امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام چن روزه اين شيطونه مياد خودي نشون ميده و ميره . خودم ميدونم دليلش چيه ؟ چن روزه سرم خلوت شده اينم سواستفاده ميكنم يكم عصابمو ريخته بهم بخاطر همينه بيشتر وقتمو ميام كانون كه موفق نشه الان آمار بگيريد بيشتر كانونم ولي خدارو شكر هم چنان پاكم
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

دارلینگ عزیز
به فکرت جهت بده
نذار فکرت منفی بمونه
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
دارلینگ خانوم حتی یه لحظه نذارید فکرتون به سمت اون کارا بره
همش خودتونو به یه کاری سرگرم کنین
ایشالا این وسوسه ها میگذره و هیچ اتفاقی نمیوفته

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
(1391 تير 11، 23:49)darling نوشته است: سلام چن روزه اين شيطونه مياد خودي نشون ميده و ميره . خودم ميدونم دليلش چيه ؟ چن روزه سرم خلوت شده اينم سواستفاده ميكنم يكم عصابمو ريخته بهم بخاطر همينه بيشتر وقتمو ميام كانون كه موفق نشه الان آمار بگيريد بيشتر كانونم ولي خدارو شكر هم چنان پاكم

سلام.
دارلینگ خانم وقت خالیتون رو پر کنید.
نذارید این افکار آزارتون بدن.
فکرتون رو متوجه چیز دیگه ای کنید.
شما تا امروز 65روزه که پاکید.قدر پاکیتون رو بدونید نذارید همه چیز در یک لحظه از بین بره.
یکم بیشتر مراقب باشید وصبوری کنید.این احساس زود گذره.شما تا امروز پاک بودین از این به بعدشم میتونین.
پاک بمونین و از پاکیتون لذت ببرین.
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
دارلینگ جونم
بیا بگو در چه وضعی الان؟
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
دارلینگ خانم

یه سری مسائل زودگذرن

و ما تو درک اونها گاهی اوقات به اشتباه میافتیم ... طوری که گمون میکنیم اونها همیشگین

این کار ، یعنی ایجاد تصور اشتباه از مسائل گذرا به عنوان مسائل همیشگی، کار شخص لعین شیطونه ... شک نکنید!

من اینو امروز فهمیدم

پس بهتره بگیم

این هم میگذرد! مهم اینه که به راهم ایمان داشته باشمSmiley-face-thumb
هیچی ...
بچه ها من وضعیتم اورژانسی نیست ولی...
ولی تازگیا یه کم فکرم میخواد منحرف بشه.احساس میکنم رابطه ام با خدا کم رنگ تر شده.
نمیخوام بیست و چند روز پاکی رو از دست بدمTears
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
مبینا جونم این موقع ها سعی کن هر طور شده نماز اول وقتتو بخوونی به خصوص صبح رو... این موقع ها بیشتر می تونی رو پاکیت و ارتباط با خدا تمرکز کنی ...
وقتای خالیتو پر کن...فک کنم امسال کنکوری هستی اگه اشتبا نکنم ...از همین روزا باید کار درسیتو شروع کنی...درسای سال سوم و دومو باید مرور کنی...
تا می تونی کار سر خودت بریز...کتاب ،ورزش ،بیروون رفتن.....
و حرف همیشگیه بچه ها هیچوقت به شکست حتی فکر نکن....تو خیلی زود تو راه پاکی اومدی خدا خیلی دوستت داره..قدرشو بدون عزیزمKhansariha (18)
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

سلام مبینا خانوم مراقب افکارتون باشید از همینجا جلوشو بگیرید فکرتون و ذهنتون رو مشغول کنید قبل از اینکه اون مشغولتون کنه الان فقط تو فکرتونه نذارید ب قلبتون نفوذ کنه و راه جلوگیریش هم ذکر هست الا به ذکر الله تطمئن القلوب

لا حول و لا قوه الا به الله العلی العظیم
استغفرالله و ربی اتوب الیه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

نازی جونم من امسال کنکور دادم.ولی بیرون رفتن و ورزش کردن رو شروع کردم!کلی کتاب خریدم و امانت گرفتم.ولی نمیدونم چه جوری بگم.احساس میکنم قبلا با خدا ارتباطم بهتر بود.الان یه کم بی توجه شدم ولی اون مسئله فکر زیاد جدی نیست خدا رو شکر
(1391 تير 12، 9:45)Alireza 68 نوشته است:
سلام مبینا خانوم مراقب افکارتون باشید از همینجا جلوشو بگیرید فکرتون و ذهنتون رو مشغول کنید قبل از اینکه اون مشغولتون کنه الان فقط تو فکرتونه نذارید ب قلبتون نفوذ کنه و راه جلوگیریش هم ذکر هست الا به ذکر الله تطمئن القلوب

لا حول و لا قوه الا به الله العلی العظیم
استغفرالله و ربی اتوب الیه

ممنون آقا علیرضا از ذکرهایی که گفتید.53
حتما در طول روز تکرارشون میکنم53
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
ممنونم از همتون كه وقت گذاشتيدو كمكم كرديد . راستش چكاوك جان رفتم تو تاپيك تجربه ها ، تجربه هاي بچه ها رو خوندم خيلي بهتر شدم يعني بهتر كه نه عالي شدم ، شدم همون دارلينگ با اراده يعني عمرا شيطون بتونه شكستم بدم . خودم شاخشو ميشكونم 317
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلام
نمیدونم چم شده امشب
با اینکه سرم شلوغه
خیلی حالم خوب نیس
ناراحتم افسرده ام
دست و پام میلرزه
حالا به اینا وسوسه هم اضافه کنید
خدا به خیر بگذرونه
وای دارم میترکم
هیشکی هم آن نیست بچتیم باهاش

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
حمید خان منم امروز اذیت شدم.... فقط یه کم به بعدش فکر کردم
من تجربم تو این قضیه زیاد نیست اما هرجوریه شرایطش رو از بین ببر
مطمئنم میتونی
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
[تصویر:  parvaz_02.jpg]
سلام
اهای ایها الناس
هیچ کی نیست یا این حمید خان قهرمان حرف بزنه حواسش پرت شه؟
دشمنتون افسرده باشه حمید خان
هم رزم ها بشتابید که وقت کم کردن روی شیطونه

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام حمید خان

یادت باشه برای برنده شدمن توی 10 روزه زحمت زیادی کشیدی

پاشو قهرمان برو وضو بگیر

چند تا نفس عمیق بکش و آرامشتو حفظ کن توکل کن به خدا

میدونم حس بدیه

اما وقتی توی این شرایط برنده بشی شرطه سربلند بیرون بیای شرطه

مطمئن باش اگه پاک بمونی اعتماد به نفستو بالا میبره

مراقب دست ها باش

مراقب افکار باش

سریعا و با قدرت بهش نه بگو

اون فقط داره پیشنهاد میکنه انتخاب دست تو هست

نشون بده اراده تو
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان