امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 بهمن 30، 7:52)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: ولی در مورد خواب یه چیزی بگم ما وقتی میخوابیم 45 دقیقه اول خواب، خوابه ما به اوج خودش میرسه و اصطلاحا خیلی سنگین میشه خوابمون ولی 45 دقیقه دوم از اون اوج کم کم میاد پایین و خوابمون سبک میشه تا وقتی که کامل بشه یک ساعت و نیم، یعنی ما یک ساعت و نیم بعد از وقتی که خوابیدیم سبک ترین لحظه خوابمون هست، و همینطور در طول خواب یک ساعت و نیم یک ساعت و نیم خواب ما به حالت اولش برمیگرده و وقتی میخوایم بیدار شیم برا یه تایمی بر ضریب یک ساعت و نیم بزاریم، مثلا یک ساعت و نیم سه ساعت چهار ساعت و نیم شش ساعت هفت ساعت و نیم بعد از وقتی که خوابیدیم، این تایم ها راحت تر بیدار میشیم، مثلا ساعت 11.30 هست من میگم تا بخوابم ساعت 12 میشه نیم ساعت طول میکشه از وقتی ک برم برای خواب 12 فیکس خوابم برده صبح ساعت 6 بهترین وقت برای بیدار شدنه 6 ساعت بعد از خواب که راحت‌ میتونیم بیدار شیم

میدونم این ۱.۵ ساعت هارو  Khansariha (56) صرفا میخواستم آیه آخر سوره کهف رو امتحان کنم و تاثیرشو ببینم که حداقل برای من موثر نبود 53258zu2qvp1d9v
کسی امتحانش کرده ب جز من؟  Khansariha (56)

من هم امتحانش کردم یه مدتی. اولش خوب بیدار می شدم ولی بعدش دیگه تاثیرش کم شد 53258zu2qvp1d9v
وقتی که نخوندمش از وقتی که می خوندم بهتر بیدار شدم  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
نقل قول: آقای سایلنت وویس گفتین باور ها بذارین همینو مثال بزنم 
من خودم از این آیه و همینطور حرفای شما خیلی جواب گرفتم 
این آیه خوندنم جدا از تاثیر معنوی و اینا که داره یه طورایی به صورت تلقین و باور اینا هم هستش 
مثلا من باور دارم اگه این آیه رو بخونم صبح زود بیدار میشم و واقعا هم بیدار میشم یجورایی یه نشونه و دستور به ناخوداگاهه فکر کنم شما روانشناسی و اینا رو دوست داشتین نه ؟ نمیدونم در این باره چقد اطلاعات دارید ولی توی روانشناسی تو میتونی به بدن یا ذهنت دستور بدی فلان کار رو انجام بده و اینا با یه سری اعمال خاص داره مثل آهنربا کشیدن دستور دادن و ....
این آیه هم مثل یه دستور و نشونه اس تو به ناخوداگاهت میگی که من بهت دستور میدم بیا خوندن این آیه منو بیدار کنی ...

حالا منی ک هم باور داشتم هم خوندم هم شب زود خوابیدم ولی سر ساعتی که میخواستم بیدار نشدم چی Khansariha (56)

نقل قول: من هم امتحانش کردم یه مدتی. اولش خوب بیدار می شدم ولی بعدش دیگه تاثیرش کم شد [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
وقتی که نخوندمش از وقتی که می خوندم بهتر بیدار شدم  [تصویر:  gigglesmile.gif]

فکر کنم بعد ی مدت براتون عادی شد و تاثیرش رو از دست داد Khansariha (56)
اوه Khansariha (13)

نقل قول: بوده شبی که خوندم ولی نماز صبحش نتونستم بیدار شم ولی 90 درصد مواقع تونستم بیدار شم

جالبه 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
براتون پیش اومده رفته باشین ترجمه درس رو پیدا کنین و با این صحنه مواجه شده باشین؟

[تصویر:  _صفحه_2022-02-19_101820_f3qr.png]
خوشم میاد کسی ب خودش زحمت نداده بود بره خودش ترجمه کنه  Khansariha (56)

(کامنت دومی برای خودمه اسکرین شاتو دیر گرفتم 65)
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: حالا منی ک هم باور داشتم هم خوندم هم شب زود خوابیدم ولی سر ساعتی که میخواستم بیدار نشدم چی [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
یهویی که نمیشه جانم باید تمرین کنی  Khansariha (13)
هر وقت میخوای بخوابی باید بخونی و به ناخوداگاهت دستور بدی  4chsmu1
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
نقل قول: یهویی که نمیشه جانم باید تمرین کنی  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

هر وقت میخوای بخوابی باید بخونی و به ناخوداگاهت دستور بدی  [تصویر:  4chsmu1.gif]

با تمرین که همه چیز به دست میاد
فکر کردم واقعا تاثیر داره خوندن این ایه
وگرنه با دستور دادن ب ضمیرناخودآگاه و تمرین و چند واحد 1.5 ساعته خوابیدن هر کسی میتونه سر ساعتی که میخواد بیدار بشه ، نه؟ Khansariha (56)
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 30، 12:51)SILENT scream نوشته است:

هر وقت میخوای بخوابی باید بخونی و به ناخوداگاهت دستور بدی  [تصویر:  4chsmu1.gif]

وگرنه با دستور دادن ب ضمیرناخودآگاه و تمرین و چند واحد 1.5 ساعته خوابیدن هر کسی میتونه سر ساعتی که میخواد بیدار بشه ، نه؟ Khansariha (56)

درسته و واقعا تاثیر داره خوندن این آیه چند بار دیگه قبل خواب بخون ببین چی درست میشه یا نه  53258zu2qvp1d9v
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1400 بهمن 30، 10:02)Bright Star نوشته است:
(1400 بهمن 30، 1:54)Silent Voice نوشته است:
(1400 بهمن 30، 0:44)SILENT scream نوشته است: واو Khansariha (56)
امشب امتحانش می کنم 53258zu2qvp1d9v

این یه قدرت ذهنیه چرا اینطوریش کردید

ای نمیدونم فلانی فلان آیه رو تا فلان شه 
اینا دیگه چیه 

در این مورد باید بگم این یه قدرت ذهنی به ناخودآگاه هست 

تجربیات خیلی زیادی نشون داده طرف گفته من می‌خوام فردا ساعت هفت بیدار بشم 
بعد فرداش به طور معجزه واری همون ساعت بیدار شدی یکم خطا داره ولی می ارزه 

اون مورد دوم هم بگم همه چی به باور های ما بستگی داره 

مثال میزنم اگه من باور داشته باشم پول در آوردن از آب خوردن هم ساده تره این عینا اتفاق میوفته 
یکی دیگه باور داره پول در آورد فوق العاده سخته 
اینم براش عینا اتفاق میوفته

آقای سایلنت وویس گفتین باور ها بذارین همینو مثال بزنم 
من خودم از این آیه و همینطور حرفای شما خیلی جواب گرفتم 
این آیه خوندنم جدا از تاثیر معنوی و اینا که داره یه طورایی به صورت تلقین و باور اینا هم هستش 
مثلا من باور دارم اگه این آیه رو بخونم صبح زود بیدار میشم و واقعا هم بیدار میشم یجورایی یه نشونه و دستور به ناخوداگاهه فکر کنم شما روانشناسی و اینا رو دوست داشتین نه ؟ نمیدونم در این باره چقد اطلاعات دارید ولی توی روانشناسی تو میتونی به بدن یا ذهنت دستور بدی فلان کار رو انجام بده و اینا با یه سری اعمال خاص داره مثل آهنربا کشیدن دستور دادن و ....
این آیه هم مثل یه دستور و نشونه اس تو به ناخوداگاهت میگی که من بهت دستور میدم بیا خوندن این آیه منو بیدار کنی ...

(1400 بهمن 30، 12:51)SILENT scream نوشته است:

یه کتاب بود به اسم you are the placebo شما دارونما خودتان هستید 

خیلی جالب بود می‌گفت ما توی آمریکا فعلا از دارونما برای آزمایش عملکرد دارو های خودمون استفاده می کنیم 
طی یک تحقیق به چندین بیمار سرطانی قرص شکر دادن و گفتن این قرص دارو جدیدی هست و خیلی سریع سلول های سرطان رو‌ از بین می‌بره 
همه امتحان کردن و جواب گرفته بودن ! 
همشون درمان شدن 
چندین تحقیق و آزمایش دیگه هم انجام شد بعد یک عمل خیلی الکی روی بیمار انجام دادن و خوب شد یک‌عمل سوری

توی ۸۵ درصد مواقع این پلاسیبو جواب داده در حال حاضر تو آمریکا داروها رو اول با پلاسیبو آزمایش می کنن 

می‌گفتن دارو اصلی دارو خود بیماری رو که به بیمار می دادیم اون ها فکر می کردن ممکنه درمان نشن 
و خب با افکارشون مقاومت می کردن و میگفتن این دارو هم  که فلانی هم خورد خوب نشد من که دیگه هیچی 

ولی وقتی نحوه گفتار رو تغییر دادیم گفتیم این دارو کاملا منحصر به فرد وجدیده و آزمایش خودشو پس داده عده خیلی فراوانی خوب میشدن 
چرا 
چون اونا تسلیم میشدن و میدونستن که درمان میشن و با افکار خودشون مقاومت نمیکردن و اطمینان داشتن درمان میشن 

این هم قدرت تلقین و یه ذره هم ناخودآگاه
 سپاس شده توسط
درسته
منم شنیده بودم 
مخصوصا توی تحقیقات دارویی در ابعاد بزرگ هم روی دو گروه داروی اصلی و دارونما امتحان می‌کنن که نتایج قابل اطمینان باشه 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
بعد از کلی ریشه یابی به این نتیجه رسیدم که تقصیر هیچکدوم ما نیست که به این گناه مبتلا شدیم. 
تقصیر بزرگترهای ما هست که به ما آموزش درست رو ندادن
انقد کوتاه فکرن که فک میکنن هنوز زمان خودشونه! 
اون موقع ن گوشی ن اینترنتی اصلا هیچی نبود که بخواد تصوری از خ.ا در ذهنشون ایجاد کنه و کسی دیگه این هم نبود که بخواد این کارو بهشون یاد بده ولی الان انقد رفیق..... هست که بهشون فکر میکنم میخوام استفراغ کنم. 
یکی نیست بگه برادر کوتاه فکر من همین گوشی ای که تو به بچت میدی نمیگی ممکنه بری تو هزارتا از این برنامه های زهرماری که تصویر بد ببینه براش زمینه ساز خ.ا بشه! 
نظام آموزش و پرورش هم که دیگه براتون نگم چه نظام دلقک بازی ای هست 
تازه بعد از 16 سال سن معلم پرویشی گاومون میاد درباره خ.ا حرف میزنه 
حرف شاخشم اینه که خ. ا نمیداره درس بخونید 
گور بابای درس این لامصب خیلی فرصت های دیگه هم از ما گرفته 
وقتی داشت حرف می‌زد از ته قلب میخواستم بهش فوش بدم. 
خلاصه که به زمونه ای هست 
نباید به این نظام اکتفا کرد باید خودمون به فکر خودمون باشیم. 
حقیقتا احساس میکنم الکی میرم مدرسه یه دانش پوچ و بی خاصیته که پس فردا تو زندگی واقعی به هیچ دردمون نمیخوره
سلام بر همگی 

بفرمایید شام 
[تصویر:  _(1)_ealh.jpeg]
[تصویر:  _(2)_zm6l.jpeg]
[تصویر:  images_(1)_j0qd.jpeg]

پ.ن: میخواستم بگم ایتاداکیماس به ژاپنی یعنی نوش جان  Gigglesmile

[تصویر:  wp5712660_6d2.jpg][تصویر:  uwp1864187_vsls.png][تصویر:  wp5408458_hjs8.jpg]
[تصویر:  wp7161149_t77m.jpg]

اون چند نفر این پایین هم بادیگارد غذاهان تا بهشون دست نزنید  Khansariha (13)
[تصویر:  _صفحه_2022-02-20_214544_mk4b.png]

مدت ها بود همه رو امروز ندیده بودم Khansariha (56)

نقل قول: پ.ن: میخواستم بگم ایتاداکیماس به ژاپنی یعنی نوش جان  [تصویر:  gigglesmile.gif]

ممنون که گفتین، 
ب اطلاعات عمومیمون اضاقه شد. Khansariha (56)
ژاپنی واقعا سخته 
حتی نمیتونم تلفظش کنم ایتاداکیماس Vamonde
.
.
.
نقل قول: ایتاداکیماس
اونا میگن تو تلفظ ایتاکیماس   Gigglesmile 

ولی عربی بنظرم سختتره
(1400 اسفند 1، 21:36)Silent Voice نوشته است: سلام بر همگی 

بفرمایید شام 
[تصویر:  _(1)_ealh.jpeg]
[تصویر:  _(2)_zm6l.jpeg]
[تصویر:  images_(1)_j0qd.jpeg]

پ.ن: میخواستم بگم ایتاداکیماس به ژاپنی یعنی نوش جان  Gigglesmile

[تصویر:  wp5712660_6d2.jpg][تصویر:  uwp1864187_vsls.png][تصویر:  wp5408458_hjs8.jpg]
[تصویر:  wp7161149_t77m.jpg]

اون چند نفر این پایین هم بادیگارد غذاهان تا بهشون دست نزنید  Khansariha (13)

داداشِ من وقتی خودت میگی بفرمایید شام ....
چرا برای غذات بادیگارد می‌زاری .. Vamonde
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
[تصویر:  _۱۰۳۸۳۹_nas6.jpg]

واقعا چرا؟ Khansariha (13)
.
.
.