امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
توروخدا کمکم کنین
چن وقت بود به بابام شک کرده بودم که تا میرفتم کنارش وقتی با لپ تاپش کار میکرد همه چیو میبست و فیلترشکنش هم روشن بود
دیگه خیلی شکم زیاد شده بود
الان اومدم لپ تاپشو چک کردم
استغفر الله
باورم نمیشه بابام تو این سایتا رفته باشه
نماز میخونه
روزه میگیره
حلال حروم سرش میشه
لاقل تو آدمایی که من میشناسم تو لیست آدمای خیلی مومن و درستکاره
اصلن باورم نمیشه

توروخدا کمکم کنین چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدایی که میپرستین قسمتون میدم یکی بهم بگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه میتونم به خواهرم بگم
نه به مامانم
نه به خود بابام
نمیدونم چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توروخدا کمک کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
سلام هادی آروم باش داداشم.
اولین کار اینه که آروم باشی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خوب همه ماهایی که اینجا میبینی تو جامعه کسی هستیم واسه خودمون. خیلیامون تو طیف بچه مثبتها و مذهبی ها قرار میگیریم.خیلی هامون جز آی کیو بالاها هستیم و درسمون خوبه و از همه مهمتر خیلی ها قلب و دل مهربونی داریم. افرادی دوست داشتنی و خوب.که خانواده و دوستانمون اکثر متوجه بشن درگیر مسائل جنسی شدیم اصلا و ابدا باور نمیکنن.
اما بخاطر یه سری اشتباه ناخواسته و عدم آگاهی یه کارهایه اشتباه کردیم.
پس فکر نکن مثال پدر شما یه مثال خاصه 

داداش  به خرده راجع به پدرتون ممکنه رک حرف بزنم اشکال نداره؟ به توهین و بی ادبی نمیگیری حرفامو؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
خیلی خوب
آرومم
میشه لطفا کمکم کنین؟
راحت باش لطفا
اول اینکه من حدس میزنم با توجه به اینکه چندین بار این حرکت ازشون سر زده پدرتون ممکنه  به دیدن تصاویر یا فیلم های پورنو عادت پیدا کرده باشه.

دوم اینکه تو نباید فکر کنی ایشون یه آدم بدی هستش خدای نکرده، اونم مثه همه ما بچه های اینجا شاید از این عادت ناپیند عاصی شده باشه و بارها سعی کرده باشه ترک کرده باشه و نشده باشه. پی اینو از ذهنت خارج کن که حتما پدرت از این کارش لذت میبره.

خوب همه اینا مقدمه بود واسه اینکه بدونی پدرت یه فرد خیلی عجیب و غریب یا گناهکار خیلی بد نیست. تو ذهنت پدرتو خراب نکن و هرگز و هرگز قضاوتش نکن.

اما اینکه تو باید چکار کنی:
 اصلا و ابدا به هیچ طریقی نباید پدرت متوجه بشه که تو فهمیدی قضیه رو.
یعنی هر کمکی بخوای بهش کنی مشروط بر اینه که تو متوجه نشدی قضیه شو.
آره شاید یه عده بگن وقتی بفهمه پسرش متوجه شده ممکنه به خودش بیاد و سرش به سنگ بخوره و واسه آبروشم شده و حفظ خودش پیش بچه ش دست از این کار بکشه.
ولی من از طرف خودم به عنوان کسی که داداشم فهمید به خودارضایی مبتلا هستم. ضربه خیلی بزرگی خوردم و داغون شدم و به شیوه ای جدید و مخفیانه شهوترانی کردم. 
پس تجربه من میگه هرگز جوری رفتار نکن که متوجه بشه تو فهمیدی.
این مهمترین کاره تصمیم عجولانه و احساسی نگیر.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خیلی خب پس چیکار باید بکنم؟؟
خوب همینجور که گفتم انتخابهای تو خیلی محدوده
سخت میشه به یه فرد بخوای کمک کنی در اینجور مواقع و بخوای متوجه نشه که تو به مشکلش پی بردی.
سربسته و غیر مستقیم حرف زدن خیلی سخته.
خوب میشه بگی ماهواره دارین؟
لپ تاپ بابا مشترکه؟
سر کار هم به اینترنت و احیانا سایتهای بد دسترسی داره؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خانواده ی خیلی مذهبی ای هستیم
ماهواره داریم ولی فکر نمیکنم کار کنه.مدت چند ساله تعمیر نشده
xvision استفاده میکنیم(دو تا تلویزیون داریم)
لپ تاپش جداس
ولی جایی که میشینه کسی نمیبینه چیکار میکنه
همیشم به بهانه ی چک کردن سایتای سیاسی و مقاله نویسی و اینا میره پای لپ تاپ(بابام استاد دانشگاهه)
میتونم بگم جدیدا اینقدر بهش شک کردم وگرنه قبلنم همینقدر میومد پای کامپیوتر و منم که حواسم جمعه تقریبا همیشه داشته واقعا کارایی که گفته بوده میکرده به جز چن مورد کم ولی اخیرا زیاد شده بود
در ضمن بهتره بگم خودمم چند سال به این مرض دچار بودم
دیگه باید برم
مامانم اومد خونه
ممنون میشم راهکار بهم ارایه بدین
خوب کاش ماهواره داشتین
در این مورد خاص اگه ماهواره داشتین میتونستی شروع کنی به اعتراض و حرفهایه اخلاقی تو جمع خانواده و کلا میشدی یه پا سخنران راجع به این مسائل استفاده بد از چشم و میتونستی خیلی مطالب رو به گوش پدرت برسونی البته با سطج تحصیلاتی که ایشون داره همه اینها رو حفظه ولی اینجوری خیلی خوب میشد یه تلنگر خوب بود.

سر کار هم که احتمال خیلی زیاد نمیتونه استفاده ناصحیح کنه.

پس فقط میمونه لپ تاپ اگه بتونی یه کاری کنی که کمتر پای سیستم تنها باشه خیلی خوب میشه. دیگه اون به خلاقیت خودت بستگی داره.

و اگه بشه این نرم افزارهای کنترل دسترسی رو یه جوری نصب کنی که وقتی بخواد بره سایت پورن نشه.

و از همه مهمتر داداشم واسه پدرت دعا کن علاوه بر اینکه سعی کن همیشه مثه یه دوست کنارش باشی تحت هر شرایط و اشتباهی ولش نکنی واسش دعا هم کن خیلی تاثیر داره.

و اینکه یه جمله معروف تو ما کانونی ها هست تا موقعی که نتونی به خودت کمک کنی نمیتونی دست کسی رو بگیری. تو قبل اینکه مسئول پدرت باشی مسئول خودتی. نکنه خدای نکرده این قضیه باعث بشه خودت هم برگشت کنی؟ حواستو باید بیشتر جمع کنی. تو خودت اگه پاک باشی و هوشیار نورانیت به اطرافت میدی. پس خیلی مراقب  پاکی خودت باش. این حتی به کمک به پدرت هم مقدم تره.

همه چی درست میشه ایشالا دوست من 53

بچه های دیگه کانون هم هر کدوم طبق تجربه و دیدگاهشون میان و حتما نظر میدن و بهت کمک میکنن.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
نقل قول: پس فقط میمونه لپ تاپ اگه بتونی یه کاری کنی که کمتر پای سیستم تنها باشه خیلی خوب میشه. دیگه اون به خلاقیت خودت بستگی داره.
در حد یه پیشنهاد، این خلاقیتی که همساده گفت میتونه این باشه که به پدرت بگی علاقه داری یاد بگیری چجوری مقاله بدی یا دوست داری خبرای سیاسی رو دنبال کنی؛ به همین بهونه هم میتونی اکثر وقتایی که پای لپ تاپش نشسته بری پیشش و باهاش صحبت کنی و سوال بپرسی.
سلام به تازه نفس
بهترین کار از دید من اینکه
زود قضاوت نکنی
دوم اینکه ببین رابط مادرت با پدرت چطوری
سوم اینکه هر کسی فیلترشکن داشت باشه
هر کسی تو سایت های خاک برسری رفته باشه
دلیلی نمیشه که بهش بگیم اون مشکوک هست
و دنبال هوس بازی هست
این نکته رو از من داشته باش
اگه مادرت هوای بابات رو داشته باشه
بهش برسه
به غرایز جنسی پدر خوب پاسخ بده
غیر منطقی که پدرت پاش بلغزه
و دومین نکته اینکه
پدر تو استاد دانشگاه هست
و از هم مهمتر مذهبی هم هست
ی وقت دنبال ی پروژه و ی پایان نامه هست
ی مقاله علمی
پس به جایی اینکه به پدرت شک کنی
موقعیت او رو دریاب
خیلی از اساتید هستند دنبال فیلم و عکس و سایت های خاک برسی
تا با دیدنشون بتونند ی مقاله مفید برای جامعه ارائه کنند
البته اگه گفته بودی پدرت استاد چی هست من بهتر میتونستم راهنمایت کنم
به هر حال زود قضاوت نکن اخوی Khansariha (18)
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
سلام
کسی هست؟
از صبح که بیدار شدم خونه تنهام. وسوسه هم بوده ، تا الان مدم خاموش بوده ، ولی وسوسه شدت گرفت.
کمک!
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام محمد.
آشپزی بلدی، پاشو یه چیزی درست کن.
چی بلدی؟
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان