امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام خانم آتریسا،
خوب هستین؟
خانواده خونه هستن، برین به چهرشون نگاه کنین و باهاشون صحبت کنین؟

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
من هستم
به چیزای خوب فکر کن
به روزای سختی که برای پاکی تحمل کردی
حیف نیست
بعدم شما الان وقت درس خواندنتونه
با شکست چند روز را الکی از دست میدین
اگر یه ذره تحمل کنید همه چی به خوبی تموم میشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
همه سرکار بودند،باز رفتند شیفت عصر کار کنند: )

فقط ی کانونه ی تلگرام .دوستام همه مشغول درس هستند ظاهرا و البته نمیتونم هم بهشون بگم ک حالم خوب نیست آخه فکر نمیکنم کمکی از دستشون بر بیاد.
-----------
خوبه ک هستی: )
درصد افسردگی حالم بیشتر از درصد تمایل ب شکسته .
اما واقعا مطمئن نیستم برم ی سایت مزخرف .چون الان ن مدال مهمه ن چیز دیگه ای ،واقعا حال خوب میخوام : (
نمیدونم چم شده :/ ولی اصلا حال خوبی ندارم
اخر و عاقبت در افتاد با یه نینجای سامورایی این میشه دیگه
حالا هی بیا سر به سرم بذار اذیتم بکن و از مظلومیتم سواستفاده کن

مرگ بر شیطانی که آتریسای منو اذیت میکنه
[تصویر:  Untitled_2.png]
آره : )
نکنه زیاد شلوغ کردم ،خندیدم من و چشم زدن؟: )

چشمت روز بد نبینه ،داشتم درس میخوندم دیدم این صفحه خیسه .نگاه کردما ببینم بارون میاد یا نه اما اتاق ک سقف داره .دیدم این اشک من ریزان ریزان داره سیل میشه : )
نگو مغزم خودش دیگه زبون باز کرده ک ظرفیت پر شده بسه : )
البته داشتم ۴ص روزهای گذشته رو ک جمع شده بود میخوندم ،مغزم ولی قبول نکرد.
فکر کنم دچار ی نوع مرضی شدم باز : )
خب اگر قصه افسردگیه
یه آهنگ شاد و بلند
خوردن خوراکی خوشمزه
فکر کردن به یه آینده قشنگ که با این حجم از تلاش شما مستحقش هستید
البته من خودم درد و دل با خدا را هم خیلی دوست دارم
دیدن چندتا تصویر قشنگ طبیعت
آخه اون تصاویر بد به چه دردی میخورن
غیر از اینکه بعدش کلی حال آدم را میگیرن
کلی هم طول میکشه تا از ذهن آدم بیاد بیرون
من وقتی دیگه دستم به هیجا نرسه قرآن هم امتحان کردم
یه صفحه ای را باز میکنم و معنی هاشو شروع میکنم به خواندن
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اهنگ شاد؟انقدر جول اوستین و تی دی جیکس نگاه کردم و انقدر ویس شاد و من خوشحالم گوش دادم حالم ب هم میخوره .
الان دیدم مهدی جهانی دوتا اهنگ خونده دانلود کردم اون تو گوشمه ب علاوه سامان جلیلی و مهدی مقدمم اهنگ جدید خوندن .شاد نیستند ولی دلمم نمیخواد اهنگ شاد گوش بدم و وانمود کنم شادم.
انقدر روم حساسیت نشون دادن ک نکنه گریه کنه نکنه ی چیزیش بشه اومدم تنهایی گریه کنم ی کم دلم خالی شه .خسته شدم انقدر قانون مدار بودم Khansariha (60)

قران نمیتونم بخونم یعنی مغزم نمیکشه.نمازمم نخوندم امروز ظهر صدای اذان و شنیدم ولی نتونستم برم همون فقط صدای اذان و گوش دادم  53258zu2qvp1d9v
اره شکستم حوصله میخواد ،من ن وقتش و دارم ن حوصله ش و :(
فیلتر شکن و هم باز پاک کردم از ترسم :(
بشکنم هم فردا عذاب میکشم.
باز این حال بد الان هستش فردا تموم میشه.
ساناز تقویم پاکیم و نگاه کن .دلم نمیاد سیاهش کنم .

عکس
(1399 فروردين 28، 15:21)atrisa نوشته است: اره شکستم حوصله میخواد ،من ن وقتش و دارم ن حوصله ش و :(

چقدر خوب گفتید.
خداییش یه لغزش فقط یه لغزش نیست. کل زندگی‌مون رو به‌هم می‌زنه.
و کلی حوصله می‌خواد و کلی وقت تا از بین ببریم همه اثرات لجن‌باری که رو زندگی‌مون پیاده کرده.

اندکی تحمل کردن می‌ارزه به هر نوع سختی که در این راه متقبل بشیم.  cheshmak

آفرین به تقویم پاکی شما.  6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آفرین عزیز دل
Khansariha (69)
تو میتونی
حیف روزایه قشنگه که سر هیچی خراب بشن
از چیزی دلخوری 
اگر در موردش حرف بزنی آروم میشی گوش میکنم 
من خودم از ناراحتی ها به یکی بگم خیلی خوب میشم

(1399 فروردين 28، 15:37)آرمین نوشته است:
(1399 فروردين 28، 15:21)atrisa نوشته است: اره شکستم حوصله میخواد ،من ن وقتش و دارم ن حوصله ش و :(

چقدر خوب گفتید.
خداییش یه لغزش فقط یه لغزش نیست. کل زندگی‌مون رو به‌هم می‌زنه.
و کلی حوصله می‌خواد و کلی وقت تا از بین ببریم همه اثرات لجن‌باری که رو زندگی‌مون پیاده کرده.

اندکی تحمل کردن می‌ارزه به هر نوع سختی که در این راه متقبل بشیم.  cheshmak

آفرین به تقویم پاکی شما.  6

شما انرژی خوبتون ب من میرسه آقای مدیر،مرسی از این انرژی مثبت و خوب: )

(1399 فروردين 28، 15:41)*دختر پاک* نوشته است: آفرین عزیز دل
Khansariha (69)
تو میتونی
حیف روزایه قشنگه که سر هیچی خراب بشن
از چیزی دلخوری 
اگر در موردش حرف بزنی آروم میشی گوش میکنم 
من خودم از ناراحتی ها به یکی بگم خیلی خوب میشم

نمیتونی گوش کنی ک : )
باید نگاه کنی و البته منم بنویسم : )
میگم دیگه،ب خاطر کنارهم بودن چون همه طرف های ۲میان منم تایم ناهارم و جابجا کردم ببینمشون اما ی ربعم نتونستم کنار خانوادم بشینم ی جوری ناراحت شدم از اینکه من دغدغه م چیه و اون ها فکرشون چیه،البته خیلی شدید پیگیر حالم هستند اما تنهایی این پایین شده ترجیح من : )
اومدم درس بخونم حتی امروز دلم نمیخواست بیام کانون ی ص لغت خوندم دیدم یاد نمیگرم نشستم گریه کردم گریه کردم بعد دلم خواست بشکنم اومدم اورژانس بعد البته صفحه چند نفرم هجوم بردم نوشتم من خوب نیستم : )
بعدش اهنگ دانلود کردم ،الان میفرستم تو کانون گوش بده نظرت و بگو . داشتم میگفتم (همون مینوشتم)  حساب کتاب کردم من بشکنم باز تو سه ماه اخیر نتونستم ب سی روز برسم و مدالم نمیگیرم و حالمم خراب میشه فردا صبحم بیدار شم همه چ باز زشت ب نظر میرسه و ی دو هفته هم نیاز دارم تا حالم خوب شه دیدم اصلا ب نفع نیست بشکنم  53258zu2qvp1d9v 
البته حال بدم زیاد از اینستا میاد ،لعنتی انگار همه خوشبختن ما بدبخت 53258zu2qvp1d9v 
اصلا من دو روزه همش تلاش میکنم خوب شم اما نمیشه ،ادم ی چند ساعت واقعا باید بشینه وقت بذاره ناراحت باشه .ی چند تا داد بزنه گله کنه .ولله ب خدا  Hanghead 

خیلی زیاد استرس دارم ،از استرس دارم تلف میشم ،این استرس امروز ب جای اینکه من و هل بده جلو کشیده عقب.
ی فشار عجیبی روم هست ک هیچکس نیست بهش بگم درک کنه  53258zu2qvp1d9v 
من میگم طرف مقابل ی چیز دیگه متوجه میشه  53258zu2qvp1d9v 
دیگه چ بگم؟! : ) حرف زیاده فقط من تایپ کردنم داره ته میکشه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
4chsmu1
خب خوب گفتی که 
من که وقتی میگم حرفامو آروم میشم
خوب کردی اومدی اینجا
من که الان چند سال اینستا را پاک کردم
شدیم مسخره بقیه
همش باید عکس های این و اون را لایک کنیم
یه سری ها هم هستن همین دم به دقیقه عکس میگذارن
اصلا حس و حال خوب چیز سختی نیست
من که سعی کردم جدیدا 
با یه خوراکی خوشمزه کوچیک مثل همون کاسه ماست 4chsmu1
یا یه کار کوچیک مثل اوریگامیه
یا درد و دل با خدا 
کارتون هم که اصلا محشره

ولله این اینستای من ک دوست و خانواده هست ک نمیشه پاک کرد ،البته از گوشی خودم پاک کردم و روزی ی بار یا چندروز ی بار کار داشته باشم سر میزنم اونم فقط ب خاطر پیج هایی ک دنبالشون میکنم.ا لبته ی چند وقت ی بارم دی اکتیو میکنم ک کلا دور باشم : ) 
اینستا بده اما ب درد بخوره برای منکه آسیبی نداشته : )
------
کارتون من نمیبینم  4chsmu1 
کاسه ماست و هروقت میبینم اتفاقا یادت میوفتم چون من تا حالا ماست خالی نخوردم  53258zu2qvp1d9v
دردودل با خدا = نمازم مونده :(
کاردستی؟؟؟اینم انجام نمیدم ،من بیشتر نقاشیم و نوشتنم خوبه تا کاردستی : ) البته امتحانم نکردم نمیدونم.
کاش میشد برم پیاده روی اما ن هوا هست ن ادم های بیرون حس خوبی میدن،همه ماسک میزنن ادم ناراحت میشه .
عکست خوشگله : )
مرسی ک هستی و برام مینویسی  53 302
(1399 فروردين 28، 16:24)atrisa نوشته است: ولله این اینستای من ک دوست و خانواده هست ک نمیشه پاک کرد ،البته از گوشی خودم پاک کردم و روزی ی بار یا چندروز ی بار کار داشته باشم سر میزنم اونم فقط ب خاطر پیج هایی ک دنبالشون میکنم.ا لبته ی چند وقت ی بارم دی اکتیو میکنم ک کلا دور باشم : ) 
اینستا بده اما ب درد بخوره برای منکه آسیبی نداشته : )
------
کارتون من نمیبینم  4chsmu1 
کاسه ماست و هروقت میبینم اتفاقا یادت میوفتم چون من تا حالا ماست خالی نخوردم  53258zu2qvp1d9v
دردودل با خدا = نمازم مونده :(
کاردستی؟؟؟اینم انجام نمیدم ،من بیشتر نقاشیم و نوشتنم خوبه تا کاردستی : ) البته امتحانم نکردم نمیدونم.
کاش میشد برم پیاده روی اما ن هوا هست ن ادم های بیرون حس خوبی میدن،همه ماسک میزنن ادم ناراحت میشه .
عکست خوشگله : )
مرسی ک هستی و برام مینویسی  53 302
عزیز دلی
عکس هم قابل شما را نداره
302 
حالا بگذار یه اوریگامی آسون پیدا میکنم 
میگذارم کانون .
شاید امتحان کردی دوست داشتی
البته من خودم توش اصلا استعدادی ندارم vayy 

منم قبول دارم بیرون خیلی بده
همه یه جوری بهم نگاه میکنن انگار همه کرونا دارن

پاشو نمازتو بخوان 
حس و حال خوبی داره
آدم وقتی خدا داره انگاری همه چی داره
bliss

جدی تا حالا ماست خالی نخوردی
خیلی خوشمزه است

شاید : )
ب نظر من آدم باید همه چ رو امتحان کنه ،مثلا من خودم ترس از ارتفاع شدیدی دارم اما دوست دارم ی روزی برم زیپ لاین یا سقوط آزاد ب نظرم حسش متفاوته .
تا مادربزرگم بود خودش از گاوهاش ک شیر میدوشید ماست درست میکرد میفرستاد ماست بیشتر میخوردم اما خب الان ۱۰۰سالشه: )
ماست میخریم من خوشم نمیاد زیاد با غذا کمتر میخورم اما خدایی تا حالا ماست خالی یادم نمیاد بخورم  53258zu2qvp1d9v

ساناز اگر کار داری بروها ب خاطر من نمونی اورژانس ،من نمیشکنم دیگه.حالم خوب شده و اون تمایل ب شکست رفته .دوست دارم برم تاپیک هارو بگردم و ی دستی ب سرو روی تاپیک ها بکشم .منکه دیگه تایمم رفت ی ساعتم اینجا بگذرونم .بیخیال همه چ : )

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان