امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آقا امین انشالله به سلامتی میرین و برمیگردین
آسون بگیرین و نگران نباشین تا تو واقعیت هم بهتکن سهل بگذره
خدا رو چه دیدید شاید انقدر خوب باشه و تجربیات خوب و جدید کسب کنید که بعدا هم دلتون برا این دوره تون تنگ بشه Smiley-face-cool-2
ما هم اینجا دعاگو هستیم منتظر برگشتن دوباره تون cheshmak
[تصویر:  wp4003454.jpg]
حالا با این اوضاع (سربازی و اینا)

انصافا مردها مظلوم نیستند؟؟!!

ما پسرا میریم سربازی، تفگ میدن دستمون، تو گرما تو سرما، دور پادگان باید بدوییم،ما رو می اندازند جلوی دشمن جنایتکار،

کچلمون می کنند، بعد از یک روز طاقت فرسا می خوای بخوابی، یهو خشم شب می زنند. همچین که از ترس

قلبت می افته تو کفشت و . . . ( الان امین از حال میره4fvfcja)

اون وقت دخترا یا میرن دانشگاه، تو زدن تیپ و مدل های جدید با هم رقابت می کنند.( البته فقط بعضی ها)

یا میرن سرکار با حقوق کمتر، جای ما رو تنگ می کنند.

یا میرن شوهر می کنند و هرچی تو خونه باباشون براشون آرزو بود می خوان یه جا از شوهر بدبخت بگیرند.

تازه ما بعد دانشگاه و سربازی اول بدبختیمونه. خانواده فشار میارن که بریم زن بگیریم.

بعد چون می خوایم خانوم رو بیاریم تو خونه خودمون و خوراک و پوشاک و مسکنش رو تاین کنیم.

باید بهش مهریه بدیم. بعدش باید از خانوم کتک هم بخوریم. چون اگر حرف بزنیم مهریه عندالمطالبه هست و

ما هییییییییچ ..........

بعد میان صبح تا شب تو تلوزیون می گن حقوق زنان رو باید فلان کرد. باید به بانوان بیشتر توجه بشود.

اگر همین جوری ادامه پیدا کنه. کل مردها تا صد سال آینده یا تو زندان می میرند (چون مهریه عندالمطالبه هست)

یا زیر سرکوفت ها و ضربات سهمگین همسران مهربانشون می میرند. یا از غصه دق می کنند. یا . . .

خلاصه تا صد سال آینده منقرض میشن.

(تازه من نگفتم چطوری باید کار کنیم تا زندگی خودمون و خانواده رو بچرخونیم)

[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
(1390 بهمن 12، 15:25)m.amin نوشته است: سلام با اجازتون دیگه رفتنی شدم ...53258zu2qvp1d9v
همه برنامه های زندگیم ریخته به هم 19/10 دفترچه امو ارسال کردم 25/10 برام برگ سبز اومد زده بود 1/12 اعزام
تمدید هم نمیکنن حالا بگین کجا افتادم ...53258zu2qvp1d9v
مشکین شهر / نیروی انتظامی Tears

امین جان تبریک ،شیرینی یادت نره _ پسر نابودی ،نیروانتظامی دخلت اومده حداقل یه آشنا پیدا میکردی نری نیرو انتظامی _ هورااااا امین قراره کچل بشه317MuscularMuscular317
راستی امین نمیتونی پوریا را با خودت ببری؟ یه نفس راحت میکشیم برا اسپم زدن، کلی هم وزن کانون کم میشه ، اضافه وزن خودش هم برطرف میشه4fvfcja
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
(1390 بهمن 12، 15:25)m.amin نوشته است: سلام با اجازتون دیگه رفتنی شدم ...53258zu2qvp1d9v
همه برنامه های زندگیم ریخته به هم 19/10 دفترچه امو ارسال کردم 25/10 برام برگ سبز اومد زده بود 1/12 اعزام
سلام داداش امين
خوشحالم كه يه مرحله جديدو داري تجربه ميكني
اما بدون خيلي دلمون برات تنگ ميشه
اما من اصلا دوس ندارم داداشام برن سربازي و ازم دور بشن1276746pa51mbeg8j
پس داداشي قول بدي زود زود بهمون سر بزني
برات ارزوي بهترين هارو دارمKhansariha (8)
و مطمين باش خدا بهترين ها رو سر راهت قرار ميده53258zu2qvp1d9v
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
سلااااااااااااااااااااااااااااام داداشا و آبجی هااااااااااااااای مهربوووووووووون ...Khansariha (18)Khansariha (8)
ممنون بابت دلداری هاتون خودم میدونم که نیروی انتظامی کجاااااااااااااااست ...53258zu2qvp1d9v
حداقل دعا کنید کنکور ارشد پیام نور که قراره جوابش 8 اسفند بیاد قبول بشم برگردم ...4fvfcja
راااااااااااااستی جشن تاجگذاااااااااااااااری امام زمااااااااااااااان (عج) بیاین تاپیک دعای عهد منتظرتووووووووونم بیاین برای تبریک گووووووووووووووویی به امام زمانمون ...317317317
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
4fvfcja

امین جان من چند سال پیش که داشتم می رفتم سبلان از مشکین شهر رد شدم ،مرداد ماه رفته بودیم هوا خوب بود اما فقط کمی خنک بود
- انشالله که زمستون زیاد سرد نباشه ولی یکی از سه شهر سرد ایرانه حتما لباس زیر گرم با خودت ببر 4fvfcja

یک پیشنهاد !

باید یک تاپیک هم سها بزنه واسه آش پشت پا! برای اینکه هم اونهایی که می رند سربازی براشون آش پشت پا درست کنیم و هم اونهایی که یک مدت زیادی از این عذابه خلاص شدن دیگه کم می تونند بیایند سایت
و هم اونهایی که به دلایلی می خواهند برند از سایت و می خواهند با روی خوش و خداحافظی از بچه ها از سایت برند تا مدت نامعلوم 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
راستی من زیر لاله گوشم ذوق ذوق میکنه و حالتی مثل سرما خوردگی دارم کسی میدونه چمه؟! ...53258zu2qvp1d9v
ممنون داداش صاااااااااابر اون لباس گرم که حتما باید ببرم ...4fvfcja
نشان 100 روزه

داداش امین گل
ایشالا که میری و زود برمیگردی ، به هر حال حداقلش اینه که نیروی انتظامی بهتر از ارتشه
و نکته مثبت ترش اینه که بعد از سربازی خیلی مردتر از من و امثال من می شی ، به خدا توکل کن و یاد خدا باش که آرامش بخش دلهاست
ایشالا که لحظه های شیرینش برات بیشتر از سختی هاش باشه
و بعد ها که یادت میاد یه خاطره خوب ازش داشته باشی
یا علی داداش گلم535353
!...Nobody's perfect

به یادتیم امین جان.......هر جا باشی..........Khansariha (18)
دو سه تا آلبوم به آلبومای زندگیت اضافه میشه..........نیست کچل میشیم هی میخوایم ازمون عکس بگیرن.....4fvfcja
کلی رفیقه جدید............
کلی خاطره ی جدید.................
کلی اتفاقات پیش بینی نشده..............
قراره بری مرد شی برگردی پسر..........Khansariha (18)
دو سه تا تیر هوایی هم به یاد ما در کن......پوکه شم بیار..... تحفه ی مشکین شهر..........4fvfcja

[تصویر:  MuALi.png]
سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج) را به تمام محبان اهل بیت تبریک می گم.

[تصویر:  mahdi6.jpg]

دوستان عزیز

تو این روز بد نیست یه ذره خودمون رو از افکار دنیایی خالی کنیم و به امام زمان (ع) فکر کنیم.

ما به امام زمان علاقه داریم. مثل امشبی رو براش چشن می گیریم. نیمه شعبان که میاد، کوچه ها رو آب و جارو می کنیم و...

اما آیا اینها کافیه؟؟! آیا فقط با این چیزا میشه گفت ما پیرو امام زمان هستیم؟؟!

ما هم باید محبت خودمون رو در حرف و هم در عمل نشون بدیم. آیا ما برای ظهور امام زمان خودمون رو آماده کردیم.؟؟! یا که فقط دعای عهد و دعای فرج می خونیم و به همین چیزا اکتفا می کنیم؟؟!!

اگه ما امام زمان رو ولی خودمون می دونیم. و معتقدیم اطاعت از امام زمان واجبه، نباید این از اعمال ما پیدا باشه؟؟!!

چرا فقط موقع جشن یا دعا کردن میگیم یا
یا مولای صاحب الزمان ؟؟ چرا موقعی که داریم گناه می کنیم،
نمی گیم یا مهدی، تو مولای من هستی، من به خاطر اطاعت از تو گناه نمی کنم؟؟

من امروز داشتم برخی از ویژگی های منتظران و یاران حضرت مهدی(عج) مرور می کردم. فهمیدم خیییییییلی عقب هستم.

بچه ها تنها راهی که ما رو به سعادت می رسونه راهیه که پیامبر و خاندان پاک پیامبر به ما نشون میدن.ولی فقط دونستن این مطلب کافی نیست. ما باید تلاش کنیم و به سمت فضایل اخلاقی حرکت کنیم.

چندتا از بچه هاتو حرفاشون مشخصه خیلی دوست دارند سرباز امام زمان باشند. خیلی از ماها (مخصوصا خودم) خیلی دوست داریم سرباز امام زمان باشیم. که هر کسی به این مقام نمی رسه.

یه ذره که فکر کنیم می بینیم که آیا سرباز امام زمان هستیم یا سربار امام زمان؟! آیا واقعا تحت امر امام زمان هستیم یا فقط اسم آقا رو به زبون میاریم؟!

بچه ها فرق بین این دوتا خیلی زیاده

سرباز و سربار

[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
نشان 100 روزه

یه سوال؟4fvfcja

این یعنی چی الان؟
Smiley-face-thumb

(1390 بهمن 12، 21:13)Alireza 68 نوشته است: سلام

منم امام زمان عج الله تعالی فرجه شریف رو تبریک میگم

.........
یا علی
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
سسسسسسسسلام317

بعد از مدتها پست نزدن در اینجا برگشتمKhansariha (46)

اول از همه تشکر کنم از رضا جان بابت طراحی این ستاره خوشگل [تصویر:  30days%5E%5E.gif]:icon_biggrin:

نقل قول: همشهری...............چرا زودتر صدات در نیومد؟؟؟[تصویر:  e.gif]
حالا هی اصفهانی ها شاخ شونه بکشن کل کانون و گرفتن........

سهیل جان ازین به بعد کارم در اومد لابد بچه هاتو میندازی خونه ما 1744337bve7cd1t81من بچه داریم قوی هستش Khansariha (46)

کوچیکتم هستم تو پ. خ حالتو میپرسمcheshmak

نقل قول: همايون، سها خانم و ... كجاييد[تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif] اين بچه شمال دوباره دور برداشت[تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]
ناصرجان کی دور برداشته؟؟ بگو تا خودم دورش بزنم

Smiley-face-cool-2 سهیل که سرجوخه هستش منم که کوچیک شما خلبان هستم هواپیمای b52 رو قرض میگیرم ببینم کی صداش در میادKool4fvfcja

در ضمن فکر کنم کانون تحت تسلط تهرانی ها هستش4fvfcja

ناصر جان

برای رهایی از زود رنج بودن باید هر روز یه وقت کوچیکی رو به خودت اختصاص بدی و خوب فکر کنی که آیا ارزششو داره خودتو برنجونی؟

و به قول هما رها خانوم زود رنج نباش4fvfcja

نقل قول: ایهاالناس.... تقلب شده... من باید اول میشدم... تقلب شده... من رفتم و اومدم رای ها رو چیکار کردین؟؟؟
رای منو پس بده...
آقای ع/ل/ی/ر/ض/ا برادر من... این رای ها خوردن نداره... برای یه مسابقه ساده چرا این کارای زشت رو میکنی؟
میخوای کانون رو تضعیف کنی؟ بچه های کانون به شما اعتماد کردن..!!!
بچه ها من کوتا بیااااااااااااا نیستم!![تصویر:  n.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  n.gif]

اختشاشگر4fvfcja

من با اکثریت ارا انتخاب شدمSmiley-talk038

نقل قول: علیرضا چرا بچه ی مردم رو اذیت میکنی ؟ هان ؟

بابا آرمان جان داره شلوغ بازی در میاره الکی از خودش تو چرا باور میکنی4fvfcja
.................
یا علی
سلام

رضا جان شما با می توانم خانوم مسابقه ازین شکل ها گذاشتین4fvfcja
[تصویر:  1_200804142312561RkQH.gif] [تصویر:  MEER-29.gif]
به به پرشان خان گل و گلاب شنیدم میخواید بنیان کانون رو قلقلک بدید4fvfcja

آقا ما خوشحال شدیم از بازگشت غرور افرینتونSmiley-face-thumb

ای بابا4fvfcja

نقل قول: دیدین ؟ به خاطر یه بش کیک زدن با اجر تو سرشون ؟
من زنگ زدم اورزانس ولی چون مزام تلفنی دارن فکر کردن الکیه هنوز نیومدن دنبالشون .
افتادن تو تاپیک تولدم مبارک . پاشونم نمی تونن حرکت بدن .
[تصویر:  i.gif]

[تصویر:  127fs1982754.gif]منو شطرنجی کنین منو اجیر کرده بودن کار پوریا بود

نقل قول: آره... دیدین چه مدیری داریم؟!!!!
نچ نچ نچ

بخاطر یک مشت کیک [تصویر:  e.gif]
البته نگران نباشین
دستمو میتونم تکون بدم... اوناهاش اون بالا واهس رضا دس تکون دادم
ولی خوب سینه خیز تا اینجا اومدم
دیگه نفسم درومد [تصویر:  1_2008041423124512Y8Cz.jpg]

رضا آبرومونو بردیا4fvfcja

بیا با هم صحبت میکنیم داداش من4fvfcja[تصویر:  126fs4343671.gif]
بابا نزن برو تو تاپیک بازم کیک آوردم با هم بخورینSmiley-talk038

نقل قول: راستی گفتم پایه یاد پام افتادم
میتونم راه برم
هورااااااااا [تصویر:  1_2008041423125615kSz9.gif]

خدارو شکر من پول دیه نداشتم بدم4fvfcja

نقل قول: میگم علیرضا،

سلام
میدونم الان صبح کله سحره و همه ما خوابیم و تو مث همیشه پا شدی
و پستای الان مارو میخونی [تصویر:  e.gif]
و صبحونه واسه خودت درس میکنی ولی چون میدونی ما خوابیم الکی میگی بفرمایین صبونه
بیدار شین
ما که همیشه خوابیم
آخرم خودت همرو میخوری [تصویر:  e.gif]

ازین به بعد وقتی پخ میدی واسه تولدت، پروفایل طرف رو هم صاق کن [تصویر:  e.gif]
ممنون از زحمات بی دریغت [تصویر:  e.gif]

اتفاقان تو صبحا بیدار میشم

ولی دیگه خبری از صبحونه دادن نیست اگه بچه های خوبی باشید دوباره صبحونه میارمKhansariha (46)

آره جدیدان اضافه وزن پیدا کردم شدم 77 کیلو خب سحر خیز باشید دیگه

اصلان چه معنی داره تا صبح بیدار بمونید1744337bve7cd1t81

چشم ازین به بعد تولد هرکی شد پروفایلشم میزنمKhansariha (46)

نقل قول: نکته ش اینجاست که اون همه تلاش کوشش کردیم تو تولدم مبارک . بعد خانوم نفیسه خودش نیست ...
نکنه این یه تست هوش بوده که اقای علیرضا گرفتن ؟[تصویر:  b.gif]
ارسال قبلی شما هم تست هوشه ؟[تصویر:  4.gif]
اگر آقای علیرضا هست پس چرا تو آن لاین معلوم نیست ؟

بله نفیسه خانوم آخرین بار 7 الی 8 روز پیش مشاهده شدن نه پستی زدن و نه چیزی42

نقل قول: سلااااااااااااااام[تصویر:  7.gif]
تو شمارش اشتباه شده!!
[تصویر:  4.gif]
شما می شدین 113
[تصویر:  r.gif]
ولی در نهایت هیچ فرقی نمی کنه!![تصویر:  s.gif]
برنده همون علیرضا خان می باشند![تصویر:  h.gif]
اعتراض وارد نیست[تصویر:  i.gif]

دیدی رایتوس:smiley-yell:

داشتی عوام فریبی میکردی:smiley-yell:

من نمیبخشمتKhansariha (46)

اون دنیا هم که شده یقه تو میچسبمSmiley-face-cool-2

............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

پوریا جان کم پیدا شدی4fvfcja

امتحانات تموم نشده یا شده و به خاطر درخشان بودن نمرات در تبعید به سر میبری4fvfcja

نقل قول: راستی یه زمانی ققنوس نامی بود!
کسی ازش خبر نداره؟

ساری گلین جان

آره اسمش هم بهنام بود برنامه ها داشت برا اجرا کردن ولی بنا به دلایل خودش رفت 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: باز یکی دو تا قدیمی اومدن و من هیجان زده میشم و بعد هم ذوقم ب بدترین شکل ممکن کور میشه!
دعا کنین این بار دیگه ذوقم بینا بمونه![تصویر:  l.gif]

سها خانوم ماهم خوشحالیم که تنها خانوم b52 ساری گلین پرشان عزیز برگشتن317

ان شاء الله که اینبار شاد شاد شاد میمونید

نقل قول: ی چیزی رو هم بگم..
من مامانمو پیدا کردم ها..[تصویر:  g.gif] یعنی مامان بزرگ رو ![تصویر:  12.gif]

آخ جون ماهم ماما بزرگمونو(تنها خانوم[تصویر:  avatar_5.jpg]) پیدا کردیمKhansariha (48)

نقل قول: یه ساده مثه ما بود همچین کاری رو کرد ، آرشام دومی بود که دیگه ناپدید شد مثه خود من

پرشان حجان اتفاقان آرشام خان یکی دو ماه پیش اومده بودن دوباره غیبشون زد17

نقل قول: پرشان جان بچّه ها اون قدر سوتییی میدن کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
همین آرمان و علیرضا خوراک 3 تا مجله رو تامین میکنن[تصویر:  e.gif]

راست میگه امیرحسین

نمونه آخرش رو تو تاپیک دعا عهد سوتی دادم که همارها خانوم کشف کردن و علنی کردن4fvfcja

می توانم خانوم این همه شکلک[تصویر:  20081008224104483.gif] رو از کجا پیدا میکنید که تکراری هم نیست4fvfcja

...............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

امین جان توکل به خدا ان شاء الله که دانشگاه قبول میشی و برمیگردی پیش خودمون

نترس پسر خوب مرد بار میایSmiley-face-thumb[تصویر:  63izs7n.gif]

می توان خانوم همچنان کم نمیاره و شکلکهاش[تصویر:  3.gif] تکراری نیست41

نقل قول: راستی امین نمیتونی پوریا را با خودت ببری؟ یه نفس راحت میکشیم برا اسپم زدن، کلی هم وزن کانون کم میشه ، اضافه وزن خودش هم برطرف میشه[تصویر:  e.gif]

همایون جان بترس ازین که دچار خشم پوریا بشی4fvfcja

نقل قول:
باید یک تاپیک هم سها بزنه واسه آش پشت پا! برای اینکه هم اونهایی که می رند سربازی براشون آش پشت پا درست کنیم و هم اونهایی که یک مدت زیادی از این عذابه خلاص شدن دیگه کم می تونند بیایند سایت
و هم اونهایی که به دلایلی می خواهند برند از سایت و می خواهند با روی خوش و خداحافظی از بچه ها از سایت برند تا مدت نامعلوم [تصویر:  g.gif]

صابر جان موافقم انجمن بانوان کانون باید آش پشت پا بسازن4fvfcja

اون قسمت آبی ان شاء الله حالا حالاها پیش نیاد و دورم هم بمونیم همه مگر اینکه متاهل بشه کسی ولی بازم باید بیاد سر بزنه مثل آقای سفید 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: راستی من زیر لاله گوشم ذوق ذوق میکنه و حالتی مثل سرما خوردگی دارم کسی میدونه چمه؟! ...

امین جان چیز خاصی نیست بدنت داره رفلکس نشون میده 4fvfcjaشاید هم به خاطر آش باشه42

نقل قول: یه سوال؟[تصویر:  e.gif]

این یعنی چی الان؟
[تصویر:  6.gif]

(امروز ۰۹:۱۳ عصر)
Alireza 68 نوشته شده توسط: سلام

منم امام زمان عج الله تعالی فرجه شریف رو تبریک میگم

.........
یا علی

ما تو محلمون بهش میگیم سوتی Khansariha (46)آغاز امامت رو جا انداختم4fvfcja

پرشان جان اینو از قلم ننداز4fvfcja

دیروز و امروز گذرم به اداره جات خورد و آموختم کاری که ازدست آبدارچی ادارات برمیاد از دست هیچکی دیگه بر نمیاد حتی رئیس4fvfcja

آموختم تمریز کردن کفش اونم مجانی ازون دستگاه واکس برقیهای توی ادارات چه حالی میده

آموختم که ابی که توی دستگاه آبسرد کن(هم سرکن هست هم گرمکن(اسمش یادم نیست)) هست و یه آب معدنی گند بهش وصله توش اب شهری هست نه آب معدنی

(توی این دو روز تقریبان کل اون اداره چرخ زدم و از تمامی اون آبسرد کن گرم کن هاشون استفاده کردم )

..................
یا علی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان