امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: پ ن 3 :تا آخر شب هستم بعدش میرم  [تصویر:  hanghead.gif] اممم کسی بود بیاد شبانه حرف بزنیم  [تصویر:  2uge4p4.gif] کسی هم نیومد من خودم کلی حرف میزنم  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
سلام خوش اومدید حالتون چطوره ، مگر شما قدیمی ها بیاید یه رونق بدید وگرنه اینجا رو تار عنکبوت بسته و همه خستن   Gigglesmile
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1401 ارديبهشت 24، 19:38)العبد المرحوم نوشته است: سلااااااام 
خوش برگشتین  Confetti
جاتون واقعا خالی بود Khansariha (56)
من تو ارسال‌های روز اسمتونو دیدم و فکر کردم توهم زدم اما دیدم درسته 4chsmu1

نقل قول: مثل اعتبار منفی به اقای مهدی 4030 که اسم من و ننوشتن تو اون دست  [تصویر:  khansariha%20(58).gif] [تصویر:  4fvfcja.gif]
منم متوجه شدم اسمتون توی لیست نیست Khansariha (56)
ولی فک کنم آقای رضا ۴۰۳۰ هستنا 4chsmu1

سلام عزیز دلم . خوبی ؟ 

مرسی از پیام هایی ک در نبودم برام ارسال کردی . 
نه توهم نزدی  4chsmu1 خودٍ یاقوت هستم  2uge4p4 
ـــــــــ
امممم حالا چیکار کنیم ؟ من اینهمه زحمت کشیدم اسم همه رو نوشتن . حتی حتی اسم کسانی ک ده سال پیش آنلاین شدن ولی من و ننوشتن  809197ps94ijjhwg برم ی دست بکشم اسم خودم و توش بنویسم  Smiley-face-cool-2

[تصویر:  38e413b3672b7855aa26984195695227.gif]

اممممم حالا بیا و درستش کن . آقایی به اسم مهدی نداریم من بگم منظورم اون بود ؟ 4chsmu1

پ ن :  اذان شروع شد . ب وقت همین الله اکبر اذان انشالله حال همه خوب باشه و سلامت باشن .انشالله هرکی هرچی میخواد بشه براش  53258zu2qvp1d9v

(1401 ارديبهشت 24، 19:42)KingAmir نوشته است:
نقل قول: پ ن 3 :تا آخر شب هستم بعدش میرم  [تصویر:  hanghead.gif] اممم کسی بود بیاد شبانه حرف بزنیم  [تصویر:  2uge4p4.gif] کسی هم نیومد من خودم کلی حرف میزنم  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
سلام خوش اومدید حالتون چطوره ، مگر شما قدیمی ها بیاید یه رونق بدید وگرنه اینجا رو تار عنکبوت بسته و همه خستن   Gigglesmile

سلام بر شما آقای کینگ .من بگم خوب ک خوب باشیم انشالله . 
شما چطورین ؟ هنوزم احساس خمودگی هست ؟ برنامه دارید برای این کسل بودن ؟
ـــــــــ
چرا خسته این ؟  Khansariha (7)
من همون موقع ک جدید هم بودم همه یادشونه چ قدر فعالیت میکردم . بعد شعارمم این بود ک همه ی ما جدید ها و قدیمی ها صاحب خونه هستیم و وقتی سکوته باید بیشتر از هروقتی فعالیت کنیم 49-2
وقتی دیدین کانون خیلی ساکته خودتون همه ی تاپیک هارو بیارید بالا ک بقیه هم ببینند و اون انرژی و حس و حال شما منتقل بشه . 
مثلا من تا آخر شب تصمیم دارم تو هر تاپیکی یکی یدونه پست ارسال کنم  4chsmu1
و هزاران بار درود بر کسی ک ی کاری کرد این پست ها ب هم وصل شدن  4chsmu1 نمیدونم با کلاسش چ میشه ولی بدونین دیگه منظورم چیه Khansariha (56)
نقل قول: سلام بر شما آقای کینگ .من بگم خوب ک خوب باشیم انشالله . 
ـــــــــ
چرا خسته این ؟  [تصویر:  khansariha%20(7).gif]
من همون موقع ک جدید هم بودم همه یادشونه چ قدر فعالیت میکردم . بعد شعارمم این بود ک همه ی ما جدید ها و قدیمی ها صاحب خونه هستیم و وقتی سکوته باید بیشتر از هروقتی فعالیت کنیم [تصویر:  49-2.gif] . 
وقتی دیدین کانون خیلی ساکته خودتون همه ی تاپیک هارو بیارید بالا ک بقیه هم ببینند و اون انرژی و حس و حال شما منتقل بشه . 
مثلا من تا آخر شب تصمیم دارم تو هر تاپیکی یکی یدونه پست ارسال کنم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
خوبم مرسی الحمدالله ،احساس خمودگی ندارم ولی یکم کسل هستم، والا من قبل از عید که اومدم کانون شروع طوفانی داشتم 3 ماه خیلی فعالیت کردم با این که اوضاع پاکیم خوب نبود اما فعالیتم عالی بود هر ماه بیشترین فعالیت رو با اختلاف من داشتم، ولی خب بعد از عید اتفاق هایی افتاد منو یکم شل کرد الان همه نسبتا بی حس شدم یکم روال کسل کننده ای پیش اومده نمیدونم با گذر زمان خوب میشم یا نه اما اینی که الان هستم این منه واقعیم نیس من خیلییی پر انرژی تر از اینم و خمودگی تو من وجود نداره  Khansariha (69)

(1401 ارديبهشت 24، 19:09)AtrisA نوشته است:
 ، مثل اعتبار منفی به اقای مهدی 4030 که اسم من و ننوشتن تو اون دست  Khansariha (58) 4fvfcja

سلام .
واقعا ببخشید. 303
تعداد اعضا خیلی زیاد بود و من از طریق لیست اعضا به عقب رفتم و این اسامی که میبینید تا ثبت نامی های ورودی سال ۹۴ و ۹۵.البته نه همشون.
ولی خب بازم شرمنده.عذرخواهی منو بپذیرید خانم یاقوت
اگرم دوست داشتین دوتا اعتبار منفی بهم بدین. 53258zu2qvp1d9v
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
(1401 ارديبهشت 24، 20:05)KingAmir نوشته است:
نقل قول: سلام بر شما آقای کینگ .من بگم خوب ک خوب باشیم انشالله . 
ـــــــــ
چرا خسته این ؟  [تصویر:  khansariha%20(7).gif]
من همون موقع ک جدید هم بودم همه یادشونه چ قدر فعالیت میکردم . بعد شعارمم این بود ک همه ی ما جدید ها و قدیمی ها صاحب خونه هستیم و وقتی سکوته باید بیشتر از هروقتی فعالیت کنیم [تصویر:  49-2.gif] . 
مثلا من تا آخر شب تصمیم دارم تو هر تاپیکی یکی یدونه پست ارسال کنم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
خوبم مرسی الحمدالله ،احساس خمودگی ندارم ولی یکم کسل هستم، والا من قبل از عید که اومدم کانون شروع طوفانی داشتم 3 ماه خیلی فعالیت کردم با این که اوضاع پاکیم خوب نبود اما فعالیتم عالی بود هر ماه بیشترین فعالیت رو با اختلاف من داشتم، ولی خب بعد از عید اتفاق هایی افتاد منو یکم شل کرد الان همه نسبتا بی حس شدم یکم روال کسل کننده ای پیش اومده نمیدونم با گذر زمان خوب میشم یا نه اما اینی که الان هستم این منه واقعیم نیس من خیلییی پر انرژی تر از اینم و خمودگی تو من وجود نداره  Khansariha (69)

کسل بودن ک تو اردیبهشت و خرداد برا همه پیش میاد . باید نذاشت این کسلی آدم و بگیره و مانع فعالیتش بشه  49-2

بعد عید چ شد ؟ Khansariha (56) 

عهههه خب من ی چندتا نکته میتونم بگم بهتون  53258zu2qvp1d9v
اول اینکه منتظر کسی یا چیزی نباشید . قطعا هیچکس و هیچ اتفاقی نمیاد که شمارو خوب کنه و از این حس و حال درتون بیاره . این رو قبول کنید که تنها هستین.
دوم اینکه یک برنامه ریزی حساب شده داشته باشید 49-2 . اگر زمانبندی مناسبی برای درس و فعالیت و تفریح داشته باشید این خمودگی و بی حسی پیش نمیاد . هدف داشتن خودش خیلی کمک میکنه . مثلا امسال قراره چیکار کنید؟ این فصل ؟ این ماه ؟ فردا ؟ مینویسید ؟ بهش فکر میکنید ؟

ب طور خاص در مورد کانون ، من خطاهای خیلی زیادی در استفاده از کانون داشتم و الان خیلی حسرت میخورم ک چ کارهایی میتونستم بکنم ولی نکردم 53258zu2qvp1d9v
 پیشنهاد میکنم به کانون ب چشم یک مجازی نگاه نکنید . بلکه یک ابزار و محیطی ببینید ک روزانه و ب طور منظم باید توش اعلام وضعیت کنید یاد بگیرید و استفاده کنید . یادتون نره که اساس حضور شما خ ا هست و اگر درگیر این عمل زشت نبودین اصلا کانون نمیومدید . در کنار این فعالیت های مربوط ب ترک ک اولویت حضور و آنلاین شدن هستن در کنارش ب تاپیک های متفرقه ک مخصوص تفریح و وقت گذرانی هستن ی نگاهیی کنید و توش فعالیت کنید .نظرتون چیه ؟ 49-2
سلام 
یاقوت خوش برگشتی 4chsmu1 53
جات واقعا خالی بود ، چند وقت پیش اقا رامین اومده بودن ، سخت دلتنگ مدیرای قدیمی و شما بودن Confetti

کاش الان خودشونم اینجا بودن ، دلشون شاد میشد 53258zu2qvp1d9v

اون خاطراتی ک ادم با هم دوره ای های خودش داره ، کاربرای جدید نمیتونن پر کنن 4chsmu1
مثلا الان اقای مهدوی سر و کله شون پیدا پشه ، تاپیک شبانه منفجر میشه Gigglesmile

کاربران زیر ابی بیایین روی اب  Cowboypistol
رفیق شفیق کانون اومده 317 کجایین  4chsmu1؟؟؟
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
[تصویر:  viciouspiercingimperialeagle-max-1mb_iwrg.gif]
سلااام 49-2

خانوم یاقوت خوش برگشتید ان شاءالله موندگار باشید Confetti

ان شاءالله حال شما خوب باشد ممنون به خاطر همه زحمت های شما 303

کی ان شاءالله از غیبت بیرون می ایید Khansariha (56)
کانون به شدت به یک مدیر نارنجی از نوع یاقوت خانوم نیاز داره 53258zu2qvp1d9v
یعنی نیازمندی های کانون نوشته
Khansariha (56)
آرمین عاشق شازده و مدیران ترک و .......
زود تر میگفتید قبلش شام اماده مبکردیم
اعضا بفرمایید شیرینی الالحساب 4chsmu1
[تصویر:  heart-e8ee6bd_y7i2.jpg]
البته این شیرینی ها مخصوصه
ان شاءالله خبر ماندن خانوم یاقوت هم بهمون برسه یه کیک هم تهیه میکنیم به این شکل
[تصویر:  wedding-cakes_oxlt.jpg]
کسی دست به کیک نزنه Swear1 Swear1
هر موقع اعلام کردن میمونن اون وقت میخوریم کیک را 4chsmu1
البته اندک طعامی هم التیام کردیم
هر چند که یکم سوخته 4chsmu1
هول هولکی شد دیگه Swear1
چرا سر من داد میزنید 106
[تصویر:  images_5h4k.jpg]
[تصویر:  hawaiian-chicken-kebabs2-srgb._eh9.jpg]

البته چوباش سوخته نه غذا P-
خیلی دوست دارم بدونم 
این ۴ نفر دیگه همین الان دارن چیکار میکنن توی کانون Khansariha (56)
[تصویر:  x69421_Screenshot_-_Chrome.jpg]

پ.ن 
حدسم اینکه اقای باب الحوائج دارن تدارک جشن میبینن ک انقدر ساکتن 4chsmu1

پ.ن ۲: چند نفرم همینجوری پستا رو میبینن سکوت رو به سخن ترجیح میدن

خودتون بیایین بگین چه میکنین پنهان ها 4chsmu1

ماشاللههه به حدس خوودددمممم Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)✌✌
اقای باب الحوائج ممنون ازتون 302
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1401 ارديبهشت 24، 20:38)ایرانا نوشته است: خیلی دوست دارم بدونم 

پ.ن 

ehteram خواهش میکنم والا ادم انقدر هول میشه اخرم جشنش خوب درنمیاد 45
جای داداش مهدوی خالیه کلا جشن هاشا خیلی دوس دارم 53258zu2qvp1d9v
خانوم یاقوت سرپرستان جشن پاکی هم جشن هاشون خیلی خوبه
قشنگ معلومه با خلوص نیت جشن میگیرن 4chsmu1
خانوم یاقوت از حال و احوال خودتان بفرمایید 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله حالتان خوب باشد 49-2
(1401 ارديبهشت 24، 20:29)ایرانا نوشته است: سلام 
یاقوت خوش برگشتی 4chsmu1 53
جات واقعا خالی بود ، چند وقت پیش اقا رامین اومده بودن ، سخت دلتنگ مدیرای قدیمی و شما بودن Confetti

کاش الان خودشونم اینجا بودن ، دلشون شاد میشد 53258zu2qvp1d9v

اون خاطراتی ک ادم با هم دوره ای های خودش داره ، کاربرای جدید نمیتونن پر کنن 4chsmu1
مثلا الان اقای مهدوی سر و کله شون پیدا پشه ، تاپیک شبانه منفجر میشه Gigglesmile

کاربران زیر ابی بیایین روی اب  Cowboypistol
رفیق شفیق کانون اومده 317 کجایین  4chsmu1؟؟؟

سلام عزیز دلم . مرسی ازت  302

منم دلتنگ حضور خیلی ها هستم 39 . کسانی ک شلوغ میکردیم و کسانی ک اذیتشون میکردم و کلا شیطنت میکردیم  4chsmu1
حدس میزنم آقا رامین رفته باشن روستاشون Khansariha (56) . البت اگر درست یادم باشه . ی چندماهیی میرفتن روستا و اونجا نت نداشتن  53258zu2qvp1d9v خوش ب حالشون   65 
زمانی ک برگشتن حدس میزنم من نباشم . تا جایی ک قبلا مینوشتن و یادمه هروقت میرفتن روستا با کلی سوغاتی برمیگشتن . خیلی حسودیم میشه بهشون  Swear1 65

بعد دلتنگ رضوانه هستم . چقدر این دختر بی احساسه رفت ی یادی نکرد اصلا . کاش برگرده  
53258zu2qvp1d9v
خبر ندارین ؟ آقای مهدوی تنها و تک رفتن مزدوج برمیگردن  4chsmu1 (ستاد شایعه سازی یاقوت نیوز 4

کاربران زیرآبی کیه ؟ تویی ، آقای باب الحوائجه و بقیه رو هم ندیدم نمیدونم  4chsmu1  
نقل قول: بعد عید چ شد ؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

عهههه خب من ی چندتا نکته میتونم بگم بهتون  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
اول اینکه منتظر کسی یا چیزی نباشید . قطعا هیچکس و هیچ اتفاقی نمیاد که شمارو خوب کنه و از این حس و حال درتون بیاره . این رو قبول کنید که تنها هستین.
دوم اینکه یک برنامه ریزی حساب شده داشته باشید [تصویر:  49-2.gif] . اگر زمانبندی مناسبی برای درس و فعالیت و تفریح داشته باشید این خمودگی و بی حسی پیش نمیاد . هدف داشتن خودش خیلی کمک میکنه . مثلا امسال قراره چیکار کنید؟ این فصل ؟ این ماه ؟ فردا ؟ مینویسید ؟ بهش فکر میکنید ؟

ب طور خاص در مورد کانون ، من خطاهای خیلی زیادی در استفاده از کانون داشتم و الان خیلی حسرت میخورم ک چ کارهایی میتونستم بکنم ولی نکردم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] . 
 پیشنهاد میکنم به کانون ب چشم یک مجازی نگاه نکنید . بلکه یک ابزار و محیطی ببینید ک روزانه و ب طور منظم باید توش اعلام وضعیت کنید یاد بگیرید و استفاده کنید . یادتون نره که اساس حضور شما خ ا هست و اگر درگیر این عمل زشت نبودین اصلا کانون نمیومدید . در کنار این فعالیت های مربوط ب ترک ک اولویت حضور و آنلاین شدن هستن در کنارش ب تاپیک های متفرقه ک مخصوص تفریح و وقت گذرانی هستن ی نگاهیی کنید و توش فعالیت کنید .نظرتون چیه ؟ [تصویر:  49-2.gif]
بعد عید خدا یکی دوبار بهم فرصت داد ولی از لحاظ معنوی ضعیف شدم ، 
من از بچگی تنها بودم زندگی یعنی تنهایی من از وقتی یادمه تنها بودم... اگه ارتباطم با خدا خوب باشه این تنهایی یعنی لذت و آرامش ولی وقتی خوب نباشه... 
برنامه و هدف دارم ولی انرژی زیاد برای عمل کردن بهشون ندارم این که مرتب بخوام بشینم کارامو انجام بدم نیس فقط وقتی حوصله داشته باشم یه سری کارا رو انجام میدم و مشکل بی برنامه بودنه نیس چون برنامه ریزی هم کنم زیاد عمل نمی کنم بهش اولین چیزی که نیاز دارم حاله خوبه آره نوشتن تا دلت بخواد من نوشته دارم از هدف و... دو سه تا دفتر میتونم بیارم که وقت های زیادی نوشتم و وقت گذاشتم درست هم نوشتم ولی فعلا حس از بین رفته توم، فعالیت می کنم فقط این انرژیه و انگیزه رو اگه به دست بیارم قطعا همه چی خوب میشه  ممنونم ازتون 302

ما هم از زمره مخفی ها بیرون گشتیم Khansariha (56)
خانم 
آتریسا
آسون تر بگم 
Confetti یاقوت بانو  Confetti
به کانون 
خوش آمدید chase
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1401 ارديبهشت 24، 20:38)یا باب الحوائج نوشته است: [تصویر:  viciouspiercingimperialeagle-max-1mb_iwrg.gif]
سلااام 49-2

خانوم یاقوت خوش برگشتید ان شاءالله موندگار باشید Confetti

ان شاءالله حال شما خوب باشد ممنون به خاطر همه زحمت های شما 303

کی ان شاءالله از غیبت بیرون می ایید Khansariha (56)
کانون به شدت به یک مدیر نارنجی از نوع یاقوت خانوم نیاز داره 53258zu2qvp1d9v
یعنی نیازمندی های کانون نوشته
Khansariha (56)
آرمین عاشق شازده و مدیران ترک و .......
زود تر میگفتید قبلش شام اماده مبکردیم
اعضا بفرمایید شیرینی الالحساب 4chsmu1
[تصویر:  heart-e8ee6bd_y7i2.jpg]
البته این شیرینی ها مخصوصه
ان شاءالله خبر ماندن خانوم یاقوت هم بهمون برسه یه کیک هم تهیه میکنیم به این شکل
[تصویر:  wedding-cakes_oxlt.jpg]
کسی دست به کیک نزنه Swear1 Swear1
هر موقع اعلام کردن میمونن اون وقت میخوریم کیک را 4chsmu1
البته اندک طعامی هم التیام کردیم
هر چند که یکم سوخته 4chsmu1
هول هولکی شد دیگه Swear1
چرا سر من داد میزنید 106
[تصویر:  images_5h4k.jpg]
[تصویر:  hawaiian-chicken-kebabs2-srgb._eh9.jpg]

البته چوباش سوخته نه غذا P-

سلام چند باره  4chsmu1
یادمه ی بار با اقا آرمین کار داشتم پیام ارسال میکردم بعد اولش سلام مینوشتم ، بعد تو تاپیک باز سلام بعد تو پیام بعدی ایشون سلام مینوشتن باز من سلام مینوشتم در جواب تهش خسته شدم ی پیام ارسال کردم گفتم سلام دادیم دیگه تموم شد Gigglesmile
ــــــــــــ
آقای باب الحوائج چند وقت پیش آرشیو هام و چک میکردم اسم یازهرا رو میدیدم تو عکس ها . اسم اولتون یا زهرا بود ؟ Khansariha (56)

خیلی ممنون از این پذیرایی خوشگل موشگل . دوستان بفرمایید شام . راضی ب زحمت نیستم . 
کیک برای من بقیش مال شما  4chsmu1

یاقوت که نه جزو نیازمندی ها نیست . چون خب اساسش متفرقه و تفریحه که هست دیگه . اساس فعالیت ها  Khansariha (13) خود یاقوت ک گلیست از گل ها  4
ولی آره جای خالی مدیران حس میشه  53258zu2qvp1d9v 

آقای باب الحوائج این سر و صداها ب خاطر تقسیم بندی هست نه پذیرایی  4chsmu1
اممم دیگه اینکه کیکه خیلی خوشگله [تصویر:  fg.gif]

پ.ن 

اون چند نفر کی هستن ؟ 
من موقع ورود اقای صادقین و دیدم ک خب ایشون برای کانون زحمت میکشن و پشت صحنه هستن . 
بقیه رو هم اسمشون و ببینم میتونم حدس بزنم  4chsmu1

(1401 ارديبهشت 24، 20:43)یا باب الحوائج نوشته است:

پ.ن 

ehteram خواهش میکنم والا ادم انقدر هول میشه اخرم جشنش خوب درنمیاد 45
جای داداش مهدوی خالیه کلا جشن هاشا خیلی دوس دارم 53258zu2qvp1d9v
خانوم یاقوت سرپرستان جشن پاکی هم جشن هاشون خیلی خوبه
قشنگ معلومه با خلوص نیت جشن میگیرن 4chsmu1
خانوم یاقوت از حال و احوال خودتان بفرمایید 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله حالتان خوب باشد 49-2

آقای باب الحوائج هول شدنتون اینه یعنی هول نشید اینجا که نورعلی نور میشه پس Confetti
آره یادمه . جشن آقا سپهرر و بقیه دوستان بودن فکر کنم خیلی خوشم میاد از نوع پست و انتخاب عکس ها  53258zu2qvp1d9v

ـــــــ
حال و احوالم ایرانا جان پرسیدن میگم در جدل با زندگی و نه صلح  4chsmu1 درس میخونم . دانشگاه هست ک یکم فاصله گرفتم ازش حضوریه . دیگهههه کانونی نیست و وقتم خب طبعا آزاده  . ی مدت از اذر ماه از کل مجازی ها فاصله گرفتم  53258zu2qvp1d9v 

دیگه دیگه خیلی میخوام خبر ازدواجم و بدم ها ولی خب ازدواجی در کار نیست  Gigglesmile

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان