امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

#پست_ویژه

میگم اگه زحمتتون نباشه، جهت جلوگیری از تعطیل شدن تاپیک جشن پاکی، یه نگاه به فراخوان زده شده بندازید 1

بد هم نیست به تاپیک جشن پاکی سر بزنید و به 9 برنده از اعضای قدیمی و جدید تبریک بگید Vamonde
احتمالاً نمیدونستید یکی از برنده ها چند سال پاکی داره وگرنه همه اونجا رو شلوغ میکردید 53258zu2qvp1d9v

خلاصه که همت کنید از فردیت خارج بشید کانون رو با همدیگه فعالش کنیم 4chsmu1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: ان شاءالله که مشکل خاصی نباشه ولی خو شبیه کسی بودیم که شیرینی رو توی دستش گرفته بود میخواست میل کنه بعد یکی اومده با سرعت اونو از دستش درآورده و برده [تصویر:  22.gif][تصویر:  65.gif]

65

[تصویر:  16710132007895.jpg]

[تصویر:  83f1da5ac92047794044e086033b204c.jpg]

اینم شیرینی  4chsmu1
دعا کنید بقیه هفته هم تعطیل بشه..  63

نقل قول: گفته بودم کسی تقلب نرسونه وگرنه اعتبار منفی میدم [تصویر:  65.gif]

در ضمن ما یه خانم میتوانم داشتیم، نه آقای میتوانم [تصویر:  65.gif]

ما آقای می‌توانم نداشتیم، پس اشتباه گفتم و اعتبار منفی دادن کنسله.. 4chsmu1

ولی اعتبار منفی از مثبت خیلی دوست‌داشتنی تره.. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
یعنی گذاشتن روزی چهار تا پست تو کانون این همه سخته 106
سلام 
یه نفر می خواست تولد خانم من می توانم رو بگیرن 
چی شد ؟ 42

یه نفر شیرینی میاره ، زود جمع می کنه می بره 
یه نفر می گه جشن تولد می خوایم بگیریم ، نمی گیرن 
vayy
بچه ها یه ذره مهربون تر باشین  4chsmu1
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
امروز اینجا کلی برف زد، 2uge4p4
فردا مدرسه نیمه‌تعطیله‌..
بیاید شیرینی مدرسه نرفتنم و نوش جان کنید 4chsmu1

[تصویر:  rolet-khamei.jpg]  

خدایا تو رو خدا این هفته کامل تعطیل بشه 63
.
.
.
سلام

منطقه  ما هم کلی برف باریده، خدارو شکر
نقل قول: خدایا تو رو خدا این هفته کامل تعطیل بشه [تصویر:  63.gif]

دوران ابتدایی ده ساکن بودیم، اون موقع ها کلی برف میود، یکی یه جفت از این چکمه ها
[تصویر:  5fa1371c36c17.jpg]
و یا این
[تصویر:  photo_2021-10-07_12-40-21.jpg]پامون میکردیم و با مشقت فراوان راهی مدرسه میشدیم و روزای برفی با این امید به مدرسه میرفتیم که معلما نیان و مدرسه تعطیل شه 63   مدیر مدرسه و معلما رو هم رفته یه پیکان بیشتر نداشتن و شیش هفت نفری جمع میشدن تو پیکان و میومدن مدرسه 4fvfcja و حال ما رو اساسی میگرفتن و دق ودلیشونو رو کسایی که مشق ننوشته بودن یا پای تخته نمی تونستن جواب بدن با سلاح های سردی که در اختیار داشتن از قبیل شلنگ و کابل و چوب و یا حتی گذاشتن خودکار بیک لای انگشت و فشار دادن خالی می کردن Gigglesmile
حتی پنجشنبه ها هم تعطیل نبودیم 53258zu2qvp1d9v
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: حتی پنجشنبه ها هم تعطیل نبودیم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

17 809197ps94ijjhwg
نه به دوران شما، نه به ما که هر هفته علاوه بر پنجشنبه و جمعه ، یکی دو روز هم تعطیل می کنن 4chsmu1
.
.
.
(1401 بهمن 24، 10:39)رامین. نوشته است:
نقل قول: حتی پنجشنبه ها هم تعطیل نبودیم  53258zu2qvp1d9v

نه تنها پنجشنبه ها تعطیل نبود بلکه جمعه ها هم کلاس تقویتی میذاشتن  53258zu2qvp1d9v

نه تنها پنجشنبه ها تعطیل نبود و جمعه ها کلاس تقویتی داشتیم بلکه تعطیلات نوروز کلی مشق و تمرین میدادن بهمون و مایی که تا شب سیزده به در مشغول خوشی و بازی بودیم باید یه شبه همه رو مینوشتیم و فرداش بابت مشقایی که نمیرسیدیم انجام بدیم تنبیه میشدیم 53258zu2qvp1d9v
بماند که واسه تابستون هم مشق میدادن و میگفتن سال بعد چک میکنیم 53258zu2qvp1d9v

تازه حساسیتی که روی اندازه موی سر داشتن رو پادگانا نداشتن.
باید موها رو نمره 2 میزدیم تا مورد قبول باشه وگرنه ناظم با ماشین یه چهارراه وسط کله مون باز می‌کرد 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: یکی یه جفت از این چکمه ها

[تصویر:  5fa1371c36c17.jpg]

#نوستالژی 4chsmu1
من یه دونه قرمزشو داشتم Gigglesmile
البته نه برای برف بلکه برای بارون 53258zu2qvp1d9v

امروزم هوا بارونیه.
باید میرفتم جایی ولی نه اسنپ گیرم اومد نه آژانس قبول می‌کرد ماشین بفرسته. میگه بلبرینگ ماشینا خراب میشه 22
تاکسی هم که هیچ.

و منی که با کلی معذرت‌خواهی قرارمو به هفته بعد موکول کردم 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: 77 کاربر فعال در 10 دقیقه‌ی گذشته (6 عضو، 6 نفر از آن‌ها پنهان، و 68 مهمان).

جوری که روح‌های کانون زیاد شدن.. Khansariha (56)
.
.
.
همش دارم فکر میکنم که چی میخواستم بگم و تصمیم داشتم توی شبانه روزی مطرحش کنم ولی هیچ جوره یادم نمیاد.
کلاً از اون دسته هستم که همه چیز رو توی ذهنشون ثبت میکنن ولی امان از وقتی که آدم ثبتیاتش رو فراموش کنه 22
البته چیز جدیدی نیست. بچه که بودم والده خانم بهم پول میدادن که برم از بقالی محل خرید کنم؛ پول رو که میگرفتم به سمت مغازه رهسپار میشدم ولی اگه فکرم درگیر مسائل دیگه میشد، موقع رسیدن به بقالی یادم میرفت چی میخواستم بگیرم و دوباره باید برمیگشتم خونه و می‌پرسیدم.
البته این به معنی ضعف حافظه نیست؛ حافظه ام بد نیست و چند نفر رو هم دیدم که اینجور موارد براشون پیش اومده ولی همیشه از برنامه و عادت اونایی که همیشه یه دفترچه یادداشت همراهشونه خوشم میومد 53258zu2qvp1d9v

امروز اولین جلسه آزمایشگاه این ترم بود.
اینکه بچه‌های جدید رو دارم میبینم برام جالبه.
دیدم استاد شروع کردن به توضیح دادن مسائل ایمنی مربوط به محیط داخل آزمایشگاه که توجهم به چهره ها جلب شد؛ استاد یه جوری شرح میدادن که اهمیت ایمنی برای دانشجوها ملموس باشه.
بعد از اون به عنوان یه دانشجوی ترم بالایی ازم خواستن تا تجربیاتم رو در اختیار دانشجوها قرار بدم و از خطرات به کمین نشسته پشت لوله های آزمایش و مواد داخل شیشه ها و کپسول ها و... براشون بگم!
گرچه صبح بود و خوابم میومد و طبق معمول تا ساعت 10، 11 از همه متنفر بودم ولی فرصت خوبی واسه زهر چشم گرفتن بود 4
خلاصه طبق درخواست استاد از تجربیاتم گفتم. مثلاً از انفجار چند سال پیش آزمایشگاه بیوشیمی دانشگاه شهید بهشتی و کشته شدن دانشجوی دکتری اون دانشگاه در اثر انفجار گفتم. از آتیش گرفتن آزمایشگاه شیمی آلی دانشکده مون گفتم. از ترکیدن لوله آزمایش توی صورت یکی از دانشجوهای دکتری و آسیب دیدن پوست صورت و چشماش گفتم. حتی از عدم رعایت بهداشت توی آزمایشگاه فیزیولوژی توسط دانشجوها گفتم که منجر به زخمی شدن دست یکی از کارکنان بخش خدمات توسط شیشه های آغشته به خون شد که البته اون بنده خدا رو همون موقع هم خودم بودم که بهش هشدار دادم بره آزمایش بده و اگه بهش گفتن سالمه بازم ممکنه در آینده نه چندان دور متوجه ضعف سیستم ایمنی بدنش بشه و بعد از آزمایش مجدد معلوم بشه که مبتلا به بیماری های ناشایستی شده باشه! 65
خلاصه یه جوری تو حالت آماده باش قرارشون دادم که خیال استادم راحت باشه دیگه از این خبط و خطاها نکنن 65
فقط نمیدونم چرا یکیشون حالش بد شد و به ضرب و زور شکلات و حبه قند سر پا موند Khansariha (56)

حقیقتاً از کیف خانم ها چه چیزا که کشف نمیشه. یکیشون حالش بد شده بود، قد فروشگاه های زنجیره ای از کیف ها وسیله و خوراکی استخراج شد 17
یکیشون حتی چسب زخم و افشونه الکل و اشک مصنوعی هم از کیفش در آورد، میگفت شاید لازم بشه 42
حالا اینکه الکل و چسب زخم و اشک مصنوعی چه ربطی به غش و ضعف داره هم جای سؤاله 106

الآن یادم اومد میخواستم چی بپرسم.
چند وقت پیش از نونوایی چندتا نون بربری گرفتم؛ تو راه که داشتم بهشون ناخنک میزدم متوجه شدم مزه خون میدن 22
اونقدر دور شده بودم که حوصله نداشتم برگردم و ازش بپرسم چرا نوناش این مزه ای شده ولی تقریباً مطمئنم مزه خون بود 22
واقعاً برام سؤاله،  دلیلش چی میتونه باشه؟ Khansariha (56)

پ.ن1: شنیدم خیلی جاها برف سنگین اومده. مراقب خودتون باشید و سفر غیر ضروری نرید 53

پ.ن2: یهو یاد لواشک زرشک، که وسطش قره‌قروت داره و روش رب انار ریخته‌ که بعد از خوردن گوجه سبز نمک زده میل میکنن افتادم. گفتم شما هم یادش بیفتین  4

پ.ن3: شما هم مثل ما وقتی میرید مغازه یا دکه ترشیجات فروشی، نمی‌تونید حرف بزنید و فقط با دست اشاره میکنید یا فقط ما اینجوریم؟ 4
P- P- P-
داداش مهدوی افراد آزمایشگاه شما از خطرات آزمایشگاه غش کردن، ما از توصیف طعم لواشک 4chsmu1
نون با طعم خون Gig
شاید با دست زخمی نون میپختن یا کسی که خمیر نون و درست می کرد خون دماغ شد 4chsmu1
.
.
.
نقل قول: پ.ن3: شما هم مثل ما وقتی میرید مغازه یا دکه ترشیجات فروشی، نمی‌تونید حرف بزنید و فقط با دست اشاره میکنید یا فقط ما اینجوریم؟ [تصویر:  4.gif]
فقط شما اینجورید 4chsmu1 مامان من نمیذاره به هیچ وجه ترشی تو خونه بیاد چون فشار اعضای خونوادمون زود میفته 4fvfcja گاااهی قاچاقی از مادربزرگ میگیریم.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

۶۲ مهمان عزیزی که این ساعت آنلاینید سلام
اگه پیام من رو می‌بینید پاشید برید یه آبی بخورید بعدش هم برید سرویس بهداشتی و یه آبی رو پاتون بگیرید بعدش هم برید به پهلو بخوابید
این وقت شب تو اینترنت گشتم عواقب داره
شب بخیر Khansariha (56)
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلاااااااااااااام 317

مبعث پیامبر اکرم (ص) مبارک Confetti

[تصویر:  3082003.jpg]

بت و بتخانه همه ذکر خدا می گویند
سخن از اقرأ و از غار حرا می گویند

حمد حق، مدح رسول دو سرا می گویند
خلق عالم همه تبریک به ما می گویند

حکم توحید به ما و به شما می گویند
همگی با نفس روح فزا می گویند