف خدا و با همت آقا  m.a.h.d.i  نرم افزار اندروئیدی کانون ترک ساخته شده. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

این نرم افزار بر گرفته از تاپاتالک هست.. با ی فضای سبک و راحت امکان دسترسی  ب محتوی کانون رو فراهم میکنه..
(قابل توجه ک پیام پروفایل در این نرم افزار نداریم.)

میتونین از این لینک دانلود کنین. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نظرات و پیشنهادات و انتقاداتتون رو ب آقا m.a.h.d.i بفرمایین تا بتونن ارتقا بدن این نرم افزار رو..[تصویر:  1.gif]

ان شاء الله خیر باشه.

در پناه خدا..
یاعلی.
بسیار بسیار ممنون 
بله همین منظورم بود  53
داستان من
سلام امام رضا
از این شبانه روزی از طرف همه بچه های اینجا خدمت شما سلام میدم

آقا بچه ها کلی حاجت و نگرانی دارن .. همه رو هم روانه کردن سمت شما .. یه دونه از اون امضاهای خوشگلتون پای حاجاتمون بندازین لطفا

آقا .. قسمت میدهم به جان جواد .. بعد اگر خواستی، جوابم کن
(1399 مهر 26، 3:35)مرد مجاهد نوشته است: سلام امام رضا
از این شبانه روزی از طرف همه بچه های اینجا خدمت شما سلام میدم

آقا بچه ها کلی حاجت و نگرانی دارن .. همه رو هم روانه کردن سمت شما .. یه دونه از اون امضاهای خوشگلتون پای حاجاتمون بندازین لطفا

آقا .. قسمت میدهم به جان جواد .. بعد اگر خواستی، جوابم کن

سلام
ممنون که به فکر ما هم بودی
مشکلات زیاد داریم
امیدوارم که خدا به خاطر امام رضا به نظری کنن

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان