امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام vejdan bidar

نمونه کسی که با ازدواج مشکلش حل نشد پدرم بوده...هم اینده منو خراب کرد هم مادرمو.....

خیلی از همسن هامو دیدم که رفتن رابطه ج رو تجربه کردن و البته معتاد به استمنا هستن و به خود من گفتن که لذت استمنا براشون خیلی بیشتر از فرم طبیعی ماجراست..!

ادم باید از راه بقیه استفاده کنه..

البته اینو قبل  دارم که راهی که دینو تشیع گذاشته حرفی توش نیست و خیلی برای ما مفیده....
اما همه اینو قبول ندارن...برای نمونه خانومها!!!! "مادر خود من"

زمانی که مساله ازدواج موقت رو  برای درمان خودم که راهیه که شرع قرار داده برای اولین بار بهش گفتم نتیجش شده 1 ماه جنگ اعصاب و دعوا تو خونه ما!...
و برچسب حیوان و پست بهم چسبیده......

همونطور که ازدواج در جامعه ما برای  رابطه ج خیلی پست از نظر خانومهاست 

فمنیسم نیستم و این دستورات شرع رو کامل قبول دارم که زمانی که چیزی تو دینمون هست چون و چرایی توش نیست.....

اما برای بعضی ها "مثلا مادرم "

میشه سو استفاده از دین و رسیدن به اهداف پلید و هوسرانی!
::::::::::::::::::::::::::::::

ترک ترک ترک تا روز قیامت  4fvfcja4fvfcja

ترک لازمه قبل از ازدواج که هم از نظر روحی تقویت شیم هم جسمی....
همسر مسئولیت داره باید غیرتش رو کشید و باید قوی بود..
افراد معتادی مثل من چیزی نه از جسمشون مونده نه روحیشون
الان با 47 روز پیشم قابل مقایسه نیستم چه روحی چه جسمی غیرتم بیشتر شده نیروی جسمی و ظاهرم بهتر شده...جسارت و اعتماد بنفسم بهتر شده

اینو بگم که من افرادی که ماهی سالی 1 بار خ ا رو میکنن رو مثال نمیزنم....
دارم در مورد معتادا نظیر پدرم و خودم و دوستانی که دیدم رو میگم....
یه معتاد اولش نباید زن بگیره یا ازدواج کنه....که دوباره بدون شرایط جسمی روحی بره و همسر و یه بچه رو بدبخت کنه!!...

بی پروا میگم اولین معایب ازدواج یه معتاد استمنا اینه که نمیتونه خودش رو کنترل کنه و باعث بارداری ناخواسته همسرش میشه!  " به وجود اومدن نطفه خودم "
و در عوارض خ ا یه سایت به این هم اشاره کرده بود... و خلاصه با بحث با مادرم متوجه شدم که منم اینجوری ناخواسته شب اول اومدم!

در مورد اون روایت و راه حل امام

میتونسته اوایل بلوغه اون پسر بوده باشه یا تازه شروع کرده بوده و هنوز روحو جسمشو بر اساس اعتیاد از دست نداده.....

علت اینکه منابع علمی غربی و پزشکان "میمون تقلید کار " از خدا بی خبر ما که خ ا رو عملی بدون مضرات جسمی میدانند...
اینه که یه غربی اولا از خداشه جوونای خاورمیانه و مسلمان در لجن فرو برن

و دلیل بعد اینه که به دلیل اشباع بودن مسال ج در غرب و نبود محدودیت ..پزشکای اونجا با بیماری مواجه نشدن که روزی 10 دفعه خ ا میکنه و بیان جسم و روح اونو و عوارضش رو برسی کنن...علم ناقصه و نظراتش بر اساس دیده ها و یافته هاست!

در نتیجه هر نسخه ای به درد هر جامعه ,نژاد,مردم و زمانی نمیخوره

ی بار تو ی سایت بودم
البته تو ی انجمن
موضوع بحث در مورد الکی به دنیا آمدن انسان بود
که ی زن و مرد ی شب در کنار هم خوشند
بدون هیچ آیندنگری
بدون هیچ مسئولیت
و فقط برای خوش گذرونی
ی رابط شکل میدند و ثمره اش میشه ما
اما من این موضوع رو قبول ندارم
با ی سرچ تو گوگل میشه فهمیده
خیلی از خانواده ها
خیلی از زن و شوهرها
عاشق بچه هستند
مسئولیتش
از الان آینده فرزندشون رو هم تامین کردند
اما بچه دار نمیشند
با رابط های مختلف جنسی
با قرص دارو
حتی با پزشک های داخلی و خارجی مطرح کردند
حتی رویان هم نتونسته براشون کاری کنه
میدونی
همه چیز دست خالق انسان هست
او میگه کی کجا و برای چی به دنیا بیاد
و تا کی و کجا برای چه هدفی باشه
و کی و کجا بمیره
هر کدوم از ماها
در ی سیکل زمانی به دنیا آمدیم
با ی هدف واگذار شده بهمون
باید این هدف رو بگذرونیم
و این سیکل زمانی رو سپری کنیم
و بریم از اینجا
پس اینجوری نگو
که ناخواسته
سر ی رابطه
بدون هیچ مسئولیتی
در ی خانواده معتاد به دنیا آمدم
به این فکر کن
که برای چی به دنیا آمدی
و قرار چیکار کنی
یکم بیندیش
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
به نام خدا

بچه ها یه تجربه از همساده داداش کوچکیتون : به هیچ وجه نخوایم دوست بهبودیمون رو متقاعد کنیم مثه ما فکر کنه برای هیچ کس نسخه نپیچیم هرگز نگیم به بقیه  اینکار رو کنید حتما هوشیار میشید یا اگه اونکار رو کنید محاله هوشیار بشید. هرگز صفر و صدی حرف نزنیم..اصلا لازم نیست همه مثه هم فکر کنیم فقط لازمه با هم یه دل باشیم.
راه حل و طرز فکر همدیگه رو نقد نکنیم مگه اینکه طرف خودش بخوادو نظر خواهی کنه...

اینم یه تجربه یه دوست بهبودی برای داداش پهلوان خیلی وقته میخوام بنویسمش دوستم کنارم بوده نمیشده بنویسم امیدوارم به دردت بخوره:

" وقتی درباره اولین خودارضایی ام به مادرم گفتم، او به من گفت که دیگر هیچ گاه به خودم دست نزنم و این حالت را در خودم پرورش ندهم. بی شک او با این موضوع درست برخورد نکرد. در این زمان بود که من با قسمت اشتباه وجود خودم ارتباط برقرار کرم. من به درون خودم فرو رفتم مثله اینکه پرده ای بین من و او و تمام دنیا کشیده شد. من دکمه سکوت را فعال کردم. من دیگر هیچ وقت نخواستم در بیرون هم همان شخصی باشم که در درون خودم بود. شخصیت درونی من ناگهان تغییر کرد و قسمتی از وجود من از آن تونل تاریک درونم کناره گرفت. فکر میکنم در این زمان رنجش هایم در درونم شروع به شکل گرفتن کردند بگذارید ببینم میتوانم به یاد آورم.
به یاد دارم درخواست کمک مادرم را رد کردم. در بیرون به آرامی مطیع بودم اما درونم اتفاقی تاریک و عمیق روی داد. من دقیقا می دانستم که از پس آن تغییرات اساسی در نگرشم به وجود آمده است، یک حالت کاملا جدید من تصمیم گرفتم هر کاری که خودم میخواهم انجام دهم!
این رفتارها برخلاف نظر مادرم بود. برای اینکه بتوانم آن کارهایی را انجام دهم گه خودم دوست دارم، مجبور بودم خودم را در مقابل او قرار دهم .اما مجبور بودم این کار را یعنی مخالفت با مادرم را در درونم انجام  دهم، زیرا از ابراز وجود کردن میترسیدم.
برای من حتی یک دو راهی هم وجود نداشت  من به مسیر خود ادامه دادم  و دوباره خود ارضایی کردم، بدون هیچ فکر کردنی. اما از آن زمان به بعد، خودارضایی احساس کاملا جدیدی برای من داشت. این کار مرا از خودم رها میکرد، رضایت بسیار زیاد به وجود می آورد، آرامش عالی به من میداد و باعث رهایی کامل از فشار درونی ام میشد. چه آزادی شگفتی!
در واقع، اولین بار خود ارضایی با دفعه های بعدی ، به کلی تجربه متفاوتی بود. تجربه اولین بار فقط یک لذت جسمانی ساده بود که من چیز زیادی از آن نفهمیدم و می توانستم راحت درباره آن صحبت کنم. اما دفعات بعدی اصلا حنبه جسمانی نداشتند. خود ارضایی ابزاری شده بود برای وارد کردن من به حالتی جدید و اینکه من از درونم آزاد و رها کند. این برای من یک عمل روحانی محسوب میشد و هیچ توصیف دیگری برای آن نداشتم. واقعا من نمیخواهم این احساس را بزرگ نمایی کنم. جنبه جسمانی آن خوب بود اما زیاد مهم نبود؛ ولی جنبه روحانی آن به به من آرامش میداد؛ عجب کشف باشکوهی بود."

داداش اگه برات جالب بود بگو ایشالا در اولین فرصت ادامه شو بگم. 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
اقا مهدی
یعنی خالق یه نفرو تو گل وگناه فرو میبره و بعد به صلاح خودش بیرون میاره؟

چیزی که من از دین فهمیدم اینه که انسان اگه به دین ودستورات شرع عمل  کنه زندگی طبیعی و ایده الی داره و اگه تا حالا نکرده در درجه اول سستی نفس خودش بوده و درجه های بعدی خانواده و جامعه تاثیر گذار هستن.....

زمانی که حاکم شرع میگه فلان چیز باعث مشکل در جوانان میشه پس اگه پدر مادر من یا خود من خلاف اون عمل کردم تقصیر خودمونه نه قسمت و تقدیر خدا! و نه اینکه اون داره مارومثل مهره های شطرنج میچرخونه

درمورد امیزش وتولید فرزند صالح هم که بسیار روایت معتبر داریم....از تغذیه بگیرید تا رفتار و کردار قبل از بستن نطفه..
برای مثال بستن نطفه در شب عید قربان باعث 6 انگشتی شدن فرزند میشه  و خیلی چیزای دیگه....پس یه بچه کور میشه درروایات داریم که دلیلش چی بوده

هر انچه هستیم نتیجه افکار و کرداریست که داشتیم و متاسانه به در سرنوشت دیگران هم تاثیر گذار میشیم...

100 % بنده که از پدری کافر و بی نماز که حتی غسل کردن هم بلد نیست و فحش به خدا میده  نطفه درستی و صالحی ساخته نمیشم
واین که اگه بخوام واگذار کنم به صلاح و تقدیر خدا اصلن برام هزم نداره

به روایات بستن نطفه در حال جنب و بدون غسل مراجعه شود

اقای همساده نوشته هاتون خیلی سنگینه و کامل متوجه نشدم

یعنی شما از استمنا فواید گرفتین یا مضرات؟  لذت بردین یا نه؟

برای اونجایی که نوشتی " در نتیجه هر نسخه ای به درد هر جامعه ,نژاد,مردم و زمانی نمیخوره" هم حضرت علی اتفاقا نظر شمارو توی یه حدیث گفته :

" فرزند امروز را با فرهنگ دیروز برای فردا تربیت نکن " حضرت علی (ع)

ترکه هم من ندیدم ، توی روایات گفتن امام با دستشون زده روی دست اون آدم . و اینکه راویان خیلی متفاوتند ، اصل قضیه رو باید دید اینه که قطعا این کار از نگاه حضرت علی (ع) کار بسیار زشت و گناه بزرگی بوده که امام میخاستن بفهمونن به بقیه که همچین کاری عادی نیست و حتما فرد باید تلاش کنه پاک نگه داره خودشو و مضافا اینکه بعدش هم اقدام عملی که مقدمات ازدواج رو براش فراهم کرده نشون میده که بقیه هم نباید بی تفاوت باشن به اون شخص، یعنی هم خود آدم باید تلاشش رو بکنه هم اطرافیان و مسولان و ... باید سنگ تمام بزارن.

راستی اگه از کسایی که بخاطر یه وام ازدواج یا مشکلات مالی یا اینکه کار مناسبی گیر نیاوردن و نمیتونن ازدواج کنن سوال کنین که حاضرن ترکه بخورن و خون جاری بشه یا برن پیش یه آدم سرشون رو پایین بندازن و رو بندازن و خاهش و تمنا و ... که یه وام یا کار یا ... جور بشه ، مطمئن باشین که همه ترکه خوردن رو انتخاب میکنن ، اگه خاستین نظر سنجی بزارین 1 فکر کنم حتی بعضیا حاضر بشن جای بقیه ترکه بخورن تا مشکلشون حل بشه
حیف که زندگی انسان ها از طبیعت فاصله گرفته.....

خود ادم باید تلاش کنه چون یا ثمری بدست میاره خیلی شیرین وبا ارزشه و پیش جفتش ودیگران سربلند تره...

مستند حیوانات نشان میداد یه حیوون بچش که به سن بلوغ جن سی میرسه بچه رواز خودش به زور جدا میکنه و بیرونش میکنه...

اون بچه هم میبینه نیاز به غذا ونیاز به جفت داره...."یعنی نیاز های اصلی انسان و حتی باکتری و موجودات ریز......"

تغذیه و پیدا کردن جفت  و تلاش برای بقا...

به شخصه خجالت میکشم یکی بیاد بهم پول و موقعیت بده برای یه نیازم! حالا مسئول باشه یا مادر  یا پدر...

ادم باید ماهیگیری بلد باشه نه ماهی خوردن !

پس درنتیجه اگه ادما هم مثل حیوونا بچشونو اینجوری که درنسل جدید میبینیم حمایت نمیکردن.....اون بچه میدید که اگه بخواد خ ا کنه ضعیف میشه و نمیتونه از خودش دفاع کنه و توسط گرگای بیرون از جامعه حذف میشه.....پس میبینه باید مستقل شه و به نیاز هاش برسه یا باید بمیره یا برای بقا تلاش کنه.....
در این صورت پس خ ا هم نمیکنه چون خونه ای نداره که بابا مامانش غذاشو  بدنو یه اطلاق داشته باشه و تا سن 26 سالگی بشینه تو خونه خ ا کنه......درصورتی کهقانون طبیعت همچین ادمی روحذف میکنه...
ولی میبینیم که همون شخص متاهل هم میشه و ژن ضعیف و ناقص روبه فرزنش منتقل میکنه

داداش پهلوان
ببین عزیزم
من برداشتم از این زندگی اینکه
وجود الان منو تو در این زندگی
ی هدف مشخصی داره
درسته مشکلات ما و بینش ما برمیگرده به خانواده هامون
اما این تفاوت نگرش ها در آخر به ی هدف غایی میرسه
خلاصه اش رو بخوام بگم اینکه
من و تو میتونستیم الان تو ی زندگی مرفه جامعه زندگی کنیم
میتونستیم اصلا در ایران نباشیم در آمریکا باشیم
میتونستیم الان دغدغه به غیر از خودارضایی داشته باشیم
اصلا میتونستیم جایی سربازهای داعش باشیم
این دنیا این روزگار
آدم ها متفاوت میخواست
هدف خالقمون هم همینه
یا هزارن هزار ملاکه در درگاهش هستند
ما  باید دنبال این تفاوت ها باشیم
چرا من فرزند 7 ی خانواده سنتی هستم

میدونی مادر من در سن 49 سالگی منو به دنیا آورد
چی شد که نطفه من در اون زمان بسته شد
چرا مادر من سن مادر بزرگ تو رو داره
پس ببین دادا موضوع خیلی پیچیده است
درسته تو ی خانواده بد با شرایط نامساعد بزرگ شدن سخته
کلا آینده نابود میشه
اما مگه نمیگی پدر و مادرت بدون آمادگی تو رو به دنیا آوردند
اما فرض کن تو الان دختر بودی
شرایط و آینده ات بیشتر از این رو به زوال بود
برو خدا رو شکر کن
و به جایی شاکی شدن
به جایی اینکه بگی حق من نیست
به این بیندیش که چرا تو این زندگی هستی
و قراربه کجا برسی
پدر و مادر خوب ثمرش بچه خوب نیست شرعی قرانی پسر نوح بود
داداش من خودتو زیاد درگیرش نکن
زندگی همه اش خوشی باشه خسته کننده و دلگیر میشه
دنبال این باش که کمبودهای پدرت نسبت به مادرت رو تو جبران کنی
و مادرت به این ثمره زندگیش افتخار کنه
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
کمی تامل کن ، شاید همانگونه که خانواده ات تو را درک نکردن پدرت نیز توسط خانواده اش درک نشده .

شاید تو بتوانی نقطه ی عطفی برای این سلسله مراتب درک کردن از بالا به پایین باشی ، تو پدرت را درک کن ، تا از این به بعد از پایین به بالا درک کردن آغاز شود.

اینم در نظر داشته باش که خداوند عادله و شمارو با همون معیاری که یه بچه توی یه خانواده حزب الهی به دنیا اومده نمی سنجن ، اگه اون قرار باشه با نمره 90 وارد بهشت بشه شمارو با نمره 30 راه میدن. خیلی فرقه بین کسی که توی یه خونواده ای که مذهبی ان و مذهبی میشه یا توی یه خونواده ای که مذهبی نیستن ولی مذهبی میشه . خودتم دست کم نگیر ، همینکه دغدغه فکریت اینکه که این گناهو ترک کنی یعنی آدم صالحی هستی یا حداقل اینکه استعداد یک آدم صالح بودن رو داری . ، همون دوستایی که میگی رو همه ی ما هم داریم ، همونایی رو میگی که متاسفانه با افتخار از خ.ا و رابطه های نامشروعشون تعریف میکنن به جای اینکه شرمنده باشن از اعمالشون مایه مباهاتشونه ، مگه نه ؟ دیدی پس کم نیستن ، همه ی ما همچین آدم هایی رو تو اطرافمون داریم
سرماخوردم
تب دارم
سرم گیجه
درسم که باید بخونم
اومدم برم دکتر بسته بود درمانگاه منم حال نداشتم جای دیگه برم چون میدونستم همه مطبا این روزا بستن
یعنی تو این رزا اگر کسی مریض شه باید بمیره؟

حالا از این حرفا گذشته تو این شرایط وسوسه هم میشم

من هر وقت مریض باشم این حسا بیشتر میشن

الان من چی کار کنم؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
میترسم مسکن بخورم دیگه مجبور شم بگیرم بخوابم
همینجوریش خواب و منگم

اکثر ادما وقتی مریض میشن دیگه حال هیچیرو ندارن شما بر عکسید  42

اسم قرص و کپسول هم اینجا نمیشه گفت یهو یکی میره دو کیلو میخوره داستان میشه.....دیگه کسی اینجاها نیست؟
اره؟
من اصلا اعجوبه ای هستم
زن گربه ای و زن خفاشی و اینا نشدم حیف!

دارو واسه هشیار شدن چی هست؟
شربت سرماخوردگی ام داریم خواب اوره!

زن گربه ایی و زن خفاشی  چیه؟ 1744337bve7cd1t81  اینم از دسته ی مرد عنکبوتی و ایناست؟

دارو برای اینکه خوابتون بپره خب محرک ها هستن که روی ترک و اینا تاثیر بد میذاره!  اگه جای شما بودم اول حواسمو پرت میکردم این حس بد بره

بهش یه مقدار فکر نمیکنم خودش از بین میره.....

بعدش یه لیوان قهوه میزدم بالا با شکر کم و قهوه ی زیاااااد! یه اهنگ بندری میذاشتم!

یه کپسول اموکسی سیلین 500 هم میزدم روش! (برا وقتی که سرما میخورم گلوم درد میگیره) ( اصلا 4 نفر مهمان هم بیان برن یه صفحه کپسول 

بریزن بالا مهم نیست! 17 والا )

کپسوله انتی بیوتیکه ربطی به ویروس نداره ولی گلو دردای منو بهتر میکنه همراه با قرص سرما خوردگی....قرص سرما خوردگی هم یه جورایی ترکیبی

از انتی هیستامین و چیزای خواب اوره! اینم ربطی به ویروس نداره ولی حال میده.....

خداروشکر یک و نیم ساله اصلا مریض نشدم میزونم! 303

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان