امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

منم روز خبرنگار رو اول به حمید معصومی نژاد ررررم  Khansariha (56)
بعد به حسینی بای  65
و بعد به  خانم یاقوت تبریک میگم  4chsmu1
سلام روز خبر نگار را به تمامی خبرنگار های زحمت کش و تلاشگر تبریک میگم انشاالله در مسیرتون موفق باشید Confetti 317
تبریک به تمام خبرنگاران 

خصوصا خانم یاقوت 49-2
(1400 مرداد 17، 21:23)یاقوت نوشته است:
شبتون ب خیر باشه  khodahafez

خدا انصافتون بده  117

چرا من از یادتون رفتم ؟؟؟؟؟؟ 45

چرا بهم تبریک نگفتین؟؟؟؟؟

خوبه خبر مجانی بهتون میرسه؟؟؟ 809197ps94ijjhwg

اینهمه آمار و اطلاعات و خبر جدید میرسونم ، ی تبریک خشک و خالی چیه آخه  65

امروز روز خبرنگاره  4chsmu1

امروز و ب خودم تبریک میگم  Khansariha (49)

عه تا ساعت 24 نشده بذار تبریک بگم Smiley-face-biggrin

روز خبرنگار رو به همه خبرنگاران این مرز و بوم خصوصاً خانم یاقوت تبریک عرض میکنم 4chsmu1

(1400 مرداد 17، 21:26)karma نوشته است: منم روز خبرنگار رو اول به حمید معصومی نژاد ررررم  Khansariha (56)
بعد به حسینی بای  65
و بعد به  خانم یاقوت تبریک میگم  4chsmu1

حمید معصومی نژاد(مهدی منتظر) رفت دیگه نیومد 53258zu2qvp1d9v

اخبار همه رو داشت Khansariha (13)

خیلی دلم براش تنگ شده، رفت پشت سرشو نگاه نکرد، خودم موندم و یه ریل راه آهن خالی و یه غروب جمعه ای که همزمان سیزده بدر و عاشورا و 31 شهریوره! 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: بی علاقه میشه کاری انجام داد و رشد کرد !؟ [تصویر:  106.gif]
اره والاا من برای سیصد تومن پول رفتم سرکار 4chsmu1
بعدا بهش علاقه پیدا کردم
اقا ما هم روز خبرنگار را تبریک میگیم با تاخیر فراوان
اخه ررفتم اروپا 4chsmu1
در به در دنبال یه بوگاتی نارنجی بودم گیر نمیومد که دادم سریع همون جا رنگش کردن 4chsmu1
بفرمایید اینم کادو من Confetti
[تصویر:  9204790_812_dsaw.jpg] 
خانوم یاقوت بهتون تبریک میگم ان شاءالله خبر داماد شدن داداش مهدوی را بدین 4chsmu1
 سپاس شده توسط
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:بی علاقه میشه کاری انجام داد و رشد کرد !؟ [تصویر:  106.gif]

آره که میشه..
من منظورم یه چیز دیگه است
رشد یعنی یک چیز واقعا بینظر
نقل قول:  خودم موندم و یه ریل راه آهن خالی و یه غروب جمعه ای که همزمان سیزده بدر و عاشورا و 31 شهریوره! [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

چ ؟؟؟؟؟!!!!! 17

106 

نقل قول: خانوم یاقوت بهتون تبریک میگم ان شاءالله خبر داماد شدن داداش مهدوی را بدین [تصویر:  4chsmu1.gif]

انشالله ب زودی پس از ماه محرم و اربعین و اینا ک میشه مهرماه Gigglesmile
دیگه باید بفرستیمشون برن 65 
وگرنه کم کم نفوذ میکنند ب تمام تاپیک ها و امان از آن روز  22

انشالله خبر مزدوج شدن همه ی کسانی ک دلشون میخواد ، انشالله همه عاقبت ب خیر بشن Khansariha (8)

مرسی از تبریک هاتون ، دلم رفت برا اینهمه تبریک  49-2 خیلی سورپرایز شدم 4 

مرسی از ماشین خوشگل 302 باهاش میرم خونه مهرخدا  53258zu2qvp1d9v یا هم روستای اقا رامین ، یاهم مثلا شهر اقای کارما ،شایدم رفتیم شیراز مهمون رعنا شدیم 65

کی میاد بریم؟؟؟ Khansariha (56)
(1400 مرداد 17، 22:52)یا باب الحوائج نوشته است: خانوم یاقوت بهتون تبریک میگم ان شاءالله خبر داماد شدن داداش مهدوی را بدین 4chsmu1

در ظاهر آرزوی خوشبختیه ولی من میدونم تو دلت چی میگذره شیطون Khansariha (13)
میخوایی من برم خزاین و گاوصندوق ها رو تصاحب کنی، ها؟ Khansariha (13)

(1400 مرداد 18، 0:14)یاقوت نوشته است:
نقل قول:  خودم موندم و یه ریل راه آهن خالی و یه غروب جمعه ای که همزمان سیزده بدر و عاشورا و 31 شهریوره! [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

چ ؟؟؟؟؟!!!!! 17

106 

هیچی، منظورم غم رفتنش مثل ترکیب همه اینها با همه Hanghead

(1400 مرداد 18، 0:14)یاقوت نوشته است: انشالله ب زودی پس از ماه محرم و اربعین و اینا ک میشه مهرماه Gigglesmile 
دیگه باید بفرستیمشون برن 65 
وگرنه کم کم نفوذ میکنند ب تمام تاپیک ها و امان از آن روز  22

انشالله خبر مزدوج شدن همه ی کسانی ک دلشون میخواد ، انشالله همه عاقبت ب خیر بشن Khansariha (8)

مرسی از تبریک هاتون ، دلم رفت برا اینهمه تبریک  49-2 خیلی سورپرایز شدم 4 

مرسی از ماشین خوشگل 302 باهاش میرم خونه مهرخدا  53258zu2qvp1d9v یا هم روستای اقا رامین ، یاهم مثلا شهر اقای کارما ،شایدم رفتیم شیراز مهمون رعنا شدیم 65

کی میاد بریم؟؟؟ Khansariha (56)

ولی من میخوام ادامه تحصیل بدم Khansariha (56)
خانم یاقوت مهر ماه من میرم سر کلاس ان شاءالله 4chsmu1
ای بابا مشقای تابستونه ام هم که تموم نشدن 4chsmu1

ان شاءالله سریعاً نصیب آرمین، شازده، صادقین، عاشق، زندگی آزاد، هادی Hanghead ، بر و بچ سرو و صراط و خانم های بارانی 49-2

پ.ن: خیلی دلم برای هادی تنگ شده، خیلی Hanghead

خانم یاقوت شما همه کانون رو یه جوری تو ماشین جا بدین دیگه، نمیشه تفرقه بندازید 65

نگران نباشید منم با موتورم میام Smiley-face-biggrin
نقل قول: انشالله ب زودی پس از ماه محرم و اربعین و اینا ک میشه مهرماه [تصویر:  gigglesmile.gif]
دیگه باید بفرستیمشون برن [تصویر:  65.gif]
دستتون درد نکنه Khansariha (69)
داداش مهدوی به نظرم داره اماده میشن به سلامتی ولی تو سکوت خبری Khansariha (56)
من میگم حداقل یه تیزری چیزی بریم مثلا مثل این فیلما که میزه به زودی.... 4chsmu1

نقل قول: مرسی از ماشین خوشگل [تصویر:  302.gif] باهاش میرم خونه مهرخدا  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] یا هم روستای اقا رامین ، یاهم مثلا شهر اقای کارما ،شایدم رفتیم شیراز مهمون رعنا شدیم [تصویر:  65.gif]

کی میاد بریم؟؟؟ [تصویر:  khansariha (56).gif]
خواهش میکنم والا اگه گاوصندوق های داداش مهدوی بیاد دستم هواپیما میخرم Gigglesmile
اقا این همه تبریک ولی کادو ندادن Swear1
تازه کل بودجه کانون هم دازن 4chsmu1

نقل قول: پ.ن: خیلی دلم برای هادی تنگ شده، خیلی [تصویر:  hanghead.gif]
4chsmu1 ماشاءالله ماشاءالله چقدر شیک بحث را عوض کردا Gigglesmile
نقل قول: ان شاءالله سریعاً نصیب آرمین، شازده، صادقین، عاشق، زندگی آزاد، هادی [تصویر:  hanghead.gif] ، بر و بچ سرو و صراط و خانم های بارانی [تصویر:  49-2.gif]
Gigglesmile داداش خودتا گذاشتی ته صف

نقل قول: در ظاهر آرزوی خوشبختیه ولی من میدونم تو دلت چی میگذره شیطون [تصویر:  khansariha (13).gif]
میخوایی من برم خزاین و گاوصندوق ها رو تصاحب کنی، ها؟ [تصویر:  khansariha (13).gif]
داداش تو که میدونی من ادم کم توقعی هستم Hanghead  Hanghead
[تصویر:  unnamedاتنا_q3ag.gif]
 سپاس شده توسط
(1400 مرداد 18، 8:54)یا باب الحوائج نوشته است:
نقل قول: مرسی از ماشین خوشگل [تصویر:  302.gif] باهاش میرم خونه مهرخدا  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] یا هم روستای اقا رامین ، یاهم مثلا شهر اقای کارما ،شایدم رفتیم شیراز مهمون رعنا شدیم [تصویر:  65.gif]

کی میاد بریم؟؟؟ [تصویر:  khansariha (56).gif]
خواهش میکنم والا اگه گاوصندوق های داداش مهدوی بیاد دستم هواپیما میخرم Gigglesmile
اقا این همه تبریک ولی کادو ندادن Swear1
تازه کل بودجه کانون هم دازن 4chsmu1

سلام حالا که اینطوریه منم الان یه سرقت از خزانه کانون کردم که کادو بکنمش 
[تصویر:  h813356_.jpg]
حالا شربت میل کنید تا گلوتون تازه بشه Khansariha (69)  
[تصویر:  f356509_.jpg]
[تصویر:  r112044_.jpg]
حالا بفرمایید از خودتون پذیرایی کنید.کیک وچای
[تصویر:  f359012_.jpg]
[تصویر:  q821561_.jpg]
[تصویر:  f202952_.jpeg]
اوه داشت یه چیزی یادم میرفت کباب برگ مخصوص مدیران  Gigglesmile  Gigglesmile
[تصویر:  r194797_.jpeg]
خوب دیگه فکر کنم سیر سیر شدید هرچی کم و کسر بود سریع اطلاع بدید بیارم یه کادو نوبل هم برای خانم یاقوت
[تصویر:  n606658_.jpg]
این موتور سیکلت هم کنار ماشینتون نگهدارید
[تصویر:  h530597_.jpg]
امیدوارم خوش باشید
وای وای وای وای وای وای
داداش عجب کیکایی من ببرم بزارمشون تو یخچالم که خراب نشن هوا گرمه اب میشن حیفه 4chsmu1
بعدا هم دستبرد حسابی بزنم به کیک ها Gigglesmile
وای دلم اب شد امیر جان 317
چایی اتیشی فوق العادست اخ جون دلم خواست
یه برنامه بزاریم بریم با کانونی ها پیکنیک 53258zu2qvp1d9v
خیل برام جالب میشه قیافه همه را ببینم 4chsmu1
#شوخی_با_اعضای_جدید

میگم چطور میشه یه کاربر آقا باشه ولی اسمشو zahra بذاره؟!!! 42

نیومده هم به خیل عظیم روح استایلیان پیوست Vamonde
پروفایلش رو هم بسته کلاس میذاره Vamonde
ولی به قول خانم یاقوت ما مدرسه ایم، دیگه بهش سر نمیزنیم Kool
مهدوی داداش جان شما به دلیل ترغیب دانش اموزان برای فرار از مدرسه به زودی از طرف داداش عاشق اخطار کتبی میگیری 4chsmu1
باید بریم به کلاس ها سر بزنیم داداش شاید یکی یادگاری نوشت رو صندلی ها
کی پاسخ گو هست 106
الان Tagonو محسنین گفتن دیگه نمیرن مدرسه Swear1
نقل قول: ولی من میخوام ادامه تحصیل بدم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
خانم یاقوت مهر ماه من میرم سر کلاس ان شاءالله [تصویر:  4chsmu1.gif]
ای بابا مشقای تابستونه ام هم که تموم نشدن [تصویر:  4chsmu1.gif]

ما هنوز سرزدن های وقت و بی وقت شما ب تاپیک پله پله تا ازدواج رو فراموش نکردیم  4fvfcja

نقل قول: ان شاءالله سریعاً نصیب آرمین، شازده، صادقین، عاشق، زندگی آزاد، هادی [تصویر:  hanghead.gif] ، بر و بچ سرو و صراط و خانم های بارانی [تصویر:  49-2.gif]
بعد از این ماه حتما خبر خوش های زیادی میشنویم : )

نقل قول: پ.ن: خیلی دلم برای هادی تنگ شده، خیلی [تصویر:  hanghead.gif]

حس میکنم الان تو ی فضای آزاد هستن مثلا ی کوهی دشتی ، یا در حال عکاسی یا هم آهنگ گوش کردن ، ولی ب نظرم اختمال اینم زیاده ک دارن پول جمع میکنند ون بخرن  53258zu2qvp1d9v
حس ششم من میگه همین روزها برمیگردن ، نمیدونم چرا ولی همچین حسی دارم  53258zu2qvp1d9v یعنی از یادشون ک بریم و نیان بی معرفتیه دیگه 22

نقل قول: خانم یاقوت شما همه کانون رو یه جوری تو ماشین جا بدین دیگه، نمیشه تفرقه بندازید [تصویر:  65.gif]

نگران نباشید منم با موتورم میام [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

خیرم  Swear1
ماشینم خراب میشه ، ظرفیتش فقط 3 نفره  65

شماهم باموتور بیاین  4chsmu1

آقا امیرعلی جوری اومدن ک من الان قلبم نصفه نیمه میزنه ، ساعته ک بی نظیره . پذیرایی هم با اون چایی ها من نابود شدم  Khansariha (69)

خیلی ممنون ازتون  53

نقل قول: ولی به قول خانم یاقوت ما مدرسه ایم، دیگه بهش سر نمیزنیم [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

در مقابل این حجم از باکلاسی باید با مدرسه بود 16
مرسی از شما ک بهش محل نمیذارید  4chsmu1

دوستان دوتا نکته بنویسم : )

اول اینکه ماه محرم اومد ، این ایام رو تسلیت میگم و انشالله ک عزاداری ها قبول باشه .

لطفا خیلی مواظب خودتون باشید ، من قطعا تنبل ترین آدم کانون هستم در زمینه ترک ولی این و از من داشته باشین ک این ماه حرمت داره و لطفا تلاش کنیم ک تا اربعین انشالله تو مسابقه باقی بمونیم . 

حتما ب اورژانس سربزنیم ، حتی شده چتر بزنیم شبانه روزی در اورژانس ولی نلغزیم  53

خدا ب حق این ایام انشالله بهمون ی نگاهی بندازه و ازمون قبول کنه و ببخشه مارو . 

نکته دوم ، امروز متاسفانه ایران رکورد زد و رتبه اول شد در مرگ و میر ، وضع خیلی خرابه . معلوم نیست چ ب چیه و این ویروس همه رو درگیر میکنه . متاسفانه چندنفر از نزدیکانم دچار شده و من هرلحظه نگرانم ک خانوادم درگیر بشند . توروخدا مواظب باشین . دست شستن و ضدعفونی مداوم پوست نمیذاره برا آدم ، ماسک زدن تو گرما خفه میکنه و موندن تو خونه تو این هوای خوب تابستونی سخته ولی لطفا مراعات کنیم و مواظب خودمون باشیم . خدا کنه معجزه بشه این بیماری تموم بشه . نگرانمون نکنید ، لطفا مواظب خودتون و خانوادتون باشین . 

53
(1400 مرداد 17، 21:17)karma نوشته است:
نقل قول: بی علاقه میشه کاری انجام داد و رشد کرد !؟ [تصویر:  106.gif]

آره که میشه.. 
نقل قول: علاقه ای پولساز هست که بتونی یک حرکتی توی اون رشته بزنی

راستش اینجا بحث علاقه به پول میاد وسط که با علاقه به رشته زمین تا آسمون فرق داره  42

سلام و درود،
یادش بخیر آقای کارما من تابستون دوسال پیش همچین روزایی از توی گروه عمومی دانشگاه یک گروه جمع کردم از رشته های مختلف برای مشاوره انتخاب رشته.

چنین سوالی هم مطرح شد. می‌دونید بچه های مهندسی چی گفتن؟(یه دانشگاه دولتی)

(به زبان خودم و مختصر میگم)
گفتن اگه رشته تو دوست نداشته باشی تو سختی های مسیرش بدبخت میشی!
در نظر بگیرید مثلاً یک امتحان سخت دارید، یا کارگاه عملی با چنین چیزی و ازش چندان خوشتونم نمیاد ولی مجبورید چهارتا کتاب قطور بخونید یا حالا به اقتضای رشته تون شرایط سختی رو تحمل بکنید برای چندین سال.

در نظر بگیرید بعد با همون رشته که دوسش ندارید مجبورید سال ها سر کار سر و کله بزنید.
فقط دعا کنید ساعت زودتر بگذره و تو فشار باشید و حسرت علاقه های از اونها دورافتاده تون رو بخورید. 53258zu2qvp1d9v

بودند کسانی که (من خودم دیدم) بهترین رشته مهندسی هم قبول شدن یا حتی پزشکی! ولی دووم نیاوردند. انصراف دادن رفتن هنر، علوم انسانی،... 

خلاصه سختی ها، تنهایی ها و مشکلات رو فراموش نکنید. اون روز هیچ کس نیست و نمیتونه هم کمکتون کنه. و فراموش نکنید در سختی ها اگه رشته تون رو دوست داشته باشید چندان بهتون فشار نمیاد و با علاقه پیگیری می کنید با این انگیزه که «دارم کیف می کنم حتی اگه خسته میشم.» 53258zu2qvp1d9v

به هر حال هر انتخابی کردید از الان پیشو به تنتون بمالید و با آگاهی از این موضوع باشه خیلی بهتره. تا بعدا حسرتی نباشه.
بدونید دانسته تصمیم گرفتید و این خواست خودتون بوده.

براتون آرزوی موفقیت می کنم. 302

دوستان اگه کسی سوال انتخاب رشته ای داشت بیاد بگه اندک تجربه ای هست، من این مدت خیلی اینجا رو چک نمی کردم. 303
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان