امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: خوش ب حالتون  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

یادمه چندین سال پیش قسمت شد از این سر ایران بریم اون سر ایران شیراز  [تصویر:  gigglesmile.gif]
چشمتان روز بد نبینه . سه رو توراه بودیم نمیرسیدیم ک  [تصویر:  badbakht.gif] 
اخه یکی نیست بگه برا چی میری شیراز ؟؟؟؟ برو همین شهرهای نزدیک  [تصویر:  gigglesmile.gif]
یادش بخیر . 
نزدیکی های شیراز زدم زیر گریه  [تصویر:  gigglesmile.gif] متاسفانه جاده هم شبیه بیابان هست و خشکی . ادم از گرما نزدیکه ذوب بشه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

ولی نمیتونم منکر این بشم ک خیلی جای خوشگل و با صفایی هست . اون باغ ارم بود دیگه  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] محشر بود  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

منم ی چند هفته پیش عازم مشهد بودم متاسفانه ی روز مونده لغو شد و قسمت نشد برم . دلم خیلی هوای حرم داره . خدا قسمت کنه امام رضا بطلبه احتمالا ماه بعد یا هم تابستون برم  [تصویر:  p.gif]

پ ن: میگم رنگ اعلان خوشکله ؟؟؟  [تصویر:  65.gif] 
سفارشی صولتی و نارنجی اوردم ک بعضی هاخیلی ب رنگ بنفش ننازن . شاید بازنشسته شدم ولی رنگ محبوبمان صولتی و نارنجی ست و لاغیر  [تصویر:  khansariha%20(58).gif] ( اینجا باید مدیر خیلی سابق شادشاد بیاد ب هواداری از من حرفم و تایید کنه [تصویر:  gigglesmile.gif] ) 

میخوام تشکر کنم از اقای من میتوانم ک این ایده ی تغییر رنگ و دادن و اجرا کردن  [تصویر:  53.gif] خداذحفظتون کنه اقا هادی  [تصویر:  confetti.gif]

پ ن ۲: سطر اخر پست و الان خوندم  [تصویر:  106.gif] خلوت کرد ؟؟ میرید مسافرت ک تنها باشید و‌خلوت کنید ؟؟؟ [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif] عجیبا غریبا  [تصویر:  17.gif]
ماهم یه ۵ساعت راه داریم تا شیراز یکم استرس دارم از اون موقع که کرونا اومد فقط یه دو یا سه بار رفتیم اصفهان واسه دندون پزشکی 
پ.ن بعضی موقع ها دندون درد های خیلی بدی میگیرم از ترسش دیگه مجبور شدم برم  مگه نه همینم نمی‌رفتم 
من تا حالا خودم یادم نمیاد رفته باشم ولی در تاریخ نقل شده که یه بار در سن ۱سالگی منو بردن شیراز همون دفعه هم چند ساعتی گم شدم تو یه پارکی Gigglesmile بعد منو پیدا کردن داشتم واسه خودم بازی میکردم اصلا انگار نه انگار Khansariha (13) 
والا دلم خیلی میخواد یه مشهد هم برم آخرین باری که رفتم مشهد همش تو این فکر بودم چطوری ترک کنم این کارو قسم خوردم تا پاک نشدم دیگه نرم توی ضریح الحق هم دیگه قسمت نشد برم خدا کنه این دفعه سر بلند باشم وقتی پامو میزارم تو ضریح ولی این شیراز من باید برم دکتر واسه. چشمم قبلاً میرفتم تهران اون بنده خدا گویا فوت کرده شیراز یکی از آشنا های خانواده مادری برام یه دکتر پیدا کرده و ‌اینکه کلی تعارف اینا که بیاید خونمون و  قراره بریم خراب شیم تو خونشون 65
رنگ اعلانتون خیلی خفنه من خیلی خوشم اومد 49-2
در مورد اون خلوت کردن هم آره دیگه Khansariha (13)ولی خوب مسافرت نیست یه سفر درمانی به حساب میاد ولی خوب این احتمال را میدم این خانواده مادری یه چند روزی نگه دارن مارا ولی خب نمی‌دونم چرا دلم میخواد یه بار تنهایی خودم برم یه جا بشینم یه خلوتی بکنم  65
(1400 بهمن 10، 1:31)_رعنا_ نوشته است:
(1400 بهمن 10، 0:54)New fighter نوشته است: سلام سلام 49-2 شب همگی بخیر 
بالاخره قسمت شد یه سر بزنیم به شیراز دوستان من ۳شنبه عازم شیرزام دوستان کانونی مقیم شیراز 65 یا شیراز دوستان کجا ها را پیشنهاد میدید بریم انرژیمون را تخلیه کنیم  4chsmu1 یه جا هم پیشنهاد بدید دنج و با صفا باشه چند وقتیه می‌خوام یکم خلوت کنم جای درست حسابی پیدا نکردم شیراز کجا را سراغ دارید بشه خلوت کرد؟ 65

