امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

حالم اصلا خوب نیست چی کار کنم دلم درد میکنه وسوسه میشم هی
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
وسوسه نشو من العان چند روزه بهش فکر نمیکنم اصلن بهش فکر نکن سرتو با یه چیز دسگه گرم کن یه کاری کن حس نئاشته باشی من که تصمیمم جدیه تا عید محاله اینکارو بکنم تا عید عهد بستم و اینکارو نمیکنم قول دادم
امروز به خیر گذشت صبح بد حالم بد بودTears
الان قوی و بهترم317
آفرین به تو میگن یه آدم با اراده و قوی ......4141
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بچه ها, حالم همچین اصلا خوب نیست, 3 ساعت پیش این فکر خود.. اومد سراغم خدا رو شکر تونستم سرمو با یه چیز دیگه گرم کنم . دعا کنین امشب رو بتونم خوب بخوابم , چون قبلا که اینطوری می شدم تا صبح کابوس خود... می دیدم
فعلا که بی خوابی زده به سرم.
سلام به همگی
من یه مشکل پیدا کردم
خود.. باعث میشه چشم ادم مگس پران بشه؟؟؟؟؟
روزا وقتی مردمک چشممو اینوراونور میکنم یه چیزای سیاه رنگم میره میاد یا وقتی چشممو بالا پایین میکنم یه ابشار سیاه رنگی بالا پایین میشه البته کمرنگن ها شبها هم وقتی میخام مردمکمو تکون بدم از جلوی لامپ یا هر نوری یه چیزایی رد میشه همون مگس پران دکتر رفتم گفت چشمت سالمه میخاستم بدونم کسی اینطوری شده؟ درمانش چیه؟ اصلا خوب میشه؟ به مرور زمان درمان میشه؟ لطفا بهم بگین TearsTearsTearsTearsTears
آن سوی ناکامی ها خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن های ماست التماس دعا
سلام مجد !
خوبی ؟؟؟

منم اینطوری شده بودم !

یه علتش فکر کنم که ... باشه !
یکیش هم خستگی !!!
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
دوستان نگران نباشین من شغلم خدمات اپتیک هستش ایین مگس پران تو همه وجود داره اصلا ربطی به خود ارضایی نداره از دکتر هم پرسیدم گفته هیچ ربطی نداره
من العان 1هفته هستش مه اینکارو نکردم احساس شادابی میکنم دیگه اصلا بهش فکر نمیکنم حتی نعوظ هم داشتم که برطرف شده شب وقتی از خواب بیدار شدم دیدم نعوظ کرده اونم به شدت دوستان سعی کنین سرتونو با یه چیزی گرم کنین برین پیش خواهرتون یا تو جمع باشین یا برین بیرون قدم بزنین یا مجله بخونین اصلا به چیزی فکر نکنین
به امید پاکی
(1389 مهر 26، 0:53)majd نوشته است: سلام به همگی
من یه مشکل پیدا کردم
خود.. باعث میشه چشم ادم مگس پران بشه؟؟؟؟؟
روزا وقتی مردمک چشممو اینوراونور میکنم یه چیزای سیاه رنگم میره میاد یا وقتی چشممو بالا پایین میکنم یه ابشار سیاه رنگی بالا پایین میشه البته کمرنگن ها شبها هم وقتی میخام مردمکمو تکون بدم از جلوی لامپ یا هر نوری یه چیزایی رد میشه همون مگس پران دکتر رفتم گفت چشمت سالمه میخاستم بدونم کسی اینطوری شده؟ درمانش چیه؟ اصلا خوب میشه؟ به مرور زمان درمان میشه؟ لطفا بهم بگین TearsTearsTearsTearsTears

سلام گاهی من هم این جوری میشم
(1389 مهر 26، 8:01)nikii نوشته است: دوستان نگران نباشین من شغلم خدمات اپتیک هستش ایین مگس پران تو همه وجود داره اصلا ربطی به خود ارضایی نداره از دکتر هم پرسیدم گفته هیچ ربطی نداره
من العان 1هفته هستش مه اینکارو نکردم احساس شادابی میکنم دیگه اصلا بهش فکر نمیکنم حتی نعوظ هم داشتم که برطرف شده شب وقتی از خواب بیدار شدم دیدم نعوظ کرده اونم به شدت دوستان سعی کنین سرتونو با یه چیزی گرم کنین برین پیش خواهرتون یا تو جمع باشین یا برین بیرون قدم بزنین یا مجله بخونین اصلا به چیزی فکر نکنین
به امید پاکی

بد نعوظ میکنه میکنه پدرمودر اورده توخیابون هم یک هو نعوظ میکنه چی کارش کنم
(1389 مهر 27، 0:08)eamo_sam نوشته است: بد نعوظ میکنه میکنه پدرمودر اورده توخیابون هم یک هو نعوظ میکنه چی کارش کنم

با این چیزا که پدر آدم در نمیاد.

یه لباسی بپوش که تابلو نباشه.
با خدا، تا خدا

ترک من
سام، لباستو بنداز رو شلوارت 4chsmu1 پیرهنتو بنداز رو شلوارت، تیپ مذهبی بزن 1 این طوری خیلی راحت تری، تا وقتی مشکلت حل شه
این هارو خودم واردم اما بس ...اینا جواب نمیده13
امروز صبح مشکلی نداشتم4fvfcja
پس چرا مال من اینجوری نمیشه
سلام
نيكي خان چي چرا اينجوري نميشه؟!

دليلي نداره همه يه حالت مشترك داشته باشن...به هر حال شرايط هرشخصي خاصه خودشه...
ممكنه اشتراكاتي باشه اما نه تو همه چيز...

انشاالله احساس خوبي كه دارين مداوم باشه..varzesh

منتظر پستهاي خوبتون هستيم..41

موفق باشين..ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1389 مهر 27، 13:18)nikii نوشته است: پس چرا مال من اینجوری نمیشه
::
چون با هم فرق میکنه ! از نظر ژنتیکی و بیولوژیکی ، سن و همین طور موقعی که به بلوغ میرسی و ...
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان