امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: حامی صراط هم این چیزهارو دیدن اعضاشون و جمع کردن بردن بله ک این چیزهارو نبینن وگرنه داشت اختلافات راه میوفتاد  [تصویر:  gigglesmile.gif]
حالا یه کارایی کردیم تو بله اگه بفهمین مغزتون می سوزه 4
[تصویر:  ev16_311.jpg]

این الان یه تهدیده؟!! 23 

23 23 23 23 

مشخصه عاشق این شکلکم یا بیشتر بزارم!؟  4chsmu1

[تصویر:  1kdu_u2r8q1.jpg]

سه ساعته دارم به این میخندم Khansariha (13) .کی گذاشته بود؟! Khansariha (13)
آبی جان من الان برات توضیح میدم...
مکتب رامینیسم که منو و مهدی منتظر پیروشیم به شرح زیره:

مکتب رامینیسم چیست؟
مکتب رامینیسم یکی از مکاتب حاضر در کانون ترک می باشد که مورد توجه بسیاری از کانونی ها بوده و این اواخر بسیاری از کانونی ها به این مکتب پیوسته اند  [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]
خطر این مکتب به طور روزانه  در حال افزایش می باشد  [تصویر:  13.gif]
این افراد معتقدند که رنگی جز نارنجی برتر نیست. [تصویر:  17.gif]
این نوع از کانونی ها هویج را محترم می شمارند و در گردهمایی های خود برای پذیرایی هویج می دهند [تصویر:  smiley-talk040.gif]
[تصویر:  22681_948.jpg]
همچنین بعضی از افراد رهبر این مکتب رامین را مدیر هویجی می نامند [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]
عکسی از اقا رامین در حال فرار از دست نیروهای مخالف
پ.ن:چرا می خنده رو نمی دونم؟ [تصویر:  39.gif]
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcS1CVphr5qw0mHYENlwP...Q&usqp=CAU]
اختلاف رهبر این مکتب با خانم یاقوت(خ.ی):
بنا به اطلاعات ما از منابع معتبر پس از مدیر شدن خانم یاقوت در انجمن شاد شاد که  ایشون هم از شاگردان این مکتب بودند ، قصد تصرف مکان و جایگاه آقا رامین رو داشتند که این اقدام  خ.یاقوت  توسط یکی از شاگردان اقا رامین به نام (خ.مهرخدا)گزارش شد و با واکنش تند آ.رامین مواجه شد [تصویر:  4fvfcja.gif] 
 عکسی از ا.رامین پس از فهمیدن این موضوع:
[تصویر:  images?q=tbn%3AANd9GcR23_fvLRWopptr5Eghc...A&usqp=CAU]
●این عکس ایشون شبیه یکی دیگه هم هست [تصویر:  4fvfcja.gif]
بله،همونی که چماق داره! [تصویر:  65.gif]
ودر نهایت خ.یاقوت چند روز پیش برای مجازات مجبور به نشستن روی صندلی داغ شدند  و ادامشو که خودتون بهتر می دونید [تصویر:  4chsmu1.gif]
شبهات پیرامون این مکتب:
بنا به گزارش یک منبع آگاه ا.رامین  سرمایه و اعتبار لازم برای گرداندن مکتب را از انجمن شادشاد کش می روند که این انجمن به همین دلیل با کسری بودجه مواجه شده است [تصویر:  swear1.gif]
این مکتب برای شاگردان خود اعتبارات ویژه ای نظیر گرفته است:
اعتبار مثبت چند تایی [تصویر:  17.gif]
اهدای خودکار نارنجی [تصویر:  nevisandeh.gif]
و خریدهویج برای ایشان می باشد  [تصویر:  p.gif]
لازم به ذکر است که یکی از چند شغله های کانون که پول از سر و کول ایشون بالا می رود از ا.رامین حمایت می کنند [تصویر:  khansariha%20(134).gif]
و نیاز نیست بگم که ایشون پزشکم هستند 
.
.
.

و اما ادامه موضوع
گروه صراط طی یه اختلاس بزرگ بخش عمده ای از بودجه کانون رو به جیب زدن و با اون تونستن یه گروه تو پیام رسان بله بزنن که متأسفانه این مورد برای گروه ما مقدور نیست بنابراین کلاً قضیه رو فراموش کن! 4fvfcja

درباره نانسی هم من بهت بگم که خانم یاقوت از دستمال کاغذی نانسی به خاطر نرمیش خیلی خوششون میاد... ما اولش فکر کردیم ایشون اسپانسر برند نانسی هستن ولی کاشف به عمل اومد که ایشون در واقع مالک برند حریر هستن و برای پوشش فعالیت های اقتصادی مرموزشون ما رو با نام جعلی نانسی قفل کردن! 22

درباره مواد غذایی هم خو خودت عضو طوفانی و میدونی که ما عادت داریم غذای های معمولی بخوریم ولی دوستان دنبال شایعه سازی هستن تا گروه ما رو یه گروه لاکچری جلوه بدن و طی یه حرکت ناجوانمردانه و براندازانه، منو آرمین و همه گروه طوفان رو اخراج کنن و جاشونو بگیرن ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه 4fvfcja

باشد که رستگار شوید
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
درسته زورم نمیرسه با آرمینشون در بیافتم.
با مکتب رامینیسم که می تونم بجنگم. Khansariha (58)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 آبان 3، 23:18)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: درسته زورم نمیرسه با آرمینشون در بیافتم.

نکنه دلتون صندلی داغ میخواد؟؟؟؟؟

نظرتون در مورد بدون تعارف چیه؟؟؟؟
این روزهاهم خیلی مشکوک و مبهم در سایه میرین و میاین؟؟؟؟؟؟؟؟ 23 4chsmu1

ــــــــــ
آقای عاشق معرفتی بیاین ؟؟؟؟هان؟؟؟؟؟خوبه دیگه 4chsmu1

حضور افتخاری آقای عاشق در بدون تعارف 65
نقل قول: درسته زورم نمیرسه با آرمینشون در بیافتم.

با مکتب رامینیسم که می تونم بجنگم. [تصویر:  khansariha%20(58).gif]
دشمن ملاحظه شد Khansariha (98)
صندلی فقط برای عاشق
نقل قول: گروه صراط طی یه اختلاس بزرگ بخش عمده ای از بودجه کانون رو به جیب زدن و با اون تونستن یه گروه تو پیام رسان بله بزنن که متأسفانه این مورد برای گروه ما مقدور نیست بنابراین کلاً قضیه رو فراموش کن! [تصویر:  4fvfcja.gif]
من به عنوان خبرنگار کانون و عضوی از گروه صراط مستقیم این موضوع رو تکذیب می کنم Swear1
ما با حداقل امکانات یه گروه توی بله زدیم khodahafez
مثل بقیه که غذا های رنگارنگ ندادیم 29
(حالا خوبه نگفتم آقا عاشق به ازای هر یک هفته پاکی ۱۰ تومن میریزه به حسابمون 4chsmu1)
(1399 آبان 3، 23:18)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: درسته زورم نمیرسه با آرمینشون در بیافتم.

از اونجایی که من پیرو این مکتبم و همچنین من همگروه آقا آرمینم پس این تهدید به شکل غیر مستقیم به ایشون هم ربط داره

من حق وتو دارم! 4chsmu1
(1399 آبان 4، 0:21)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: گروه صراط طی یه اختلاس بزرگ بخش عمده ای از بودجه کانون رو به جیب زدن و با اون تونستن یه گروه تو پیام رسان بله بزنن که متأسفانه این مورد برای گروه ما مقدور نیست بنابراین کلاً قضیه رو فراموش کن! [تصویر:  4fvfcja.gif]
من به عنوان خبرنگار کانون و عضوی از گروه صراط مستقیم این موضوع رو تکذیب می کنم Swear1
ما با حداقل امکانات یه گروه توی بله زدیم khodahafez
مثل بقیه که غذا های رنگارنگ ندادیم 29
(حالا خوبه نگفتم آقا عاشق به ازای هر یک هفته پاکی ۱۰ تومن میریزه به حسابمون 4chsmu1)

اونوقت بودجه هر هفته 10 تومن از کجا میاد آقای معصومی نژاد؟؟؟ 4fvfcja
همه در سکوت شاهد جایجا شدن آقای عاشق در تاپیک ها  Khansariha (13)

انقدر رفرش کردم ببینم پست زدن یا ن .مرور گره خودش زبون باز کرد صبرکن بخونه بعد Khansariha (13)
نقل قول: اونوقت بودجه هر هفته 10 تومن از کجا میاد آقای معصومی نژاد؟؟؟ [تصویر:  4fvfcja.gif]
باید بگم که این بودجه با کمک های خیرین محترم کانون که نخواستن اسمشون فاش بشه انجام میشه fly2
مهدی منتظر شبانه روزی،کانون ترک
(با لحن حمثد معصومی نژاد بخونید 4chsmu1 )
(1399 آبان 4، 0:32)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: اونوقت بودجه هر هفته 10 تومن از کجا میاد آقای معصومی نژاد؟؟؟ [تصویر:  4fvfcja.gif]
باید بگم که این بودجه با کمک های خیرین محترم کانون که نخواستن اسمشون فاش بشه انجام میشه fly2
مهدی منتظر شبانه روزی،کانون ترک
(با لحن حمثد معصومی نژاد بخونید 4chsmu1 )

خیرین؟  4fvfcja
آقای عاشق رو میکی؟
ایشون خودش یه پا بابک زنجانیه Khansariha (13)

تازه با همین بودجه علیه مکتبی که تو بهش تعلق داری وارد جنگ شده Khansariha (58)

نتیجه...
گروه صراط باید بابت غیب شدن بودجه پاسخگو باشه 45
مجبورم کردی که بگم
۴تا از اعضای اصلی تیم مدیریت عضو گروه صراطه. Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
۴تا از تاپیک های فعال سرپرستش از صراطه. Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
۲۳ تا از اعضای کانون عضو گروه صراطن(۲۳ تا خیلی بود نمی تونستم بزارم.......................)
بازم بگم یا بسه؟
ما ژنمون ویژه هست. Kool

در ضمن در رابطه با اقا عاشق باید بگم که ایشون تحت فشار های عده ای (خانم یاقوت رو نمیگم ها 65)مجبور به مخالفت با مکتب شدند
سکانس اول

نقل قول: خیلی راحت روزی چند تا اعتبارتون رو بدید و روی زمین فعالیت کنید.
سکانس دوم

نقل قول: سلام

کل این روزا دستم به اعتبار زیاد نمیره.
سخت اعتبار میدم. [تصویر:  303.gif] 
و اگر پستی واقعا نظرم رو جلب کنه (مثل پست شما)
اعتبار می دم، اون هم یکی.

فکر کنم این فرهنگ جا بیافته تو کانون، اعتبار واقعا با اعتبار می شه.

الان کدوم اقا عاشق؟
آقا ما رو از چی می ترسونی؟ Swear1
از اعتبار منفی؟ Gigglesmile
از بن شدن حساب؟ Gigglesmile
ما تا آخرش ما با مکتب می میونیم.
خانم مهر خدا اعتبار لطفا 4chsmu1
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان