امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

Khansariha (60)
 من دیگه تحمل ندارم
قشنگ دارم کم میارم
قلبم داره تند تند میزنه
انقدر این سایت های لعنتی بنظرم قشنگ هستن که نمیتونم تحمل کنم
یه جورایی هم به خودم حق میدم
بعد این همه فشار حقمه
من دیروز خیلی سختم شد
همیشه روزای سخت را دووم میارم فرداش میشکنم
Tears
میشه
Please
شرمندم دم به دقیقه اینجام
12
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
منم همینطور،ولی بعدش چ؟
ب بعدشم فکر کن
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 4، 22:59)یاقوت نوشته است: منم همینطور،ولی بعدش چ؟
ب بعدشم فکر کن

809197ps94ijjhwg
هم قبلشش مزخرفه هم بعدش
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خب پس ، همین جمله ت برای بیخیالی کافیه.
قرار نیست بشکنی چون مدال این هفته برای ماست: )
بشکنی مطمئن باش منم با خودت میبری سمت گناه ،در جریانی ک .
 سپاس شده توسط
تپاله نجاست کجاش قشنگه؟
لجن کثیف و حال به هم زن و آشغاله

همه ما میدونیم چقدر شما تلاشهای خوب میکنید
ولی چون خیلی زحمت کشید و نیاز به تجدید قوا دارید اتفاقا اصلا حقتون نیست که خودتون رو دچار همچین رنج طاقت فرسایی کنید و برید قاطی اون کثافتا

خلاقیتتون رو به کار بندازین .. همون خلاقیتی که بهترین جشنها رو میگیره
یکی از دهها کار باحالی که میشه کرد رو انتخاب کنین و انجام بدید
این حقم مسلم شماست ..

من امشب زیاد نمیتونم باشم
ولی یه پیشنهادم اینه:
بچه هایی که هستن هر کدوم باحال ترین جوکی که بلده رو تعریف کنه
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 4، 23:07)یاقوت نوشته است: خب پس ، همین جمله ت برای بیخیالی کافیه.
قرار نیست بشکنی چون مدال این هفته برای ماست: )
بشکنی مطمئن باش منم با خودت میبری سمت گناه ،در جریانی ک .
God GodGodGodGodGodGodGodGodGod

(1399 آبان 4، 23:08)مرد مجاهد نوشته است: تپاله نجاست کجاش قشنگه؟
لجن کثیف و حال به هم زن و آشغاله

همه ما میدونیم چقدر شما تلاشهای خوب میکنید
ولی چون خیلی زحمت کشید و نیاز به تجدید قوا دارید اتفاقا اصلا حقتون نیست که خودتون رو دچار همچین رنج طاقت فرسایی کنید و برید قاطی اون کثافتا

خلاقیتتون رو به کار بندازین .. همون خلاقیتی که بهترین جشنها رو میگیره
یکی از دهها کار باحالی که میشه کرد رو انتخاب کنین و انجام بدید
این حقم مسلم شماست ..

من امشب زیاد نمیتونم باشم
ولی یه پیشنهادم اینه:
بچه هایی که هستن هر کدوم باحال ترین جوکی که بلده رو تعریف کنه
کاش همه همین مدلی فکر میکردن 809197ps94ijjhwg 

تمام سعی خودم را میکنم 302
خیلی ممنونم 302
یک دنیا ممنونم 302

سپاس شده توسط
خب ما منتظر جوک برگزیده شما هستیم
 سپاس شده توسط
خانم دختر پاک چرا می خواین قبول کنین که خ.ا و پ.و.ر.ن  خیلی کیف داره و خیلی لذت داره؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: زنگ زدم پشتیبان کنکورم گفتم رتبه‌م ۶۴ هزار شده میتونم فوریت های پزشکی قبول شم ؟ [تصویر:  39.gif]
گفت اره [تصویر:  17.gif]
گفتم چجوری ؟؟ [تصویر:  39.gif]
گفت میزارنت رو سقف امبولانس بگو ویو ویو ویو [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif]
 سپاس شده توسط
ساناز هبچ حرفی کمکی دلداری ای جمله ی مفیدی امیدی دلگرمی ای هیچی ندارم برات فقط خواهش میکنم نشکن خب؟ وقتی من قول دادم پس تو هم مسئولیت قبول کردی 53258zu2qvp1d9v

شب خوش  53
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 4، 23:23)mahdimontazer نوشته است: خانم دختر پاک چرا می خواین قبول کنین که خ.ا و پ.و.ر.ن  خیلی کیف داره و خیلی لذت داره؟

من نمیخوام قبول کنم
ولی متاسفانه قبول کردم
حالا هم نمیتونم حذفش کنم
سال ها پیش به من یاد دادن میخوای خوشحال باشی این کار را کن

(1399 آبان 4، 23:25)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: زنگ زدم پشتیبان کنکورم گفتم رتبه‌م ۶۴ هزار شده میتونم فوریت های پزشکی قبول شم ؟ [تصویر:  39.gif]
گفت اره [تصویر:  17.gif]
گفتم چجوری ؟؟ [تصویر:  39.gif]
گفت میزارنت رو سقف امبولانس بگو ویو ویو ویو [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif]
Khansariha (13)
ویو ویو خیلی خوب بود ممنونم

(1399 آبان 4، 23:26)یاقوت نوشته است: ساناز هبچ حرفی کمکی دلداری ای جمله ی مفیدی امیدی دلگرمی ای هیچی ندارم برات فقط خواهش میکنم نشکن خب؟ وقتی من قول دادم پس تو هم مسئولیت قبول کردی 53258zu2qvp1d9v

شب خوش  53
302 باشه گلم
مسئولیت را سعی میکنم یادم نره
ممنونم عزیز

302 
یک دنیا ممنونم از همتون
میرم یه حموم حال و هوام عوض بشه
بعدم آهنگ
نمیشکنم
قول میدم
مهم نیست این روزا چقدر مفیدم
فقط مهمه پاک بمونم

یک دنیا از همتون ممنونم

سپاس شده توسط
احسنت خانم دختر پاک
موفق و سلامت باشید
 سپاس شده توسط
سلام
اگه کسی هست کمک کنه
وسوسه داریم ما

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 5، 14:48)پشتکار نوشته است: سلام
اگه کسی هست کمک کنه
وسوسه داریم ما
سلام.من هستم چطورین؟
 سپاس شده توسط
سلام به پشتکار عزیز...

چی شد اینطوری شدی؟
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان