امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: کیف غذاخوردن به همین سادگیو راحتیشه 

ولی همون سفره ای که میندازن رو سفره کافیه 
بی کلاسیم نیست 
بنظرم صمیمیته 
دقیقا به نظر منم
اینجور خاطرات هیچ وقت از ذهن ادم پاک نمیشن 4chsmu1

اون مسخره بازیایی ک ادم با دوستش در میاره خیلی خوبه Khansariha (13)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
منی که هر روز دارم یه نقطه ی جدید از کانونو کشف میکنم  4chsmu1

چقدر کانون گستردست

امروز آسمانی های زمینو به لطف ایرانا دیدم چقدر این تاپیک قشنگ بود 
زیباترین تاپیکی بود که دیدم  Thankyou

عاشقش شدم 
فوق العاده بود 
‌خیلی از تاپیکا میزبان تار عنکبوت شدن اینقدر مسکوتن

مثلا من تا هفته ی پیش نمیدونستم یه تاپیک شبانه روزی هم داریم 
به لطف یاقوت بانو متوجهش شدم
یا مثلا تاپیک عکاسی و آشپزی رو همین هفته از وجودشون باخبر شدم واقعا زیبا و فوق العاده بودن 
بچه ها خیلی هنرمندین همتون جدی میگم 
قدر خودتونو و استعداداتونو بدونین 
نزارین با این گناه مسخره استعداداتون به فنا برن
ما یه دبیرفیزیک داریم؛ واقعا احساس شاخ بودن داره.  22
فکر می‌کنه چون شریف درس خونده خیلی ادم خفن و گنگیه و هی یادآوری می‌کنه من محصل دانشگاه صنعتی شریفم.. یعنی تا 7 8 جلسه اول، هرررر جلسه یادآوری میکرد از اونجایی که من رتبه 109 کنکور سراسری و 12 ارشد و شریف درس خوندم، پس..(یه چیز کاملا بی ربط)  Vamonde

در حد که مطمئنم اگه درحالت موت باشن و بگن آخرین حرفت چیه؛ میگه من صنعتی شریف درس خوندم.. Khansariha (40) (یه چیزی توی مایه‌های من دانشجوی پزشکی هستم‌ن.)
و کلا کلاسشون قوانین خاص خودشو داره، نباید توی برگت یادداشت برداری کنی وقتی تدریس می‌کنن، یا حتی وقتی دارن خاطره تعریف می‌کنن باید سراپاگوش باشی و به هیچ‌وجه توی برگت چیزی ننویسی و با کسی صحبت نکنی..

مثلا من عادت دارم وقتی توی فکر میرم یا بیکارم توی برگه خط خطی کنم.. دفعه دوم که برگه رو از دستم کشید چنان آبروریزی درآورد..  45
یا اصلا نباید به گوشیتون دست بزنید. مگر اینکه اولیا باشن.. و یادآوری کردن که وقتی با لبخند به گوشی خیره میشی، قطعا اولیا نیست و بهتره گوشیتو بزادی تو جیبت چون گوشی گرون شده و اینا..  65
و همیشه هم دانش‌آموزا رو به اسم کوچیک صدا میزنن.. یه بار ردیف اول نشسته بودم. اومدن نزدیک گفتن اسمت چیه؟ گفتم شادی. دستشونو گذاشتن روی ریششون و با تمرکز گفتن : شااادی.. من یه خاطره دارم از شادی بعدا بگو برات تعریف کنم. من اینجوری بودم که الان واقعا چرا باید خاطره شما از شادی برای من مهم باشه..؟   1
دفعه بعد که پرسیدن و گفتم شادی گفتن ما توی دانشگاه شریفمون یه هم‌کلاسی داشتیم اسمش شادی بود. یه بلایی سرش اوردم که وسط کلاس بلندشد بهم گفت عوضییی..
حالا من نمیدونم از کی تا حالا شنیدن این واژه افتخار شده که این دبیر ما چندین بار این خاطره رو تعریف کردن.  Khansariha (56)
توی دلمم داشتم میگفتم، حالا اون شادی فقط گفت عوضی، منو اذیت کنی دایره لغاتم اینقدر محدود نیست ها 65

امروز سر کلاس شدیدا گیر داده بودن بهم، اول اومدن ماشین حسابمو گرفتن و بردن، بعد اومدن برگه حل سوالمو چک کردن و گفتن بیا بنویسش پای تخته.. و گی دادت چرا تبدیل واحد می‌کنی (درصورای که مشکلی نداشت و جواب نهایی هم درست در میومد. Khansariha (66))
تقریبا آخرهای کلاس بود که برادرم تماس گرفت و من جواب دادم.. عذرخواهی کردم و بلندشدم.
داشتم صحبت می‌کردم دیدم از کلاس صدای داد و هوار میاد.. قطع کردن رفتم توی کلاس دیدم گفتن نیا توو برو بیرون. 22 با تعجب خیره شده بودم ک چی‌میگه این یکی 22
نباید گوشی و جواب پیدادی و اینا.. منم گفتم خانوادم بودن، مادرم قم نیستن و پدرم دوره‌ن و برادرم تماس گرفته بودن و مجبور بودم جواب بدم. (یعنی حتی خودشم گفته بود می‌تونید جواب اولیا رو بدید..)   Khansariha (56) دیدم کوتاه نمیاد و میگه دیگه نیا تو کلاس من و این حرفا.. ینی یه داد و هواری راه انداخته بود که من هیچ، من‌نگاه! . گفتم خب شما که داشتین تخته رو پاک می‌‌کردید، انتظار ندارین که از نحوه تخته پاک کردنتون جزوه بنویسم و نکته برداری کنم. رفتم وسایلمو جمع کردم زدم بیرون. همین‌ که زدم ییرون طبق معمول اینقدر جواب به ذهنم رسید که می‌تونستم‌ بگم و‌ نگفتم. Vamonde
دخترا گفتن وقتی رفتی داد زد این اگه پسر بود (فلان بلا رو سرش میاوردم.) اگه تهران بود میدونستم‌چیکار کنم. و شدیدا امپر سوزونده بود.. 17
رفتم‌پایین به مسئولشون بگم بابا ینی چی اخه این مسخره بازیا چیه؟! دیدم مسئولش نیست. به قول بچه‌ها همیشه نیستش جز مواقعی که میخواد ازمون پول بگیره. 45

الان موندم اهمیت ندم و بازم برم سرکلاسشون ؛ یا با مسئولش صحبت کنم پولم رو پس یدن برم یه جای دیگه ثبت‌نام کنم... Khansariha (56) کلا اوضاع قمر در عقربیه...
ولی خدایی ؛ هیچی از ادب و مودب بودن قشنگ تر نیست.. هیچ دانشگاه و مدرکی نمی‌تونه شمارو معتبر کنه تا زمانی که اخلاق نداشته باشین‌..53258zu2qvp1d9v
و در نهایت از دبیرفیزیکمون متنفرم. 9
.
.
.
شادی جانم
چقدر بانمک نوشته بودی
بااینکه حوصله متنهای طولانی وندارم اماتااخر خوندم*-*

نقل قول: الان موندم اهمیت ندم و بازم برم سرکلاسشون ؛ یا با مسئولش صحبت کنم پولم رو پس یدن برم یه جای دیگه ثبت‌نام کنم

از دبیرهایی که شخصیت بچه هارو خورد میکنن اصن خوشم نمیاد
کلاس کنکور که میرفتم دقیقا ماهم همچین دبیری وبرای عربی داشتیم
چون شهر ما خیلی دبیرهای تاپی نداره و من هم عربیم ضعیف بود اون مدت و اجباری تحمل کردم
اگر دبیرهای خوبه دیگه ای تو شهرتون هست تغییر بده کلاستو 
ایشون در کنار دریافت هزینه ملزم هستش که هم خوب تدریس کنه وهم خوب رفتار کنه♥︎
نقل قول: از دبیرهایی که شخصیت بچه هارو خورد میکنن اصن خوشم نمیاد

دقیقا.. اصلا معلم الگو هست و باید رفتارش معیار باشه؛ نه هرچیزی که از دهنش در میاد و بگه و هر رفتاری دلش بخواد انجام بده. 53258zu2qvp1d9v
یکی نیست بگه آخه مجانی که بهم درس نمیدی که اینطوری رفتار می‌کنی... Hanghead

نقل قول: چون شهر ما خیلی دبیرهای تاپی نداره و من هم عربیم ضعیف بود اون مدت و اجباری تحمل کردم
اگر دبیرهای خوبه دیگه ای تو شهرتون هست تغییر بده کلاستو 

شهرماهم دقیقا همینه. Hanghead دبیرهامون رو از شهرهای اطراف میارن و امکانش نیست تغییر بدم هم دبیر بهتر پیدا نمی‌کنم و هم مدرسمون اجازه نمیده کلاس غیر از کلاسایی که خودشون برگزار می‌کنن شرکت کنیم.. Hanghead

نقل قول: ایشون در کنار دریافت هزینه ملزم هستش که هم خوب تدریس کنه وهم خوب رفتار کنه♥︎

کاش این‌ جمله رو مستقیم به خودشون گفته بودم. vayy
.
.
.
سلام

نقل قول: سلام. 
اول که ما به این نمیگیم املت میگیم تخم‌مرغ ربی [تصویر:  4chsmu1.gif]

ولی من طرفدار این املتم 4chsmu1
خانم سایلنت اسکریم، این املتو بهش میگن املت قهوه خونه ای، کلاً طرفداراش زیادن 128fs318181
که البته بلد نیستم چطوری درست میشه 22

رامین جان شدیداً کنجکاو شدیم ببینیم چه تحفه ای خلق کردی؟ Smiley-face-biggrin

خانم الکس فورمن امیدوارم خیلی زود حال شما خوب بشه و سلامتی و عافیتتون دائم باشه 53

نقل قول: ما یه دبیرفیزیک داریم؛ واقعا احساس شاخ بودن داره.  [تصویر:  22.gif]
.
.
.
الان موندم اهمیت ندم و بازم برم سرکلاسشون ؛ یا با مسئولش صحبت کنم پولم رو پس یدن برم یه جای دیگه ثبت‌نام کنم... [تصویر:  khansariha%20(56).gif] کلا اوضاع قمر در عقربیه...
ولی خدایی ؛ هیچی از ادب و مودب بودن قشنگ تر نیست.. هیچ دانشگاه و مدرکی نمی‌تونه شمارو معتبر کنه تا زمانی که اخلاق نداشته باشین‌..[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
و در نهایت از دبیرفیزیکمون متنفرم. [تصویر:  9.gif]

حرف شما صوابه.
خانم سایلنت اسکریم فکر میکنم بهتره به فکر گرفتن یه استاد دیگه باشید.
میدونم سخته اما اینم بدونید که طی کردن یه سال با همچین استادی واقعاً چقدر میتونه سخت باشه؟ و اینکه عدم رغبت برای حضور یا جر و بحث با همچین آدمی، به مرور دلزدگی به وجود میاره و باعث میشه حتی از خود درس هم متنفر بشید.

نقل قول: مدرسمون اجازه نمیده کلاس غیر از کلاسایی که خودشون برگزار می‌کنن شرکت کنیم

چرا؟!
خیلی ادعا دارن، یه جوری درس بدن که دانش آموز نیاز به گرفتن کلاس نداشته باشه و توی مدرسه آموزش ببینه 22
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام به همگی بعد از چند روز غیب امشب دلم خواست که برگردم، 4 شهریور کنکورمو دادم و تموم شد و این روزا خیلی سبک و راحتم ذهنم آزاده که کنکور تموم شد، و حالا اینجام تا ببینیم در آینده چی میشه، احتمال این ک قبول بشم هس خدا میدونه ،کنکورو بد ندادم... تو پست ها خوندم مث این ک بحث مدرسه و اول پاییز اینا داغ بود خوشحالم ک من دیگه مدرسه ندارم و تموم شده  4chsmu1
چه خبر رفقا حالتون چطوره  53258zu2qvp1d9v
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
تنها چیزی که دارم درده فقط درد شدید  Hanghead
گوشم عفونت کرده و دردم خیلی زیاده 
رفتم دکتر 
دارو خوردم 
ولی بازم‌ فقط درده
مسکن خوردم ولی خوب نمیشم 
دارم دیوونه میشم شنبه و یکشنبه امتحان دیفرانسیل و ریاضی ۲ دارم  wacko2
نمیدونم چیکار‌کنم  809197ps94ijjhwg
نقل قول: خانم سایلنت اسکریم، این املتو بهش میگن املت قهوه خونه ای، کلاً طرفداراش زیادن
که البته بلد نیستم چطوری درست میشه 

اهان ممنون از اسم دقیق.  302
میتونید با یکی از سه روشی که نوشتم درست کنید. دیگه یه تخم مرغ که این حرفا رو نداره..  65

نقل قول: میدونم سخته اما اینم بدونید که طی کردن یه سال با همچین استادی واقعاً چقدر میتونه سخت باشه؟ و اینکه عدم رغبت برای حضور یا جر و بحث با همچین آدمی، به مرور دلزدگی به وجود میاره و باعث میشه حتی از خود درس هم متنفر بشید.

دقیقا همینطوره، اما نه مدرسه قبول می‌کنه و نه مسئول کلاس‌ها..  Hanghead

نقل قول: چرا؟!
خیلی ادعا دارن، یه جوری درس بدن که دانش آموز نیاز به گرفتن کلاس نداشته باشه و توی مدرسه آموزش ببینه [تصویر:  22.gif]

کلاس ‌ها برای خود مدرسه‌ن.. مثلا کلاسهای تابستونه هستن.. Hanghead
میگن اگه برید موسسه های دیگه؛ اسم شما استفاده تبلیغاتی می‌کنن که دانش آموز سمپاد میاد توی اموزشگاه ما  و این حرفا..  Hanghead حتی پانسیون خارج از مدرسه هم نمیزارن شرکت کنیم. 45
خیلی جدی از نمره ‌هامون کم می کنن و واقعا شوخی ندارن..  1

اما پیگیری می‌کنم.. اخه اعتراض هم کنیم اینقدر بچه‌ها صادق نیستن که بگن واقعا دبیر چطوره.. Vamonde هرچقدر بهشون بی احترامی کنه اما بازم از دبیر حمایت می کنن.. خصوصا اگه دبیر مرد باشه.. 1  مثلا برای دبیر زیست که خیلی بد بچه هارو سر کلاس ضایع میکرد و اعتماد به نفسشون رو داغون می کرد، با اینکه به خودم چیزی نگفته بود، اعتراض کردم، رفتن پرسیدن همه گفتن نهه خیلی هم خوبه!   Khansariha (60)

(1401 شهريور 9، 19:45)Alex.forman نوشته است: تنها چیزی که دارم درده فقط درد شدید  Hanghead
رفتم دکتر 
دارو خوردم 
ولی بازم‌ فقط درده
مسکن خوردم ولی خوب نمیشم 
دارم دیوونه میشم شنبه و یکشنبه امتحان دیفرانسیل و ریاضی ۲ دارم  wacko2

بعد از درد دندون بدترین درد، همین درد گوشه..  Hanghead
کیسه اب گرم بزار روش شاید بهتر بشه..  Hanghead
.
.
.
شدت درد اینقدر زیاده ک‌ جلو گریمو نمیتونم بگیرم
(1401 شهريور 9، 19:45)KingAmir نوشته است: سلام به همگی بعد از چند روز غیب امشب دلم خواست که برگردم، 4 شهریور کنکورمو دادم و تموم شد و این روزا خیلی سبک و راحتم ذهنم آزاده که کنکور تموم شد، و حالا اینجام تا ببینیم در آینده چی میشه، احتمال این ک قبول بشم هس خدا میدونه ،کنکورو بد ندادم... تو پست ها خوندم مث این ک بحث مدرسه و اول پاییز اینا داغ بود خوشحالم ک من دیگه مدرسه ندارم و تموم شده  4chsmu1
چه خبر رفقا حالتون چطوره  53258zu2qvp1d9v

سلااااااام 49-2

امیرمحمد خیلی بهت تبریک میگم 49-2
بالأخره از بار سنگین کنکور راحت شدی؛ ان شاءالله شیرینی قبولی رو هم خیلی زود بچشی و به جمع دانشجویان بپیوندی 4chsmu1

برعکس خودت من دلم واسه ایام مدرسه تنگ شده. مخصوصاً راهنمایی 53258zu2qvp1d9v
چند وقت پیش رفتم همون مدرسه، کلی خاطره برام زنده شد 4chsmu1

(1401 شهريور 9، 19:45)Alex.forman نوشته است: تنها چیزی که دارم درده فقط درد شدید  Hanghead 
رفتم دکتر 
دارو خوردم 
ولی بازم‌ فقط درده
مسکن خوردم ولی خوب نمیشم 
دارم دیوونه میشم شنبه و یکشنبه امتحان دیفرانسیل و ریاضی ۲ دارم  wacko2 

خانم الکس فورمن خیلی ناراحت شدیم؛ ان شاءالله زودتر حالتون خوب بشه 53258zu2qvp1d9v

به نظرم به یه متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.
سعی کنید باد سرد کولر یا پنکه بهتون نخوره.

(1401 شهريور 9، 19:46)silent scream نوشته است: کلاس ‌ها برای خود مدرسه‌ن.. مثلا کلاسهای تابستونه هستن.. Hanghead
میگن اگه برید موسسه های دیگه؛ اسم شما استفاده تبلیغاتی می‌کنن که دانش آموز سمپاد میاد توی اموزشگاه ما  و این حرفا..  Hanghead حتی پانسیون خارج از مدرسه هم نمیزارن شرکت کنیم. 45
خیلی جدی از نمره ‌هامون کم می کنن و واقعا شوخی ندارن..  1

اما پیگیری می‌کنم.. اخه اعتراض هم کنیم اینقدر بچه‌ها صادق نیستن که بگن واقعا دبیر چطوره.. Vamonde  هرچقدر بهشون بی احترامی کنه اما بازم از دبیر حمایت می کنن.. خصوصا اگه دبیر مرد باشه.. 1  مثلا برای دبیر زیست که خیلی بد بچه هارو سر کلاس ضایع میکرد و اعتماد به نفسشون رو داغون می کرد، با اینکه به خودم چیزی نگفته بود، اعتراض کردم، رفتن پرسیدن همه گفتن نهه خیلی هم خوبه!   Khansariha (60)

مدارس خاص چرا سبکشون اینطوریه؟ 22 
یادم باشه بچه‌هام به دنیا اومدن مدرسه خاص نفرستمشون 65

در مورد بچه‌ها هم درک میکنم؛ یه معظل سراسری که داریم اینه که بچه‌ها رو جوری بار میارن که هم توان نه گفتن ندارن هم شخصیت ضعیفی دارن 53258zu2qvp1d9v
این مورد نه فقط توی مدرسه که در دانشگاه هم مشهوده.
یه بار یه استادی بود علناً پاشو از گلیمش درازتر کرد و حرفایی زد که نه در شأن دانشجوها بود نه در شأن خودش نه دانشگاه.
یه نامه اعتراضی تنظیم کردیم و هدف این بود که حداقل این استاد توبیخ بشه. همه رو جمع کردیم و گفتیم که نامه تنظیم شده و وقت گرفتن امضاست؛ بفرمایید امضا کنید.
اعتراف میکنم از اون جمع چند ده نفری فقط 7 تا امضا جمع شد و بقیه از ترس اینکه استاد لج کنه و بندازه! امضا نکردن 22

به هر حال مسئله اینه که آدم باید شهامت اینو داشته باشه که در برابر کار یا حرف نادرست بايسته.
اگه هم این جریان ادامه داشت، حتماً با خانواده محترم در میون بذارید که اگه لازم شد خودشون با مسئولین مدرسه صحبت کنن.

پ.ن1. امروز چقدر یاد بچه های قدیمی تر کانون افتادم. یعنی حالشون چطوره و دارن چیکار میکنن؟ بریزیم توی پروفایلاشون براشون پیام بفرستیم؟ 4chsmu1
فقط لطفاً گل خالی نفرستیم! 1

پ.ن2. مگه ما توی مرداد ماه سیر نمی‌کردیم؟! پس چرا الآن دهم شهریوره؟! 22

پ.ن3. یعنی آدم تیر بخوره، ولی سرما نخوره 22
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
حالا ما این همه الان خطمون بده قبلا دستی بر هنر داشتیم گویا  65

[تصویر:  img_20220831_230717_39cg.jpg]

اینو از بین وسایل های قدیمیم پیدا کردم برای سه - چهار سال پیشه .
البته خیلی هم خوب نیس 39 نمیدونم نظرشما چیه ؟
!Let's Not LOsE Without fIGHting
خب خب 
سلام به همگی 
آقا ما هم راهی شدیم ....
رفقا التماس دعا دارم از تک تکتون 
بنده حقیر رو حلال کنید ..
اگه حرفی یا رفتاری هر چی از من دیدین و باعث نارحتیتون شده ....
ببخشید البته هیچ رفتار بنده از عمد و برای نارحت کردن شما نبوده ...
در هر صورت شرمنده هستم 
به بزرگواریتون ببخشید 
حلال کنید 
التماس دعا 
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1401 شهريور 10، 16:44)Tagon نوشته است: حالا ما این همه الان خطمون بده قبلا دستی بر هنر داشتیم گویا  65

سلام داداش  ؛ عالیه  cheshmak 49-2

(1401 شهريور 10، 16:45)مرد مقاومت نوشته است: خب خب 
سلام به همگی 
آقا ما هم راهی شدیم ....
رفقا التماس دعا دارم از تک تکتون 
بنده حقیر رو حلال کنید ..
اگه حرفی یا رفتاری هر چی از من دیدین و باعث نارحتیتون شده ....
ببخشید البته هیچ رفتار بنده از عمد و برای نارحت کردن شما نبوده ...
در هر صورت شرمنده هستم 
به بزرگواریتون ببخشید 
حلال کنید 
التماس دعا 
یا علی مدد

سلام داداش گل  303

خوشا به سعادتت داداش جان  809197ps94ijjhwg 

داداش گل ،  لطفاً به یاد بچه های کانون باش ... 
مخصوصا بین‌الحرمین ، اگه تونستی حتما برامون دعا کن  53

التماس دعای فراوون داریم   809197ps94ijjhwg  53
نقل قول: اعتراف میکنم از اون جمع چند ده نفری فقط 7 تا امضا جمع شد و بقیه از ترس اینکه استاد لج کنه و بندازه! امضا نکردن [تصویر:  22.gif]
چه قدر برعکس مایین 4chsmu1
اینجا همه اکیپ میشن استاد نالایقو حسابی از خجالتش در میان 49-2

البته اینکه اکثر دانشجوهامون لیسانس دوم و سومشونه و خونه زندگی دارن هم بی تاثیر نیست...

و البته خوده استادامون هم اکثرا خداروشکررر تا به اینجا، با درک و شعورن ، دانشجو میگه اضطراب دارم ، استاد درک میکنه 53258zu2qvp1d9v
صورت طرف مقابلو میبینه از حال و روزش یه چیزایی دستگیرش میشه 53258zu2qvp1d9v

(1401 شهريور 10، 16:44)Tagon نوشته است: حالا ما این همه الان خطمون بده قبلا دستی بر هنر داشتیم گویا  65

آقای تاگون ، با همچین دستخطی چرا بهمون افتخار ندادین پس 23؟

من خیلی خوشم اومد Khansariha (46) 
کاش شما هم شرکت میکردین تا اقای کارما هم  یخشون آب بشه و شرکت کنن 4chsmu1

----

آقای مرد مقاومت خیلی التماس دعا :‌) 53
ما رو از یاد نبرین  302

ان شاءالله با سلامتی برید و برگردید 302
برا جامونده ها خیلی دعا کنین، کارشون درست شه 302

---

شهادت حضرت رقیه رو تسلیت میگم :‌) Sham
تو عزاداریهاتون ما رو هم دعا کنین 302
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان