امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

دانیال جان خیلی خوشحال شدم که تو راه حل مشکلت رو پیدا کردی.از این نوع قرص ها زیاد هست مثلا سرترالین که 24 ساعت کامل ادم رو در اغماء نگه میداره و هر چند دقیقه خمیازه میکشی و میخوای بخوابی اما خوابت نمیاد.خیلی خیلی بد جوری هم هست.اما باید به دورن خودت نگاه کنی و همراه این قرص این مرض رو از خودت دور کنی چون من خودم این قرص رو میخوردم خیلی توپ گذاشتم کنار اما بعد از یک روز که نخوردم خودم رو نتونستم نگه دارم.هرچند که طول عمر دارو تو بدن 72 ساعت هست
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
عزیزان این جا اورژانسه، من میام میبینم پست گذاشتید، فرضم اینه که حال یکیتون بده!! جای بحث نیست این جا قربون شکل ماهتون :p
می بخشید که اینجا پست میدم ، اما یه نکته رو باید بگم.
مواظب باشین میل جن/سی رو از بین نبرین ، ممکنه باعث مشکلات بعد از ازدواج بشه.
من خودم یک بار میل رو به طور کامل از بین بردم (البته بدون دارو ، راهش رو نمی گم چون نمی خوام کسی امتحان کنه ) ، ولی بعد از ترس اینکه مشکلی برام پیش بیاد مجبور شدم دوباره خ.ا رو شروع کنم. 46

در مجموع ترک خ.ا نیاز به سرکوب غریزه نداره . فقط اراده می خواد .
سلام
یکی بهم کمک کنه نفسم داره منو میکشه
اقا خانوم من گناهکار من بدبخت
یکی بهم بگه چطوری ترک میکنید 131313131313131313
بابا به کی بگم کجا برم دامن کیو بگیرم
از خدا میخوام روشو برمیگردونه از همه ی 14 معصوم خواستم کمک نمیکنن
کاش هیچوقت پامو توو این دنیای فانی نمیگذاشتم
کاش خداوند منه گناهکارو نمی افرید
کجایی مرگ که زندگی مرا کشت
کجایی ملکه الموت
آن سوی ناکامی ها خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن های ماست التماس دعا
سلام
اول خودتون رو ببخشید و خودتون رو باور کنید cheshmak
زندگی شما از آن شماست و تصمیماتی که میگیرید Khansariha (46)
برای ترک هم افراد راههای مختلفی رو پیش میگیرن
به نظر من باید دست از تحریک خودمون برداریم یعنی هرچی که بیشتر تحریکمون میکنه رو تا حد امکان از خودمون دور کنیم
بعدش هم مهمترین چیز اراده است و باور مثبت نسبت به خودمون:
شما میتونید پاک بمونید چون شما اراده کرین که ترک کنین
41
[تصویر:  wp4003454.jpg]
(1389 مهر 3، 18:51)bahar2 نوشته است: سلام
اول خودتون رو ببخشید و خودتون رو باور کنید cheshmak
زندگی شما از آن شماست و تصمیماتی که میگیرید Khansariha (46)
برای ترک هم افراد راههای مختلفی رو پیش میگیرن
به نظر من باید دست از تحریک خودمون برداریم یعنی هرچی که بیشتر تحریکمون میکنه رو تا حد امکان از خودمون دور کنیم
بعدش هم مهمترین چیز اراده است و باور مثبت نسبت به خودمون:
شما میتونید پاک بمونید چون شما اراده کرین که ترک کنین
41
هزار بار اراده کردم اما طعم شکست برایم تکراری شده
سلام دوستان می خواین باور کنین یا نکنین حتما به یک روانپزشک معرفی کنین خودتونو این یک بیماری هست من تقریبا با دارو ترک کردم نزدیک یک ماه داره می شه جرا نشستین که خود به خود درمان بشه باوز کنین این یک بیماری هست چرا سرخودتونو عین کبک تو برف کردین فکر کردین کسی هیچی نمی دونه بابا قابل درمانه فقط می ترسین کسی بفهمه این بیماری از اعتیاد خطرناک تر بابا جدی بگیرید قضیه رو سعی کنین روش درمانی رو شروع کنین از ما گفتن بود خود دانین مواد مخدرو می شه از خودت دور کنی ولی اون رو چی همیشه باهات هستش بایدخودتو درمان کنی حتما راهی پیدا می کنی برو پیش پزشک نترس دکتر به من گفت خیلی ها این بیماری رو دارن ولی اهمیتی نمی دن ازما گفتن بود نشستین هی خدا خدا می کنین که خدا یک سنگ از اون بالا می ندازه توسرت می گه تو به فکر خودت نیستی من به فکر تو باشم باید از خودت شروع کنی تا خدا کمکت کنه
(1389 مهر 3، 21:40)majd نوشته است: هزار بار اراده کردم اما طعم شکست برایم تکراری شده

یعنی از منم بیشتر؟
از 13-14 سالگی شروع کردم از 16 سالگی دارم ترک میکنمو الان 22 سالمه
پارسال حدود یک سال ترک کردم...

حتی کنترل شدنشم بهتر از ناامید شدنه!

باید بگم
حرفات خطرناکه!!!
اگه اوضاع انقدر بحرانی شده که به مرگ فکر میکنی
بهتره بری پیش دکتر
چون به نظرم افسردگی هم گرفتی با توجه به علائمی که از افسردگی می‌شناسم
همه‌ی بیماری‌ها رو نمی‌شه تنهایی درمان کرد
تا اونجا که میدونم یه دکتر عمومی هم می‌تونه کمک حال باشه
خب فکر کنم لازم نیست خونواده آدم بدونن... کار سختیه اما برای یه افسردگی که شدید باشه لازمه

نمی دونم من خودم پیش دکتر نرفتم ولی انقدر افسرده نیستم که به مرگ فکر کنم
کانون کمکم کرده، امید عمیقی به من میگه آخرین باره که ترک میکنم
ولی اگر خدایی نکرده یه وقت بشکنم این بار دکتر می‌رم

بر خلاف دانیال که بالا گفته من نمی‌گم دکتر معجزه می‌کنه بهتره بگم که
یکی از دوستام رفت پیش روانپزشک و دارو مصرف کرد ولی یه مدت محدود فقط ترک کرد و دوباره شروع کرد
ولی برای افسردگی به نظر لازم میاد...
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
(1389 مهر 4، 18:36)danyal نوشته است: سلام دوستان می خواین باور کنین یا نکنین حتما به یک روانپزشک معرفی کنین خودتونو این یک بیماری هست من تقریبا با دارو ترک کردم نزدیک یک ماه داره می شه جرا نشستین که خود به خود درمان بشه باوز کنین این یک بیماری هست چرا سرخودتونو عین کبک تو برف کردین فکر کردین کسی هیچی نمی دونه بابا قابل درمانه فقط می ترسین کسی بفهمه این بیماری از اعتیاد خطرناک تر بابا جدی بگیرید قضیه رو سعی کنین روش درمانی رو شروع کنین از ما گفتن بود خود دانین مواد مخدرو می شه از خودت دور کنی ولی اون رو چی همیشه باهات هستش بایدخودتو درمان کنی حتما راهی پیدا می کنی برو پیش پزشک نترس دکتر به من گفت خیلی ها این بیماری رو دارن ولی اهمیتی نمی دن ازما گفتن بود نشستین هی خدا خدا می کنین که خدا یک سنگ از اون بالا می ندازه توسرت می گه تو به فکر خودت نیستی من به فکر تو باشم باید از خودت شروع کنی تا خدا کمکت کنه

بی هیچ وجه اسم بیماری روی این کار نگذار!!!
خودارضایی فقط عادت نادرستیه که باید کنار گذاشته بشه...اون داروهایی که شما می گی عوارض زیادی داره که بعدا ممکنه روت اثر بگذاره...
ترک این عادت فقط اراده می خواد نه هیچ داروی اضافی
اگر بخواید خودتونو بیمار حساب کنید به شدت افسرده می شوید و اعتماد به نفستون واقعا به پایین ترین درجه ی خود می رسه..
پس اصلا اسم بیماری روی این کار نگذارید چون به هیچ وجه بیماری نیست.
یعنی از منم بیشتر؟
از 13-14 سالگی شروع کردم از 16 سالگی دارم ترک میکنمو الان 22 سالمه
پارسال حدود یک سال ترک کردم...

سلام دوست عزیز
اگه بیشتر هم نباشه کمتر نیست من از 12سالگی شروع کردم الان هم 21سالمه بازم انجامش میدم ارشام عزیز خوش به حالت فقط همینو میتونم بگم خیلی مردی
سلام
دوستان خوبم..
اصلا لازم نيست روزها و سالهاي اسارتمونو بهم بگيم...ماها اينجاييم كه روزاي پاكيمونو با افتخار به هم بگيم...اينه كه ملاكه..

هستن كسايي كه 18 سال درگير بودن اما الان پاكن...
هستن كسايي كه كمتر از يه سال اسير بودن و الان پاكن...

مهم قسمت آخره جمله هايه كه گفتم...پاك بودن...

اينجا اومديم كه پاك باشيم كه ميشيم..

بايد از همه ابزار ها بهره بگيريم..

مسابقه ها ...
حرفاي بچه ها ...
مقالات خوب و مفيدي كه هست...
مهربوني كه دوستامون دارن ...

اينه كه مهمه..از همه چيز براي موفقيتمون استفاده كنيم..

به حرفايي كه ميخونيم عمل كنيم و مردونه وايسيم پاي خواستمون...

با تمركز و آرامش به نيروهاتون فكر كنين و اينكه اين كار اصلا اوني كه نشون ميده نيست....cheshmak

موفق باشين و شاد..53258zu2qvp1d9v
ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگي

دوستاي خوبم من يه مشكلي دارم لطفا منو راهنمايي كنيد

متاسفانه بخاطر اين عادت زشت كه من بهش گرفتار بودم پلكهام بنفش شده حالا چكار كنم كه مثل اولش بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
من تا حالا چنین چیزی نشنیدم. مطمئنی بخاطر خودارضاییه؟

در هر صورت بهترین کار ترک کردنه. شاید مولتی ویتامین هم به درد بخوره. اگه قضیه خیلی واسه ت مهمه میتونی بری پیش دکتر.
با خدا، تا خدا

ترک من
هوما فکر میکنم منظور شما زیر پلکهاتون بود که الان به رنگ تیره مایل به بنفش دراومده که می تونه علتش خودا باشه.منم با نظر سلام موافقم تو در اولین قدم باید ترک کنی بعد چند مدتی پولاتو جمع کنی و بری مولتی ویتامین بخری (اون دفعه کاملش رو قیمت کردم بسته ای بیست و هفت هزار تومن بود)
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
Wink 
سلام بچه ها

بله داوود جان و سلام جان کاملا درست می گن 53258zu2qvp1d9v

من الان دارم از همین مولتی ویتامین ها استفاده می کنم ! اما سعی کنین اول ترکش کنین که به حالت تعادل برسین بعد با مراجعه به پزشک و دستور اون از مولتی ویتامین ها استفاده کنین !!

هیچ وقت در خوردن دارو و مکمل غذایی خودتون تصمیم نگیرین !! 53258zu2qvp1d9v بعضی از مولتی ویتامین ها داخلش جینسنگ داره که باعث تقویت قوای جنسی میشه اون وقت بدتر میشه 4fvfcja یه جورایی کارتون برای ترک سخت تر میشه 53258zu2qvp1d9v

یا حق

cheshmak

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان