امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 مهر 10، 1:54)یاقوت نوشته است: خب من گفتم دیگه،قشنگم  49-2
منم نمیدونم امروز ی جوری بود حس پنجشنبه رو داشت  Gigglesmile
چرا با خودت بد حرف زدی؟من یادمه از اوریگامی خوشت میاد ،ماست دوست داری،فیلم زیاد میبینی،تلاش میکنی و بی نظیری تو   Khansariha (69)
خودت و دست کم نگیر عشقم جان Confetti
ب نظرت بشکنی چ میشه؟احساس بی ارزشی سرتاسر مغزت و میگیره .بیخیال شکست .بنویس هر چ تو دلته .
53258zu2qvp1d9v 46 
دیگه دلم نمیخواد بنویسم
آبرو برام نموند تو کانون

اوریگامی را خیلی وقته امتحان نکردم
دیگه یادم رفته بود
ماستم نداریم
همش تقصیر ماسته Swear1  وقتی نیست من اینجوری میشم
هر چی میگم برای من ماست بگذارید بمونه
من ماست دوست دارم شبا میخورم

Hanghead 
میدونم اگر بشکنم بعدش 1000 تا فحش به خودم میدم و آخرش به آقای اهورا میگم جشن های هفته بعد با شما و میگذارم میرم 
Hanghead 
فقط کاش نشکنم
امروز خیلی از خط قرمزها رد شدم

53258zu2qvp1d9v فیلم را گفتی
الان داشتم دنبال یه کارتون میگشتم برم دانلود کنم
شاید فیلم گرفتم
مثلا فیل های بر اساس واقعیت 53258zu2qvp1d9v 

آتریسا
ممنونم که هستی 302 302 302 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 10، 2:00)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 مهر 10، 1:54)یاقوت نوشته است: خب من گفتم دیگه،قشنگم  49-2
منم نمیدونم امروز ی جوری بود حس پنجشنبه رو داشت  Gigglesmile
چرا با خودت بد حرف زدی؟من یادمه از اوریگامی خوشت میاد ،ماست دوست داری،فیلم زیاد میبینی،تلاش میکنی و بی نظیری تو   Khansariha (69)
خودت و دست کم نگیر عشقم جان Confetti
ب نظرت بشکنی چ میشه؟احساس بی ارزشی سرتاسر مغزت و میگیره .بیخیال شکست .بنویس هر چ تو دلته .
53258zu2qvp1d9v 46 
دیگه دلم نمیخواد بنویسم
آبرو برام نموند تو کانون
قبلا هم نوشتم هااا،آبرو ک با نوشتن حالت نمیره.اینجوری نگو.اگر نوشتن حال بدت بهت کمک میکنه پس باید بنویسی وگرنه خودت ب خودت بد میکنی  53258zu2qvp1d9v

اوریگامی را خیلی وقته امتحان نکردم
دیگه یادم رفته بود

یکی فردا مخصوص برامون درست کن،دیگه قایقش و ک باید بلد باشی 4chsmu1

ماستم نداریم
همش تقصیر ماسته Swear1  وقتی نیست من اینجوری میشم
هر چی میگم برای من ماست بگذارید بمونه
من ماست دوست دارم شبا میخورم

Hanghead 
من ب شدت از لبنیات دور شدم،هیچ ماستی رو نمیتونم بخورم .همش طعم ماست گوسفند و میدن .دیروز رفتم لبنیاتی خودم ماست خریدم ولی باز شیرینه و طعمش ی جوریه 65  خودت اضافی بخر بزار تو یخچال خب 4chsmu1

میدونم اگر بشکنم بعدش 1000 تا فحش به خودم میدم و آخرش به آقای اهورا میگم جشن های هفته بعد با شما و میگذارم میرم 
Hanghead 
فقط کاش نشکنم
امروز خیلی از خط قرمزها رد شدم
نگو کاش ،قرار نیست بشکنی و تصور هم نکن.چشمات و ببند و ذهنت و آزاد کن .اگر میتونی بخواب .فردا اعلام وضعیت هفته ی آخره و تو موفق میشی Khansariha (69)

53258zu2qvp1d9v فیلم را گفتی
الان داشتم دنبال یه کارتون میگشتم برم دانلود کنم
شاید فیلم گرفتم
مثلا فیل های بر اساس واقعیت 53258zu2qvp1d9v 

من خیلی وقته کارتون ندیدم،امروز اتفاقی تی وی رو شبکه نمایش بود قصه های محید میداد انقدر تنهایی نگاش کردم انقدر تنهایی خندیدم ،جات خالی 4chsmu1 بازار کارتون های خوبی داره برای دانلود.منم الان داشتم سریال میدیدم .

آتریسا
ممنونم که هستی 302 302 302 302 :302

فدا مدای شما ،من هستم تا حالت خوب بشه .
 سپاس شده توسط
نقل قول: قبلا هم نوشتم هااا،آبرو ک با نوشتن حالت نمیره.اینجوری نگو.اگر نوشتن حال بدت بهت کمک میکنه پس باید بنویسی وگرنه خودت ب خودت بد میکنی  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
53258zu2qvp1d9v
بی خیالش 
شاید بعدا نوشتم

نقل قول: یکی فردا مخصوص برامون درست کن،دیگه قایقش و ک باید بلد باشی [تصویر:  4chsmu1.gif]
4chsmu1 قایق را دوستم تو دبیرستان یادم داد
سر هر زنگی تو ابعاد مختلف درست میکردم
53258zu2qvp1d9v 
نقل قول: من ب شدت از لبنیات دور شدم،هیچ ماستی رو نمیتونم بخورم .همش طعم ماست گوسفند و میدن .دیروز رفتم لبنیاتی خودم ماست خریدم ولی باز شیرینه و طعمش ی جوریه [تصویر:  65.gif]  خودت اضافی بخر بزار تو یخچال خب [تصویر:  4chsmu1.gif]
4chsmu1 شما قانون یخچالتون چجوریه 65
واسه ما اینه که هر چی توش باشه برای همه است
من هر چی هم بخرم فایده نداره
تقاضا زیاده

نقل قول: نگو کاش ،قرار نیست بشکنی و تصور هم نکن.چشمات و ببند و ذهنت و آزاد کن .اگر میتونی بخواب .فردا اعلام وضعیت هفته ی آخره و تو موفق میشی [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
Khansariha (69) بچشم
ما میتوانیم

نقل قول: من خیلی وقته کارتون ندیدم،امروز اتفاقی تی وی رو شبکه نمایش بود قصه های محید میداد انقدر تنهایی نگاش کردم انقدر تنهایی خندیدم ،جات خالی [تصویر:  4chsmu1.gif] بازار کارتون های خوبی داره برای دانلود.منم الان داشتم سریال میدیدم .
53258zu2qvp1d9vاتفاقا منم از یه جایی به بعدش را دیدم
چقدر یاد خودم افتادم
مخصوصا آخرش که تعهد داد
من انقدر تو مدرسه تعهد دادم که حتی خودمم نمیدونستم برای چی

بازار را خوب گفتی 2uge4p4
فیلم هندی سکسکه هم تو گذاشته بودی فیلم های باز های کانون شایدم اون را دیدم

نقل قول: فدا مدای شما ،من هستم تا حالت خوب بشه .

عزیز دلمی
من دیگه خوبم
میرم یه فیلم یا کارتون که دیگه همه چی از سرم بپره
یک دنیا ممنونم 302302302302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
قانون یخچال خونه ی ما  Khansariha (13)
دقیقا همینه هرچی ک هست برای همه ست Khansariha (13)
ولی خب چون ماست همیشه باید باشه حداکثر ی روز خونه بدون ماست میمونه  53258zu2qvp1d9v
------------
منتظر قایق هستم من ،فردا پس فردا عکسش و بزار 4chsmu1 من بلد نیستم  53258zu2qvp1d9v
--------------
فیلم سکسکه رو حتما نکاه کن خیلی خنده دار و محشره 49-2

مواظب خودت باش ،تو خیلی خیلی ارزشمندی و با شکست خودت و نابود نکن.تهش ی حسرت بزرگ میمونه برای آدم .
Khansariha (89)

شبت ب خیر.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 10، 2:30)یاقوت نوشته است: قانون یخچال خونه ی ما  Khansariha (13)
دقیقا همینه هرچی ک هست برای همه ست Khansariha (13)
ولی خب چون ماست همیشه باید باشه حداکثر ی روز خونه بدون ماست میمونه  53258zu2qvp1d9v
------------
منتظر قایق هستم من ،فردا پس فردا عکسش و بزار 4chsmu1 من بلد نیستم  53258zu2qvp1d9v
--------------
فیلم سکسکه رو حتما نکاه کن خیلی خنده دار و محشره 49-2

مواظب خودت باش ،تو خیلی خیلی ارزشمندی و با شکست خودت و نابود نکن.تهش ی حسرت بزرگ میمونه برای آدم .
Khansariha (89)

شبت ب خیر.

Khansariha (69) 303 49-2  Khansariha (2)
شب بخیر عزیز دل

پیش به سوی پاکی 317

ThankyouThankyouThankyouThankyou

(1399 مهر 11، 1:34)ماجراجو نوشته است: سلام امیدوارم هیچکس کارش به اورژانس نکشه Gigglesmile

همه چی خوبه؟ 49-2 49-2 49-2
اگر وسوسه دارین پاشید یه دوری تو خونه بزنید

(1399 مهر 11، 1:34)ماجراجو نوشته است: سلام امیدوارم هیچکس کارش به اورژانس نکشه Gigglesmile

همه چی خوبه؟ 53258zu2qvp1d9v

به راستی مرا چه شده
ساعاتی را در اینستاگرام سپری کرده ام
کار داشت خراب میشد به اینجا پناه آوردم
بعدش رفتم یه گشتی تو خونه زدم 
بهترم
فقط اومدم اینجا بگم 
هنوز هیچی تموم نشده و من میخوام بازم پاک بمونم
63 63 63 63 63 63

سپاس شده توسط
منم چماقم آماده است ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 3:00)AhoorAli نوشته است: منم چماقم آماده است ...

Gigglesmile
همه تو کانون خشن شدن به جان خودم
دوستان به اعصاب خود مسلط باشید
همه چی اکیه
ممنونم آقای اهورا Thankyou

سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 2:39)*دختر پاک* نوشته است: به راستی مرا چه شده
ساعاتی را در اینستاگرام سپری کرده ام
کار داشت خراب میشد به اینجا پناه آوردم
بعدش رفتم یه گشتی تو خونه زدم 
بهترم
فقط اومدم اینجا بگم 
هنوز هیچی تموم نشده و من میخوام بازم پاک بمونم
63 63 63 63 63 63

چه جالب چون منم با اینستاگرام خیلی مشکل داشتم،
و بدتر اینه که برای پسرا خیلی بیشتر از دخترا مشکل بوجود میاره،
چون پر از پیجا و آدماییه که دارن با به نمایش گذاشتن بدن خودشون،یا گذاشتن عکسا و فیلمای نیمه برهنه و تحریک کننده ی خانوما دارن فالوور جذب میکنن،و این واسه پسرایی که بخوان پاک بمونن خیلی سخت تر از دخترا میشه
Khansariha (60)
با این حال من از دو هفته ی پیش یه جهش بزرگ زدم و اینستا رو پاک کردم، البته قبلا هم سعی چند بار سعی کردم که ایسنتا رو پاک کنم، ولی به خاطر جذابیت بالا نتونسته بودم، 
با این حال ایندفعه یه ترفند خیلی ساده زدم: 
  • اپلیکیشن اینستاگرام رو از روی گوشیم پاک کردم
  • دیگه با مرور گر گوگل از ایسنتا استفاده میکنم
  • و اینکه هیچ محدودیتی برای استفاده از اینستا با گوگل برای خودم نمیزارم یعنی هر وقت و هر چقدر که دلم خواست حق دارم استفاده کنم
  • البته با یه شرط؛ و اونم اینه که هر وقت استفادم از ایسنتا تموم شد باید از اکانتم خارج بشم، این باعث میشه که هر وقت بخوام استفاده کنم مجبور باشم دوباره وارد اکانتم بشم
  • همین کار باعث میشه استفاده از اینستا سخت بشه و دیگه کلا حال استفاده ازش رو نداشته باشم
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 12:04)ماجراجو نوشته است: داداش هیچ محدودیتی نداره یعنی چی یعنی هر عکسی بخای نگا کنی؟ vayy

منظورم محدودیت زمانی بود، 
اون یکی محدودیتو که دیگع خودتون باید بدونید که رعایتش بکنید
البته اینو بدون که یه کانونی هیچوقت پیجای بد و تحریک کننده رو دنبال نمیکنه
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 11:42)mohammadrg نوشته است: چه جالب چون منم با اینستاگرام خیلی مشکل داشتم،
چون پر از پیجا و آدماییه که دارن با به نمایش گذاشتن بدن خودشون،یا گذاشتن عکسا و فیلمای نیمه برهنه و تحریک کننده ی خانوما دارن فالوور جذب میکنن،و این واسه پسرایی که بخوان پاک بمونن خیلی سخت تر از دخترا میشه
Khansariha (60)
با این حال من از دو هفته ی پیش یه جهش بزرگ زدم و اینستا رو پاک کردم، البته قبلا هم سعی چند بار سعی کردم که ایسنتا رو پاک کنم، ولی به خاطر جذابیت بالا نتونسته بودم، 
  • و اینکه هیچ محدودیتی برای استفاده از اینستا با گوگل برای خودم نمیزارم یعنی هر وقت و هر چقدر که دلم خواست حق دارم استفاده کنم
  • البته با یه شرط؛ و اونم اینه که هر وقت استفادم از ایسنتا تموم شد باید از اکانتم خارج بشم، این باعث میشه که هر وقت بخوام استفاده کنم مجبور باشم دوباره وارد اکانتم بشم
  • همین کار باعث میشه استفاده از اینستا سخت بشه و دیگه کلا حال استفاده ازش رو نداشته باشم

این روشی بود که کمکم کرد اینستا رو پاک کنم و با عث شد که با کمترین سختی،بتونم تا امروز سیزده روز و نیم تقریبا تا امشب چهارده روز پاک بمونم

من فقط تجربیاتمو گفتم،شما رو مجبور نکردم که انجام بدید،شما میتونید هر کاری که دلتون میخواد انجام بدید
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 12:38)ماجراجو نوشته است:
(1399 مهر 12، 12:29)mohammadrg نوشته است:
(1399 مهر 12، 12:04)ماجراجو نوشته است: داداش هیچ محدودیتی نداره یعنی چی یعنی هر عکسی بخای نگا کنی؟ vayy

منظورم محدودیت زمانی بود، 
اون یکی محدودیتو که دیگع خودتون باید بدونید که رعایتش بکنید
البته اینو بدون که یه کانونی هیچوقت پیجای بد و تحریک کننده رو دنبال نمیکنه
به هر حال خودت میدونی که تو هر پیجی هم باشی بالاخره یه عکس میبینی خودت میدونی 
موفق باشی داداش

نه خیر، یک میلیار کاربر تو اینستاگرام وجود داره،استفادهی همه ی مردم به یه شکل نیست
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 12:39)ماجراجو نوشته است:
(1399 مهر 12، 12:38)mohammadrg نوشته است:
(1399 مهر 12، 11:42)mohammadrg نوشته است: چه جالب چون منم با اینستاگرام خیلی مشکل داشتم،
Khansariha (60)

این روشی بود که کمکم کرد اینستا رو پاک کنم و با عث شد که با کمترین سختی،بتونم تا امروز سیزده روز و نیم تقریبا تا امشب چهارده روز پاک بمونم

من فقط تجربیاتمو گفتم،شما رو مجبور نکردم که انجام بدید،شما میتونید هر کاری که دلتون میخواد انجام بدید

منم گفتم دیگه خودت میدونی اگه دوس داری حذفش کن 
خودت صلاح میدونی یه کم بیشتر فکر کن
داداش خیلی با آدم کل کل میکنی،نیازی نیست که هر کسی هر پیامی که میده شما هم زیرش پاسخ بنویسی،بعضی وقتا فقط افراد تجربیاتشونو میگن
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان