امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: طرف راست:

غزل شماره ۳۱۱ حافظ بیانگر عشق واقعی است. عشقی که شاعر در بیت اول به آن اشاره دارد و مقصود وی طلب سوز و گداز عاشقانه است. حافظ می‌گوید خودش از خدا خواسته که با غم عشق او را به دولت برساند. به عاشقی، رندی و نظربازی خود افتخار می‌کند و آنها را هنرهایی برای خود می‌داند. شمع که خوش از غم عشق یار می‌سوزد، همدرد حافظ است.

عاشق بودن موهبتی از جانب خدا و هنری گرانبهاست که از هرکسی برنمی‌آید و این هنر در وجود تو به ودیعه گذاشته شده است. اگر بتوانی از عزم و اراده خود استفاده کنی، شک نداشته باش که موفق خواهی شد. در راه عشق و محبت، صداقت بیشتری داشته باش و ریاکاری، شک و دودلی را از خود دور کن. کمرویی و شرم بیش از اندازه، تو را از رسیدن به مقصود دور می کند. هیچ موفقیتی بدون تلاش و پافشاری میسر نمی‌گردد؛ زمام امور را در دستت بگیر و به جایی برو که می‌دانی از آن طریق مقصودت حاصل می‌شود.
اینجا می گه در گرفتن اعتبار از کانونی ها پررو باش  9
ممنون خانم یاقوت Confetti
من راست یا چپ انتخاب نکردم Shy

همینجوری نیتم تحصیل و پاکی بود
که پاکی همون بیتی بود که صفحه دوم تیک خورده بود 49-2
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: هیچ موفقیتی بدون تلاش و پافشاری میسر نمی‌گردد؛ زمام امور را در دستت بگیر و به جایی برو که می‌دانی از آن طریق مقصودت حاصل می‌شود.

303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

غم و امید ترکیب اصلیه پیشنهادیه حافظ همه جا این دوتا رو میپاشه 809197ps94ijjhwg 128fs318181
نمی‌دونم شما چپ بودید یا راست.
اما هر دو سمت با من بود.  128fs318181

خانم یاقوت ممنون بابت تفسیرها.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دوستان عیدی اینجانب به عنوان کوچک جمع  رو لطف کنین که حافظم با من هم نظرن Gigglesmile
اعتبار لطفا[تصویر:  32.png]
(1399 آذر 30، 22:40)یاقوت نوشته است: به جایی برو که می‌دانی از آن طریق مقصودت حاصل می‌شود.

(1399 آذر 30، 22:42)یاقوت نوشته است: اگر احساس می‌کنی، مقصودت با سفر کردن حاصل می‌شود، از شهر و دیار خود دور شو تا به مرادت برسی.

همش هم تاکید دارن از شهر و دیار خارج شو.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  7IoOnh.gif]

خب خب انشالله ک خیره ، مرسی از آقای مجاهد  302
دیگه کم کم رسیدیم ب آخر جشنمون : )
امروز ولادت حضرت زینب هم بود.
.
.
مطلبی در رابطه با حضرت زینب خواهم گذاشت که زینبی جانم زحمت کشیده ارسال کرده برام.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مرسی از دوستانی ک حضور داشتند ، طبق زمانبدی برناممون ب پیشنهاد مدیر مذهبی خانم زینبیِ جان 

قرار دعای فرج همگانی داشتیم.
جای زینبی جانم خالیه : )

انشالله ک این بیماری ب زودی زود تموم بشه ، همه ی مشکلات حل بشه ، از این گناه رهایی پیدا کنیم

و همگی ( چ کسانی ک حضور داشتند ، چ کسانی ک نتونستند بیان و غایب ها ) عاقبت ب خیر بشیم.

انشالله هر دعایی دارین قبول بشه .

من صوت و متن و ترجمه دعا رو میذارم و یک ربع سکوت تا همگی در این دعا سهیم باشیم و صدامون ب خدا برسه : ) 

التماس دعا از همه ی دوستان برای همه ی کانونی ها.

[تصویر:  7IoOnh.gif][تصویر:  7IoOnh.gif]

إِلٰهِى عَظُمَ الْبَلاءُ، وَبَرِحَ الْخَفاءُ، وَانْكَشَفَ الْغِطاءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجاءُ، وَضاقَتِ الْأَرْضُ، وَمُنِعَتِ السَّماءُ، وَأَنْتَ الْمُسْتَعانُ، وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكىٰ، وَعَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخاءِ .
خدایا گرفتاری بزرگ شد و پوشیده آشکار گشت و پرده کنار رفت و امید بریده و زمین تنگ شده و از خیرات آسمان دریغ شده و پشتیبان تویی و شکایت تنها به سوی تو است، در سختی و آسانی فقط بر تو اعتماد است،

اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ أُولِى الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنا طاعَتَهُمْ، وَعَرَّفْتَنا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ .
خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست آن صاحبان فرمانی که اطاعتشان را بر ما واجب کردی و به این سبب مقامشان را به ما شناساندی، پس به حق ایشان به ما گشایش ده، گشایشی زود و نزدیک همچون چشم بر هم نهادن یا زودتر،

يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِىُّ، يَا عَلِىُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيانِى فَإِنَّكُما كافِيانِ، وَانْصُرانِى فَإِنَّكُما ناصِرانِ .
ای محمّد و ای علی، ای علی و ای محمّد، مرا کفایت کنید که تنها شما کفایت‌کنندگان من می‌باشید و یاری‌ام دهید که تنها شما یاری‌کنندگان من هستید،

يَا مَوْلانا يَا صاحِبَ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، أَدْرِكْنِى أَدْرِكْنِى أَدْرِكْنِى، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِينَ.
ای مولای ما ای صاحب زمان، فریادرس، فریادرس، فریادرس، مرا دریاب، مرا دریاب، مرا دریاب، اکنون، اکنون، اکنون، با شتاب، با شتاب، با شتاب، ای مهربان‌ترین مهربانان به حق محمّد و خاندان پاک او

(1399 آذر 30، 22:47)آرمین نوشته است:
(1399 آذر 30، 22:40)یاقوت نوشته است: به جایی برو که می‌دانی از آن طریق مقصودت حاصل می‌شود.

(1399 آذر 30، 22:42)یاقوت نوشته است: اگر احساس می‌کنی، مقصودت با سفر کردن حاصل می‌شود، از شهر و دیار خود دور شو تا به مرادت برسی.

همش هم تاکید دارن از شهر و دیار خارج شو.  53258zu2qvp1d9v

این تیکه اش فکر کنم با منه آرمین جان 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

الهی که همه بچه ها خوشبخت بشن و نیتهای طرف راستشون برکت داشته باشه
و نیتهای طرف چپشون برکت امتداد زندگی نورانیشون باشه و همراه با عزیزانشون زیارت امام حسین برن
و به زودی زود چشمشون به جمال امام زمانشون روشن بشه
بچه ها بااجازه برم ...
خیلی خوش گذشت حال داد
مرسی و خداقوت به بانیان این دورهمی و حضور شما دوستان عشق Thankyou
بسی ممنونم داداش مجاهد عزیز 
چه فالی برامون گرفتی عالی بود
ممنونم از جناب حافظ Thankyou
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
ممنون از داداش مجاهد عزیز بابت تفأل 302
ممنون از خانم یاقوت برای تفسیر اشعار و دعای فرج  302
ممنون از همه عزیزان برای مشارکتشون 302