317  بسی خوش تشریف میارید Confetti
انشالله که بهتون خوش بگذره  2uge4p4

جای دنج بنظرم همون باغ ارم خوب باشه. اگر تا حالا نرفتین. باغ بزرگیه. ول باید ساعت های خلوتش برید. ساعت های خلوت چون بزرگه اون وسطای درختا کیف میده  4chsmu1

البته کلی باغ دیگه هم داره ولی باغ ارم از همش بزرگتره 

واسه تخلیه انرژی هم آخر همون خیابون باغ ارم یه پارک بزرگ بهش میگن پارک شهر یا پارک آزادی.  4chsmu1 گوشاتون را تیز کنین میشنوین صدای جیغ از کدوم طرف میاد همونجا مردم سوار همین کشتی و اینا شدن دارن جیغ میکشن 

اگر با یه نفر رفتین باغ ارم که بلد کار بود بهش بگین ببره بابا بستنی یا بپرسید آدرس میدن بهتون . فاصله اش تا خود باغ ارم یه خیابونه. براش صف میبندن. پس اینم یه وقت برین خلوت باشه 4chsmu1

کلا خود خیابون باغ ارم هم قشنگه چه برسه به باغش. بالا شهرست دیگر 53258zu2qvp1d9v همیشه بالاشهر قشنگه

اگر سمت خیابون زند اومدین 
ارگ کریمخان هست. بازار وکیل. حمام وکیل . مسجد وکیل. اینا باستانیه 
خیابون پشتی ارگ کریمخان هم فالوده اش خیلی خوشمزه است  317

دیگه شاهچراغ هم هست. یه ذره نزدیک ارگ کریمخانه.

مسجد نصیر الملک و باغ نارنجستان قوام هم نزدیک همه.
مسجد نصیر الملک وقتی روز و آفتاب هست باب عکاسیه. اسمشو سرچ کنین میبینین. جای کوچیکیه. ولی خیلی قشنگه. 

باغ های دیگه هم هست
باغ جهان نما. باغ دلگشا. باغ عفیف آباد...
ولی اینا اطرافش چیزی نیست خودشون تک ان
معمولا اونای دیگه را میرن.

اگر مرکز خرید هم میخواهید بگید تا بگم.  53258zu2qvp1d9v

Confetti  انشالله بسی بهتون خوش بگذره Confetti

یا حضرت گردشگری 13 چقدر جا داره تازه حافظیه و سعدیه را نگفتید 65حالا همینا را بتونم برم هنر کردم بسی ممنون  65 302  میگم نگهبانی دانشگاه شیراز نمی‌دونید چطوریه؟ یواشکی از دیوارش بریم بالا یکم سر به سر نگهبانی بذاریم 65
این خانواده مادری که میگم همسرشون اصالتا شیرازین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میخوام رفتم اونجا جلوشون کم نیارم  یه چند جا دیگه اگه میشه معرفی کنید که ناب باشن و فقط خود شیرازیا رفته باشن یا اونو بلد باشن مثلا ما اینجا یه پارک جنگلی داریم خیلی باحاله مسافر نمیره توش ولی جای قشنگیه ولی خوب شبای خوف ناکی هم داره  65 
ممنون که وقت گذاشتید جواب دادید  302 49-2
نقل قول: یا حضرت گردشگری [تصویر:  13.gif] چقدر جا داره تازه حافظیه و سعدیه را نگفتید [تصویر:  65.gif]حالا همینا را بتونم برم هنر کردم بسی ممنون  [تصویر:  65.gif] [تصویر:  302.gif]  میگم نگهبانی دانشگاه شیراز نمی‌دونید چطوریه؟ یواشکی از دیوارش بریم بالا یکم سر به سر نگهبانی بذاریم [تصویر:  65.gif] 
این خانواده مادری که میگم همسرشون اصالتا شیرازین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میخوام رفتم اونجا جلوشون کم نیارم  یه چند جا دیگه اگه میشه معرفی کنید که ناب باشن و فقط خود شیرازیا رفته باشن یا اونو بلد باشن مثلا ما اینجا یه پارک جنگلی داریم خیلی باحاله مسافر نمیره توش ولی جای قشنگیه ولی خوب شبای خوف ناکی هم داره  [تصویر:  65.gif] 
ممنون که وقت گذاشتید جواب دادید  [تصویر:  302.gif] [تصویر:  49-2.gif]
Khansariha (13)  عه ببخشید سعدی و حافظ را یادم رفت
رو به روی در ورودی سعدی هم بستنی داره.   4chsmu1 خیلی خوشمزه است.

دانشگاه شیراز چند قسمت تو شیراز ولی مرکز اصلیش دقیقا رو به روی باغ ارم . بپرسید بهتون میگن. 
والا الان که کرونا است نمیدونم درش بسته است یا نه. ولی قبلا به کسی کار نداشتن. اگر هم چیزی بهتون گفتن بگید میخوام برم پرینت بگیرم.  4chsmu1 بعد که وارد شدین برین سمت چپ برای پرینت.

اگر خواستین تو دانشگاه چرخی بزنین برین داخل از بچه ها آدرس بپرسید. چون خیلی بزرگه من الان آدرس بدم فایده نداره.

نزدیک حافظیه هم چند تا از بخش های دانشگاه شیراز. ولی کوچیکه. اونا فایده نداره

Khansariha (56)  جاهای خاص هم.
بنظرم باغ جهان نما میشه. یه کتابخانه بزرگ هم بغل دست این باغ هست. ورودش برای عموم آزاد. 4chsmu1 کتابخانه که چه عرض کنم محوطه اش خودش باغ .

جای خاص دیگه الان مسجد نصیر الملک را یادمه. بیشتر توریست ها میرن تا مسافر های داخلی. باب عکاسیه. ولی حتما باید آفتاب باشه که قشنگ باشه.

باغ عفیف آباد هم میشه. موزه اسلحه هم داره 65 من اینو نرفتم راستش

Khansariha (56)  حقیقتا همینا یادمه . بازم یادم اومد میام میگم

آدرس دکترتون کجاست؟ بیمارستان خلیلی؟ اونجا واسه چشم؟

رنگ اعلان هم بسی قشنگه 317  بسی مرسی برای تنوع 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام دوستان

پست های تولد رو منتقل کردم تاپیک تولد

تبریکاتتون رو اونجا ادامه بدین 49-2

رعنا جون کادوهاتو ببر اونجا 4chsmu1
میگم جمع شیم بریم شیراز ؟ Hanghead
خوش ب حال رعنا ک شیرازه 39 فکر کن دلت گرفت راه میوفتی میری این جاهای دیدنی رو میبینی دلت وامیشه Khansariha (63)

باغ جهان مارو سرچ کردم دلم رفت براش  Khansariha (56) ولی فکر کنم شیراز جایی هست ک دیگه هیچوقت نمیتونم برم Gigglesmile اصفهان و شیراز و جنوب خیلی دوره از ما  Khansariha (49)

ــــــــــــــــــــــــــ

این و  1744337bve7cd1t81 روباه زرنگه به سگ گله حمله می کند؟؟؟!!!!!!! 17 

[تصویر:  Screenshot_197_.png]
(1400 بهمن 10، 11:52)سنــا نوشته است:
سلام دوستان

بچشم. 4chsmu1 بردم 53

آقا شبانه روزی پست جدید میزنین برای من ایمیل میاد Khansariha (56)
ابن تنظیماتش کجاست؟ Khansariha (56)
دستم به چی خورده نفهمیدم Khansariha (56)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 بهمن 10، 13:06)_رعنا_ نوشته است:
(1400 بهمن 10، 11:52)سنــا نوشته است:
سلام دوستان

بچشم. 4chsmu1 بردم 53

آقا شبانه روزی پست جدید میزنین برای من ایمیل میاد Khansariha (56)
ابن تنظیماتش کجاست؟ Khansariha (56)
دستم به چی خورده نفهمیدم Khansariha (56)
آخر صفحه مشترک شدن در این موضوع اونجا گزینه اطلاع رسانی فوری رو زدید و هرکی پست بزنه ایمیل میشه براتون، برید اونجا و گزینه بدون اطلاع رسانی رو بزنید درست میشه   53
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1400 بهمن 10، 13:06)AtrisA نوشته است: میگم جمع شیم بریم شیراز ؟ Hanghead
خوش ب حال رعنا ک شیرازه 39 فکر کن دلت گرفت راه میوفتی میری این جاهای دیدنی رو میبینی دلت وامیشه Khansariha (63)

باغ جهان مارو سرچ کردم دلم رفت براش  Khansariha (56) ولی فکر کنم شیراز جایی هست ک دیگه هیچوقت نمیتونم برم Gigglesmile اصفهان و شیراز و جنوب خیلی دوره از ما  Khansariha (49)

آره جاهای دیدنی خیلی داره. قبل کرونا یکی دو تا عید با خالمینا تور گردشگری شیراز راه انداختیم Gigglesmile
گفتیم حالا که مسافرت نمیشه بریم خودمون میایم شیراز گردی.
اونجا من انقدر دقیق همه چی را یاد گرفتم
باغ جهان نما خودش یه حرف. کتابخانه بغلیش یه حرف دیگه  4chsmu1
اونم خیلی قشنگه 53258zu2qvp1d9v
باغ جهان نما درخت نداره بیشترش گل کاریه  53258zu2qvp1d9v
دلگشا همش درخت نارنج
ارم هم درخته هم گل ، خیلی بزرگتر. 53258zu2qvp1d9v

انشالله بازم میاین . 302 

من سمت شمال غرب کشور، ارومیه را اومدم. خیلی جای سرسبز و قشنگیه 2uge4p4 خیلی دوست دارم بازم بیام
4chsmu1  فکر کنم منم سال ها دیگه نیام. خیلی دوره

البته تبریز هم یه شب موندیم . همون پارک معروف ال گلی. 65 ما توش گم شدیم

اصفهانم با اینک نزدیکه ولی خیلی سال نرفتم 53258zu2qvp1d9v
بچه بودم رفتم.

4chsmu1  دلمان سفر خواست
انشالله نصیب بشه هممون یه سفر بریم  4chsmu1

نقل قول: آخر صفحه مشترک شدن در این موضوع اونجا گزینه اطلاع رسانی فوری رو زدید و هرکی پست بزنه ایمیل میشه براتون، برید اونجا و گزینه بدون اطلاع رسانی رو بزنید درست میشه   
خیر ببینید. مرسی Thankyou

آخه ادم اهل شیراز باشه خودش ی دنیا ارزش داره مسافرت نمیخواد ک  Khansariha (56)
فکر کن همه از همه جای ایران و دنیا میان شیراز  53258zu2qvp1d9v 
اگر درست یادم باشه طرفای دروازه قرانم ی جاهایی بود میشد رفت . فکر کنم بالا میرفتن . دقیق یادم نیست  Gigglesmile 
بازار وکیل هم گم شدنی هست انقدر بزرگه 106

من شروع کنم ب نقد ائل گولی با اقا هادی دعوامون میشه  Gigglesmile آخه اونجا رو میگن خیلی بزرگه . در حالیکه خیلی کوچیکتر از دریاچه شورابیل هست Khansariha (56) بعد خودشون ائل گولی نمیگن . شاهگولی میگن همشون  106  17  
سری اخری ک رفته بودم تبریز انقدر گم شدم دیگه مپ گوشی هم جوابگو نبود  Khobam

منم دلم سفر خواست . بریم عروسی اقای عاشق شمال 4chsmu1 
(1400 بهمن 10، 13:28)AtrisA نوشته است: آخه ادم اهل شیراز باشه خودش ی دنیا ارزش داره مسافرت نمیخواد ک  Khansariha (56)
اگر درست یادم باشه طرفای دروازه قرانم ی جاهایی بود میشد رفت . فکر کنم بالا میرفتن . دقیق یادم نیست  Gigglesmile 

من شروع کنم ب نقد ائل گولی با اقا هادی دعوامون میشه  Gigglesmile آخه اونجا رو میگن خیلی بزرگه . در حالیکه خیلی کوچیکتر از دریاچه شورابیل هست Khansariha (56) بعد خودشون ائل گولی نمیگن . شاهگولی میگن همشون  106 سری اخری ک رفته بودم تبریز انقدر گم شدم دیگه مپ گوشی هم جوابگو نبود  Khobam

عه آره اونم یادم رفت. دروازه قرآن نزدیک همون باغ جهان نما است
خود دروازه قرآن یه جایی داره میری بالا بهش میگن مقبره خواجوی کرمانی
پله زیاد داره  4chsmu1 آدم خستش میشه

دریاچه شورابیل  کجا هست ؟
ما هم یه دریاچه نمک داریم خارج از شهر ولی.  آبش یه ذره کم میشه ، رنگش صورتی میشه. 
جدیدا دیدم توریست ها میان توش عکس میگیرن با دریاچه صورتی
Shy
من که دلم نمیشه پامو بزنم تو آبش. خیلی نمک داره. Shy پای آدم نابود میشه.
شایدم اینا همه تصورات مامانمه به من القا شده Khansariha (56)

حقیقتش بنظرم کار آقا مجید خیلی خوب بود. اینکه اومدن پرسیدن. هر شهری کلی جای قشنگ داره که احتمالا بلد نیستیم. شاید اگر از قبل بپرسیم یا سرچ کنیم سفرمون خیلی بیشتر کیف بده 53258zu2qvp1d9v
مثلا اگر با ماشین از جاده اصفهان بیاین شیراز. به شهر کوچک هست به اسم زرقان. شاید راحت ازش رد بشین ولی اشتباه میکنین 4chsmu1 این شهر خوراکی ها خوشمزه داره که شما از دست میدین  P-
53258zu2qvp1d9v  محصولات کنجد. انواع و اقسام حلوا های ارده 53258zu2qvp1d9v  فکر نکنم جای دیگه داشته باشن. مگر جاهایی که کنجد بکارن 
معلوم نبست تا حالا از چند تا شهر رد شدیم بدون اینکه بدونیم چه چیزایی دارن 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: منم دلم سفر خواست . بریم عروسی اقای عاشق شمال [تصویر:  4chsmu1.gif]
65  شنیدم قراره شام بدن. 
من منتظرم ببینم اردک ترش چه شکلیه 42
چرا اردک را میخورن 809197ps94ijjhwg
من با همین جوجه اردک ها تو مسابقه بهترین آوتار شرکت کردم
Khansariha (89)  یادمم هست آقای عاشق امتیاز کم دادن
قشنگ معلومه با اردک ها مشکل دارن Esteghfar

65  چقدر حرف میزنم امروز Khansariha (56)
فکر کنم دیگه باید برم  Khab

(1400 بهمن 10، 1:02)AtrisA نوشته است: پ ن: میگم رنگ اعلان خوشکله ؟؟؟  65 
سفارشی صولتی و نارنجی اوردم ک بعضی هاخیلی ب رنگ بنفش ننازن . شاید بازنشسته شدم ولی رنگ محبوبمان صولتی و نارنجی ست و لاغیر  Khansariha (58) ( اینجا باید مدیر خیلی سابق شادشاد بیاد ب هواداری از من حرفم و تایید کنه Gigglesmile ) 

میخوام تشکر کنم از اقای من میتوانم ک این ایده ی تغییر رنگ و دادن و اجرا کردن  53 خداذحفظتون کنه اقا هادی  Confetti

پ ن ۲: سطر اخر پست و الان خوندم  106 خلوت کرد ؟؟ میرید مسافرت ک تنها باشید و‌خلوت کنید ؟؟؟ 1744337bve7cd1t81 عجیبا غریبا  17

خواهش میکنم خانوم آتریسا

دیگه گفتیم دم عیدی یه دستی به رنگ و روی کانون بکشیم 4chsmu1
ممنونم از لطفتون
خدا شما رو هم حفظ کنه Thankyou

(1400 بهمن 10، 13:28)AtrisA نوشته است: آخه ادم اهل شیراز باشه خودش ی دنیا ارزش داره مسافرت نمیخواد ک  Khansariha (56)

من شروع کنم ب نقد ائل گولی با اقا هادی دعوامون میشه  Gigglesmile آخه اونجا رو میگن خیلی بزرگه . در حالیکه خیلی کوچیکتر از دریاچه شورابیل هست Khansariha (56) بعد خودشون ائل گولی نمیگن . شاهگولی میگن همشون  106  17  
سری اخری ک رفته بودم تبریز انقدر گم شدم دیگه مپ گوشی هم جوابگو نبود  Khobam

شیراز و شهرهای طرف جنوب خیلی باحالن
من دوبار قسمت شده بیام یه بار شیراز یه بارم اصفهان
هر دوتاشون خیلی خوب بودن
اخیرا هم قرار بود بیام طرفای هرمز که فعلا نشده Swear1

دای من نینینم خانوم آتریسا اوزمانلار شاه گولو هامیسینان بویوکیدی 4chsmu1ولی بزرگه هااا
تنها به استخرش نگاه نکنین بخش بزرگی از تبریز رو گرفته این پارک 4chsmu1
هنوزم هرموقع اونجا یرآلما یومورتا میخورم به یاد شما میافتم که میگفتین آدم مگه به یرآلما یومورتا پول میده Khansariha (13)
ولی یکی از تفریحات لذت بخشش همینه Khansariha (13)
از اول احداثش اینجا شاه گولی بود بعدا همه جاهای قدیمی تبریز رو تغییر اسم دادن و خرابش کردن Swear1
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نقل قول: عه آره اونم یادم رفت. دروازه قرآن نزدیک همون باغ جهان نما است
خود دروازه قرآن یه جایی داره میری بالا بهش میگن مقبره خواجوی کرمانی
پله زیاد داره  [تصویر:  4chsmu1.gif] آدم خستش میشه

خیلی دلم میخواد بیام شیراز برم مقبره ای ک گفتی  53258zu2qvp1d9v
ی روز حتما میام . اصلا تصمیم کبری گرفتم بیام اونجا رو ببینم .
-----------
نقل قول: دریاچه شورابیل  کجا هست ؟
ما هم یه دریاچه نمک داریم خارج از شهر ولی.  آبش یه ذره کم میشه ، رنگش صورتی میشه. 
جدیدا دیدم توریست ها میان توش عکس میگیرن با دریاچه صورتی
[تصویر:  shy.gif]
من که دلم نمیشه پامو بزنم تو آبش. خیلی نمک داره. [تصویر:  shy.gif] پای آدم نابود میشه.
شایدم اینا همه تصورات مامانمه به من القا شده

دریاچه شورابیل اردبیل هست  53258zu2qvp1d9v 
من عاشق اینم وقتی ناراحتم تنهایی برم بشینم کنار دریاچه  53258zu2qvp1d9v 
قبلا عکسش و ارسال کرده بودم . اقای مهدوی دستشون درد نکنه ب صورت جزئی منطقه رو میشناختن 22 
-------------
رعنا اینکه گفتی معلوم نیست از چندتا شهر عبور کردیم یاد شمال افتادم  Gigglesmile 
عاغا این شمال چرا اینظوریه؟؟؟؟
ی کوچه رو اشتباه میری وارد ی شهر دیگه میشی  Badbakht
----------
نقل قول: شنیدم قراره شام بدن. 
من منتظرم ببینم اردک ترش چه شکلیه [تصویر:  p.gif]
چرا اردک را میخورن [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]

تا حالا اردک نخوردم  Gigglesmile هیچ تصوری ازش ندارم 65 
من ب همون شیرینی هم راضی هستم خدا شاهده 4chsmu1 بدون شام و اینا . فقط بریم عروسی شمالی ببینیم  Gigglesmile

-----------------
نقل قول: چقدر حرف میزنم امروز [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

فکر کنم دیگه باید برم  [تصویر:  khab.gif]

تنهایی حرف نمیزنی ک .هم صحبتی میکنیم ک ب نظرم خیلی هم خوب و عالیه   49-2
-----------
نقل قول: دای من نینینم خانوم آتریسا اوزمانلار شاه گولو هامیسینان بویوکیدی [تصویر:  4chsmu1.gif]ولی بزرگه هااا
تنها به استخرش نگاه نکنین بخش بزرگی از تبریز رو گرفته این پارک [تصویر:  4chsmu1.gif]
هنوزم هرموقع اونجا یرآلما یومورتا میخورم به یاد شما میافتم که میگفتین آدم مگه به یرآلما یومورتا پول میده [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
ولی یکی از تفریحات لذت بخشش همینه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
از اول احداثش اینجا شاه گولی بود بعدا همه جاهای قدیمی تبریز رو تغییر اسم دادن و خرابش کردن [تصویر:  swear1.gif]

من همون کسی هستم ک وقتی میرم کافه دوروز بعدش مریض میشم ک اخه چرا چای سفارش دادم و حساب کتاب میکنم ی فلاسک چای میبردم با خودم بهتربود  Gigglesmile 
دیگه یرالما یومورتا(سیب زمینی تخم مرغ آبپز) چیزی حساب نمیشه  4chsmu1 ولی خب راست میگم . اخه چرا؟؟؟؟ Gigglesmile  خیلی عجیبه  22 

تبریز جای خوشگلی هست . فقط یکم زیاد گم میشم توش ب همین دلیل هرموقع میرم تبریز عزا میگیرم  22 
ارومیه نرفتم ک تصمیم دارم برم و ماکو رو خیلی شنیدم  53258zu2qvp1d9v
جالبه ک من شمال غرب ایران و نگشتم  22 
یاد جواد قارایی افتادم = برنامه ایرانگرد  53258zu2qvp1d9v
ادم شغلش ایرانگردی باشه  Khansariha (69)
(1400 بهمن 10، 11:46)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: یا حضرت گردشگری [تصویر:  13.gif] چقدر جا داره تازه حافظیه و سعدیه را نگفتید [تصویر:  65.gif]حالا همینا را بتونم برم هنر کردم بسی ممنون  [تصویر:  65.gif] [تصویر:  302.gif]  میگم نگهبانی دانشگاه شیراز نمی‌دونید چطوریه؟ یواشکی از دیوارش بریم بالا یکم سر به سر نگهبانی بذاریم [تصویر:  65.gif] 
این خانواده مادری که میگم همسرشون اصالتا شیرازین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میخوام رفتم اونجا جلوشون کم نیارم  یه چند جا دیگه اگه میشه معرفی کنید که ناب باشن و فقط خود شیرازیا رفته باشن یا اونو بلد باشن مثلا ما اینجا یه پارک جنگلی داریم خیلی باحاله مسافر نمیره توش ولی جای قشنگیه ولی خوب شبای خوف ناکی هم داره  [تصویر:  65.gif] 
ممنون که وقت گذاشتید جواب دادید  [تصویر:  302.gif] [تصویر:  49-2.gif]
Khansariha (13)  عه ببخشید سعدی و حافظ را یادم رفت
رو به روی در ورودی سعدی هم بستنی داره.   4chsmu1 خیلی خوشمزه است.

دانشگاه شیراز چند قسمت تو شیراز ولی مرکز اصلیش دقیقا رو به روی باغ ارم . بپرسید بهتون میگن. 
والا الان که کرونا است نمیدونم درش بسته است یا نه. ولی قبلا به کسی کار نداشتن. اگر هم چیزی بهتون گفتن بگید میخوام برم پرینت بگیرم.  4chsmu1 بعد که وارد شدین برین سمت چپ برای پرینت.

اگر خواستین تو دانشگاه چرخی بزنین برین داخل از بچه ها آدرس بپرسید. چون خیلی بزرگه من الان آدرس بدم فایده نداره.

نزدیک حافظیه هم چند تا از بخش های دانشگاه شیراز. ولی کوچیکه. اونا فایده نداره

Khansariha (56)  جاهای خاص هم.
بنظرم باغ جهان نما میشه. یه کتابخانه بزرگ هم بغل دست این باغ هست. ورودش برای عموم آزاد. 4chsmu1 کتابخانه که چه عرض کنم محوطه اش خودش باغ .

جای خاص دیگه الان مسجد نصیر الملک را یادمه. بیشتر توریست ها میرن تا مسافر های داخلی. باب عکاسیه. ولی حتما باید آفتاب باشه که قشنگ باشه.

باغ عفیف آباد هم میشه. موزه اسلحه هم داره 65 من اینو نرفتم راستش

Khansariha (56)  حقیقتا همینا یادمه . بازم یادم اومد میام میگم

آدرس دکترتون کجاست؟ بیمارستان خلیلی؟ اونجا واسه چشم؟

رنگ اعلان هم بسی قشنگه 317  بسی مرسی برای تنوع 4chsmu1
ممنون  بابت اطلاعات گردشگری 4chsmu1  65
واقعیتش ادرس دکتر را نمیدونم همین فامیلمون نویت گرفته فقط میدونم  نزدیک خونشون هست Khansariha (56) Khansariha (13) ادرس خونشون هم بلد نیستم 
راستی اونجا هوا چطوریه گرم شده یا نه؟ لباس بهاری بیاریم همچنان اونجا زمستونه؟ 65 Gigglesmile 
البته واسه اینکه حرف از بستنی میزنید احتمالا گرم شده 65 
یه مرکز خرید هم اگه میشه معرفی کنید واسه پوشاک
یه کافه هم معرفی کنید اگه میشه از این کافه گرون ها نه ها یه جا بشه برم واسه همون جریان خلوت کردن و اینا 65 در حد یه چیز نرمال
مگس پر نمیزنه تو کانون انقدر سوت و کوره  65
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1400 بهمن 10، 22:58)KingAmir نوشته است: مگس پر نمیزنه تو کانون انقدر سوت و کوره  65

سلام  303

آقا اولین باریه همزمان 12 عضو آنلاین میبینم  17 4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان