امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

4chsmu1
خداروشکر که دیگه وضعیت قرمز تموم شد
ببخش عزیز من الان سر کلاسم 4chsmu1
باید برم
خوشحالم که حالت بهتره

ماست های محلی خیلی خیلی خیلی خوشمزه استتتتتتت
خالی امتحان کن  4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
خانم آتریسا
توجه کردید خانم دختر پاک هر چی گفتن رد کردید؟
گناه داشتن. این چه وضعشه؟ دلواپس شما بودن.  Swear1 
لااقل بهشون تقلب می‌رسونید که با چی حال‌تون عوض میشه، همون رو به شما بگن.  Smiley-face-biggrin

من هم نمازم رو نخوندم.  vayy
من که رفتم نماز.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 فروردين 28، 16:44)*دختر پاک* نوشته است: 4chsmu1
خداروشکر که دیگه وضعیت قرمز تموم شد
ببخش عزیز من الان سر کلاسم 4chsmu1
باید برم
خوشحالم که حالت بهتره

ماست های محلی خیلی خیلی خیلی خوشمزه استتتتتتت
خالی امتحان کن  4chsmu1

1744337bve7cd1t81 

مرسی معرفت 17  من الان ی دفتر حرف میزدم تکلیف چ بود ؟؟
برو س کلاس ک احساس میکنم مجازیه : )
مرسی ک هستی  53
103
آره مجازیه
استادش زنه  Khansariha (60)
من تحمل استاد زن را ندارم
خدا نصیب نکنه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست ؟
راستش من درگیر مدل جدیدی از وسوسه شدم
چند روزه دارم کلنجار میرم که بگم یا نه
گفتنش درسته یا نه
کسی استرس نگیره که در اینده اینطوری بشه 
ولی گفتم اگه نگم ممکنه پشیمون بشم 

مدل جدید اینه که در عرض یک ثانیه بدون هیچ خطایی بدون هیچ دلیلی بدون اینکه کم کم شروع بشه در عرض یک ثانیه به اخرین درجه اورژانسی بودن میرسم
دیشب منظورم نصف شب ساعت دو و خورده ای که حدودا یک ساعت و خورده ای قبلش هم تو کانون بودم یهو در عرض یک ثانیه به شدت اورژانسی شدم
چندبار اومدم بنویسم کمک میخوام ولی ارسال نکردم 

امروز غیر از ساعت دو خورده ای نصف شب یک بار هم ساعت چهار و خورده ای بعد از ظهر یک بار هم شش و خورده ای بعد از ظهر در عرض یک ثانیه شدیدا اورژانسی شدم
الانم وسوسه دارم 

من فقط میخوام پاک باشم
کمکم کنید لطفا 

امیدوارم هیچکس این وضعیت رو تجربه نکنه 
اینطوری من بیست و چهار ساعت شبانه روز رو  باید بیام اورژانس
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام خانم رضوانه

خیلی خوب کاری کردید که اومدید اینجا.

ما هستیم در خدمتت شما. دوستان هم میان.
الان چطورید؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

عزیز دل نفس عمیق بکش 
خب یه راه حل
حالا که وسوسه یه دفعه میاد 
تو هم به دفعه مقابلش وایسا
این روش بارها منو نجات داده
در عرض همون یک ثانیه 
از هر کاری که داری انجام میدی دست بکش
حتی اگر داری غذا می خوری بلندشو برو آب بخور
اگر نصفه شبه بلند شو برو یه چرخی بزن آب بخور
در روز باز هم بلند شو برو آب بخور
Hanghead 4chsmu1
آب خوبه به خدا عطش درونی آدم را کم می کنه

آروم باش عزیز دل 
این هم چینم روش جدیدی نیست 
منم تجربه اش کردم
یه چند روز اینجوری بودم
از ترس شکست
دائم میومدم کانون یکی را پیدا میکردم باهاش حرف میزدم به محض اینکه وضعیت قرمز میشد کانون را می‌بستم میرفتم سراغ یه کار دیگه
چند روز اینجوری بود و بعدش تموم شد

بدجنس وسوسه که میومد ساعتی بود هر دو ساعتی یه بار وضعیت قرمز میشد

سلام .خیلی ممنون

راستش یک دقیقه وضعیت اورژانسیه
یک دقیقه فقط وسوسه ست
یک دقیقه هم خوبم
و این چرخه ادامه داره
الان خوبم ولی یک دقیقه پیش هم در حد اورژانسی شدم هم وسوسه 

نصیب هیچکی نشه این وضعیت

53 دعای کمیل 53
Hanghead قبول دارم سخته
والا من با تغییر سریع مکان  سعی کردم حلش کنم
چون یه دفعه ای منم یه دفعه ای جلوش وایسادم
البته هر دفعه که پیروز میشدم
با حس افتخار به شیطون میگفتم پوز کش 65
حالتو گرفتم
بعدم به خدا می گفتم ممنونم که هستی Confetti

ممنون ساناز جان

الان اذان میزنه بریم نماز وقتتون رو نگیرم 
بعدش هر موقع فرصت کردید برام بنویسید منم فکر نکنم تا قبل دوازده شب زودتر بتونم بیام کانون

ممنون که کمکم میکنید

53 دعای کمیل 53
من هر چی یادم اومد میام میگم 49-2
مراقب پاکی هاتون باشید لطفا 302

اورژانسی مثل روزها و ماه های قبل ... 
اما گفتنش چه فایده ای داره وقتی ...
نقل قول: اما گفتنش چه فایده ای داره وقتی
وقتی فکر کنید فایده نداره بی فایده میشه
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 فروردين 28، 20:29)karma نوشته است:
نقل قول: اما گفتنش چه فایده ای داره وقتی
وقتی فکر کنید فایده نداره بی فایده میشه

بله کاملا درست می فرمایید  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان