امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: ان شاء الله که سال خوبی باشه برای شما و برای همه

با حسن ظن بریم به استقبالش [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]
به نظرم سالی که توش رشد و پیشرفت داشته باشیم، جدا از همه اتفاقات خوب و بدش  ،سال خوبیه

ان شاء الله برای همه  Khansariha (69)

خب اگه اون جوری حساب کنیم سال فوق‌العاده ای بوده برام Smiley-face-biggrin
نقل قول: ولی آخر  سالی کرونا هم معضلی شده باز  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
یکی یکی اعضای خانواده باز دارن میگیرن ، خدا رحم کنه  [تصویر:  p.gif]
تازه گرفته بودیم اخه [تصویر:  khansariha%20(60).gif]

ان شاء الله بلا به دور باشه  53258zu2qvp1d9v

ما پارسال کل فامیل دور هم جمع شدیم بعد چند نفری کرونا گرفتن و همه استرس کرونا رو..  42 امسال هم بعید میدونم فرقی بکنه  4chsmu1
نقل قول: دوستان پشمک سوغات یزده تا جایی که من میدونم [تصویر:  4chsmu1.gif]

پولکی و گز مال ماست

ولی خب ما هم داریم تازه خوشمزه هم هست  106
از اونجایی که یزدی نداریم که دفاع کنه من پشمک رو هم مال کاشان اعلام می‌کنم  4chsmu1
نقل قول: اقای کارما حاج بادومی رو بین کاشان و یزد مرددم. اخر نفهمیدم سوغات کدوم یکیه. اسم کاشانم اوردید یاد این اقای کمدین کاشانی افتادم که اینستاگرام هست. فوووق العادس.

حاج بادومی کاشان و یزد یه کم فرق دارن باهم کاشانی هاش یه کم ترد تره و شیرینیش نسبت به یزدی ها کم تره  53258zu2qvp1d9v

وحید صادقپور رو میگید؟  Khansariha (13)
اگه بدونید شغل اصلیش چیه..  4chsmu1

کتابدار کتابخونس  Smiley-face-biggrin و جالب تر اینکه هنوزم سر کارش میاد. 
تو کتابخونه میبینمش

البته بازیگر تئاتر هم هست  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: از سال 2005 تا سال 2016 حدود ۲۴۰۰۰ آمریکایی رو بررسی کردن و متوجه شدن اونایی در برنامه‌ی غذایی‌شون قارچ بوده کمتر از دیگران به افسردگی مبتلا شدند!
البته نتونستند چرایی این ارتباط رو کامل توضیح بدن ولی شما علی الحساب قارچ خوردن رو حتما تو برنامه غذایی‌تون داشته باشید، ضرر نمی‌کنید
.
.
.
میشه منم برنامه ام رو برای سال بعد بنویسم؟ 4chsmu1
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
(1400 اسفند 11، 12:55)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: از سال 2005 تا سال 2016 حدود ۲۴۰۰۰ آمریکایی رو بررسی کردن و متوجه شدن اونایی در برنامه‌ی غذایی‌شون قارچ بوده کمتر از دیگران به افسردگی مبتلا شدند!
البته نتونستند چرایی این ارتباط رو کامل توضیح بدن ولی شما علی الحساب قارچ خوردن رو حتما تو برنامه غذایی‌تون داشته باشید، ضرر نمی‌کنید

قارچ 

البته که الان یه سری میان بهش ایراد میگیرن 

ولی واقعا خوشمزس 

اما از اونورم خیلی گرونه
(1400 اسفند 11، 13:08)سرباز گمنام نوشته است: میشه منم برنامه ام رو برای سال بعد بنویسم؟ 4chsmu1

چرا که نه، حتما بنویسید 49-2
...

انقدر حرف شیرینی جات زدین دلم خواست 4chsmu1
من عاشق این شیرینی جاتم Hanghead

....

کوچولو  هم مریض شد  Hanghead
فقط  مونده من  !
نقل قول: ولی خب ما هم داریم تازه خوشمزه هم هست  [تصویر:  106.gif]

از اونجایی که یزدی نداریم که دفاع کنه من پشمک رو هم مال کاشان اعلام می‌کنم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
خوشمزه بودن و اصالت مزه ی سوغات هر شهر رو فقط مردم همون شهر تشخبص میدن 4chsmu1 مثلا من تفاوت حاج بادومو به خوبی شما متوجه نمیشم
نقل قول: وحید صادقپور رو میگید؟  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
اگه بدونید شغل اصلیش چیه..  [تصویر:  4chsmu1.gif]

کتابدار کتابخونس  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif] و جالب تر اینکه هنوزم سر کارش میاد. 
تو کتابخونه میبینمش
آخی چه قشنگ. واقعا کمدین خوبیه. من عاشق ویدیوهای مادرشوهرشم  Khansariha (13)

عزیزم باید دید نوع مطالعه چی بوده و چقدر قابلیت اتکا داره. چون عموما طی دهه اخیر سنجش دریافت یه ماده غذایی خاص مثل قارچ با یه بیماری رو به خاطر عوامل متعددی که تاثیرگذاره روی نتیجه بررسی نمیکنند و عموما ارتباط الگوهای غذایی با بیماری ها بررسی میشه. اما علی الحساب قارچ به عنوان یکی از سبزیجات هم کم کالری و هم مفیده ولی گوشه ی ذهنت باشه که پروتئینش برخلاف شنیده ها ابدا قابل توجه نیست 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: انقدر حرف شیرینی جات زدین دلم خواست [تصویر:  4chsmu1.gif]
من عاشق این شیرینی جاتم [تصویر:  hanghead.gif]

....

کوچولو  هم مریض شد  [تصویر:  hanghead.gif]
فقط  مونده من  !
آخی ادرس بده شیرینی بفرستیم خدمتتون بانو 302
مراقب کوچولو هم باااش. از طرف من با رعایت اصول بهداشتی بیست تا ماچ به کلش بکن❤ این شکلکم اختصاصی برای کوچولو 
Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
نقل قول: کوچولو  هم مریض شد  [تصویر:  hanghead.gif]

فقط  مونده من  !

آخی  809197ps94ijjhwg
کاش زود تر خوب بشه کوچولوتون  53258zu2qvp1d9v

شما هم مراقب خودتون باشید  302
ما سیاه دانه رو آسیاب می کردیم و با عسل مخلوط میکردیم و میخوردیم برا تقویت سیستم ایمنی شما هم اگه خواستید امتحان کنید  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: خوشمزه بودن و اصالت مزه ی سوغات هر شهر رو فقط مردم همون شهر تشخبص میدن [تصویر:  4chsmu1.gif] مثلا من تفاوت حاج بادومو به خوبی شما متوجه نمیشم

واقعا؟ خیلی معلومه  آخه  Khansariha (56)
حاج بادوم کاشان رو امتحان کردید؟ آخه من خودم تا حدود 16 سالگی فقط حاج بادوم یزد خورده بودم  Khansariha (13)
نقل قول: آخی چه قشنگ. واقعا کمدین خوبیه. من عاشق ویدیوهای مادرشوهرشم  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

اینم قضیه همون سوغاته  4chsmu1
شما اگه پیرزن های کاشانی رو از نزدیک دیده بودید کار هاشون و حرف زدن هاشون رو خیلی بیشتر به هنرش پی میبردید  Khansariha (13)

فقط اون قسمتش که پا تلفن داشت برا پسرش خواستگاری میکرد  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
نقل قول: واقعا؟ خیلی معلومه  آخه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

حاج بادوم کاشان رو امتحان کردید؟ آخه من خودم تا حدود 16 سالگی فقط حاج بادوم یزد خورده بودم  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

راستشو بگم امتحان کردم ولی زمان زیادی ازش گذشته. راستش مدام نخوردم فاصله ی دو بار اونقدر زیاد میشه که یادم میره قبلی چطور بود Khansariha (13) ولی مثلا درمورد گز دیدم که شهرهای دیگه بعضا تشخیصشون از گز خوب و بد مثل ما نیست. مثلا گز بادومی مثل فحش میمونه واسه من،فقط پسته ای قابل قبوله 2uge4p4

نقل قول: اینم قضیه همون سوغاته  [تصویر:  4chsmu1.gif]
شما اگه پیرزن های کاشانی رو از نزدیک دیده بودید کار هاشون و حرف زدن هاشون رو خیلی بیشتر به هنرش پی میبردید  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

فقط اون قسمتش که پا تلفن داشت برا پسرش خواستگاری میکرد  [تصویر:  gigglesmile.gif]
آررره اصالت لهجه ه و فرهنگا هم دقیقا مثل سوغات میمونه 53258zu2qvp1d9v منم تو پیج کمدین های اصفهانی نکات فرهنکی رو میبینم که بقیه نمیبینن. ولی با این وجود اینقدر ایشون هنرمنده که شهرهای دیگه هم میگن وای ما اینو دیدیم دور و برمون. دقیییقا عاشق اون پست خواستگاریشم.
#حافظ❤

سپاس شده توسط
نقل قول: راستشو بگم امتحان کردم ولی زمان زیادی ازش گذشته. راستش مدام نخوردم فاصله ی دو بار اونقدر زیاد میشه که یادم میره قبلی چطور بود [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

Khansariha (13) Khansariha (13)

خب در این حد بدونید که از کاشان خیلی خوشمزه تره Kool 42 ( وی متعصب می باشد 4chsmu1
نقل قول: ولی مثلا درمورد گز دیدم که شهرهای دیگه بعضا تشخیصشون از گز خوب و بد مثل ما نیست. مثلا گز بادومی مثل فحش میمونه واسه من،فقط پسته ای قابل قبوله [تصویر:  2uge4p4.gif]

مگه گز بد هم داریم؟  4chsmu1
گز پسته ای بهتر هست ولی انصافا حق بادوم این نبودا   42  اون بنده خدا یه عمر با همه سرکوفت هایی که بهش زدیم جوانمردانه داخل گز خدمت کرده حقش بیشتر از فحشه  Khansariha (13)

اینو گفتید یاد یه خاطره افتادم که مامانم از بابا بزرگش تعریف میکرد میگفت  برا آقا جون  با کلی درد سر گز درصد بالا گرفته بودیم (اون موقع توی اون شهر کوچیکی که بودن راحت گیر نمیومده)  یعد براش بردیم و گز رو خورد و بعدش با قیافه شاکی گفت میبینید بچه ها حتی گز ها هم تقلبی شدن... همشو پسته  ریختن اصلا گز نداره ..  Khansariha (13)

نقل قول: آررره اصالت لهجه ه و فرهنگا هم دقیقا مثل سوغات میمونه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] منم تو پیج کمدین های اصفهانی نکات فرهنکی رو میبینم که بقیه نمیبینن

خوبی این کلیپ ها اینه که حتی اگه یه مقدار کم هم هست باعث آشنایی با فرهنگ ها میشه  حالا درسته مثلا من مثل شما نمیتونم نکات ریزش رو بگیرم ولی کامل هم بی نصیب نمیمونم  یا از همون صادقپور مثال بزنم نمیدونم اون کلیپی که تخم مرغ میشکنه رو دیدید یا نه؟ ولی خب از همون معلومه که خیلی از کاشانی ها خرافاتین مخصوصاً بخش های پایین شهر که اون فرهنگ قدیمیشون  رو بیشتر حفظ کردن  53258zu2qvp1d9v

یا مثلا وقتی "عمه اشرف" رو میگه... شما نمی‌دونید تقریبا همه کاشونی ها یه دونه عمه اشرف دارن یا یکیو میشناسن که عمه اشرف داره Khansariha (13)
نقل قول: ولی با این وجود اینقدر ایشون هنرمنده که شهرهای دیگه هم میگن وای ما اینو دیدیم دور و برمون. دقیییقا عاشق اون پست خواستگاریشم.

مردم خودمون هم ازش استقبال کردن کل شهر رو بنر های تبلیغاتی که ایشون توش داره تبلیغ میکنه گرفته  Khansariha (13) (البته تا وقتی که من بودم اینجوری بود الآن رو نمیدونم)
 سپاس شده توسط
سلاااام

حلول  ماه شعبان  بر همگان مبااااارک باد

Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti

[تصویر:  %D8%B7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9...%D8%B2.jpg]
بفرمایید  4chsmu1
 سپاس شده توسط
مبارک باشه  2uge4p4  2uge4p4
ماه شعبان یکی از دوست داشتنی ترین ماه های ساله  53258zu2qvp1d9v

مخصوصا اعیاد و  جشن های شعبانیه   53258zu2qvp1d9v  اونا که هیچی دیگه کلا حس و حال متفاوتی میدن به آدم 
نقل قول: [تصویر:  %D8%B7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9...%D8%B2.jpg]

بفرمایید  [تصویر:  4chsmu1.gif]

به چه گز هایی P-

پسته ای هم هستن خانم رزا بیان دیگه چیزی برا ما باقی نمیمونه پس بر میدارم و الفرار Smiley-happy114 4chsmu1

با این حجم از پسته اگه بابا بزرگ مامانم بود بلایی سرمون میاورد که تو تاریخ ثبت بشه Khansariha (13)
( برای آشنایی با بابابزرگ مامانم به پست قبلی بنده در شبانه روزی مراجعه فرمایید و در صورت تمایل به داشتن اطلاعات تکمیلی عدد یک را به پروفایل بنده ارسال نمایید 4chsmu1 )
 سپاس شده توسط
وقتی کانون عضو خودش میشه! 17
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  _صفحه_2022-03-02_130826_cpgu.png]

:')))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
.
 سپاس شده توسط
آدمی که بعدازظهر کلی وقت پیامای اینجا رو ریپلای کرده بعد همش پریده چه حسی داره  Khobam Badbakht
#حافظ❤

(1400 اسفند 14، 0:35)Roza_r نوشته است: آدمی که بعدازظهر کلی وقت پیامای اینجا رو ریپلای کرده بعد همش پریده چه حسی داره  Khobam Badbakht

خیلی خیلی بده Khansariha (116) 
حس درد Khobam
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان