امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

مگر اینکه یه خانم یاقوت باشه و باعث بشه ارسال‌های امروز، بدون پست باقی نمونه.
نشون از اینکه درسته کانون در حال تحوله، ولی هنوز زنده است.  53258zu2qvp1d9v

و
کسی دیگه نمی‌خواست راهکار بگه؟ تجربیات شما را خریداریم.  53258zu2qvp1d9v
و
کی می‌تونه اون پست تخصصی که گفتم رو ترتیب بده؟
راهکارهایی که بچه‌ها گفتن رو دسته‌بندی کنه و منظم و مرتب، گام به گام به یکی که سریالیه بگه چطور می‌تونه از وضعیت سریالی خارج بشه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام ، شبتون ب خیر باشه  Hanghead
یاقوت هستم ، ی سرماخورده ی مریضی ک فرصت نکرده دکتر بره و نسخه های خوددرمانی و میفرسته ک براش کد صادر بشه و بره بگیره . 
باور میکنید سه تا دونه قرص معمولی سرماخوردگی ۵۰ هزااار تومن شد ؟    khodahafez 
^________^

سه روز پیش شاهد مرگ جنینی بودم ک بند ناف دور گردنش ۴تا پیچ خورده بود و در سه ماهگی ب دنیا نیومده مرد . مادر غمگین بود اما تمام تلاششم میکرد اوضاع رو کنترل کنه . بعدشم دوستم دو تا مورد خودکشی ک دیده بود و توضیح میداد و اینه ک من این شب ها زیاد هم روبراه نیستم و نظم زندگیم ب هم خورده . خلاصه پاییز ک شروع میشه من همش دنبال زندگی میدوم و جا میمونم . 

این روزها شدیدا حس بی توجهی ب خودم و دارم . ولی خب چ کنم ؟ وقت پیدا نمیکنم کتاب بخونم ، غذا خوب نمیخورم ، پیاده روی نرفتم ، برنامه ننوشتم و حیلی چیزهای دیگه .. امروز صبح دیگه جسمم پاسخگو نبود و کاملا از خواب بیهوش شدم و الانم ک سرماخوردگی عیان شده پشت سرهم ویتامین و قرص میخورم بعد از بیرونم ی ظرف سوپ گرفتم ک مثلا سرماخودگی و گول بزنم و انتظارم دارم فردا صبح خوب بشم  Vamonde

من تا حالا صفر بودن ارسال های روزانه رو ندیده بودم ، دیشب دیدم سه تا دونه اسم ثبت شده و خب زیبا بود  23
_________

قبلا گفته بودم دورهمی کانون ۲۷ یا چندم مهر باشه ؟ یا مثلا یکم شاد بودیم قرار بود مسابقه اهورا تورنمنت باشه لغو شد ؟ اطلاع رسانی بکنید خب دلمون خوش نباشه  117 

امشب زودتر از ۴ شب قبل میخوابم ، ۴ شب گذشته همش ۵ خوابیدم   Offlow 

بعد من ی سوالی دارم ، میشه از همه بمرسم میاد کانون چیکار میکنید ؟  65 میشه ب منم بگید منم همونکار و بکنم ؟ فقط عبور و مرور ؟ آخه پیامم کسی رد بدل نمیکنه ک  4chsmu1

نقل قول: کی می‌تونه اون پست تخصصی که گفتم رو ترتیب بده؟

راهکارهایی که بچه‌ها گفتن رو دسته‌بندی کنه و منظم و مرتب، گام به گام به یکی که سریالیه بگه چطور می‌تونه از وضعیت سریالی خارج بشه.

یاقوت در تولید محتوا نمره ی ده ب زور میگیره  Gigglesmile
البت بهش فکر کردم1
ب نظرم خروجی کار من در این زمینه خوب نیست و استعداد زیادی در چیدمان و غیره ندارم ب همین دلیل متاسفانه نمیتونم کمک کنم : )
دوست داشتم بتونم کمک کنم  . انشالله ک بقیه هم اعلام حضور کنند و یکی از عزیزان کانونی قبول زحمت کنه و ب بهترین شکل این کار انجام بشه .

______
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سلام
منم امروز احساس گلو درد دارم Hanghead
یه هفته ای بود گوش چپم درد میکردا 53258zu2qvp1d9v
اخه چرا خونه فامیل میری نمیفهمن پاییز شده دیگه نباید کولر بزنن. مگه سردخونه راه انداختن Swear1
ماهم میوه ایم یوقت پلاسیده میشیم  17
از روز مهمونی هفته قبل گوشم درد میکنه 53258zu2qvp1d9v

قرص میخورم تا از پا نیوفتم اما انگار قضیه جدیه Hanghead
خدا بخیر کنه بدنم نیوفته و زودی خوب شم وسط این همه درس Vamonde
ممنون میشم برام دعا کنید بچه ها 302
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
(1402 مهر 9، 0:09)آرمین نوشته است: سلام

مگر اینکه یه خانم یاقوت باشه و باعث بشه ارسال‌های امروز، بدون پست باقی نمونه.
نشون از اینکه درسته کانون در حال تحوله، ولی هنوز زنده است.  53258zu2qvp1d9v

و
کسی دیگه نمی‌خواست راهکار بگه؟ تجربیات شما را خریداریم.  53258zu2qvp1d9v

قبول کنید مدرسه ها وقت گیره 4chsmu1

آقا کولر ما هم خاموش بود
ولی پنجره باز بود 117
فکر کنم خفیف سرماخوردم 4chsmu1
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
سلام ، شبتون ب خیر  [تصویر:  979.gif]

ــــــــــــــــــ
متاسفانه فقط دیروز و استراحت کردم ک اونم چندان موثر نبود . همچنان ب گول زدن خودم با خریدن سوپ های آبکی ادامه میدم  4chsmu1 ولی خب قانع شدم ک ی سر ب دکتر بزنم  Hanghead  ک ب دکتر مراجعه کردم و وقتی دید داروهای پیشنهادی رو مصرف کردم ی سرم توپ نوشت و خدا رو شکر الان بهترم . 
ـــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: اخه چرا خونه فامیل میری نمیفهمن پاییز شده دیگه نباید کولر بزنن. مگه سردخونه راه انداختن [تصویر:  swear1.gif]
ماهم میوه ایم یوقت پلاسیده میشیم  [تصویر:  17.gif]
از روز مهمونی هفته قبل گوشم درد میکنه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

قرص میخورم تا از پا نیوفتم اما انگار قضیه جدیه [تصویر:  hanghead.gif]
خدا بخیر کنه بدنم نیوفته و زودی خوب شم وسط این همه درس [تصویر:  vamonde.gif]
ممنون میشم برام دعا کنید بچه ها [تصویر:  302.gif]

نقل قول: آقا کولر ما هم خاموش بود
ولی پنجره باز بود [تصویر:  117.gif]
فکر کنم خفیف سرماخوردم [تصویر:  4chsmu1.gif]

انشالله ب زودی زود حالتون خوب میشه ، مواظب خودتون باشید  1

آقا سپهرر از وقتی مدارس شروع شده فامیل هامون و ندیدم و چ خوب ک ندیدم  Khobam بچه های فامیل خیلیییییی اذیت میکنند Vamonde . یعنی یدونه وسایلم سالم نمونده بود [تصویر:  23.gif]  البت یکی دوتا رو ب دور از چشم پدر و مادر نصیحت کردم و خدا رو شکر نیت خوب من رو متوجه شدند و ب راه راست هدایت شدند  4

نقل قول: قبول کنید مدرسه ها وقت گیره [تصویر:  4chsmu1.gif]

دانش آموزهای امروزی خیلی متفاوت تر از ماها هستند . زرنگ و باهوش هستند [تصویر:  408.gif]

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عید و تبریک بگیم ؟؟؟؟
عیدتون مبارک ها باشه [تصویر:  cloversmileyc.gif]  دلم میخواد فردا برم بیرون . با خودم فکر میکنم اگه از دوست هام کسی و پیدا نکردم تنهایی برم و خودم و تنهایی دعوت کنم ب ی ذرت مکزیکی یا شکلات داغ ، امیدوارم کاری نداشته باشم و هوا سرد نباشه [تصویر:  151.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

از زیبایی های روز تعطیل این هارو میتونم بگم ک مهمون اومده و من مریض احوال تو اتاق منتظرم ک برن [تصویر:  118.gif] و میترسم ک هرلحظه ی اتفاقی بیوفته و لو بره ک خونه هستم [تصویر:  42.gif] بدتر از همه هم این هست ک دارم از سرفه خفه میشم و نمیتونم سرفه کنم [تصویر:  41.gif]

برا ناهار کانون سوپ داریم و لاغیر [تصویر:  icon_(12).gif]

[تصویر:  soup-morgh-min.jpg]

(1402 مهر 11، 13:26)یاقوت نوشته است: از زیبایی های روز تعطیل این هارو میتونم بگم ک مهمون اومده و من مریض احوال تو اتاق منتظرم ک برن [تصویر:  118.gif] و میترسم ک هرلحظه ی اتفاقی بیوفته و لو بره ک خونه هستم [تصویر:  42.gif] بدتر از همه هم این هست ک دارم از سرفه خفه میشم و نمیتونم سرفه کنم [تصویر:  41.gif]

برا ناهار کانون سوپ داریم و لاغیر [تصویر:  icon_(12).gif]

[تصویر:  soup-morgh-min.jpg]

ظهر ک مهمون اومده بود برا ناهار موندن و ب عبارتی من داخل اتاق محبوس شدم اونم بدون آب و تغذیه  117 حالا من داخل اتاق ی ساعته نشستم ی سر بهم نزدن و مجبور شدم ب خونه زنگ بزنم و طلب ی لیوان چای و صبحانه داشته باشم  4chsmu1  از ساعت 1 تا 4 مهمون نشسته بود و من منتظر بودم ک برن  Khobam تو اون 3 ساعت هم 30 بار خطر لو رفتن بود  Gigglesmile

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

راستش چند روز هست ب جمله ی آقا آرمین ک نوشته بودن کانون زنده هست فکر میکنم : ) 
فکر میکردم میزگرد پاسخ های زیادی داشته باشه ولی تو این چند روز کمتر از 5 نفر پاسخ دادن  53258zu2qvp1d9v 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برم برا تولد مدیر کل پست ارسال کنم نیم ساعت بعد تولدشون هست  53258zu2qvp1d9v 

ـــــــــــــــــــــ

[تصویر:  38.gif]

نقل قول: ظهر ک مهمون اومده بود برا ناهار موندن و ب عبارتی من داخل اتاق محبوس شدم اونم بدون آب و تغذیه  [تصویر:  117.gif] حالا من داخل اتاق ی ساعته نشستم ی سر بهم نزدن و مجبور شدم ب خونه زنگ بزنم و طلب ی لیوان چای و صبحانه داشته باشم  [تصویر:  4chsmu1.gif]  از ساعت 1 تا 4 مهمون نشسته بود و من منتظر بودم ک برن  [تصویر:  khobam.gif] تو اون 3 ساعت هم 30 بار خطر لو رفتن بود  [تصویر:  gigglesmile.gif]

چه قد تعارفی  4chsmu1

هیچی مهم تر از ارامش خودت که صاحب خونه هستی مهم نیست :/
دیدی اینجور موقع ها صحبت ها هم گل میکنه، مهمون عزیز حتی نمیره تا روشویی دستاشو بشوره Gigglesmile 

______

از همینجا تولد آقا آرمین رو تبریک میگم  302
ان شاءالله امسال براتون پر خیر و برکت و پر از خبرای خوب 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1402 مهر 11، 23:38)ایرانا نوشته است:
نقل قول: ظهر ک مهمون اومده بود برا ناهار موندن و ب عبارتی من داخل اتاق محبوس شدم اونم بدون آب و تغذیه  [تصویر:  117.gif] حالا من داخل اتاق ی ساعته نشستم ی سر بهم نزدن و مجبور شدم ب خونه زنگ بزنم و طلب ی لیوان چای و صبحانه داشته باشم  [تصویر:  4chsmu1.gif]  از ساعت 1 تا 4 مهمون نشسته بود و من منتظر بودم ک برن  [تصویر:  khobam.gif] تو اون 3 ساعت هم 30 بار خطر لو رفتن بود  [تصویر:  gigglesmile.gif]

چه قد تعارفی  4chsmu1

هیچی مهم تر از ارامش خودت که صاحب خونه هستی مهم نیست :/
دیدی اینجور موقع ها صحبت ها هم گل میکنه، مهمون عزیز حتی نمیره تا روشویی دستاشو بشوره Gigglesmile 

______

از همینجا تولد آقا آرمین رو تبریک میگم  302
ان شاءالله امسال براتون پر خیر و برکت و پر از خبرای خوب 49-2

ایرانا جان یعنی دعوات بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  65 همش سپاس میزنی میری  4chsmu1 
خوبی عزیز جان ؟ [تصویر:  icon_%20(20).gif]

ــــــــــــــ

در مورد تعارف ما ی دسته مهمونم داریم ک سالی ی بار میان سه ساعت میشنن از همه چ حرف میزنن و تبادل اطلاعاتی ب طور کامل رخ میده و بعد بلند میشن میرن تا سال بعد 4chsmu1 البت من این مدل و بیشتر میپسندم  65  
دوست داشتم برم پیش مهمون ها بشینم ها ولی خب من سرماخوردگیم رفته رفته بد میشه و ممکن بود سرایت کنه دیگه در سکوت کامل در کنج اتاق ماندم .

نقل قول: ایرانا جان یعنی دعوات بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  [تصویر:  65.gif] همش سپاس میزنی میری  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

خوبی عزیز جان ؟ [تصویر:  icon_%20(20).gif]

65
گوناه دارم عاخه 4chsmu1
ممنونم عزیزم، خداروشکر Confetti

این سرما خوردگی جدیده نمیدونم چی چیه.. میاد دیگه نمیره Gigglesmile
ما هم خانوادگی یه ماه درگیر بودیم... تازه تازه بهتر شدیم...

ایشالا حالت زودتر بهتر شه302
مراقبت کن 

نقل قول: در مورد تعارف ما ی دسته مهمونم داریم ک سالی ی بار میان سه ساعت میشنن از همه چ حرف میزنن و تبادل اطلاعاتی ب طور کامل رخ میده و بعد بلند میشن میرن تا سال بعد [تصویر:  4chsmu1.gif] البت من این مدل و بیشتر میپسندم  [تصویر:  65.gif]  

دوست داشتم برم پیش مهمون ها بشینم ها ولی خب من سرماخوردگیم رفته رفته بد میشه و ممکن بود سرایت کنه دیگه در سکوت کامل در کنج اتاق ماندم .

Gigglesmile

میدونی من با اون بخشی از ماجرا مشکل دارم که خانواده مهمونو میبینن یادشون میره یه بچه ای هم داشتن  65 ...
یه نفر رابط باید داشته باشی التماس کنی تو رووو خدا یه لیوان چای بیار گلوم اینجا خشکید Gigglesmile

#درد_مشترک

ولی
تازگیا تغییر تاکتیک دادم 4chsmu1
میرم سلام علیک میکنم از دورر ...با ماسک یکم هم رعب وحشت ایجاد میکنم تایم نشستن کوتاه تر بشه Gigglesmile
دیگه میرم تو اتاق  4chsmu1

هر وقت خواستم میام بیرون 4chsmu1
آی کیف میکنم Gigglesmile
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

نقل قول: [تصویر:  65.gif]
گوناه دارم عاخه [تصویر:  4chsmu1.gif]
ممنونم عزیزم، خداروشکر [تصویر:  confetti.gif]

این سرما خوردگی جدیده نمیدونم چی چیه.. میاد دیگه نمیره [تصویر:  gigglesmile.gif]
ما هم خانوادگی یه ماه درگیر بودیم... تازه تازه بهتر شدیم...

ایشالا حالت زودتر بهتر شه[تصویر:  302.gif]
مراقبت کن 

شما تاج سری عزیز جان  302 
خدارو شکر ک خوبی   49-2

اره میاد میشینه ب جون آدم و نمیره  53258zu2qvp1d9v 
انشالله ک همه حالشون خوب باشه 1
________
نقل قول: میدونی من با اون بخشی از ماجرا مشکل دارم که خانواده مهمونو میبینن یادشون میره یه بچه ای هم داشتن  [تصویر:  65.gif] ...
یه نفر رابط باید داشته باشی التماس کنی تو رووو خدا یه لیوان چای بیار گلوم اینجا خشکید [تصویر:  gigglesmile.gif]

#درد_مشترک

ولی
تازگیا تغییر تاکتیک دادم [تصویر:  4chsmu1.gif]
میرم سلام علیک میکنم از دورر ...با ماسک یکم هم رعب وحشت ایجاد میکنم تایم نشستن کوتاه تر بشه [تصویر:  gigglesmile.gif]
دیگه میرم تو اتاق  [تصویر:  4chsmu1.gif]

هر وقت خواستم میام بیرون [تصویر:  4chsmu1.gif]
آی کیف میکنم [تصویر:  gigglesmile.gif]

دیگه مهمون هست و محبت های خانواده نسبت ب مهمون : ) 

من مهمون دوست دارم اما تا زمانی ک غیبت نکنه یا دخالتی درباره ی موضوعات سخصی نداشته باشه . دیدی میان میپرسن درست چ شد ؟ کی ازدواج میکنی ؟ کی بچه دار میشی؟ حقوقت چقدره؟ ....... تازه اونجا هم آدم مجبور میشه ب احترام مهمون بودنشون جواب بده اذیت کننده هست  wacko2

ب ی تابستون مجدد نیاز دارم  65 در حال شمارش برای اتمام پاییز هستم . بعدشم سردی زمستون و تازه عید برسه یکم میشه راحت شد  4chsmu1 

نقل قول: شما تاج سری عزیز جان  [تصویر:  302.gif] 

خدارو شکر ک خوبی   [تصویر:  49-2.gif]

اره میاد میشینه ب جون آدم و نمیره  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
انشالله ک همه حالشون خوب باشه [تصویر:  1.gif]

سلامت باشی  302

ان شاءالله 
.
.
#مرخصی_اجباری Gigglesmile
تنها وقتی که میتونی بهونه بیاری برای برنامه های عقب افتاده همین زمان مریضیه 4chsmu1
.
.
میخواستم کارامو انجام بدما، زیر سرم بودم دیگه نشد   65

نقل قول: من مهمون دوست دارم اما تا زمانی ک غیبت نکنه یا دخالتی درباره ی موضوعات سخصی نداشته باشه . دیدی میان میپرسن درست چ شد ؟ کی ازدواج میکنی ؟ کی بچه دار میشی؟ حقوقت چقدره؟ ....... تازه اونجا هم آدم مجبور میشه ب احترام مهمون بودنشون جواب بده اذیت کننده هست  [تصویر:  4.gif]

چه قد ناسزا تو ذهنم مرور شد و رفت 65‌‌‌...
اینجور موقع ها به اونایی که ، با شوخی جواب فامیلو میدن غبطه میخورم Gigglesmile
نه بی احترامی میشه، نه دلخوری پیش میاد Confetti

نقل قول: ب ی تابستون مجدد نیاز دارم  [تصویر:  65.gif] در حال شمارش برای اتمام پاییز هستم . بعدشم سردی زمستون و تازه عید برسه یکم میشه راحت شد  [تصویر:  4chsmu1.gif]

چرا خوشت نمیاد، بخاطر خوده فصلش و سردی هوا؟ 

من قبلا بخاطر حالت دلگیری و ابری بودن هوا‌ش خیلی حوصلم سر میرفت...

از وقتی بیشتر بیرونم احساسم نسبت به حال و هواش تغییر کرده  4chsmu1

مخصوصا از بوی خاکی که اولای بارون بلند میشه خیلی خوشم میاد
یا خش خش برگاش 4chsmu1
یا عوض کردن لباسا بوت و چکمه، پوشیدن بارونی و چتر 4chsmu1
یا وقتی قطره های بارون از روی شیشه میلغزن 49-2
نور چراغای ماشینا تو شب وقتی منعکس میشه روی زمین خیس

اینا باعث میشه برام دلپذیرتر بشه 4chsmu1
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط
سلام سلام همه  2uge4p4

ـــــــــــــــــ

نقل قول: #مرخصی_اجباری [تصویر:  gigglesmile.gif]
تنها وقتی که میتونی بهونه بیاری برای برنامه های عقب افتاده همین زمان مریضیه [تصویر:  4chsmu1.gif]
.
.
میخواستم کارامو انجام بدما، زیر سرم بودم دیگه نشد   [تصویر:  65.gif]
من الان در مریض ترین احوال سرکار هستم عزیز جان 809197ps94ijjhwg 
ـــــــــــــــــــــــ
نقل قول: چه قد ناسزا تو ذهنم مرور شد و رفت [تصویر:  65.gif]‌‌‌...
اینجور موقع ها به اونایی که ، با شوخی جواب فامیلو میدن غبطه میخورم [تصویر:  gigglesmile.gif]
نه بی احترامی میشه، نه دلخوری پیش میاد [تصویر:  confetti.gif]

من از این خوشم میاد ک بعضی ها ی جوری جواب میدن ک هم جواب میدن هم جواب نمیدن 4chsmu1
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: چرا خوشت نمیاد، بخاطر خوده فصلش و سردی هوا؟ 

از پاییز خوشم نمیاد چون حس کسالت و سردی بهم دست میده . شادابی رو از دست میدم . 
و البت ذاتا پاییز حاوی خاطره های ناخوشایند گذشته هست ک تو دلم ماندگار شدن و باعث شدن تا نسبت ب پاییز دلسرد بشم .
از پاییز یدونه ذرت و پیاده رویش و دوست دارم  53258zu2qvp1d9v

از زمستان خوشم نمیاد چون خیلی سرده ، آدم منجمد میشه . همش باید چندلایه لباس بپوشی و همش برف میاد و تعطیل میشه . ادم حتی نمیتونه درست حسابی راه بره  4chsmu1 
بهار خوبه، صدای پرنده ها میاد و شبیه شروع هست . 
تابستونم ک عشق منه چون هوا خوبه .

امروز صبح ی آقای سرم داد زد ، منم جوابی ندادم . متوجه هستم ک این روزها خیلی ها عصبی و خشمگین هستند و باید صبور بود  53258zu2qvp1d9v خلاصه ک بقیه بهش هشدار دادند ک داد نزنه و این جالب بود ک برای عذر خواهی رفته بود شیرینی خریده بود  1

[تصویر:  20231008-122116.jpg]

سپاس شده توسط
نقل قول:
من الان در مریض ترین احوال سرکار هستم عزیز جان [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif] 

هوای خودتو بیشتر داشته باش  65 
برات مرخصی با حقوق آرزومندم Gigglesmile

نقل قول:
من از این خوشم میاد ک بعضی ها ی جوری جواب میدن ک هم جواب میدن هم جواب نمیدن [تصویر:  4chsmu1.gif]

4chsmu1 من نیز هم
خدایی این همه تبحر از کجا میارن 65 

نقل قول:
از پاییز خوشم نمیاد چون حس کسالت و سردی بهم دست میده . شادابی رو از دست میدم . 
و البت ذاتا پاییز حاوی خاطره های ناخوشایند گذشته هست ک تو دلم ماندگار شدن و باعث شدن تا نسبت ب پاییز دلسرد بشم .
از پاییز یدونه ذرت و پیاده رویش و دوست دارم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

از زمستان خوشم نمیاد چون خیلی سرده ، آدم منجمد میشه . همش باید چندلایه لباس بپوشی و همش برف میاد و تعطیل میشه . ادم حتی نمیتونه درست حسابی راه بره  [تصویر:  4chsmu1.gif] 
بهار خوبه، صدای پرنده ها میاد و شبیه شروع هست . 
تابستونم ک عشق منه چون هوا خوبه .

الان که ببشتر فکر میکنم، شاید اگر منم همیشه اب و هوای شهرم این شکلی بود خسته میشدم از ازش 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: این جالب بود ک برای عذر خواهی رفته بود شیرینی خریده بود  [تصویر:  1.gif]

36
خدا خیرش بده، شیرینی تر گرفته 4chsmu1

پ.ن: خواهشا خواستین کسی رو شاد کنین از خریدن شیرینی یزدی، دانمارکی، شیرینی کشمشی و خشک جدا خودداری نمایید 4chsmu1
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط
(1402 مهر 17، 0:13)ایرانا نوشته است:
نقل قول: این جالب بود ک برای عذر خواهی رفته بود شیرینی خریده بود  [تصویر:  1.gif]

36
خدا خیرش بده، شیرینی تر گرفته 4chsmu1

پ.ن: خواهشا خواستین کسی رو شاد کنین از خریدن شیرینی یزدی، دانمارکی، شیرینی کشمشی و خشک جدا خودداری نمایید 4chsmu1

عزیزم 302

راستش من نخوردم،سه تا دونه بود و خامه داشتند . منم گلوم وحشتناک گرفته دیگه از خیرش گذشتم .
اتفاقا منم همیشه میگم خواستین من و شاد کنید شیرینی خشک بگیرید  Khansariha (13) البت من خیلی عجیبم ک از پاستیل و لواشک و ترشک و یخمک و تخمه و شیرینی خامه ای  زیاد خوشم نمیاد  4chsmu1 

شیرینی یزدی همون کیک ها میشه ؟ 65

______
و ننگ بر هندزفری ک خراب میشه  117 انگار نصف زندگی فلج شده  Khansariha (56)

ی خبر خوب بدم ، انشالله قسمت همه بشه  302
من چند روزه خاله شدم  4chsmu1 
ی دونه فنچ کوچولو ب دنیا اومده ، چشمای فنچمون سبزه ، ابرو نداره ، بعد موهاشم طلایی شده  Gigglesmile شبیه نقاشی ها  Gigglesmile 
  همه ازم میپرسن حست چیه ؟! منم میگم عالی ، خوب ولی خب واقعیت اینه ک هنوز هیچی نفهمیدم  Khansariha (134)

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان