امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

[تصویر:  i169535_.jpg]

[تصویر:  b604401_.jpg]

[تصویر:  h663463_.jpg]
[تصویر:  d427621_.jpg]

[تصویر:  n318871_.jpeg]

49-2
شما که نمی خواهید بعد این همه تلاش شیطون خوشحال بشه
پاشید یه دوری تو خونه بزنید 
یه کاری کنید 
خودتون را مشغول کنید
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
باز شیطون دست به کار شده چرا ول نمیکنی لعنتی Swear1
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 5، 18:23)majid78 نوشته است: باز شیطون دست به کار شده چرا ول نمیکنی لعنتی Swear1

ای شیطان بیخودی  Swear1
آقا مجید پاشین ی دوری بزنین از سرتون بپره ،بیخیال شکست عاغا Khansariha (56)

خوبین؟من هستم الان،بیاین حرف بزنیم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 5، 18:23)majid78 نوشته است: باز شیطون دست به کار شده چرا ول نمیکنی لعنتی Swear1

مجید جان
پاشو بادام‌ها رو آسیاب کن آب جوش بریز روشون بزن به بدن.
پنجره رو هم باز کن یه هوای خنک می‌خوره به صورتت.
همه چی فراموشت میشه.  studsmatta
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

ی دست بازی بکنید یادتون میره مثلا من وقتای وسوسه سونیک بازی میکنم
هرکی بخنده سوسک شه 22
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
انقدر کار ریخته بود سررم کلا داشت همه چی یادم میرفت امروز نتونستم برناممو انجام بدم اصلا هیچی یاد نمیگرفتم خیلی تلاش کردم ولی خوب نشد 
دیگه برنامه امروزو گذاشتم کنار رفتم سراغ برنامه فردا4chsmu1  خانواده هم رسیدن خداراشکر فعلا وسوسه هست ولی خوب دارم بهتر میشم 
ممنون از همه دوستان
 سپاس شده توسط
نقل قول:  امروز نتونستم برناممو انجام بدم اصلا هیچی یاد نمیگرفتم خیلی تلاش کردم ولی خوب نشد 

بعضی روزا مغز قفل می‌کنه و دست ما نیست.
فدا سرت.  Khansariha (18)
امروز همه‌اش رو برو اصلا خوش بگذرون.  4chsmu1 Confetti 2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
دوستای عزیزم واقعا ازتون کمک میخوام. الان اون جوک بامزه ی مرد مجاهد رو خوندم وسط گریه خندم گرفت تونستم نفس بکشم. 
مشکلم با خ ا نیست.
واقعا سخته برام بنویسم. خونوادم که هیچی نمیدونن . دوستامم نمیدونن چون بازم مث بقیه قضاوتم میکنن و بهم میگن ضعیف! 
تنها دوستمم که وقتی افکار خودکشی میومد سمتم بهش پیام میدادم بیمارستان بستریه حالش بده.
واقعا هیچکس دیگه نیست. اینجا هم شاید نباید بنویسم چون میگن مگه روانشناسا اینطوری میشن!؟ خب همه حرفام میره زیر سوال ولی حالم خوب نیست .
نفسم کلا بهم ریخته . اینا مال گذشته هامه ولی ازینکه کنترلم از دستم خارج بشه خودکشی کنم میترسم.
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 0:43)افرا نوشته است: دوستای عزیزم واقعا ازتون کمک میخوام. الان اون جوک بامزه ی مرد مجاهد رو خوندم وسط گریه خندم گرفت تونستم نفس بکشم. 
مشکلم با خ ا نیست.
واقعا سخته برام بنویسم. خونوادم که هیچی نمیدونن . دوستامم نمیدونن چون بازم مث بقیه قضاوتم میکنن و بهم میگن ضعیف! 
تنها دوستمم که وقتی افکار خودکشی میومد سمتم بهش پیام میدادم بیمارستان بستریه حالش بده.
واقعا هیچکس دیگه نیست. اینجا هم شاید نباید بنویسم چون میگن مگه روانشناسا اینطوری میشن!؟ خب همه حرفام میره زیر سوال ولی حالم خوب نیست .
نفسم کلا بهم ریخته . اینا مال گذشته هامه ولی ازینکه کنترلم از دستم خارج بشه خودکشی کنم میترسم.

آقای افرا آروم باشید
هر کسی میتونه مشکل داشته باشه
یعنی چی روانشناسا نمیتونن مشکل داشته باشن
بنویسین
هر چیزی که اذیتتون میکنه را بنویسید
حداقلش اینه که آروم میشید
بنویسید تا آروم بشید
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 0:43)افرا نوشته است: دوستای عزیزم واقعا ازتون کمک میخوام. الان اون جوک بامزه ی مرد مجاهد رو خوندم وسط گریه خندم گرفت تونستم نفس بکشم. 
مشکلم با خ ا نیست.

خودکشی کار ترسو هاست افرا جان،راه حل نیست که پاک کردن صورت مسئله است،تو آدم با شهامتی هستی،شهامت یعنی موندن و جنگیدن،اگه جسارتی که واسه خودکشی لازمه بر روی مسائل زندگیت متمرکز کنی همه رو حل می کنی داداش جونم
 سپاس شده توسط
هرچی میخوام بنویسم انگار اخرش میرسم به اینجا که میگم تقصیر خودمه! حتی اینکه اون منو وابسته کرد هم تقصیر منه! اینکه تو کیفم کا سی ال دارم با سرنگ هم قطعا تقصیر خودمه.
 سپاس شده توسط
یه نکته روانشناس ها آدم هستن،آدما مشکلات دارن،نیاز به همدردی دارن،این همه به خودت سخت نگیر داداش،سخت گیرد روزگار بر مردمان سخت گیر...
 سپاس شده توسط
اخه باید چکار میکردم که نکردم.....
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 0:53)افرا نوشته است: هرچی میخوام بنویسم انگار اخرش میرسم به اینجا که میگم تقصیر خودمه! حتی اینکه اون منو وابسته کرد هم تقصیر منه! اینکه تو کیفم کا سی ال دارم با سرنگ هم قطعا تقصیر خودمه.

آدما ممکن الخطا هستن،در ضمن شرایط بسیار رو تصمیماتشون موثره وگرنه که با یه اشتباه هممون ته جهنم بودیم داداش.
 سپاس شده توسط
شما همه کاری کردین ولی برای یه آدم اشتباهی
مشکل از شما نبوده
مشکل از طرفیه که بی دلیل میگه خداحافظ
هضم خوبی براش سخته
ارزش ندارن این آدما
هیچ ارزشی ندارن
مخصوصا اگر پول پرست باشن

این سرنگ چی چی هست Hanghead
خطرناکه Badbakht

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان