امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ميگما یه سوال فنی 
من میخواستم اسمما عوض کنم
میخواهم بزارم داداش کایکو 65
آقا شما برنامه کودک از کجا دانلود میکنید؟؟
من دنبال پاندا بودم ولی نمیدونم کجا سانسور شده هست 4chsmu1
یه قسمت از فوتبالیستا را دیدم لا مصب همش هیجان بود از بازی الکلاسیکو جداب تر بود به نظرم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام

(1402 شهريور 27، 23:00)یا باب الحوائج نوشته است: سلام شبتون بخیر ان شاءالله حالتون خوب باشه
فکر کنم امروز آقای رونالدو وارد ایران شدن و ازشون استقبال شد
اگر شما شرایط رفتن به تهران را داشتید دوست داشتید برید استقبال ایشون؟؟
به نظرتون چرا یه عده رفتن استقبال ایشون؟؟

نه نمیرفتم.
سال ها قبل خیلیا آرزوشون بود برن اروپا تا رونالدو رو ببینن اما حالا می‌بینیم که رونالدو با پای خودش اومده تا ما ببینیمش 65 
اگه همچنان به مغرور بودن ادامه بدیم تا چند وقت دیگه احتمالاً بیاد با تیم محله‌مون بازی کنه Khansariha (56) 

مسئولین رسیدگی کنن 65

(1402 شهريور 28، 12:46)یا باب الحوائج نوشته است: ميگما یه سوال فنی 
یه قسمت از فوتبالیستا را دیدم لا مصب همش هیجان بود از بازی الکلاسیکو جداب تر بود به نظرم Gigglesmile

داداش کایکو؟ 42
اگه خواستی به طور خصوصی، مشاوره نام گزینی بهت میدم؛ فقط هزینه اش؛ حالا عیب نداره بین خودمون حلش میکنیم 4 

سایت هایی مثل uptvs و filmr معمولاً فیلمای دوبله شده رو سانسور شده میذارن 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1402 شهريور 28، 15:16)مهدوی نوشته است: سلام

(1402 شهريور 27، 23:00)یا باب الحوائج نوشته است: سلام شبتون بخیر ان شاءالله حالتون خوب باشه
به نظرتون چرا یه عده رفتن استقبال ایشون؟؟

نه نمیرفتم.
سال ها قبل خیلیا آرزوشون بود برن اروپا تا رونالدو رو ببینن اما حالا می‌بینیم که رونالدو با پای خودش اومده تا ما ببینیمش 65 
اگه همچنان به مغرور بودن ادامه بدیم تا چند وقت دیگه احتمالاً بیاد با تیم محله‌مون بازی کنه Khansariha (56) 

مسئولین رسیدگی کنن 65

(1402 شهريور 28، 12:46)یا باب الحوائج نوشته است: ميگما یه سوال فنی 

داداش کایکو؟ 42
اگه خواستی به طور خصوصی، مشاوره نام گزینی بهت میدم؛ فقط هزینه اش؛ حالا عیب نداره بین خودمون حلش میکنیم 4 

سایت هایی مثل uptvs و filmr معمولاً فیلمای دوبله شده رو سانسور شده میذارن 53
4chsmu1دلم برای کارتون میتیکومان تنگ شده بود عجب حسی داشت وقتی ارم مخصوصا نشون میداد 4chsmu1
لامصب حکم یه کوپن اضافه را داشت Khansariha (13)
البته میشع مهدوی یک نقطه هم بزارم اسمم را Khansariha (89)
حالا من در موصع گودرت هستم
پول بده تا اسمم را مهدوی.نزارم 19
دمت گرم که گفتی داداش اپ تی را دیده لودم ولی اون یکی را نه Khansariha (57)
(1402 شهريور 28، 12:46)یا باب الحوائج نوشته است: ميگما یه سوال فنی 

بلبل جان بود که فیلتر شد uptv هم خوبه اما آرشیو کاملی نداره.
خیلی ممنون داداش برای معرفی این اپ تی وی خوبه سانسور هم هست گزینه خوبیع برای دانلود Khansariha (69)
ولی تلبیون حیف شد قبلا از چند سال قبلم داشت برای دانلود الان نداره 53258zu2qvp1d9v
راستی قبلا برای این که جزو برترین ارسال کننده های هفته قرار بگیریم باید ۲۰۰  تا ۳۰۰ تا پست میزدیم الان یه روزه میریم جزو برترین ارسال کننده ها Gigglesmile
(1402 شهريور 28، 20:02)یا باب الحوائج نوشته است: راستی قبلا برای این که جزو برترین ارسال کننده های هفته قرار بگیریم باید ۲۰۰  تا ۳۰۰ تا پست میزدیم الان یه روزه میریم جزو برترین ارسال کننده ها Gigglesmile

دقیقا 4chsmu1
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
4chsmu1یادش بخیر اون موقع فکر کنم با هم رقابت داشتیم تو ارسال پست
اعتراف میکنم خیلی رو افزایش اعتبار حساب کرده بودم 
یه زمانی تو هفته ۵۰ تا اعتبار میگرفتم الان تو ماه ۵ تا هم نمیگیرم Gigglesmile 4chsmu1
تقاضا برای اعتبار زیاده ولی عرضه کمه 65
باید اعتبار یخ زده وارد کنیم تا از این نوسان بازار جلوگیرب بشه 317
کیا موافق اعتبار یخ زده وارداتی هستن؟؟؟؟
اون موقع ها پست میزدم بعد میدیدم دارم عقب میفتم میرفتم تاپیک های مختلف کانون را باز میکردم پست ارسال میکردم Gigglesmile
هی جوانی کجایی کع یادت یه خیر 65
سلام ، میشه پراکنده بنویسم؟
پراکنده نویسی از اون مدل هایی هست ک دوستش دارم .
^_______________^

۱. اقای باب الحوائج خوش اومدید  53 خوبین؟
در مورد سوالتون ، راستش من انقدر درگیر بودم ک اخبار و پیگیری نمیکردم فقط ی تصویری دیدم ک مردم دارن از کوه بالا میرن برام جالب بود و خب ب نظرم جالب بود و بس ، نمیشه خرده گرفت و ناراحت شد . من ب عنوان یک دلخوشی در نظر میگیرمش ‌. دوستش داشتن ، محبوب بود و رفتن ‌. همینقدر ساده ‌ ‌ 1 و در مورد خودم ، ن نمیرفتم . بعضی از اشخاص معروف و محبوب و دوست دارم اما در همین حد . 

۲. امروز ی خانمی گوشیش و داد بهم ,گفت بی سوادم ی پیامی اومده برام میخونیش؟ پیامش از طرف بانک بود ک تولدش و تبریک گفته بود . من و چندنفری ک اونجا حضور داشتیم تولدش و تبریک گفتیم . خجالت زده شده بود و کلی خوشحال شده بود. خنده هاش دنیا ارزش داشت  53 
_________

۳ . جواب آزمون وکالت اومده ، از هیچکس نپرسیدم اما مطلع شدم ک قبول نشدند . و چ کسی بهتر از من معنای شکست در آزمون و میفهمه ؟! تلاش کنی و نرسی ب اونچه ک دلخواهت هست . قبولی وکالت سخته ‌البت . 
________

۴ . قانون کنکور و باز تغییر دادن و عمومی ها برگشت  Khansariha (56) قاریشمیش شده وضع کنکوری ها  65

۵ ‌. دانش آموزهای کانونی نمیخوان از مدرسه تعریف کنن؟ 
یادمه پیش دانشگاهی ک بودم روز اول مدرسه رو نرفته بودم و روز بعدی مدرسه شنبه بود ، تنهایی رفتم دیدم دوتا صف خالیه . معاون بهم گفت پیش دانشگاهی ها دو روز در هفته تعطیل هستند ک شما شنبه ها تعطیلی . در پوست خودم نمیگنجیدم  4chsmu1 برگشتم خونه تا ۱۲ خوابیدم  53258zu2qvp1d9v 
دوران صف ایستادن ، زنگ های ورزش و بیکاری چقدر دور ب نظر میان  53258zu2qvp1d9v

۶ . در مورد اعتبار ، رکورددار بیشترین اعتبار در کمترین زمان اقای مهدی منتظر بودند . شگرد جالبی داشتند ک کلا با ی پست چندین اعتبار دریافت میکردند 53258zu2qvp1d9v
_________

۷ . دوستم پیام داده ک ب خاطر پیوند اعضای سیستمش کلا سیستم ب دیار باقی شتافته و از دست رفته . غصه میخورد . خیلی از ما ها اشیاهایی داریم ک بهشون دلبسته هستیم . مثلا من هنوزم ساعت ده سال پیشم و استفاده میکنم و خیلی دوستش دارم . یا مثلا بعضی موقع ها کتاب هام و پرت میکنم بعدش ازشون عذرخواهی میکنم .. اینم ی مدل دیوونگی هست ولی دوستش دارم . 

۸ . یعنی خدایا توبه ، ی دونه مغازه لوازم تحریر فروشی نری ی دونه پلاسکو و ی دونه هم دیجی کلا تخفیفاتش  Khansariha (134) من با جیب خالی و بحران مالی شدید امروز یک ضرر مالی ب خودم زدم ک تمام شد و رفت  vayy
________

۹. یعنی کی پاییز تموم میشه ؟ بعدش زمستون تموم میشه ؟ بعد عید میاد و بالاخره میرسیم ب تابستون ؟ 809197ps94ijjhwg
.
.
‌.

پ ن : دعا کنیم برای همه ، کانونی ها ب خدا نزدیک هستند . من این روزها عاجز و بیچاره فقط خدا خدا میکنم . خدا رو هم خسته کردم :(
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
وضعیت دانش آموزها ک میخوان درس بخونند  65
یعنی دوساعت میخواستم درس بخونم ده ثانیه نتونستم تمرکز کنم khodahafez

[تصویر:  674464_drowsiness-gif6.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

سلام ، 

یکی از دوستانم نوشته ک با دوستش دعوا کرده . جریان از این قرار هست ک این دوستم میخواسته مخاطبش و با کلمات و جملاتی ب خودش بیاره و از لفظ هایی استفاده کرده با این دیدگاه ک مخاطبش میفهمه داره راه اشتباه و میره و ب خودش میاد اما مخاطب با دیدن کلمه ی احمق تمام جملات و جدی تر گرفته و با این دوستمم دعوا کرده  53258zu2qvp1d9v
دوستم میگفت فهمیدم ک ی مسائلی مربوط ب هیچکس نیست ، فقط نوشته میشه ک نوشته بشه و تمام . 
.
.
بهش گفتم یادته بهم گفتی اصلا شبیه آدم هایی نیستی ک غم و غصه ندارن؟! اونجا بهش جواب داده بودم ، اکثر اوقات نویسنده ی یک پست چیزهایی رو مینویسه ک دلش میخواد مخاطب ببینه . مثلا در آن لحظه من بسیار غمگین و خستم ولی از خنده و شادی مینویسم و مخاطبم متوجه نمیشه . 
البت استثنایی هم وجود داره ، کلمات لحن ندارن اما آدم متوجه میشه  53258zu2qvp1d9v 
خلاصه اون ها ک دعوا کردن و منم ی دفتر دلداریش دادم ک بیخیال باشه .

پ ن : ترکیب شیر خوردن و همزمان گاز زدن موز قابل قبوله؟ یا باید حتما میکس بشه؟ 4 بالاخره معده ک متوجه نمیشه .
خب دیگه خواب من و صدا میکنه ، چراغ های شبانه روشن موند Khansariha (7)

[تصویر:  mirror-gif(7).gif]

پ ن ۲: آهان ی چیزی ، سین میزنید جواب نمیدید یا مثلا مهمان میخونید یا یا یا میاید میخونید رد بشید . خلاصه خیلی باکلاس هستید ‌. اصلا مدرسه ، کلاس چیه  Kool

نقل قول: سلام شبتون بخیر ان شاءالله حالتون خوب باشه
سلام عصر پاییزی بخیر

گم شدن دروازه بان النصر توی هتل از استقبال رونالدو هم جالب تر بود Khansariha (13)

11 مهر هم نیماربا الهلال میاد و با تیم نساجی بازی میکنه، اونم توی ورزشگاه آزادی Gigglesmile باید دید چطوری استقبال میکنن

نقل قول: پ ن : ترکیب شیر خوردن و همزمان گاز زدن موز قابل قبوله؟ یا باید حتما میکس بشه؟ [تصویر:  4.gif] بالاخره معده ک متوجه نمیشه .

خب دیگه خواب من و صدا میکنه ، چراغ های شبانه روشن موند [تصویر:  khansariha%20(7).gif]
ولی مزه میکس شده فرق داره 4fvfcja

خانم یاقوت شایعه شده قراره نارنجی بشید 6

پ.ن: راستی خبر خوبی در راهه  6
نقل قول: پ ن ۲: آهان ی چیزی ، سین میزنید جواب نمیدید یا مثلا مهمان میخونید یا یا یا میاید میخونید رد بشید . خلاصه خیلی باکلاس هستید ‌. اصلا مدرسه ، کلاس چیه  [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

امان از حالت مهمان کانون 4
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
سلام امیدوارم حال همه شما خوب باشه
نزدیک به دوسال تو کانون بودم خیلی خیلی ردز های خوبی داشتم
درس های بزرگی گرفتم رفیق های خیلی خوب و با مرام 
همه با امید زنده هستیم و با امید به زندگی برمیگردیم
در راه خدا که قدم برداریم خیلی بهمون کمک میکنه خیلی
امسال زیاد غیبت کردم به خاطر موضوع ازدواج و رفع مشکلاتش 
الحمدالله مدت زیادی هست که پاکم و این پاکی برام پلی بود به سمت ازادی از قید دنیای پوچ
همه ما با حرکت به سمت نور رشد میکنیم و موفق میشیم ان شاءالله 2uge4p4
در پایان خبر ازدواجم را خرمت همه شما اعلام میکنم 49-2
ان شاءالله قسمت همه بشه و همه بتونیم موفق بشیم 49-2
[تصویر:  cake-yalda-1-min_lowo.jpg]
اینم کیک شب یلداتون
از عمرتون استفاده کنید  Khansariha (69)
و به خدا توکل کنید
خدا حلال مشکلاته  Confetti
براتون از خدا طول عمر و سلامتی طلب میکنم
ان شاءالله در کناز خانواده شاد و سلامت باشید
سعی میکنم هر چند وقت یه بار بهتون سر بزنم
واقعا خیلی سرم شلوعه 
منم دعا کنید 49-2
(1402 مهر 4، 17:36)تاج نوشته است:
نقل قول: پ ن : ترکیب شیر خوردن و همزمان گاز زدن موز قابل قبوله؟ یا باید حتما میکس بشه؟ [تصویر:  4.gif] بالاخره معده ک متوجه نمیشه .

خب دیگه خواب من و صدا میکنه ، چراغ های شبانه روشن موند [تصویر:  khansariha%20(7).gif]
ولی مزه میکس شده فرق داره 4fvfcja

خانم یاقوت شایعه شده قراره نارنجی بشید 6

پ.ن: راستی خبر خوبی در راهه  6

ن اتفاقا همون مزه رو میداد فقط باید زود موز و بخوری و شیر و قورت ندی دیگه تا میکس بشن  4fvfcja

آقای تاج ممنون از شایعه ی خوبی ک نوشتید ، شایعه ی خونمون افت کرده بود   103

(1402 مهر 4، 22:07)سرباز گمنام نوشته است:
نقل قول: پ ن ۲: آهان ی چیزی ، سین میزنید جواب نمیدید یا مثلا مهمان میخونید یا یا یا میاید میخونید رد بشید . خلاصه خیلی باکلاس هستید ‌. اصلا مدرسه ، کلاس چیه  [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

امان از حالت مهمان کانون 4

امان  Khansariha (56)
(1402 مهر 4، 23:19)یا باب الحوائج نوشته است: سلام امیدوارم حال همه شما خوب باشه
نزدیک به دوسال تو کانون بودم خیلی خیلی ردز های خوبی داشتم
درس های بزرگی گرفتم رفیق های خیلی خوب و با مرام 
همه با امید زنده هستیم و با امید به زندگی برمیگردیم
در راه خدا که قدم برداریم خیلی بهمون کمک میکنه خیلی
امسال زیاد غیبت کردم به خاطر موضوع ازدواج و رفع مشکلاتش 
الحمدالله مدت زیادی هست که پاکم و این پاکی برام پلی بود به سمت ازادی از قید دنیای پوچ
همه ما با حرکت به سمت نور رشد میکنیم و موفق میشیم ان شاءالله 2uge4p4
در پایان خبر ازدواجم را خرمت همه شما اعلام میکنم 49-2
ان شاءالله قسمت همه بشه و همه بتونیم موفق بشیم 49-2
[تصویر:  cake-yalda-1-min_lowo.jpg]
اینم کیک شب یلداتون
از عمرتون استفاده کنید  Khansariha (69)
و به خدا توکل کنید
خدا حلال مشکلاته  Confetti
براتون از خدا طول عمر و سلامتی طلب میکنم
ان شاءالله در کناز خانواده شاد و سلامت باشید
سعی میکنم هر چند وقت یه بار بهتون سر بزنم
واقعا خیلی سرم شلوعه 
منم دعا کنید 49-2

خیلی هم عالی  49-2
تبریک میگم . 
انشالله ب پای هم پیر بشید .
فقط شام ؟ شیرینی؟  65

پ ن : سلام ب همه  302

دل من از اون خواب های بعد از ظهر پاییزی میخواد ک میای ی ساعت بخوابی بعد چند ساعت ک بیدار میشی روز و شبت و گم میکنی  53258zu2qvp1d9v هرکسی این مدلی خوابید خدا رو شکر کنه  Gigglesmile

پ ن ۱: اقای شازده خوش اومدن   53
پ ن۲: قل منم سر زده ، قل جان سلام  302
پ ن۳ :چند روز بعد تولد ساناز هست ، بعدشم تولد مدیر کل . مهر ماهی ها شروع تولد و روزهای قشنگو سن جدید پسا پس و پیشاپیش مبارک  302
پ ن ۴: امیدوارم فردا خیر باشه . ای کاش ی ماه آینده ب خیر و خوشی بگذره تموم بشه  Hanghead
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان