امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 بهمن 10، 23:16)محسنین نوشته است:
(1400 بهمن 10، 22:58)KingAmir نوشته است: مگس پر نمیزنه تو کانون انقدر سوت و کوره  65

سلام  303

آقا اولین باریه همزمان 12 عضو آنلاین میبینم  17 4chsmu1
12 عضو آنلاین بدون فعالیت  Vamonde
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
سلام،
باید برااعلان اسپند دود میکردم  117 امروز فکر نکنم بشه اعلان گذاشت . دیگه رای گیری مسابقه مونده ب تبلیغ شرکت کننده ها  Khansariha (56) 

پ ن: دو شب پیش ک موقع دورهمی ۱۶ نفر آنلاین بودیم . 
و اینم تا یادم نرفته بگم ،موقع میزگرد ساعت ۸ صبح اومده بودم یادمه از دیدن ۲۰نفر انلاین اونم در شروع صبح خیلی شوکه شدم  53258zu2qvp1d9v
(1400 بهمن 10، 20:26)AtrisA نوشته است:
(1400 بهمن 9، 12:19)AtrisA نوشته است:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

[تصویر:  1040.gif][تصویر:  1040.gif][تصویر:  1040.gif]

[تصویر:  zwgh.gif]

* لینک رای گیری برای هرکی باز نشد اطلاع بده  53
(1400 بهمن 8، 14:36)رامین. نوشته است: رسیدیم به صفحه ی 4000 
این اتفاق هر دو سال یکبار میوفته که 1000 صفحه میریم جلو
یادش بخیر ...  4chsmu1
قبلا وقتی کانون به اینجور اعداد میرسید بچه ها جمع میشدن دخیل میبنستن میگفتن حاجت میده  4chsmu1
وقتی تو سال 2014 کانون به صفحه ی 2014 رسیده بود همه بچه ها جمع شده بودن تو صفحه ی 2014 دخیل ببندن . معتقد بودن هر کی تو این صفحه دخیل ببنده قطعا حاجت روا میشه و ازدواج میکنه  65

الان رفتم اون پست ها رو نگاه کردم .. 
شگفتا  Khansariha (134)
همه کسایی که دخیل بسته بودن ازدواج کردن الان  Khansariha (134)
.
.
.

همه این دوستان الان رفتن خونه بخت  .. هر جا هستن خوشبخت باشن .  53

هر کی هم نرفته خونه بخت احتمالا دخیلشو اشتباه بسته Hanghead

(1400 بهمن 8، 20:00)KingAmir نوشته است: بعضی هاتون آشنا نیستید باهام یا حداقل مدت طولانی با من ارتباط نداشتید وقتی میام و اینجا از شکست یا حاله بدم میگم، فکر می کنم شما ها میگید طرف چه قدر ضعیفه یا چه قدر آدمه بی انرژی و بی اراده هست که اینطوریه وضعش... 

خب شما برو تاپیک اعلام وضعیت روزانه، هر روز که پاک بودی اعلام کن
این طوری تعداد پست اعلام پاکیت از اعلام شکستت بیشتر می شه
اون تاپیکم میاد بالا

(1400 بهمن 8، 22:12)رامین. نوشته است: کانون قبلا یه مدیر ارشد داشت به اسم علیرضا 68
خدا بیامرز راهزن بود .. 
یعنی بهش سلام میکردی وقتی میخواست جواب سلام رو بده میگفت 5 تومن میشه  Khansariha (56)

البته بیشتر پول زور می گرفت
یا شایدم حق بزرگتریش بود به هر حال

پ.ن
اون قدیما می گفتن امضا یا عکس پروفایلتون یه چیزی نباشه که توش اختلاف نظر یا جنگ و بحث باشه که به بقیه فشار بیاد مخصوصا یه چیزایی که توش بحث سنگینه ولی انگار دیگه این چیزا ملاک نیست نه؟

خودتون بشینین دلی پروفایلتونو چک کنین ببینین مخالف شدید و اعصاب خرد کنی داره عوض کنین

فکر نکنین که دندشون نرم ، حق با منه ، اونا دشمنن ، فلان و بهمان
اینجا از همه جا سواست
اینجا اون حساب کتابا نیست

اگر می بینی داستانی هست که ممکنه باعث فشار بشه به یکی و منجر به شکستنش یا اذیت شدنش یا حرص خوردنش بشه خودت کوتاه بیا

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: خب شما برو تاپیک اعلام وضعیت روزانه، هر روز که پاک بودی اعلام کن
این طوری تعداد پست اعلام پاکیت از اعلام شکستت بیشتر می شه
اون تاپیکم میاد بالا
تاپیک اعلام وضعیت روزانه سال 98 بسته شده و مسابقات هم خیلی وقته برگذار نمیشه تنها گروه ترک میمونه که اونم کم و بیش اعلام وضعیت می کنم اگر پاکیم ادامه دار باشه و لغزش نداشته باشم مرتب روزانه اعلام می کنم!  53
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
ای بابا ... اما شما از رو نرو!

بیا همین جا هر روز اعلام کن چار تا شکلک گل و بته هم بگذار تو گروه ترک هم هر روز بنویس
خلاصه شورشو در بیار

پ.ن
جا داره بگن فوضولی نکن ! کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: ممنون  بابت اطلاعات گردشگری [تصویر:  4chsmu1.gif]  [تصویر:  65.gif] 
واقعیتش ادرس دکتر را نمیدونم همین فامیلمون نویت گرفته فقط میدونم  نزدیک خونشون هست [تصویر:  khansariha%20(56).gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif] ادرس خونشون هم بلد نیستم 
راستی اونجا هوا چطوریه گرم شده یا نه؟ لباس بهاری بیاریم همچنان اونجا زمستونه؟ [تصویر:  65.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif] 
البته واسه اینکه حرف از بستنی میزنید احتمالا گرم شده [تصویر:  65.gif] 
یه مرکز خرید هم اگه میشه معرفی کنید واسه پوشاک
یه کافه هم معرفی کنید اگه میشه از این کافه گرون ها نه ها یه جا بشه برم واسه همون جریان خلوت کردن و اینا [تصویر:  65.gif] در حد یه چیز نرمال
سلام ببخشید دیشب خیلی خسته بودم نتونستم جواب بدم 302
117  امیدوارم هنوز نیومده باشین.
چون حقیقتا اینجا سرده. 
البته امروز رفتم بیرون آفتابش آدم میسوزونه ولی کلا سرد. یهو بهارانه نیاین  vayy
4chsmu1  بستنی و فالوده جز خوشمزه های دنیا است. فصل نمیشناسه.
4chsmu1  این ۳ موردی که گفتم تابستان زمستان نداره کلا باید براش تو صف وایسی از بس خوشمزه است 4chsmu1  53258zu2qvp1d9v و اینکه من کافه تا حالا نرفتم. بلد نیستم .
Gigglesmile  شما هر زمان که دلتون خواست برین کافه چندین قدم برین میرسین به کافه.

اینجا فت و فراوان کافه هست

واسه خرید پوشاک هم.
من نمیدونم شما چجوری میپوشین. ولی حالا چند جا را میگم که معروف ترن
خود خیابان زند پر مغازه لباس مردانه است
یا مجتمع تجاری هست به اسم خلیج فارس. تقریبا خارج از شهر ولی خیلییییییی بزرگه
پاساژ زیتون داریم تو خیابان پارامونت. از این پاساژ بیاین بیرون یه سمتش برین کلی کفش فروشیه. یه سمت دیگه اش برین خیابان سینما سعدی با کلییی مغازه
یه پاساژ ستاره و چند تا پاساژ دیگه هم اطرافشه خیابان عفیف آباد اندکی بالا شهر
مارک بخواهین خیابان ستارخان. اینا خیلی گرونن  117
الان اینا را یادمه. اگر بازم یادم اومد میگم. ولی بنظرم همون فامیلتون برای خرید پیشنهاد بده بهتره. چون آدرسشون  را نمیدونین شاید راهشون خیلی دور باشه اصلا نصرفه انقدر بخواهید برید.

انشالله بهتون حسابی خوش بگذره Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: خیلی دلم میخواد بیام شیراز برم مقبره ای ک گفتی  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

ی روز حتما میام . اصلا تصمیم کبری گرفتم بیام اونجا رو ببینم .
Khansariha (56)  خیلی برام جالبه چرا انقدر اونجا برات مهمه. Khansariha (56)
53258zu2qvp1d9v  باغ جهان نما قشنگ تر. من از خواجوی کرمانی چیزی ندیدم جز پله Shy
شایدم یادم نیست Hanghead

نقل قول: دریاچه شورابیل اردبیل هست  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
من عاشق اینم وقتی ناراحتم تنهایی برم بشینم کنار دریاچه  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
قبلا عکسش و ارسال کرده بودم . اقای مهدوی دستشون درد نکنه ب صورت جزئی منطقه رو میشناختن 
4chsmu1  یادم افتاد.  Khansariha (56)  منو یاد یاسوج مینداخت  Khansariha (56)
اردبیل یه جا داره فندق لو. 2uge4p4 خیلی دوست دارم یه بار بیام 317

نقل قول: رعنا اینکه گفتی معلوم نیست از چندتا شهر عبور کردیم یاد شمال افتادم  [تصویر:  gigglesmile.gif] 
عاغا این شمال چرا اینظوریه؟؟؟؟
ی کوچه رو اشتباه میری وارد ی شهر دیگه میشی  [تصویر:  badbakht.gif]
----------
Khansariha (56) من شمال کم رفتم نمیدونم. آقای عاشق باید پاسخگو باشن 4chsmu1

نقل قول: تا حالا اردک نخوردم  [تصویر:  gigglesmile.gif] هیچ تصوری ازش ندارم [تصویر:  65.gif] 

من ب همون شیرینی هم راضی هستم خدا شاهده [تصویر:  4chsmu1.gif] بدون شام و اینا . فقط بریم عروسی شمالی ببینیم  [تصویر:  gigglesmile.gif] 
65 منم اردک نخوردم ولی دوست دارم بدونم چه طعمی داره
حالت که فکر میکنم انگار جز مرغ ، پرنده دیگه ای را نخوردم 42 بلدرچین و اینا هم نمیدونم چه طعمی میده
میگن کبک خوشمزه است Shy

4chsmu1  یرالما را منم خوردم. خداییش با دوغ خیلی خوشمزه است. سبزی هاشونم خیلی تازه و خوشمزه است
Shy  تخم مرغ هم داشت؟ اونی که من خوردم فقط سیب زمینی بود Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
Hanghead فقط 3 روز مونده تا ماه رجب برای مدال رجب ثبت نام نمیکنین؟ Hanghead

سپاس شده توسط
(1400 بهمن 11، 15:55)_رعنا_ نوشته است: Hanghead فقط 3 روز مونده تا ماه رجب برای مدال رجب ثبت نام نمیکنین؟ Hanghead

کجا ثبت نام میکنن؟
(1400 بهمن 11، 15:59)New fighter نوشته است:
(1400 بهمن 11، 15:55)_رعنا_ نوشته است: Hanghead فقط 3 روز مونده تا ماه رجب برای مدال رجب ثبت نام نمیکنین؟ Hanghead

کجا ثبت نام میکنن؟

Hanghead نگذاشتن دیگه. قبلنا برای هر مدال چند روز قبلش اطلاعیه میزدن و پست میگذاشتن ثبت نام
مگه درست نمیگم؟
ولی الان فقط 3 روز مونده هیچ خبری نیست
نکنه یادشون رفته یا قرار نیست امسال اجرا بشه Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
من خیلی روش حساب کرده بودم Hanghead Hanghead

سپاس شده توسط
(1400 بهمن 11، 16:02)_رعنا_ نوشته است: Hanghead نگذاشتن دیگه. قبلنا برای هر مدال چند روز قبلش اطلاعیه میزدن و پست میگذاشتن ثبت نام
مگه درست نمیگم؟
نکنه یادشون رفته یا قرار نیست امسال اجرا بشه Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead

چه جالب
امیدوارم بزارن 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
(1400 بهمن 11، 16:02)_رعنا_ نوشته است:

کجا ثبت نام میکنن؟

Hanghead نگذاشتن دیگه. قبلنا برای هر مدال چند روز قبلش اطلاعیه میزدن و پست میگذاشتن ثبت نام
مگه درست نمیگم؟

آره بود قبلاً ولی فک نکنم دیگه برگزار  بکنند
(1400 بهمن 11، 16:02)_رعنا_ نوشته است:

کجا ثبت نام میکنن؟

مگه درست نمیگم؟

سلام رعنا جون

اسفند ماه برای شعبان و نوروز مسابقه داریم
ولی مسابقه ای برای ماه رجب برگزار نمیشه فعلا
شاید یه مسابقه آزمایشی برگزار بشه ، داریم در موردش صحبت میکنیم شاید برگزار  بشه شاید نه .  ان شاء الله بشه
ببینیم خدا چی میخواد 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
وقتی تازه اومده بودم کانون کنکور کارشناسی داشتم 
خیلی سعی میکردم بتونم دانشگاه خوب قبول بشم
کلی درس خوندم آخر با رتبه ی دو رقمی ؛ یه دانشگاه دولتی تو تهران قبول شدم
البته من فنی حرفه ای بودم آوردن رتبه دو رقمی راحت تر بود نسبت به بقیه رشته ها ولی بازم بین چند هزار شرکت کننده آوردن رتبه ی 10 کار راحتی نبود
وقتی رفتم دانشگاه از همون روزهای اول حس کردم هیچ چیزی به من اضافه نمیکنه ؛ نه تنها چیزی اضافه نمیکنه بلکه سطح هنرستان خیلی خیلی بهتر از سطح دانشگاه بود . بهتره بگم دانشگاه واقعی برای من هنرستان من بود ؛ هنرستان امام صادق ؛ بزرگترین هنرستان ایران ؛ من هر چی دارم از دو سال تدریس تو این هنرستان دارم . از دیدگاه من بزرگترین پایگاه تولید دانش فنی در سطح کشوره ! 

به هر حال دانشگاه قبول شدم .. 
همه واحدها رو پاس کرده بودم فقط 1 درس مونده بود که قرار بود برم امتحان بدم و مدرک کارشناسی بگیرم (خیر سرم)
به دلایلی کلا انصراف دادم و دیگه نرفتم اون 1 واحد رو پاس کنم
نه تنها دیگه درس نخوندم بلکه کلا دیگه سربازی هم نرفتم و متفاوت از همه مسیرهایی که همه پیش میرن پیش رفتم . 
دلیل لیسانس نگرفتنم این بود که حس کردم به دردم نمیخوره ! و میخواستم خودم رو تو منگنه قرار بدم که مجبور باشم خودم برای خودم کاری رو راه بندازم نه اینکه هر روز برم یه جا فرم پر کنم به امید اینکه بهم شغل بدن 
وقتی از دانشگاه انصراف دادم و خدمت هم نرفتم دیگه مطمئن بودم هیج جا بهم کار نمیدن پس خودم باید کاری رو شروع کنم 

البته هدف این بود کاری رو شروع کنم به درامدزایی برسم بعد برم خدمت ؛ ولی وقتی کارم شروع شد و همه چی خوب بود پیش خودم گفتم اینهمه آدم نرفتن خدمت تو هم نرو! حالا اگه روزی مجبور شدی میری

گاهی اوقات پیش خودم میگفتم کاش حداقل لیسانس رو میگرفتم بعد به این مسیر جدید ادامه میدادم ؛ حسرت تو دلم بود که چرا اینهمه درس خوندی آخر ولش کردی

تا اینکه دیروز متوجه شدم طرح فروش خدمت رو گذاشتن ؛ من اگه مدرک کارشناسی میگرفتم باید 400 میلیون خدمت رو میخریدم ولی الان که مدرک ندارم میتونم با 250 میلیون این کار رو انجام بدم
واقعا این انصراف از دانشگاه چقدر برای من خوب بود ؛ همش برکت بود!  واقعا نقطه ی عطف زندگیم بود .

تازه خرید خدمت نیاز داره به 5 سال غیبت ؛ من اگه انصراف نمیدادم این 5 سال غیبت رو هم نداشتم  106  
خدایا شکرت تو مملکتی زندگی میکنم که هیچ قانون درست حسابی نداره ؛ خدایا شکرت بابت این حجم از قوانین مسخره  63

حالا سال دیگه میتونم خدمت رو بخرم و کلا راحت شم ؛ و این خیلی خوبه .  Khansariha (69)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان