امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 فروردين 7، 16:54)123Sanaz123 نوشته است: 18
فقط باید زود تغییر مکان بدم
ممنونم آقا مجید خیلی خوب و به موقع بود
خیلی بهترم واقعا ممنون

آقای عاشق 
دقیقا من نفهمیدم باید چیکار کنم Khansariha (13)
فقط احساس کردم فوتباله
الان یعنی راهکار های جدید باید برای خودم دست و پا کنم  Hanghead
حقیقتش داشتم با راهکار جدید میرفتم جلو ولی جواب نمیداد
گفتم دیگه درد و دل نکنم انقدر حرف منفی نزنم تا کمتر غمگین و ناراحت بشم و درنتیجه کمتر وسوسه بشم
اینو از یه جایی خوانده بودم
که اوضاع بدتر شد
گفتم یه کتاب بخوانم 
که اونم حوصلمو سر برد
گفتم بر سراغ زندگی شهدا
تو یه کانال عضو شدم برای زندگی شهدا بود
دیشب یه متن یه رمان را گذاشت اوضاع خراب تر شد
آخه کی تو این کانال ها رمان میگذاره
Swear1

همین آزمون و خطاها ارزشمنده.
کم کم دستتون میاد که چه کارهایی جواب می ده چه کارهایی نه.

به شرطی که خسته نشید و ادامه بدید.
برای کسب خوبی ها هم باید تلاش کنید.
یعنی برای کسب حال خوب با کارهای خوب هم باید بگردید.

صحبت کردن با خانواده
درست کردن غذا
درست کردن کیک
دیدن چند تا کلیپ طنز یا مذهبی
خوندن چند صفحه کتاب
ورزش کردن
قدم زدن
زنگ زدن به یک دوست
کانون اومدن
نقاشی کشیدن
به موزیک گوش دادن
خوابیدن
فیلم سینمایی دیدن
سریال دیدن
خوردن میوه
آب میوه گرفتن و خوردن
دوش گرفتن
داستان نوشتن
تلویزیون نگاه کردن
و هزار تا کار دیگه که به فکرتون می رسه.

این که می گم خلاق باشید همینه
یعنی کارهایی که قبلا انجام ندادید رو انجام بدید.
و ترسید از اتفاقای جدید
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بی نهایت ممنونم بابت این همه راهکار
اینا خیلی ارزشمنده خیلی
Confetti Confetti Confetti Confetti
چشم تلاشمو میکنم خلاقانه عمل کنم
Khansariha (49) شدین مثل آقای دکتر هست تو داورهای عصر جدید همش دنبال خلاقیت

بازم ممنونم ازتون
بی نهایت سپاسگذارم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
دوستان من توی ایام ترک تا هفته ی اول ترک تقریبا انرژی خوبی دارم اما یکم که میگذره احساس بی انرژی بودن و ضعف میکنم اینا طبیعیه؟؟!???هر بار خواستم ترک کنم این مشکلات اومده سر راهم
آره طبیعیه
خب معلومه کم کم اون انگیزه اولیه کم میشه  مگه این که هی با خودت قول ها و حس بد ناشی از شکستتو یاد آوری کنی و با حال خوب الآنت مقایسه کنی 39
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 فروردين 11، 11:29)Mohammad J.K نوشته است: دوستان من توی ایام ترک تا هفته ی اول ترک تقریبا انرژی خوبی دارم اما یکم که میگذره احساس بی انرژی بودن و ضعف میکنم اینا طبیعیه؟؟!???هر بار خواستم ترک کنم این مشکلات اومده سر راهم

سلام
این اتفاق برای همه تقریبا میوفته 
ولی راه داره
بعدا بهت میگم
کارما مقداری اشاره کرد

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
کلاغ ها خبر آوردن تو چندروز گذشته دوستانی شکست داشتند  Hanghead 
دوستان سیستم خبرگذاری کانون خیلی قوی هست ،خود من ک بی سیم کانون هستم  4chsmu1 65 
سوال اصلی اینه : چرا نیومدین اورژانس؟ حس مقاومت در برابر خ ا سخت تره یا حس  بی حالی و نفرت بعد از شکست؟ Hanghead 
حتی اگر یک قدمی شکست بودید بیاید اورژانس بنویسید ،این قطعا کمک میکنه .
با آگاهی نریم سمت خ ا  53258zu2qvp1d9v
شاید انقدر فشار استرس زیاد بوده که به همون یه ذره آرامش کاذب بعد از شکست نیاز داشتیم Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
آفرین که اومدید و گفتید و مشارکت داشتید 
نوشتن باعث میشه قدرت شهوت کم بشه  302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 فروردين 18، 11:53)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 18، 10:12)123Sanaz123 نوشته است: شاید انقدر فشار استرس زیاد بوده که به همون یه ذره آرامش کاذب بعد از شکست نیاز داشتیم Hanghead

خودت و عادت نده ب اینکه هر اتفاق سختی برات افتاد پناه ببری ب خ ا تا فقط چند لحظه واقعیت از یادت بره ،خودت و با توجیه آرامش کاذب گول نزن . 
یاد بگیر ک ب جای اینکه از وسوسه ت فرار کنی و ب سختی مقاومت کنی ی چیزی رو جایگزین کنی.مثلا ی کاری ک وقتی میری طرفش گذر زمان رو حس نمیکنی .
وقتی میببنی هیچ جوره نمیتونی جلوش مقاومت کنی برو آخرین ارسال هات و نگاه کن ،تو ب سختی اون روزها رو جمع کرده بودی .الان اگر صفر نبودی میتونستی پیشرفت کنی ولی باز برگشتی سرخونه ی اولHanghead
این بار تصمیم بگیر اشتباهاتی ک باعث شکستت میشه رو تکرار نکنی ،مطمئنم موفق میشی 53258zu2qvp1d9v
مواظب خودت باش : )

Hanghead

دیگه دلم نمی خواست پاک باشم
ولی بازم آدم های اینجا مخصوصا آقا اهورا و آقا حامد و آقا مجید نگذاشتن
چرا آدم های اینجا دیدگاهشون انقدر با بقیه ها متفاوت 
چرا باید آدم های انقدر خوب و منطقی به این مشکل دچار بشن
درمورد جایگزین هم از وقتی اومدم کانون بهم گفتن
ولی من هیچی را نتونستم جایگزین کنم
باور کنید بهش خیلی خیلی فکر کردم
کاش از چیزایی که جایگزین کردین یه ذره صحبت کنید
302

(1399 فروردين 18، 15:51)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 18، 12:15)123Sanaz123 نوشته است:
(1399 فروردين 18، 11:53)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 18، 10:12)123Sanaz123 نوشته است: شاید انقدر فشار استرس زیاد بوده که به همون یه ذره آرامش کاذب بعد از شکست نیاز داشتیم Hanghead

خودت و عادت نده ب اینکه هر اتفاق سختی برات افتاد پناه ببری ب خ ا تا فقط چند لحظه واقعیت از یادت بره ،خودت و با توجیه آرامش کاذب گول نزن . 
یاد بگیر ک ب جای اینکه از وسوسه ت فرار کنی و ب سختی مقاومت کنی ی چیزی رو جایگزین کنی.مثلا ی کاری ک وقتی میری طرفش گذر زمان رو حس نمیکنی .
وقتی میببنی هیچ جوره نمیتونی جلوش مقاومت کنی برو آخرین ارسال هات و نگاه کن ،تو ب سختی اون روزها رو جمع کرده بودی .الان اگر صفر نبودی میتونستی پیشرفت کنی ولی باز برگشتی سرخونه ی اولHanghead
این بار تصمیم بگیر اشتباهاتی ک باعث شکستت میشه رو تکرار نکنی ،مطمئنم موفق میشی 53258zu2qvp1d9v
مواظب خودت باش : )

Hanghead

دیگه دلم نمی خواست پاک باشم
ولی بازم آدم های اینجا مخصوصا آقا اهورا و آقا حامد و آقا مجید نگذاشتن
چرا آدم های اینجا دیدگاهشون انقدر با بقیه ها متفاوت 
چرا باید آدم های انقدر خوب و منطقی به این مشکل دچار بشن
درمورد جایگزین هم از وقتی اومدم کانون بهم گفتن
ولی من هیچی را نتونستم جایگزین کنم
باور کنید بهش خیلی خیلی فکر کردم
کاش از چیزایی که جایگزین کردین یه ذره صحبت کنید
302

خوب و منطقی؟؟!!!!
جیرانیم خوب و منطقی نداریم ک ،اون ها میدونند ک شکست حال بدی داره ک نمیخوان درگیر حال بد شی.
ب نظر خودت الان خوبی؟ قطعا نه،چون از ی طرف انرژی نداری از ی طرفم عذاب وجدان داری .
من وقتی میشکنم همش وسواس میگیرم و حتی نمیتونم با خانوادم سر ی سفره بشینم حس میکنم چقدر آدم کثیفی شدم  و همه چ خیلی زشت ب نظر میاد.
کسانی ک پیگیر پاکی تو هستند خودشون انقدر شکستند و شروع کردند ک جاده رو کامل بلد شدند : )

من ی سریال مورد علاقه دارم وقتی نگاش میکنم تا ساعت ها همه یادم میرند ،یا وقتی هندزفری میذارم و شروع ب کتاب خوندن میکنم تا ۱۲ساعت شده ک ی جا نشستم و حتی برای ساعتی ازش جدا نشدم تا ب تهش برسم .
پیاده روی کردن اونم ساعت ها من و از اطرافم جدا میکنه .
این جایگزین برای بقیه بازی کامپیوتری،نقاشی،خطاطی،خیاطی،آشپزی،ورزش،تمیزکاری،یادگیری ی کاردستی میتونه باشه .
ببین چ چیزی برات لذت بخشه از اون شروع کن و برو جلو تا علاقت بهش بیشتر شه .

پ ن:جیرانیم ی نوع تکه کلام مثل عزیزم هست 1
پ ن۲:وقتی اینهنه تو کانون تو تموم تاپیک ها فعالیت میکنی و تلاش میکنی انتظار داریم ک بیشتر از اون هم برای خودت تلاش کنی . 
من نمیگم تا صد روز برو .اما هردفعه حداقل ۵روز بزار رو ترکت تا بتونی پیشرفت کنی.

--------------------------------
من تنبل ترین شاگرد پاکی ام : ) اما دلم نمیخواد بقیه عادت کنند ب شکست و از شکست ها و دلیل هاشون نگند .
جز شما دو دوست عزیزم دوستان دیگه ای هم در سه روز گذشته شکست و وسوسه داشتند اما اورژانس نیومدند و ماها پست حاشیه ای زدیم و نتونستیم از نظر پاکی کمک حال بقیه باشیم .
از این بابت متاسفم و امیدوارم دیگه کمتر شاهد حال بد ناشی از وسوسه و شکست باشیم  53258zu2qvp1d9v

مرسی از مشارکتتون  303

ممنونم عزیزم
تو گوشی کلی آموزش اوریگامی (کاردستی با کاغذ)دارم
یادم نبود
هیچ وقت امتحانشون نکردم
شاید کمکم کنه خیلی دوست دارم
ممنونم واسه جایگزین ها یی که گفتی
و ممنونم واسه اینکه از حس عذاب وجدانت گفتی
چون من هنوزم عذاب وجدان ندارم و در به در دنبال شکستم
ولی آدم های اینجا نمی گذارن
53258zu2qvp1d9v

من معمولا آدما را دوست ندارم
ولی آدم های اینجا فرق داره
خیلی برام قابل احترام و مهم هستین

سپاس شده توسط
از صبح چادر زدم تو کانون دارم خودم و گول میزنم ،خسته شدم :( 
دقیقا مذخرف ترین حالت موجود اینه ک هم میخوای ترک کنی هم نمیخوای ترک کنی 22

نمیدونم دارم چیکار میکنم حتی :(
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 19، 20:27)atrisa نوشته است: از صبح چادر زدم تو کانون دارم خودم و گول میزنم ،خسته شدم :( 

اتریسا جانم وقتی پیام میدی حدااقل پنل رو باز بزار بیام جواب بدم...
یادم نبود توعم تورکی 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 19، 20:27)atrisa نوشته است: از صبح چادر زدم تو کانون دارم خودم و گول میزنم ،خسته شدم :( 

Khansariha (60)
دقیقا حس و حال من بود
من که بلند شدم رفتم یه کاسه ماست خوردم
خیلی خوب بود
اصلا عطش را خاموش کرد
بار اول بود امتحان کردم

سپاس شده توسط
(1399 فروردين 19، 20:38)123Sanaz123 نوشته است:

Khansariha (60)
دقیقا حس و حال من بود
خیلی خوب بود
اصلا عطش را خاموش کرد
بار اول بود امتحان کردم

ماست؟؟ 17 
عججججب 42

م ولله ی لیوان شیر خوردم ،ب نظرت اثر میکنه؟؟؟الانم کنارم کشمش و دنت و بیسکوییت هست ولی نمیدونم کدوم خاموش میکنه Khansariha (13)

نمیخوام بشکنم .
هم ص کانون بازه هم چندین بار فیلتر شکنم و نصب کردم و حذف کردم باز.
اصلا خسته شدم .
(1399 فروردين 19، 20:46)atrisa نوشته است:
(1399 فروردين 19، 20:38)123Sanaz123 نوشته است:

Khansariha (60)
دقیقا حس و حال من بود
خیلی خوب بود
اصلا عطش را خاموش کرد
بار اول بود امتحان کردم

ماست؟؟ 17 
عججججب 42

م ولله ی لیوان شیر خوردم ،ب نظرت اثر میکنه؟؟؟الانم کنارم کشمش و دنت و بیسکوییت هست ولی نمیدونم کدوم خاموش میکنه Khansariha (13)

نمیخوام بشکنم .
هم ص کانون بازه هم چندین بار فیلتر شکنم و نصب کردم و حذف کردم باز.
اصلا خسته شدم .
جدی جدی اگر میخوای نشکنی
بلند شو
برو یه چرخی بزن
حتی نیم ساعت یا یک ساعت برو پیش بقیه
من امروز چندین بار این کار را کردم
خیلی عجیب جواب داده

شیر یخ فکر کنم آره 4chsmu1

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان