امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام به شما 
نمیدونم والا
احساس میکنم دارم کارای خوبی انجام نمیدم و نمیخوام بشکنم
 سپاس شده توسط
(1401 بهمن 23، 9:59)*آسمان* نوشته است: سلام به شما 
نمیدونم والا
 سعی کن کنترل ناخوداگاهتو بگیری دستت بعد  یکم بیشتر توضیح میدی چیشده نفهمیدم دقیق  Hanghead
هیچ چیز غیرممکن نیست Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1401 بهمن 23، 10:01)farzad53 نوشته است:
نمیدونم والا
 سعی کن کنترل ناخوداگاهتو بگیری دستت بعد  یکم بیشتر توضیح میدی چیشده نفهمیدم دقیق  Hanghead

درگیر چت با نامحرم شدم البته چیز بدی هم بینمون ردو بدل نمیشه فقط در حد شوخیه 
و الان اراده اتمام این چتو ندارم
 سپاس شده توسط
(1401 بهمن 23، 10:02)*آسمان* نوشته است:
(1401 بهمن 23، 10:01)farzad53 نوشته است:
نمیدونم والا

درگیر چت با نامحرم شدم البته چیز بدی هم بینمون ردو بدل نمیشه فقط در حد شوخیه 
و الان اراده اتمام این چتو ندارم

اسمان خانوم این قضیه خیلی پیش میاد برا اونایی که توی مسیر ترک هستن و یه چیز کاملا طبیعیه که همچین اتفاقی افتاده 

ولی توی همچین موقعیتی چیکار باید بکنیم؟
ایا باید سرزنش کنیم؟
جواب نه هستش وقتی همچنین موقعیتی قرار میگیرید یکدفعه پا میشی بگی فلان فلان شده این چه کاری بود کردی مگه تو خدا پرست نیستی مگه تو مسلمون نیستی اینکار بود کردی  مثلا برا من میگم فرزاد خاک تو سرت برا زندگیت این دقیق موقعیه که میشکنی این دقیق موقعیه که به پناهگاه سست خ.ا روجوع میکنی چرا؟

چون ناراحتی  وقتی ناراحت میشی مغزت بزرگترین منبع دوپامین برات رو پیدا میکنه اونم برا یه عده مواد خدره یه عده الکل یه عده خ.ا Khansariha (56)

این موقعیت پیش میاد  و روش صحیح برا کنار اومدن با این قضیه اینه که بگی اقا ادم اشتباه میکنه تو زندگیش بعضی وقتا خطا میره هیچ اشکالی نداره [...] اصلا خود انیشتین که مورد قبول کل جهانه بعنوان ادم نابغه اونم اشتباهات بزرگ کرده شروع کن با ملایمت با خودت حرف بزن بگو حالا این اشتباهتو همینم جا قطع کن و برو به خودت یه جایزه ای مثلا برو بیرون کافه ای جایی یه ابمیوه خودتو مهمون کن چون به اشتباهت پی بردی و حلش کردی  2uge4p4

یه جور دیگه بگم انگار تو یه بچه کوچولویی که یه اشتباهی کردی و بجای اینکه این بچه رو کتک بزنی بهش بفهمون که کارش اشتباه بوده و وقتی قبول کرد اشتباه کرده یه ابنبات بهش جایزه میدی chase
 سپاس شده توسط
ممنون که وقت گذاشتید و نوشتید ...
علت کار هامو میدونم 
یه جورایی از همه چی خسته شدم 
دارم اینجوری نشون میدم
 سپاس شده توسط
(1401 بهمن 23، 10:13)*آسمان* نوشته است: ممنون که وقت گذاشتید و نوشتید ...
علت کار هامو میدونم 
یه جورایی از همه چی خسته شدم 
دارم اینجوری نشون میدم

شرمنده اول پیامم نوشته بودم ارام شمارو با خانم ارام اشتباه گرفته بودم 4chsmu1

اسمان خانم منم مثه شما بودم در اصل کل اعضایی که اینجان مثه شما بودن من بحثم خ.ا نیست کلا اینکه خسته باشیم اینکه ناراحت باشیم هیچ دردی ازمون دوا نمیکنه توکل کن به خدا و هرکجای زندگیت مشکل داره اعم از خ.ا اعم از سبک زندگی همشو تغییر بده و اونموقع میبینی که چقدر زندگیت با کیفیت میشه  2uge4p4

منم یه جوونم کل زندگیم ناراحت بودم افسرده و دونه دونه نشستم سبک زندگیمو عوض کردم مثلا رفتارمو تغییر دادم جاهایی که مشکل داشتم کم کم زندگیم با کیفیت تر شد و الانم توکل به خدا تو مسیر ترک هستم و تو این قضیه تازه واردم ولی باز چون تقوامو از طریق تغییر بقیه عادت هام قوی کردم اینم مثه اب خوردنه برام Khansariha (46)

توکل کن به خدا ایمان داشته باش و پاشو کل زندگیتو یه خونه تکونی اساسی بکن  303

غصه و غم هیچ دردی از ما دوا نمیکنه
 سپاس شده توسط
آقا فرزاد ممنونم ازتون 
سعیمو میکنم  53
 سپاس شده توسط
آسمان جان امیدوارم الان حالت خیلی خوب باشه. خدا رو شکر که آقای فرزاد اینجا بودن، حرفای خیلی درستی ام زدن،امروز از صبح زود با فکر و اضطراب زیاد بیدار شدم و نگرانی و ناراحتی دست از سرم برنداشته، حرفاشون واسه منم خوب بود. اگه هنوز خوب نیستی بگو؟
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
ممنون رزا جونم پیام پروفایل دادم
 سپاس شده توسط
سلام کسی انلاینه
سلام من هستم بفرمایید
سلام ممنون حل شد
سلام خیلی با خودم کلنجار میرم الانم همه چیو اماده کردم  متاسفانه ولی اون حس خوب داخلم هی میگه نکن ولی فقط با یه جرقه همه چی تمومه چیکار کنم
(1401 اسفند 2، 21:50)Garshasp نوشته است: سلام خیلی با خودم کلنجار میرم الانم همه چیو اماده کردم  متاسفانه ولی اون حس خوب داخلم هی میگه نکن ولی فقط با یه جرقه همه چی تمومه چیکار کنم

سلام .
هستین هنوز ؟
(1401 اسفند 2، 21:50)Garshasp نوشته است: سلام خیلی با خودم کلنجار میرم الانم همه چیو اماده کردم  متاسفانه ولی اون حس خوب داخلم هی میگه نکن ولی فقط با یه جرقه همه چی تمومه چیکار کنم

سلام

خیلی خوب کردی اومدی کانون

اولا که برو دوتا لیوان آب سرد بنوش و بیا کارت دارم
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان