امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: خیر آشپزی رو [تصویر:  smiley-face-whistle-1.gif]

نمردیم و معنی آشپزی رو هم فهمیدیم.. املت  Khansariha (56)
نقل قول: ما کاملا بلدیم فقط درست نمی‌کنیم  [تصویر:  65.gif]
البته کلا پسرا همینطورین ها تقصیر شما نیست   [تصویر:  4fvfcja.gif]
یه کار که بلد باشن انجام بدن رو تو بوق و کرنا میکنن و همه جا جار میزنن [تصویر:  65.gif]

ما کار بلدیمون رو جار نمیزنیم 
این که توی اون کار از شما بهتریم رو جار میزنیم Kool
و آره این همه عکسی که از دخترای مته به دست پخشه همشون منم:/
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1401 شهريور 8، 23:29)العبد المرحوم نوشته است:
نقل قول: اصن انرژی برا خوردنش ندارم
من غذا میخورم برای کسب انرژی 
شما انرژی ندارین غذا بخورین
ما مثل هم نیستیم Khansariha (49)

من خودم به شخصه خیلی خسته میشم 
خیلیییییی
بعد غذا درست کردن دلم میخواد بخوابم 
از غذاییم که خودم درست کردم دلم نمیخواد بخورم اصن
سلام  303
آقا دیدم بحث غذاس اومدم یه کمکی بگیرم ، من هر وقت املت ( با رب ) درست میکنم هم میسوزه زیرش ( کربن با درصد خلوص بالا تولید میشه یعنی ) هم مزه آب حوض میده کسی می‌تونه بهم یاد بده چطوری درست کنم 65 ؟
!Let's Not LOsE Without fIGHting
نقل قول: ما کاملا بلدیم فقط درست نمی‌کنیم  [تصویر:  65.gif]
البته کلا پسرا همینطورین ها تقصیر شما نیست   [تصویر:  4fvfcja.gif]
یه کار که بلد باشن انجام بدن رو تو بوق و کرنا میکنن و همه جا جار میزنن [تصویر:  65.gif]
دقیقا ، زدی به خال
تازه اگه اون کار رو  بلد نباشن هم ،منم منم و بلدم بلدم شو دارن    65  چرا واقعا ؟ 22

نقل قول: اینقدر غذا درست کردن جذابه 

مثل خلق کردنه خیلی حس خوبی داره وقتی یه ماده ی غذایی غیرقابل استفاده رو اینقدر خوشمزه میکنی که دلت میخواد تا آخرشو بخوری
این خیلی جذابه،  درست می گی 

یه چیز دیگه هم خیلی جذابه ،
نجات همین مواد غذایی از سوختگی بالا ۹۰درصد  Gigglesmile
اون موقع که با سرعت نور میری تا قابلمه آتیش نگیره 4chsmu1 

یا اون لحظاتی که مانع  سرقت و خوردگی زودرس غذا میشی ، مخصوصا سر کتلت و سیب زمینی  65
واسه این دوتا اگه یه لحظه غفلت کنی ، می بینی تو سه ثانیه ، همشون جان به جان آفرین تسلیم کردن 4chsmu1
مورد داشتیم ، سیب زمینی رو از تو قابله ، روغن داغ چکون ،میل فرموده ،
 کتلتی که بدبخت هنوز داره فکر می کنه پخته یا نه رو جیلیز ویلیز کنان سرقت می کنن 4chsmu1

(و البته که خوردن سر قابله از لذات بهشتیه ، 
مخصوصا ته دیگ)
(1401 شهريور 9، 0:19)Tagon نوشته است: سلام  303
آقا دیدم بحث غذاس اومدم یه کمکی بگیرم ، من هر وقت املت ( با رب ) درست میکنم هم میسوزه زیرش ( کربن با درصد خلوص بالا تولید میشه یعنی ) هم مزه آب حوض میده کسی می‌تونه بهم یاد بده چطوری درست کنم 65 ؟

به به 
ببین کی اینجاس ...
داداش شما اول یک ماهیتابه ور دار یک قاشق روغن بریز اجاق شعلش کم باشه بعد به آرامی یک زره رب رو سرخ کن بعد تخم مرغ رو بنداز و بعد از دو تا هم زیر اجاق رو خاموش کن 
املتت امادس
البته نمک و فلفل یادت نره
نوش جااااااان
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

گوشم درد میکنه خیلی 
کسی راهکاری داره؟
بروفن خوردم خوب نشده
پریروز رفتم دکتر گوشمو شست و شو دادم 
از دیروز اون غضروف رو ب روی لاله ی گوشم به شدت وحشتناکی درد میکنه
(1401 شهريور 9، 5:27)Alex.forman نوشته است: گوشم درد میکنه خیلی 
کسی راهکاری داره؟
بروفن خوردم خوب نشده

فکر نکنم طبیعی باشه بعد از شست‌وشوی گوش ؛ درد داشته باشی.. 39
من زیاد گوشم رو شست و شوی دادم و همیشه دردی که داشت هم خوب میشد چه برسه درد بگیره.. Khansariha (56)
توصیه‌هایی که دکترا بعد از تخلیه گوش میکردن؛ که رعایت کنم یه مدت اینا بودن: پشت گوشات رو ماساژ بده و وقتی حموم میری گوشات رو چرب کن و با پلاستیک بپوشونش تا آب وارد گوشات نشه ، چون گوشت تخلیه شده ممکنه پرده گوشت راحت اسیب ببینه یا گوش درد شدید بگیری.. و چندتا قطره ضدعفونی کننده می‌نوشتن..

ممکنه از درد دندونت هم باشه ها.. دندونت عصبش درد بکنه و بزنه به گوشت.. من چند وقت پیش گوش درد شدید بداشتم و دکتر گوش ، حلق بینی کاری نتونست انجام بده و تازه دردش شدیدتر هم شد.. تا نرفتم دندون پزشک و اینا خوب نشد.. Khansariha (56)
.
.
.
(1401 شهريور 9، 0:19)Tagon نوشته است: سلام  303

سلام. 
اول که ما به این نمیگیم املت میگیم تخم‌مرغ ربی 4chsmu1
بعد؛ اول روغن بریزید تا گرم بشه که تخم مرغ به ماهیتابتون نچسبه، بعد رب رو بریزید توی روغن تا یکم تفت داده بشه.. حواستون باشه رب نسوزه .. Khansariha (56)
بعد تخم مرغ رو اضافه کنید و هم بزنید، نمک رو هم ۴۰ ثانیه بعد اضافه کنید و هروقت حس کردید پخته شد زیرشو خاموش کنید و برداریدش. Khansariha (56)
اگه این راهو دوست نداشتین یا طعمش جالب نشد، میتونید یه سره اول تخم مرغ رو درست کنین و بعد که تخم‌مرغ نیم‌پز شد رب رو اضافه کنید.. و آخرهاش نمک..
یا حتی می‌تونید هر دو رو باهم توی ماهیتابه بریزید و سعی کنید مخلوط نشن تا هر دو نیم‌پز بشن و بعد مخلوط کنید..
کلا بستگی به سلیقه خودتون داره.. Khansariha (56)
بعد یه نکته طلایی توی پخت سیب‌زمینی یا تخم‌مرغ؛ زیر گاز‌ رو حتما کم کنید تا هم زمان بیشتری برای پختش داشته باشید(خصوصا برای تخم‌مرغ‌) و هم کاملا پخته بشه (مخصوصا برای سیب‌زمینی ، که داخلش نپخته و خام‌ نمونه..)  Khansariha (56)
و نکته طلایی دوم؛ اگه نمک‌ نریزید هرغذایی مزه آب حوض میده.. نمک رو فراموش‌ نکنید. Khansariha (56)
.
.
.
(1401 شهريور 9، 2:42)مرد مقاومت نوشته است: اجاق شعلش کم باشه 
البته نمک و فلفل یادت نره
نوش جااااااان

(1401 شهريور 9، 7:16)silent scream نوشته است: سلام. 
اول که ما به این نمیگیم املت میگیم تخم‌مرغ ربی 4chsmu1
زیر گاز‌ رو حتما کم کنید تا هم زمان بیشتری برای پختش داشته باشید(خصوصا برای تخم‌مرغ‌) و هم کاملا پخته بشه (مخصوصا برای سیب‌زمینی ، که داخلش نپخته و خام‌ نمونه..)  Khansariha (56)
و نکته طلایی دوم؛ اگه نمک‌ نریزید هرغذایی مزه آب حوض میده.. نمک رو فراموش‌ نکنید. Khansariha (56)

فهمیدم Khansariha (13) من فکر میکردم هرچی شعله زیرش بیشتر باشه زودتر آماده میشه میریم پی کارمون
و اصلا نمک نمیزدم ، دمتون گرم 4
!Let's Not LOsE Without fIGHting
(1401 شهريور 9، 7:08)silent scream نوشته است:
(1401 شهريور 9، 5:27)Alex.forman نوشته است: گوشم درد میکنه خیلی 
کسی راهکاری داره؟
بروفن خوردم خوب نشده

فکر نکنم طبیعی باشه بعد از شست‌وشوی گوش ؛ درد داشته باشی.. 39
من زیاد گوشم رو شست و شوی دادم و همیشه دردی که داشت هم خوب میشد چه برسه درد بگیره.. Khansariha (56)
توصیه‌هایی که دکترا بعد از تخلیه گوش میکردن؛ که رعایت کنم یه مدت اینا بودن: پشت گوشات رو ماساژ بده و وقتی حموم میری گوشات رو چرب کن و با پلاستیک بپوشونش تا آب وارد گوشات نشه ، چون گوشت تخلیه شده ممکنه پرده گوشت راحت اسیب ببینه یا گوش درد شدید بگیری.. و چندتا قطره ضدعفونی کننده می‌نوشتن..

ممکنه از درد دندونت هم باشه ها.. دندونت عصبش درد بکنه و بزنه به گوشت.. من چند وقت پیش گوش درد شدید بداشتم و دکتر گوش ، حلق بینی کاری نتونست انجام بده و تازه دردش شدیدتر هم شد.. تا نرفتم دندون پزشک و اینا خوب نشد.. Khansariha (56)

رفتم‌دکتر گفت عفونته  53258zu2qvp1d9v
من قبلا از آشپزیم تو کانون پست گذاشته بودم
خونه تنها بودم املت پخته بودم و عکسش رو گذاشته بودم کانون  Khansariha (56)
الان که بحث آشپزی بود خواستم برم اون پست رو نقل قول کنم ولی الان که رفتم سطح کیفیت و بهداشت غذا رو دیدم پشیمون شدم  Khansariha (56)
در مورد آشپزی فقط به همین نقل قول از خانوم شقایق اکتفا میکنم : 

(1396 مرداد 3، 16:12)smwarrior نوشته است: عه ازون پارچ های اب 
مامان بزرگم داشت قبلا22

اقا رامین دقیقا اون پارچه زیرش چیه خووو22یه سفره مینداختی دگ
پیازو تو ی پیشدستی ای چیزی خووب22
من اگه  قرار باشه تو دنیا کسی نباشه و شما واسم غذا درست کنین ترجیح میدم بمیرم22

(1396 مرداد 3، 16:12)رامین. نوشته است: اون پارچ استیل تنها بازمانده ی در حال استفاده از جهیزیه ننمه 22
از جهیزیه ش دو تا از این پارچ ها مونده ؛ یدونه لیوان استیل و یدونه کاسه چینی 22
یدونه پارچ و لیوانش با کاسه چینی رو دست نخورده یادگاری نگه داشته اجازه نمیده کسی دست بزنه
خرید نداری؟ 22 مشتری باشی ارزون میدما 22

اونی که بجای سفره پهن کردم زیر سفره س ؛ اینو مامانم پهن میکنه بعد روش سفره میندازه که فرش کثیف نشه . من دیگه سفره رو حذف کردم 22 چه کاریه اصلا یا این باشه یا اون باشه ؛ چه نیازیه جفتشون باشن اخه؟ :22
میخواستم همینم پهن نکنم ؛ قصدم این بود کلا رو فرش بساط کنم ترسیدم یه موقع فکر کنین بی کلاسم 22

پیاز هم پیش دستی میخواد چیکار ؛ کل کیف و حالش به چرک و کرکثیف بودنشه وگرنه مزه نمیده 22
تازه کلی کلاس گذاشتم پیاز رو با چاقو پوست کندم وگرنه اصولیش این بود که پیاز رو با مشت میزدم روش بترکه نصفش هم بچسبه به زیر سفره 22

البته املت اونقدر ها هم بد نبودا ؛ فقط حتما باید بعدش یه چایی بخوری که بشوره ببره پایین 22
.
.
.

و این پست رو هم اونجا دیدم جالب بود..

(1396 مرداد 6، 9:04)شازده کوچولو نوشته است: رنگین کمان سپاس که میگن، اینه:  Gigglesmile Confetti

[تصویر:  aosc_untitledsad.png]
53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: من قبلا از آشپزیم تو کانون پست گذاشته بودم

خونه تنها بودم املت پخته بودم و عکسش رو گذاشته بودم کانون  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
الان که بحث آشپزی بود خواستم برم اون پست رو نقل قول کنم ولی الان که رفتم سطح کیفیت و بهداشت غذا رو دیدم پشیمون شدم  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
Khansariha (13)

فکر میکنم من با سطح بهداشت مشکلی نداشته باشم
به نظرم هر چی غذا کثیف تره خوشمزه تره
اوناییم ک با ادمن پایه ترن Khansariha (13)

اقا رامین با همین یه دونه خصیصه میتونین رفیقو از نارفیق تشخیص بدین Gigglesmile Khansariha (69)

نقل قول: این پست رو هم اونجا دیدم جالب بود..

(1396 مرداد 6، 10:04)شازده کوچولو نوشته است: نوشته است:رنگین کمان سپاس که میگن، اینه:  [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  confetti.gif]

[تصویر:  aosc_untitledsad.png]
[تصویر:  53.gif]
خیلی از رنگا برام آشنا نیستن  53258zu2qvp1d9v
خانم میتوانمو اقا روزبه مدیر کدوم تالار ها بودن؟  39

پ.ن: شده احساس کنین دوست دارین حرفی درمورد موضوعات شبانه بزنین
مثلا بخوایین به شوخی یکی از بچه ها پاسخ بدین  ولی حس کنین زمان گذشته و یه جوریه اگه بخوایین پست بزنین؟ 65

من اخیرا همش تو این حالتم 6553
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: من اگه  قرار باشه تو دنیا کسی نباشه و شما واسم غذا درست کنین ترجیح میدم بمیرم
ولی من بااین توصیف کنجکاو شدم ببینم چی درست کرده بودید Khansariha (13)
نقل قول: اون پارچ استیل تنها بازمانده ی در حال استفاده از جهیزیه ننمه [تصویر:  22.gif]

از جهیزیه ش دو تا از این پارچ ها مونده ؛ یدونه لیوان استیل و یدونه کاسه چینی [تصویر:  22.gif]
یدونه پارچ و لیوانش با کاسه چینی رو دست نخورده یادگاری نگه داشته اجازه نمیده کسی دست بزنه
خرید نداری؟ [تصویر:  22.gif] مشتری باشی ارزون میدما [تصویر:  22.gif]

اونی که بجای سفره پهن کردم زیر سفره س ؛ اینو مامانم پهن میکنه بعد روش سفره میندازه که فرش کثیف نشه . من دیگه سفره رو حذف کردم [تصویر:  22.gif] چه کاریه اصلا یا این باشه یا اون باشه ؛ چه نیازیه جفتشون باشن اخه؟ :[تصویر:  22.gif]
میخواستم همینم پهن نکنم ؛ قصدم این بود کلا رو فرش بساط کنم ترسیدم یه موقع فکر کنین بی کلاسم [تصویر:  22.gif]

پیاز هم پیش دستی میخواد چیکار ؛ کل کیف و حالش به چرک و کرکثیف بودنشه وگرنه مزه نمیده [تصویر:  22.gif]
تازه کلی کلاس گذاشتم پیاز رو با چاقو پوست کندم وگرنه اصولیش این بود که پیاز رو با مشت میزدم روش بترکه نصفش هم بچسبه به زیر سفره [تصویر:  22.gif]

البته املت اونقدر ها هم بد نبودا ؛ فقط حتما باید بعدش یه چایی بخوری که بشوره ببره پایین 

وای من اینو الان دیدم Khansariha (13)
بازم خوبین شما 
خیلی خوبه Khansariha (13)

بد ترین غذا خوری ک رفتم و خداروشکر بعد از غذا خوردن زنده موندم یه غذا خوری تو مشهد بود 
میخواستیم دیگه برگردیم تهران ، بعد طرفای هتل ما چون هنوز تایم کرونا بود و خیلی از غذا خوریا ورشکسته شدن
جای مناسبی وجود نداشت مگه این قدیمیا ..

خلاصه یکی با بدبختی پیدا کردیم ک زنده بمونیم چلو جوجه سفارش دادیم 65

چشمتون روز بد نبینه بد ترین صحنه ای ک دیدم این بود ک وسط برنج یه تیکه فلفل دلمه ای بود ک هیچ سنخیتی با غذا و مدلش نداشت 65

کاملا مشخص بود ک غذاشون موندس و برنجشو ده بار گرم کردن   42

خداروشکر مسموم نشدیم  Gigglesmile
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1401 شهريور 9، 11:14)رامین نوشته است:
نقل قول: اون پارچ استیل تنها بازمانده ی در حال استفاده از جهیزیه ننمه [تصویر:  22.gif]

از جهیزیه ش دو تا از این پارچ ها مونده ؛ یدونه لیوان استیل و یدونه کاسه چینی [تصویر:  22.gif]
خرید نداری؟ [تصویر:  22.gif] مشتری باشی ارزون میدما [تصویر:  22.gif]

اونی که بجای سفره پهن کردم زیر سفره س ؛ اینو مامانم پهن میکنه بعد روش سفره میندازه که فرش کثیف نشه . من دیگه سفره رو حذف کردم [تصویر:  22.gif] چه کاریه اصلا یا این باشه یا اون باشه ؛ چه نیازیه جفتشون باشن اخه؟ :[تصویر:  22.gif]
میخواستم همینم پهن نکنم ؛ قصدم این بود کلا رو فرش بساط کنم ترسیدم یه موقع فکر کنین بی کلاسم [تصویر:  22.gif]

پیاز هم پیش دستی میخواد چیکار ؛ کل کیف و حالش به چرک و کرکثیف بودنشه وگرنه مزه نمیده [تصویر:  22.gif]
تازه کلی کلاس گذاشتم پیاز رو با چاقو پوست کندم وگرنه اصولیش این بود که پیاز رو با مشت میزدم روش بترکه نصفش هم بچسبه به زیر سفره [تصویر:  22.gif]

البته املت اونقدر ها هم بد نبودا ؛ فقط حتما باید بعدش یه چایی بخوری که بشوره ببره پایین 
این عالی بود Khansariha (13) 
واقعا باهاتون موافقم 
کیف غذاخوردن به همین سادگیو راحتیشه 
ولی همون سفره ای که میندازن رو سفره کافیه 
بی کلاسیم نیست 
بنظرم صمیمیته 
هرچقدر با طرفتون راحت باشین همونقدر خود واقعیتونو نشون میدین
وقتیم خود واقعیتون باشین 
آرامش دارین 
وقتیم آرامش داشته باشین طرف مقابلتونم راحت تر خود واقعیشو نشون میده 
راحتی راحتی میاره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان