امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من دوست ندارم مدام بیام اینجا و کمک بخوام و مزاحم بقیه بشم.

البته سعی می کنم هر روز بیام و یه مدتی مطالب و تجربه بقیه رو بخونم شاید به منم کمکی کنه.

الان شدیدا حس کردم که لازمه پیام بدم چون خیلی نزدیک لغزش هستم.

از طرفی یه راهکار بگیرم برای اینجور موارد که مدام مجبور نباشم اینجا پیام بدم و فرصت رو از بقیه بگیرم و هم خب آدم خجالت هم می کشه.

قبلا هم گفتم پیش روانشناس و روانپزشک رفتم و شرایطم رو توضیح دادم ولی اونا طرز تفکرشون متفاوت هست و کلا کار مفیدی می دونن و توصیه ش هم کردن ولی من می خوام ترک کنم حالا هرچقدر هم بخوان توصیه ش کنن. البته یه سری قرص هم بهم دادن ولی تاثیری نداره الان 6 ماهی هست مصرف می کنم.

من حتی اگر بیرون از خونه یا سر کار هم باشم باز این مشکل هست.

مثلا الان چیکار می تونم بکنم که در آستانه لغزش هستم؟

کسی هست؟
49-2 سارا جان الان پاشو یه چرخی بزن یه ذره آب بخور
یخچال دم دستت هست؟
برو سر یخچال 
برو دم پنجره
من خیلی وقتا با همین تغییر وضعیتا پاک موندم
اینجا تجربه های بچه ها است خواندنش خیلی بهت کمک میکنه

به گمانم جواب سوالت اینجا باشه 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 دي 15، 12:54)سارا-1 نوشته است: من دوست ندارم مدام بیام اینجا و کمک بخوام و مزاحم بقیه بشم.

البته سعی می کنم هر روز بیام و یه مدتی مطالب و تجربه بقیه رو بخونم شاید به منم کمکی کنه.

از طرفی یه راهکار بگیرم برای اینجور موارد که مدام مجبور نباشم اینجا پیام بدم و فرصت رو از بقیه بگیرم و هم خب آدم خجالت هم می کشه.

قبلا هم گفتم پیش روانشناس و روانپزشک رفتم و شرایطم رو توضیح دادم ولی اونا طرز تفکرشون متفاوت هست و کلا کار مفیدی می دونن و توصیه ش هم کردن ولی من می خوام ترک کنم حالا هرچقدر هم بخوان توصیه ش کنن. البته یه سری قرص هم بهم دادن ولی تاثیری نداره الان 6 ماهی هست مصرف می کنم.

کسی هست؟
به نظر من مشکل ما با قرص و دارو این چیزها قابل حل نیست ما خودمون باید با قوی کردن ارادمون به نفس خودمون غلبه پیدا کنیم دارو و قرص فقط میتونه ما را از نظر جسمی و روحی به صورت مقطعی درمان کنه ولی بدن با گذشت زمان نسبت دوز های پایین دارو مقاوم میشه و به مرور باید برای به دست آوردن میزان ارامش و رضایت قبلی دوز های بیشتری مصرف کنیم به همین حساب به نظرم باید روی خودمون کار کنیم تا بتونیم نتیجه مطلوب را بگیریم اما در مورد روش که من توصیه میکنم نمیشه گفت یه نسخه برای همه جواب میده نه اصلا اینطور نیست ولی توصیه ای که میتونم داشته باشم اینه شما باید یه تحلیل اول برای خودتون بکنید ببینید الان چطور ادمی هستید؟ شکست هایی که داشتید چطوریه (توی چه موقعیت هایی از لحاظ فکری و جسمی و مکانی و زمانی شکست داشتید ) بعد که باگ ها را در اوردید باید یه سری توانمندی ها به دست بیارید در واقع قسمت سخت کار همینه تطبیق دادن زندگی الانمون باتوانمندی های جدیدی که قراره دست بیاریم (خیلی از موقعیت های زندگی ما درواقع اگه درست باهاش برخورد بکنیم میتونیم توانمندی های تازه ای را به وجود بیاریم مثلا برای من که ادم عجولی بودم توی موقعیت کاری که دارم سعی کردن به اینکه اول بفهمم مشکل کار کجاست چطوری باید مشکلم را حل کنم و حالا تازه بعد همه اینها اقدام به عمل مناسب مفید واقع شد و من را از سریالی شدن و خ.ا های پشت سر هم نجات داد درواقع یکی از علت های شکستم نداشتن صبر و عجله کردن توی کار هام بود )حالا برای هر کسی باگ های مختلفی وجود داره که هر کسی باید متناسب با شرایط زندگی خودش سعی کنه این باگ ها رابرطرف کنه
سلام  سلام 
کسی هست
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 18:26)بنت الهدا نوشته است: سلام  سلام 
کسی هست

سلام کمکی از من بر میاد؟
 سپاس شده توسط
ممنون  رفع شد به لطف خدا
(1400 دي 15، 12:54)سارا-1 نوشته است: من دوست ندارم مدام بیام اینجا و کمک بخوام و مزاحم بقیه بشم.

کسی هست؟

سلام.
کمک گرفتن نشانه ضعف نیست.
چون من درون خودم هستم و دلیل رفتن به سمت شهوت از درون خودم نشأت میگیره، درخواست کمک کردن از بقیه باعث میشه از درون خودم خارج بشم.
ضعف یعنی، من به کمک نیاز دارم ولی قدرت درخواست کمک گرفتن رو ندارم.
اینجا گمنامیم، خجالت نکشید، شما پیام بذارید، اگه کسی تونست کمکتون میکنه، اگه هم کسی کمکتون نکرد ناراحت نشید، مهم اینه از درون خودمون خارج بشیم.
 سپاس شده توسط
(1400 دي 15، 20:22)دیوار نوشته است:

کسی هست؟

سلام.
کمک گرفتن نشانه ضعف نیست.
چون من درون خودم هستم و دلیل رفتن به سمت شهوت از درون خودم نشأت میگیره، درخواست کمک کردن از بقیه باعث میشه از درون خودم خارج بشم.
ضعف یعنی، من به کمک نیاز دارم ولی قدرت درخواست کمک گرفتن رو ندارم.
اینجا گمنامیم، خجالت نکشید، شما پیام بذارید، اگه کسی تونست کمکتون میکنه، اگه هم کسی کمکتون نکرد ناراحت نشید، مهم اینه از درون خودمون خارج بشیم.

سلام

بله کاملا موافقم که درونی هست ولی عوامل بیرونی هم خب موثرند.

مطالب سایت رو خوندم و نت برداری کردم. امروز یه سری اهداف نوشتم برای خودم شاید موثر باشه.

ممنونم برادر
سلام کسی هست؟
 سپاس شده توسط
سلام

من هستم

چیکار می تونم بکنم؟
سلام دیر اومدی خواهر ۷:۴۵  دقیقه صبح پیام داده بودم  4chsmu1 

خداروشکر  به خوبی کنترل کردم موقعیتو
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست؟
شبی یه کی یه چیزایی گفت بهم ذهنمو بهم ریخت  Hanghead
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
(1400 دي 16، 23:27)KingAmir نوشته است: سلام کسی هست؟

سلام امیر جان
چی شده؟

موضوعی پیش اومده که عصبانی بشی؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 دي 16، 23:30)آرمین نوشته است:

سلام امیر جان
چی شده؟

سلام آرمین جان از صبح درگیر بودم تازه دو دقیقه نشستم چند دقیقه پیش یکی یه چیزایی گفت نه عصبانی که نه مربوط به مسائل جنسی بود که ذهن منو درگیر کرد

یه سری افکار و سختی ها و ناامیدی ها یه جور افکار منفی داره حجوم میاره تو ذهنم نمیخوام من ادامه بدم یه جور فشار،فشار روانی ، از لحاظ عاطفی و حس تنهایی...
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
(1400 دي 16، 23:32)KingAmir نوشته است:
(1400 دي 16، 23:30)آرمین نوشته است:

سلام امیر جان
چی شده؟

سلام آرمین جان از صبح درگیر بودم تازه دو دقیقه نشستم چند دقیقه پیش یکی یه چیزایی گفت نه عصبانی که نه مربوط به مسائل جنسی بود که ذهن منو درگیر کرد

خب داداش حالا که ذهنت درگیر شده، باید ذهنت رو مشغول امور دیگه‌ای کنی که اون موضوع از ذهنت خارج بشه.

چی به نظرت می‌رسه؟

نظرت چیه چند صفحه از سوتی‌های بچه‌ها رو بخونی؟
یا
نظرت چیه یه سری از تجربیات کانون رو بخونی؟‌ می‌تونی چند تا از نکاتش رو هم خلاصه‌برداری کنی و تو استوا بذاری. بچه‌ها هم کلی خوشحال میشن بابت مطالبی که یاد می‌گیرن.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان