امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1402 مهر 25، 18:24)سرباز گمنام نوشته است: سلام به همگی 49-2

اوضاع چطوره؟  4chsmu1

سلام سرباز عزیز

دقیقا اوضاع چی چطوره؟  4chsmu1

اگه منظورت اوضاع کانونه، من که مشتاقانه منتظرم شنبه 6 آبان فرا برسه و فصل جدید فعالیت‌های کانون شروع بشه. روزها برای من به کندی می‌گذره و این انتظار برای من سخت شده. اما بالاخره می‌گذره. این همه گذشت، این 10 روز هم طی میشه.

اگه منظورت اوضاع جسمیه، من دیشب تا صبح 10 بار بیدار شدم. وقتایی که این طور میشم دیگه می‌دونم یه ویروسی وارد بدنم شده. در طول خواب، همش خارش گوش و حلق و بینی داشتم. صبح که بیدار شدم اول از همه یه ستیریزین خوردم. از اول هفته،‌ یکی یکی همکارهام مریض شدن و هر کدوم ناقل به دیگری. در نهایت به من هم رسید. خدا رو شکر برخلاف خیلی روزهای گذشته، به خاطر این ویروس از دردهام کم شده. اما خب بی‌انرژی‌ شدم و فقط دوست دارم شب بشه و بخوابم.  4chsmu1 امیدوارم مثل دیشب هی بیدار نشم.

اگه منظورت اوضاع روحیه، نه خوب نه بد. اما روحم به یه خلوت جانانه نیاز داره. برعکس این روزهای شلوغ. پر از ارتباط.

اگه منظورت اوضاع ذهنیه، باید بگم دیگه رد داده. 22 این قدر به هزار جا و هزار چیز فکر می‌کنه.

اوضاع خودت چطوره؟
درس و زندگی و حال و احوالت؟  Khansariha (18)

پی نوشت: امروز من برای اولین بار در عمرم به یه کافی شاپ رفتم و قهوه خوردم. دوستم گفت کجا بریم؟ رستوران؟ کافی‌ شاپ؟ پارک؟ گفتم یه جایی باشه که دود و دم نداشته باشه، بقیه‌اش با خودت. انتخاب اون، کافی شاپ بود. از منو، قهوه ترک انتخاب کرد. انتخاب من هم همون شد.
آقا، این قهوه ترک چقدر تلخ بود. 42 آخه چرا باید آدم 58 تومن بده و یه چیز تلخ بخوره؟ 42 این همه چیز خوشمزه. با 50 تومن میشه یه مینی‌پیتزا سفارش داد. 8 تومن هم ارزون‌تره. 42 اگه اون شیرینی کنارش نبود، قطعاً  از پسش برنمی‌اومدم.  53258zu2qvp1d9v یه آب گازدار هم در کنارش آوردن که دوستم گفت برای دوبل کردن تاثیرات قهوه هست. اون رو هم سر کشیدم. گفت امشب رو تا صبح بیداری. من به خواب امشبم نیاز داشتم. فردا هم 8 صبح یه کلاس 6 ساعته دارم. vayy اگه یه روزی قرار بر این شد برای دفعه دوم، کافی شاپ رو تجربه کنم، حتما ازشون می‌پرسم کدوم تلخ نیست و یه قهوه شیرین سفارش میدم. 42 ما همیشه تو خونه شیرقهوه همراه با شکر خوردیم. تو منوی کافی شاپ چنین چیزی ندیدم. ولی حتما یه معادلی داره که من نمی‌دونم اون چیه.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
۶ آبان چه خبره آیا؟
من که بعد ظهر قهوه خوردم بعدش هم ساعت ۱۸ انرژی زا ولی هیچ کدوم تاثیر نداره که نداره اصلا انرژی ندارم 
عجیبه
دکتر کانون هست؟
(1402 مهر 25، 18:24)سرباز گمنام نوشته است: سلام به همگی 49-2

اوضاع چطوره؟  4chsmu1
 سلام 
به دنبال امید میگردم 4chsmu1   نمیدونم کجاست  106

نقل قول: آقا، این قهوه ترک چقدر تلخ بود. 42 آخه چرا باید آدم 58 تومن بده و یه چیز تلخ بخوره؟ 42 این همه چیز خوشمزه

حالا که صحبت قهوه شد، من  کسایی که معتاد قهوه میشن درک نمیکنم 106 
سعی کردم درک کنم ولی نشد.  چطوری به قهوه تلخ معتاد میشن  65

(1402 مهر 26، 22:02)تاج نوشته است: حالا که صحبت قهوه شد، من  کسایی معتاد قهوه میشن درک نمیکنم 106 
سعی کردم درک کنم ولی نشد.  چطوری به قهوه تلخ معتاد میشن  65

یک هفته استفاده بفرمائید متوجه می شوید.
اعتیاد به حس هوشیاری بعدش پیدا میشه
برا من اینطور بود
(1402 مهر 26، 17:35)عارفه نوشته است: بلاخره این هفته کاری هم تموم شد  317

امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید و یه استراحت خوب کنار خانواده تجربه کنید.  49-2

(1402 مهر 26، 21:58)[علی] نوشته است: ۶ آبان چه خبره آیا؟
من که بعد ظهر قهوه خوردم بعدش هم ساعت ۱۸ انرژی زا ولی هیچ کدوم تاثیر نداره که نداره اصلا انرژی ندارم 
عجیبه
دکتر کانون هست؟

یه سری برنامه‌های گروهی آغاز میشه و کنار هم بودن‌هامون رنگ و بوی دیگه‌ای به خودش می‌گیره.  cheshmak
و
دکتر کارما به زودی میان. فقط باید وقت قبلی ازش بگیری. بی نوبت پذیرش ندارن.  4chsmu1

(1402 مهر 26، 22:02)تاج نوشته است: به دنبال امید میگردم 4chsmu1   نمیدونم کجاست  106

داداش امید رو دیدم. سلام رسوند.  4chsmu1 گفت به زودی خدمت می‌رسم.  Smiley-face-biggrin

اندکی صبر سحر نزدیک هست.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: اگه یه روزی قرار بر این شد برای دفعه دوم، کافی شاپ رو تجربه کنم، حتما ازشون می‌پرسم کدوم تلخ نیست و یه قهوه شیرین سفارش میدم

4
تو کافی شاپ کلا چیز خوشمزه پیدا نمیشه
جالبیش اینجاست هر چقدر بدمزه تر میشه گرون تر هم میشه  4
مثلا اگه بجای قهوه ؛ موهیتو سفارش میدادی یه لیوان آب چمن برات میاوردن 150 تومن  4

اینهمه جای خوب میتونستین برین ؛ بستنی فروشی ؛ اب میوه ؛ ویتامینه
البته بهترین خوراکی دنیا هم اینه بری کنار جوب روی چرخ باقالی بخوری ؛ خیلیییی خوبه 4

تو خیابون منصور یه ویتامینه ای هست تازه باهاش آشنا شدم به اسم بابا رضا
اونجا تو اون محله خیلی معروفه همه میشناسن ؛ یکی از دوستان منو برد اونجا ؛ کسایی که رفتن میدونن اصلا خیلی خوبه ؛ قشنگ اندازه یه پارچ هویج بستنی بهت میده 20 هزار تومن  4
از آب معدنی ارزون تره  4
یه لیوان  های خیلییی خیلیییی بزرگ داره تا خرخره پر میکنه ؛ از لیوان های ماگ هم بزرگتره .

هیچی دیگه .. فقط خواستم بگم 58 تومن رو میتونستی 2 تومن هم بذاری روش بری یه پارچ هویج بستنی ؛ یه پارچ طالبی بستنی ؛ یه پارچ هم شیر موز بستنی بگیری  4

بعد نوشت: 
رفتم عکس لیوان رو پیدا کردم  4
به اینا میگن لیوان بشکه ای  4
750 میلی لیتر گنجایش داره
همینقدر پیگیر  4

[تصویر:  -۲۰-۵۱-لیوان-بشکه‌ای-عینکی-بزرگ-لومینارک-1.jpg]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
وای کافه vayy
من معمولاً هات چاکلت سفارش میدم چون میدونم چیه و اونوقت کم تر کلاه سرم میره 42
و بعد از اون باری که یه اسم عجیب سفارش دادم و برام آب و آبلیمو با ته مزه زنجفیل و تفاله سیب شناور آوردن به عادتم پایبند تر شدم 42
نقل قول: دکتر کارما به زودی میان. فقط باید وقت قبلی ازش بگیری. بی نوبت پذیرش ندارن.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

بیبو بیبو بیبو بیبو ...
(وی خرذوق از این که توی ترم چهار دکتر خطاب شده سر میرسد )
نقل قول: من که بعد ظهر قهوه خوردم بعدش هم ساعت ۱۸ انرژی زا ولی هیچ کدوم تاثیر نداره که نداره اصلا انرژی ندارم 

عجیبه

انرژی زا رو نمیدونم راستش ولی در مورد قهوه خب سیستم بدنی آدما متفاوته شاید تحملت نسبت به کافئین ذاتا بالاست یا شاید بدنت به مصرف قهوه عادت داره و برا همین قهوه به قدرت قبلش عمل نمیکنه، شایدم مقدار قهوه ای که خوردی زیاد بوده، از یه حدی بیشتر قهوه بخوری باعث خستگی و بی حالی میشه چون رگ های مغزی رو تنگ میکنه و خون رسانی کم تر میشه
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1402 مهر 27، 6:17)karma نوشته است: انرژی زا رو نمیدونم راستش ولی در مورد قهوه خب سیستم بدنی آدما متفاوته شاید تحملت نسبت به کافئین ذاتا بالاست یا شاید بدنت به مصرف قهوه عادت داره و برا همین قهوه به قدرت قبلش عمل نمیکنه، شایدم مقدار قهوه ای که خوردی زیاد بوده، از یه حدی بیشتر قهوه بخوری باعث خستگی و بی حالی میشه چون رگ های مغزی رو تنگ میکنه و خون رسانی کم تر میشه

جالب بود 
فکر نمیکردم زیادیش باعث خواب بشه 
ممنون آقای دکتر
کارتخوان دارید یا کارت به کارت کنم؟ 4chsmu1
نقل قول: سپهر جان

حالت خوبه؟ چرا این قدر در سکوت به سر می‌بری؟ امیدوارم حال و احوالت خوب باشه.  [تصویر:  5.gif]
سلام به همه کانونی ها
امیدوارم که خوب و سلامت باشید
معذرت میخام که توی کانون از ابتدای مهر دیگه فعالیتی نداشتم چون الان که دارم ارشد میخونم واقعا واقعا سرم شلوغه
کلاس زبان هم در کنار درسم دارم میرم و البته باشگاه.

راستش این مدت اینقدر فشار روم بود که تصمیم گرفتم باشگاه رو کنار بزارم. در صورتی که میدونم برای بدنم ضروریه و دکتر تجویز کرده تا از درد زانو و گردنم خلاص بشم.

و علت نبودن من هم همین بوده، خیلی دوست داشتم باشم و فعالیت کنم اما دانشگاهی که قبول شدم تمام وقتمو میگیره به صورتی که حتی درس های دانشگاهم نمیرسم کامل بخونم! 
اگر سرم خلوت بشه حتما اولین کاری که میکنم یه مسابقه هیجانی برگزار میکنم  4chsmu1

راستی: چرا اینقدر این دانشگاهی که قبول شدم دانشجوهاش درس خونن 17
هرچی من یاد گرفتمو میدونن حتی بیشتر از من 18
تا دیروز بهترین بودما Vamonde
اما من کوتاه نمیام، باید بهترین بشم Khansariha (69)
برام دعا کنید بچه ها، منم براتون دعا میکنم 302

در ضمن کافه رفتید مثه من که چیزای تلخ دوس ندارم شمام لَته سفارش بدید کیفشو ببرید
شیرینو خوش مزس 4chsmu1

هات چاکلت خیلی شیرینه 29 دوس ندارم
شیرینیم اندازه ای داره 65
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
نقل قول: ممنون آقای دکتر
کارتخوان دارید یا کارت به کارت کنم؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

قربان شما 303
کارتخوان خرابه  Khansariha (56) 4chsmu1
سلام به همگی 49-2

نقل قول: اگه منظورت اوضاع کانونه، من که مشتاقانه منتظرم شنبه 6 آبان فرا برسه و فصل جدید فعالیت‌های کانون شروع بشه. روزها برای من به کندی می‌گذره و این انتظار برای من سخت شده. اما بالاخره می‌گذره. این همه گذشت، این 10 روز هم طی میشه.
 به به  4chsmu1
عاقا یه تقلب برسونید. اتفاقای خفن چیا میتونن باشن؟ 49-2

نقل قول: اگه منظورت اوضاع جسمیه، من دیشب تا صبح 10 بار بیدار شدم. وقتایی که این طور میشم دیگه می‌دونم یه ویروسی وارد بدنم شده. در طول خواب، همش خارش گوش و حلق و بینی داشتم. صبح که بیدار شدم اول از همه یه ستیریزین خوردم. از اول هفته،‌ یکی یکی همکارهام مریض شدن و هر کدوم ناقل به دیگری. در نهایت به من هم رسید. خدا رو شکر برخلاف خیلی روزهای گذشته، به خاطر این ویروس از دردهام کم شده. اما خب بی‌انرژی‌ شدم و فقط دوست دارم شب بشه و بخوابم.  [تصویر:  4chsmu1.gif] امیدوارم مثل دیشب هی بیدار نشم.

ای بابا
ایشالا که بهتر بشید 53258zu2qvp1d9v
منم جسمم زیاد تعریفی نداره، با رفقا ورزش کردیم، بدنم گرفته، 
البته شاید دلیل گرفتگی بدنم کوله پشتیِ هفت هشت کیلویی ام باشه 4
نقل قول: اگه منظورت اوضاع روحیه، نه خوب نه بد. اما روحم به یه خلوت جانانه نیاز داره. برعکس این روزهای شلوغ. پر از ارتباط.
آخ گفتید
روح منم تعریفی نداره 53258zu2qvp1d9v
دلم میخواد برم یه جایی که هیچکس و هیچ مزاحمی نباشه، زمان هم جلو نره، بدون دغدغه درس و کار و زندگی، تنها باشم و از تنهایی ام لذت ببرم 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: اگه منظورت اوضاع ذهنیه، باید بگم دیگه رد داده. [تصویر:  22.gif] این قدر به هزار جا و هزار چیز فکر می‌کنه.
ذهن ما که تعطیلِ تعطیله 65

آقا کافی شاپ میرید به اسم شون نگاه نکنیدا 4chsmu1
حتما قبلش یه سرچی بزنید ببینید چی میخواید بگیرید Khansariha (56)

سپهر جان ایشالا هم تو درست موفق بشی، هم جسمت سالم و سرحال باشه 49-2
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
 سپاس شده توسط
سلام

خب بذارید منم اول به گروه برائت جویان از کافی شاپ بپیوندم 65 
نه از طعم محصولاتشون خوشم میاد نه از دکورهای معمولشون و نه از قیمت های غیر متناسب با وضعیت اقتصادی قاطبه اقشار جامعه؛ دیگه واس چی برم؟ 65 

در عوض با سلیقه رامین حال کردم 4 
کلاً فلافل 15 الی 20 تومنه، نوشابه هم 10، بستنی قیفی 15، آب هویج بستنی 25 و آیس پک هم بین 30 تا 35.
بقیه خوشمزه جات هم تقریباً قیمتاشون همین حدوده، دیگه چرا بریم کافی شاپ؟ 4 

اندر احوالات کافی‌شاپ رفتن 4chsmu1

نقل قول: دلم میخواد برم یه جایی که هیچکس و هیچ مزاحمی نباشه، زمان هم جلو نره، بدون دغدغه درس و کار و زندگی، تنها باشم و از تنهایی ام لذت ببرم

مثلاً اینجا؟ 65

[تصویر:  EWB0008507_3esW3Sk_1024x640_702x336.jpg]

.
.
.

خب فصل مدارس و دانشگاه ها چند وقتیه شروع شده پس توصیه ام اینه که از همین اول قوی ظاهر بشید Khansariha (69)
بیشتر از اینکه برای نمره یا انجام تکلیف درس بخونید، برای لذت بردن از یادگیری درس بخونید، هم خیلی کیفش بیشتره هم باعث میشه از همه جلوتر بیفتید چون در این صورت دیگه جزوه براتون کافی نخواهد بود و دلتون میخواد برید سراغ کتاب ها و مقالات که البته در قیاس با بقیه، نتیجه کارتون قابل توجه خواهد بود 49-2 
علاوه بر درس، تیزبین باشید و بچه‌های خوب و نمونه اطرافتون رو پیدا کردید و باهاشون رفیق شید، داشتن دوست خوب اثرش خیلی عالیه.

چندتا توصیه برای دانشجوهای ترم اولی:

1. از همین اولِ ترمِ اول درس بخونید، نذارید واسه آخر ترم یا ترم دوم!

2. سعی کنید از همین الآن حداقل یه مهارت که در آینده به کارتون خواهد اومد رو انتخاب کنید و در طول تحصیل روش کار کنید؛ این کار شما رو کیلومترها جلو میندازه(حرفه جدید، زبان، کسب و کار، کارهای کامپیوتری، هنر جدید، ورزش خاص و یا هر مهارتی که فکر می‌کنید میتونه براتون مفید باشه).

3. از سؤال کردن نترسید.
"چرا" و "چطور" خیلی وقتا میتونن رمز پیشرفتتون باشن.

4. این توصیه استاد منه:
درسته بزرگ شدید اما هیچوقت اجازه ندید کودک درونتون بزرگ بشه.
اگه پنجاه سالتون هم شد، اشکالی نداره با دیدن یه کارتون طنز کودکانه از ته دل بخندید 1

5. جان عزیزتون از مد روز تبعیت نکنید -_-
‏یه زمانی رنگ نارنجی مد شده بود دانشگاه ما رسما شده بود زندان گوانتانامو تو تایم هواخوری Vamonde

6. دوستای خوبی رو انتخاب کنید ولی حواستون باشه پاتون به بعضی جمع ها و دوستی ها باز نشه 65

7. دانشگاه فرصت بی نظیریه که مهارت های اجتماعی‌تون رو تقویت کنید؛ از ارتباط با هم‌دانشگاهی ها تا اساتید و کارکنان و دوستان خودتون. از این فرصت استفاده کنید و خودتون رو ارتقا بدید. یه آقا یا یه خانم تحصیل کرده ای که متشخص باشه خیلی فرق داره با کسی که فقط تحصیل نمره کرده 53258zu2qvp1d9v

8. دوره کارشناسی برای یادگیری و تقویت پایه علمی هست؛ اجازه ندید فکر کردن به مقاله و دکتری و مهاجرت و رتبه دانشگاه و امثال این موارد شما رو از اصل کار دور کنه؛ چون اکثراً در گرو همین پایه علمی قوی و نمرات خوبن 4chsmu1 

9. درس خوندن به جای خود، تفریح کردن هم به جای خود؛ از تفریحات متنوع و البته سالم غافل نشید 128fs318181 
دانشگاه هر شهری معمولاً بیشترین امکانات اون شهر رو داره(آمفی برای پخش فیلم، زمین چمن، سالن ورزشی، استخر، کتابخونه، فضای سبز، انجمن های مختلف، دوره های متنوع و کم هزینه و...) پس فیضشو ببرید 4chsmu1

10. اجازه ندید دانشجو بودن یا دانشجوی دانشگاه خوب و معروف بودن، شما رو از اصل و ریشه تون دور کنه.
شما اصیلید cheshmak

پ.ن 1: عطر و ادکلن به حدی گرون شده که احساس میکنم محصولات برند "تار و مار" چقدر تلخ و خاصه (:

پ.ن 2: این روزای خوب پس کِی میاد من دارم تموم میشم دیگه :/

پ.ن 3: احتمالاً مشکلات من اینجوری حل‌ نمیشه ، باید از اول به دنیا بیام 106

پ.ن 4: نمیفهمم این ساعت‌ دیواریِ ما چرا وقتی شب میشه یادش میفته تیک‌تاک کنه؟ 29
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام

صبح جمعه‌تون بخیر باشه.

رامین. جان من خیلی شیرموز دوست می‌دارم. از اون بیشتر معجون. در سطوح پایین‌تر، انواع بستنی. طالبی بستنی و هویج بستنی میل کردی جای من رو هم خالی کن.  این بابا رضا رو باید تجربه کرد.  49-2

کارما جان خیلی ممنون که خودت رسوندی و بیمار از دست نرفت.  4chsmu1 بابت هات چاکلت هم تشکر می‌کنم. تو موارد بعدی در نظر می‌گیرمش.  cheshmak

علی جان کارت‌خوان دکتر کارما خرابه. لطفاً هزینه رو به کارت من واریز کن: 9012-5678-1234-5022. قابلت رو هم نداره. 240 تومن میشه.  4chsmu1 من با کارما حساب دفتری دارم بعداً باهاش حساب می‌کنم.  Khansariha (89) نسبت سودمون شصت، چهل هست. شصت‌ درصد برای من که بیمار جور می‌کنم. چهل درصد برای کارما که طبابت می‌کنه.  4chsmu1

سپهر جان بهت تبریک میگم دانشگاه جدید رو. ان‌شاءالله موفق باشی و به درجات خیلی بالای علمی برسی.  49-2 بابت لته هم خیلی ممنون. این طور که گفتی برای من باید مناسب باشه.  cheshmak 

سرباز گمنام جان، تا جایی که می‌تونی کیفت رو سبک کن. خیلی آسیب می‌زنه این کیف‌های سنگین به کمر و ستون فقرات. چرا آموزش و پرورش یه فکری به حال این موضوع نمی‌کنه؟  Swear1  امیدوارم روحت شاداب باشه و ذهنت آرامشی عمیق رو تجربه کنه.  Khansariha (18)

مهدوی جان خیلی اون کلیپ باحال بود.  4chsmu1 ممنون از پیشنهادهای غذاییت. اون جایی که هستی چقدر قیمت‌هاش خوبه. همین الان دلم خواست بیام اون‌جا. مهمون نمی‌خواین؟  4chsmu1  پیشنهادات و توصیه‌های فنی، تخصصی ترم اولی‌ها هم عالی بود.  Confetti

خانم یاقوت کجان؟ جاشون خالیه.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام سلام خوبین صبح جمعه دوستای عزیزم بخیر
من دیشب ثبت نامم رو توی گروه ها انجام دادم اما هنوز تایید نشده فکر کنم چقد طول میکشه  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1402 مهر 28، 8:46)آرمین نوشته است: سلام

صبح جمعه‌تون بخیر باشه.

کارما جان خیلی ممنون که خودت رسوندی و بیمار از دست نرفت.  4chsmu1 بابت هات چاکلت هم تشکر می‌کنم. تو موارد بعدی در نظر می‌گیرمش.  cheshmak

علی جان کارت‌خوان دکتر کارما خرابه. لطفاً هزینه رو به کارت من واریز کن: 9012-5678-1234-5022. قابلت رو هم نداره. 240 تومن میشه.  4chsmu1 من با کارما حساب دفتری دارم بعداً باهاش حساب می‌کنم.  Khansariha (89) نسبت سودمون شصت، چهل هست. شصت‌ درصد برای من که بیمار جور می‌کنم. چهل درصد برای کارما که طبابت می‌کنه.  4chsmu1

ظهر جمعه همه بخیر 53
واقعا سرعت عملشون عالی بود 
ولی 
آخه 
۲۴۰‌ تووووووممممممننننن؟
آخ قلبم 
قسطی میدم
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان