امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 ارديبهشت 28، 16:37)soshians نوشته است: الان داشتم دوباره می افتادم تو تله...اومدم اینجا و این همه پیغام محبت آمیز رو خوندم..و کلی انرژی گرفتم..قطعا نمی شکنم و سعی می کنم از محبتتون انرژی بگیرم برای پاکی بیشتر و طولانی تر.

ماشالله قهرمان 317
اینههههههههههههههههههههههههه Confetti
49-2 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
هر چی حس خوب فقط با پاکیه Khansariha (69)
شکست فقط غم و غصه و ناراحتیه 128fs318181
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام کسی هست؟
 سپاس شده توسط
سلام اقا رضا...
کاش تو اورژانس پیام داده بودید
اونجا شلوغ تره
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 29، 18:21)رضا خان نوشته است: سلام کسی هست؟
مننننننننننننن
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
تشکر از آهو خانم و آقا هومان
 سپاس شده توسط
دو شبه بدجوری حالم بده..روزا خوبم و میام اینجا کلی انرژی میگیرم..شبا وسوسه ها شروع میشه از در و دیوار..من یک سالی بود که انقدر وسوسه نداشتم..وسوسه ی تماشای پ.و.ر.ن..دیشب و امشب چشمم همه جا می گشت تو سایت های مختلف..درسته که به خ.ا ختم نشده ولی ذهنم و چشمم پر از آلودگی شده..نمیدونم چرا این جوری شدم..واقعا نمیدونم...
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام سوشیانس جان
درست می شه. الان خوبی؟

بدون تنها کاری که نباید بکنی اینه که چشم و ذهنت رو تغذیه کنی.
هر چی بیشتر تغذیه کنی بزرگ تر می شی.

همین الان از گیوتین باید استفاده کنی و قطعشون کنی.
اگر بال و پر گرفته باشن، تا یه مدت اذیتت می کنن، ولی تو دائم باید قطعشون کنی.

مثل درخت های بائوباب کتاب شازده کوچولو
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

آقای soshians 
اول بلند بشید یه چرخی تو خونه بزنید
یه لیوان آب بخورید
بعد
یک کاری کنید که دوست دارید
کتاب بخوانید
ورزش کنید
چند تا دراز نشست
فیلم و کارتون نگاه کنید
البته فیلم سانسور شده 
یا بازی کنید

بمن تجربه نشان داده تلویزیون خودمون اگر یه فیلمی چیزی داشته باشه 
اینجور موقع ها خوبه حواس آدم را پرت میکنه

همش برای الکی چرخیدن تو نت
سعی کنید یا کارهای بالا را انجام بدین و از چرخیدن تو نت جدا بشید
یا اگر نمیشه هیچ سایتی و هیچ جای دیگه نرید
همین جا تو کانون بچرخید
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سوشیانس کجایییییییییییی؟؟
دقیقا کجاییییییییییییی؟/
Khansariha (60) 42
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
دیشب خوابای ناجوری میدیدم
امروزم همش دارم وسوسه میشم اما کور خوندی شیطون 
خدایا خودت کمکم کن
ماشاالله 

آقا مجید کم نمیاره 49-2
[تصویر:  uVwrXF.png]
Khansariha (60)
(1399 ارديبهشت 30، 11:25)majid78 نوشته است: Khansariha (60)

چیشدههه؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
49-2 آقا مجید شما از پسش بر میاید
همش دو سه روز دیگه مونده تا ۲ ماه پاکی 
حیفه این روزهای خوب
 باید مراقبش باشید 317

سپاس شده توسط
[تصویر:  u_fh1NXmETUdBy0gBhccLqRvOENLpsnCEGe5HJe9...98iwqa2QLE]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان