امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام داداش
دمت گرم تو دو ماهه پاکی
مطمئن باش بازم میتونی پاک بمونی
فکر بد به دلت راه نده هیچ اتفاقی نمیفته انشاالله
سعی کن اصلا به فیلمی که دیدی فکر نکنی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اقا به نظر من همین لان یه فیلم دیگه ببین
یه فیلم هرچه هیجانی تر
چیزی که به شدت ذهنتونو درگیر کنه

[تصویر:  nasimhayat.png]
آقای amir-m :

فکر بد به دلت راه نده ، بعدشم توی خاب که دست شما نیست ، گناه هم نداره ، چون اصلا خ.ا نیست ، بهش میگن احتلام ، اینجا چون مکان عمومیه بیشتر از این نمیتونم برات توضیح بدم ، ولی با یه جستجو توی اینترنت یا مراجعه به رساله احکام میتونی در موردش مطالعه کنی ، فقط در این حد بگم برات که هیچ گناهی شامل شما نمیشه توی خاب ، و اینکه اتفاقا اگه این حالت که برات پیش بیاد کمک میکنه به ترک کردن خ.ا  
سلام به دوستان عزیز 303
چه خبره اینجا Khansariha (98)
کیا منو یادشون هست 1744337bve7cd1t81
عاقا من چرا رفتم تو تعلیق 13
دو روز نبودماVamonde
به نظرتون برگردم یا نه 1276746pa51mbeg8j
هم دوره ای های من کجاند Khansariha (48)
من که به گلم vayy
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
اره داداش میدونم تو خواب عیب نداره ولی اگه خودم باعثش شده باشم گناهه حالا گناهش به کنار نمیخوام اینجوری بشم 20
اولا برو خداروشکر کن که اینجوری میشی ، این نشونه اینه که سالمی ، بعدشم تو باعثش نمیشی و اینکه خودت گناه رو تفسیر نکن ،همون خدایی که گفته گناهه شرایطشم گفته ، چیزی که گناهه تو بیداریه ، بله درسته که گناه مربوط به چشم داشتی و چشمتو از حرام نگه نداشتی ولی هیچ ربطی به این که توی خاب  برات گناه بنویسن نداره 

ضمنا توی مفاتیح یه دعایی هست ، خاستی مراجعه کن ، قبل خواب میتونی بخونی ، من برات می نویسم اینجا

در حدیث صحیح از امام صادق (عليه السلام ) منقول است که هر که ترسد که محتلم شود ، چون به رختخواب رود ، این دعا را بخواند 
بسم الله الرحمن الرحیم

اَللَّهُمَّ اِنّی اَعوذُ بِکَ مِنَ الاِحتِلامِ وَ مِن سوءِ الاَحلامِ وَ مِن اَن یَتَلاعَبَ بِیَ الشَّیطانُ فِی الیَقظَةِ وَ المَنامِ.
خدایا از جنابت و از خواب های بد، به تو پناه می برم و نیز از آن که شیطان در خواب و یا بیداری مرا بازیچه خویش قرار دهد.
کاش الان خوابم می برد و بعدش متوجه میشدم دیگه تو دنیا وجود ندارم

[تصویر:  90754844371224793023.jpg]

امروز بعد از مدت ها به آرامش رسیده بودم . اما نمیدونم یهو چی شد تو خونه بحث و دعوا شد منم یکاری کردم نباید میکردم . یک ثانیه هم از کارم نگذشته بود انقدر از خودم متنفر شدم که چرا اینکارو کردم .  اعصابم خیلی داغون شد . خیلی از خودم بدم میاد . کاش نبودم .

[تصویر:  46227910017902250129.gif]
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

توی دنیا هم خوبی هست هم بدی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

[تصویر:  47276600274856889383.gif]

پس این تویی که باید گیرندت رو تنظیم کنی 

128fs318181

Hanghead  Fight and win Hanghead
[تصویر:  dust.gif]
نقل قول:
درسته که اشتباه کردیم ولی مهم اینه که پشیمونیم . همتون اینو میدونین که افتادن مهم نیست ، این که چه جوری بلند بشیم مهمه.
تا نتونیم خودمونو ببخشیم ، نا امیدی و افسردگی که دام شیطون ملعونه نمیزاره موفق بشیم.
خودمونو ببخشیم یعنی همین که دیگه به گذشته فکر نکنیم و حسرت نخوریم. به عنوان تجربه یا درسی که از زندگی گرفتیم نگاه کنیم. به گذشته فکر کردن فقط باعث بشه که از ادامه ی زندگی و هزاران هزار فرصتی که خدا قراره بهمون هدیه بده بهتر استفاده کنیم. نهایت استفاده و بهترین استفاده
.
(1394 ارديبهشت 26، 14:11)گلبرگ نوشته است:
نقل قول:
درسته که اشتباه کردیم ولی مهم اینه که پشیمونیم . همتون اینو میدونین که افتادن مهم نیست ، این که چه جوری بلند بشیم مهمه.
تا نتونیم خودمونو ببخشیم ، نا امیدی و افسردگی که دام شیطون ملعونه نمیزاره موفق بشیم.
خودمونو ببخشیم یعنی همین که دیگه به گذشته فکر نکنیم و حسرت نخوریم. به عنوان تجربه یا درسی که از زندگی گرفتیم نگاه کنیم. به گذشته فکر کردن فقط باعث بشه که از ادامه ی زندگی و هزاران هزار فرصتی که خدا قراره بهمون هدیه بده بهتر استفاده کنیم. نهایت استفاده و بهترین استفاده
.

تا اونا من رو نبخشن من چجور خودم رو ببخشم  Hanghead Tears
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

128fs318181

بذارین یه کم بگذره تا ان شاءالله آروم شین

بعدشو ماشاءالله خودتون می دونین چیکار میشه کرد واسه این مسئله

ان شاءالله موفق باشین
یا علی

نقل قول: امروزت را ، با تکه های شکسته دیروز شروع نکن
امروز روز دیگری است !!
امروزت را پر از حس خوب کن ...

حس خوب یعنی کودک ماندن
حس خوب یعنی تکرار روز تولد
حس خوب یعنی گول نزدن وجدان
حس خوب یعنی بخشیدن دیگران
حس خوب یعنی برداشتن بار پیر زن همسایه
حس خوب یعنی نوازش دستان مادر
حس خوب یعنی بوسیدن پدر
حس خوب یعنی عاشق بودن

و زمانی عاشقی ، که حالت خوب باشد
و هر روز و هر ساعت و هرلحظه باور داشته باش
که شاید فردایی نباشد

پس حس ات را خوب کن ، همین امروز .‌.. خوشبخت ترين مخلوق خواهي بود اگر: امروزت را آنچنان زندگي كني كه گويي نه فردايي وجود دارد براي دلهره و نه گذشته اي براي حسرت..
اگر براي شاد بودن در پي دليل نباشي...
روز خوبی داشته باشی
وای چقد اسمتون سخته هرچی خودنم نتونستم بنویسم  128fs318181
 الان اگه ناراحتی عیب نداره میگذره طبیعیه که ناراحتی ناامید نباش به تواناییات شک نکن

تو یه اثر انگشت داری که هیچ کس توی دنیا نداره، پس تو اصل اصلی، خودت باش و امیدوار، کاری کن که قهرمان زندگی خودت باشی، از همین امروز شروعی دوباره رو آغاز کن، کاری کن که وقتی چیزی اعصابتو خورد میکنه خ.ا راه آرامشت نشه، بزن بیرون ، موزیک با صدای بلند گوش بده و.... هرکاری بکن تا تو زندگیت موفق باشی و این کار زشتو ترک کنی  303
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
(1394 ارديبهشت 26، 14:46)azadam نوشته است: وای چقد اسمتون سخته هرچی خوندم نتونستم بنویسم  128fs318181
 الان اگه ناراحتی عیب نداره میگذره طبیعیه که ناراحتی ناامید نباش به تواناییات شک نکن

تو یه اثر انگشت داری که هیچ کس توی دنیا نداره، پس تو اصل اصلی، خودت باش و امیدوار، کاری کن که قهرمان زندگی خودت باشی، از همین امروز شروعی دوباره رو آغاز کن، کاری کن که وقتی چیزی اعصابتو خورد میکنه خ.ا راه آرامشت نشه، بزن بیرون ، موزیک با صدای بلند گوش بده و.... هرکاری بکن تا تو زندگیت موفق باشی و این کار زشتو ترک کنی  303

من دلم میخواد به آرامش برسم

واسه همین دارم تمام تلاشم رو می کنم که سمتش نرم

اما مسئله فقط  که خ.ا نباید باشه آدم باید اخلاق و بقیه چیز هاش هم خوب باشه 

من یه آدمم که وقتی عصبی میشم نمی تونم خشمم رو کنترل کنم و این خیلی بده باید به فکر راه چاره واسش باشم وگرنه مانع بزرگی میشه واسم  Hanghead
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

تازه حق انتخاب هم داری

128fs318181

من کمک می خوام

یکی هم منو دریابه
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

پشت گردنم تیر می کشه ، همه چیز رو خراب کردم ، کلی هم کار ریخته سرم که حال انجام دادنش رو ندارم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام 

یه یا علی دیگه بگو و از خودشون مدد بگیر 

مواظب خوبی هاتم باش  53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان