امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

Badbakht
آقا تواب چراغ را خاموش کنید استرس میده
به اعصاب خودتون مسلط باشید
شما از پسش بر میاید
یه وضو با آب سرد و دو رکعت نماز چطوره؟
یا یه گشتی تو خونه بزنید برید سر وقت یخچال
یا مثلا یه کارتون یا فیلم خنده دار

اصلا چه کارهایی دوست دارین؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
اصلا حالتون چطوره 4chsmu1
یادم رفت بپرسم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
امروز به طرز فجیعی یه فاجعه برام رخ داد
وسوسه هم بدترش کرد ولی خوب نشکستم 
امیدوارم  جوابی که میخوامو بگیرم از این ترک مگه نه دیگه ترک برام معنایی نداره
قطعا جوابش رو میگیری ...

فقط کمی باید صبر داشته باشی ...

اوضاع در آخر همونطور که تو دوست داری و به بهترین شکل تغییر پیدا میکنه ...

یه وقت نری به خاطر رفع یه مشکل کوچیک ، به یه گناه کبیره پناه بیاریا ....

دیروز تو قرآن یه آیه خوندم ....

آگاه باشید ! یقینا یاری خدا نزدیک است
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 31، 20:33)majid78 نوشته است: امروز به طرز فجیعی یه فاجعه برام رخ داد
وسوسه هم بدترش کرد ولی خوب نشکستم 
امیدوارم  جوابی که میخوامو بگیرم از این ترک مگه نه دیگه ترک برام معنایی نداره

مجید جان خیلی ناراحت شدم از این خبر بدی که دادی..امیدوارم راه برون رفت از این فاجعه رو به سرعت پیدا کنی..

معمولا تو همچین فجایعی وسوسه ها شروع میشن فشار آوردن تا ازشون به عنوان مسکن استفاده کنی..کاری که من در هفته ای که گذشت انجام دادم و نه تنها حالم بهتر نمیشد بلکه بیشتر و بیشتر در ناراحتی فرو می رفتم..همین خواست تو برای ترک و قدم برداشتن در مسیرش میتونه راه هایی برات باز کنه که بتونی با مشکلات دیگه ی زندگی هم کنار بیای..

اگر دوست داشتی هم بیا راجع به اتفاق بدت حرف بزن..هم خالی میشی و هم شاید کمکی از دست کسی بر بیاد..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام دوستان ممنون از اهورا و اقا سعید بابت اینکه باهام همراه  شدید 302  اره واقعا سعید جان میدونم تهش هیچی جز ناراحتی نداره اما خیلی فشار تحمل کردم امتحانات دانشگاه یه کاری که الان نمیتونم بگم چی و باید انجام میدادم و ندادم از یه طرف وسوسه یه طرف اصلا یه وضعی
 سپاس شده توسط
اگه لطف کنید دوستان در مورد ایات و احادیث واسه من چیزی نذارید 
نمیگم بده گوشم از این حرفا و این ایات و احادیث پره اما درد چیز دیگس 
ممنون
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 31، 22:14)majid78 نوشته است: سلام دوستان ممنون از اهورا و اقا سعید بابت اینکه باهام همراه  شدید 302  اره واقعا سعید جان میدونم تهش هیچی جز ناراحتی نداره اما خیلی فشار تحمل کردم امتحانات دانشگاه یه کاری که الان نمیتونم بگم چی و باید انجام میدادم و ندادم از یه طرف وسوسه یه طرف اصلا یه وضعی

داداش مجید اراده ی قویت امیدوارم به کمکت بیاد و این برهه رو هم رد کنی..تهش میدونی چیه؟..هیچ سختی ای پایدار نیست..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: هیچ سختی ای پایدار نیست..
این مفهمومیه که من در روز با کلمات متفاوت برای خودم تکرارش میکنم Khansariha (69)
روزها میاد و میره

سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 31، 23:05)soshians نوشته است:
(1399 ارديبهشت 31، 22:14)majid78 نوشته است: سلام دوستان ممنون از اهورا و اقا سعید بابت اینکه باهام همراه  شدید 302  اره واقعا سعید جان میدونم تهش هیچی جز ناراحتی نداره اما خیلی فشار تحمل کردم امتحانات دانشگاه یه کاری که الان نمیتونم بگم چی و باید انجام میدادم و ندادم از یه طرف وسوسه یه طرف اصلا یه وضعی

داداش مجید اراده ی قویت امیدوارم به کمکت بیاد و این برهه رو هم رد کنی..تهش میدونی چیه؟..هیچ سختی ای پایدار نیست..
اره هیچی پایدار نیس حتی خوشی بعد پیروزی اما نمیدونم چرا انقدر ادم از کاری که یه مدت فکر میکرده گناهه الان داره لذت میبره
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 31، 23:15)majid78 نوشته است:
(1399 ارديبهشت 31، 23:05)soshians نوشته است:

اره هیچی پایدار نیس حتی خوشی بعد پیروزی اما نمیدونم چرا انقدر ادم از کاری که یه مدت فکر میکرده گناهه الان داره لذت میبره

کاری که شیطون با آدم میکنه
ارزش های آدم را میبره زیر سوال
Hanghead 
برای همین میگن هدف اتون ار ترک را چندین بار با خودتون تکرار کنید

سپاس شده توسط
امسالم خراب شد 809197ps94ijjhwg Khansariha (60)
سلام اقا مجید...
حالتون  خوبه؟؟؟؟؟؟؟
به  خودتون مسلط باشید
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
به قول اهورا mission felt
دارم دیوونه می شم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان