امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اگه بخوام برناممو اینجا بنویسم 
پنجشنبه ۱۷ آذر امتحان 
شنبه ۱۹ آذر امتحان
پنجشنبه ۲۴ آذر امتحان 
چهارشنبه ۷ دی امتحان 
شنبه ۱۰ دی امتحان 
یکشنبه ۱۱ دی امتحان  
دوشنبه ۱۲ دی امتحان 
سه شنبه ۱۳ دی امتحان 
چهارشنبه ۱۴ دی امتحان 
پنجشنبه ۱۵ دی امتحان
شنبه ۱۷ دی امتحان 
یکشنبه ۱۸ دی امتحان 
دوشنبه ۱۹ دی امتحان 
سه شنبه ۲۰ دی امتحان 
 شنبه ۲۴  دی امتحان
 سپاس شده توسط
خب داداش ، اگه از دهم و یازدهم و مباحث پایه مشکل اساسی نداری ، منابعی که اینجا گفتم ( کلیک ) به دردت میخورن و عالی میشه .

حالا نهایتش   نمیشه الان یه چند واحد جا به جا کنی برای نوبت بعدی ؟ 
 سپاس شده توسط
هیچی بلد نیستم امتحاناتو هیچی بلد نیستم اصلا خیلی وقته از درس  دور شدم  برای همینه قصه میخورم
 سپاس شده توسط
انتخاب واحد شده دیگه نمیشه کاریش کرد  Hanghead
 سپاس شده توسط
دهم و یازدهمم رو ۶ سال پیش خوندم  Hanghead Hanghead
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:21)Abc نوشته است: هیچی بلد نیستم امتحاناتو هیچی بلد نیستم اصلا خیلی وقته از درس  دور شدم  برای همینه قصه میخورم

خب الان بیشتر هدفت چیه داداش جان ؟ 
ترمیم معدله ؟  یا
برای گرفتن  دیپلم صرفا  ؟ 

چه نمره ای به طور میانگین مَد نظرت هست ؟
 سپاس شده توسط
گرفتن دیپلم  صرفا  Hanghead هر چی بالاتر بهتر
 سپاس شده توسط
خب داداش گل ، الان تو این شرایط شما باید تمام تلاشتو مردونه و محکم بذاری وسط ، انگیزه و دلیل مهمتر و بیشتر از این که بشینی با یه برنامه ریزی مشتی این چالش پیش رو رو پشت سر بذاری؟؟؟ 

به قول شاعر به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل  Khansariha (56)
حداقل شما این مدت وقتتو الکی و بیهوده صرف خ.ا و این چیزا نکن ، نهایتش هرچی خدا خواست  49-2

گذشته ها گذشته ؛ ولی حال مسئولیتش به عهده شخص شماست ؛ از دست دادنش بجز حسرت دوباره هیچی نداره  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
این حرفت منو یاد سکانس فیلم پایتخت میندازه 

دوقل هاشون تقلب کردن تو درسا 
هما خانم کلی دادو بیداد میکنه  بعد رو میکنه به شوهرش میگه تو نمی خوای چیزی بگی نقی؟ 
اونم میگه  :عهه Hanghead 
همین؟؟؟عهه
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:25)Abc نوشته است: گرفتن دیپلم  صرفا  Hanghead هر چی بالاتر بهتر

خب برادر من ، شما مردونه همت بذاری وسط این چند روزه ؛ بتونی همه چیو غیر درس تعطیل کنی هیچ کار سختی نیست ؛ فکر کنم نمره دیپلم ۱۲ باشه ؟  
شما همون منابعی که گفتم محکم و دقیق بتونی استفاده کنی راحت میگیری این نمره رو ، اگرم بحث مشکلات پایه باعث بشه نتونی استفاده کنی ازشون هیچ خبری نیست ، تا جای ممکن و هرچقدر قابل درکه ازشون بخون و استفاده کن ، اگه در دسترس بود معلم برای یکی دو جلسه خصوصی ریاضی پایه درس بده حله . اگر ریاضی داشته باشی این نوبت البته .
 سپاس شده توسط
باید بخونم شما درست میگید  Hanghead   
یه سلامت و بعداشت نزدیکه ۳۰۰ صفحست   Hanghead 
ریاضی بر نداشتم
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:31)Abc نوشته است: این حرفت منو یاد سکانس فیلم پایتخت میندازه 

دوقل هاشون تقلب کردن تو درسا 
هما خانم کلی دادو بیداد میکنه  بعد رو میکنه به شوهرش میگه تو نمی خوای چیزی بگی نقی؟ 
اونم میگه  :عهه Hanghead 
همین؟؟؟عهه

4chsmu1 
نه داداش سوء برداشت نشه  ؛ 
می‌دونیم شرایط سخته ولی خب الان چیزی که ازدستمون برمیاد همینه ؛ پس چرا انجامش ندیم ؟ 
کلن میگم شما یه برنامه دقیق بریزی و اتفاقا اهرمش کنی امتحانا رو برای پاکی خیلی سود بیشتری  میبری تا اینکه دوباره به چرخه باطل خ.ا برگردی و خودتو همش عذاب بدی بخاطر استرس امتحانا  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:33)Abc نوشته است: باید بخونم شما درست میگید  Hanghead   
یه سلامت و بعداشت نزدیکه ۳۰۰ صفحست   Hanghead 
ریاضی بر نداشتم

پس ریاضی که مشکلی نداره . 

یا ابوالفضل! 
چرا انقد زیاده سلامت و بهداشت  Hanghead
 سپاس شده توسط
داداش جان این مدت سعی کنی تغذیه ت رو حسابی بهش برسی ، اگر بتونی یه مولتی ویتامین بی ضرر پیدا کنی و درکنار میوه و سبزیجات فراوان  مصرف کنی  عالی میشه . 

برا درس خوندن و انرژی چایی یا قهوه حتما مد نظر داشته باش داداش جان ، ولی یه وقت زیاده روی نکنی که استرس رو دو سه برابر میکنه  4chsmu1
 سپاس شده توسط
تاریخ ۱۷۶ صفحست   Hanghead
جغرافیا ۱۳۰ صفحست 
علوم و فنون ۱۳۰ صفحست 
سلامت و بهداشتت که نزدیک ۳۰۰ صفحست 
عربی که ۱۰۰ صفحه
فارسی که ۱۸۰ اینا
زبان که هیچی اصلا دنیاست برا خودش   ۴ واحد بود  Hanghead
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان