امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

قوانین سایت با نابودی من کمک میخام داداشی بیچارم خدااااا دارم گریه میکنم

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
 سپاس شده توسط
گوش کن دیگه. ببین فکرت رو کافیه کنترل کنی. شما جایی میری که فکرت میره. فکر رو کنترل کن. مهندسی یا دکتر؟
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سپاس شده توسط
(1394 دي 5، 0:17)کنکوری95 نوشته است: سلام داداشی اینجا میشه شماره واتس اپ بفرستی تو رو خدا کمکم کن سخته با گوشیم نمیتونم  داغونم داغوونن نه دوستی هیچی ندارم

سلام نمیتونید الان وضعیت خودتون رووو بگیددد 
ازتون خواهش میکنممممم تا میتونید فشار روانی که تو این لحظه دارید از خودتون دور کنید و اروم باشید تا بتونید صحبت کنیددد
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

رشته تجربیم
نمیتونممم این هفته نزدیک بییت بار خودارصایی کردم منی که تا پارسال بهم میگفتن بچه خوشتیپو خوشگل حالا شدم انگار .... خدااااااااا

سپاس شده توسط
داداشم نابود نمیشی نترس. ببین عزیز فکر نکن با این چیزا آدم نابود میشه. نه عزیزم. امیدت به خدا باشه. سرت رو بیار بالا و به اطرافت یه کم نیگاه کن. جون من اگه لازمه همین الان برو غسل کن. از این پیله بیا بیرون.
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

دکتر جان. شما قراره افتخار این کشور باشی. ببین چقدر خودت رو آشفته کردی. آخه عزیز من دنیا که به آخر نرسیده. یه یا علی بگو به هم کمک میکنیم میذاریمش کنار. Khansariha (46)
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
داداشم غسل شده کار هر روزم از چهارم دبستان نماز سر وقت اذون میگه نیخونم توی مسابقات قرانی زتبه اول بچه زرنگ بودم خودارضایی نابودم کرد جوری که امسال رتبه کنکورم منی که میتونستم پزشکی بیارم شدم100000پوک شده مغزم

سپاس شده توسط
بیا توی اورژانس کنکوری عزیز. تذکر آیین نامه ای دادن خانم الون بات هپی. چشششششششششششششششششششششششششششششممممممممممممممم
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
داداشی بیا اورژانس

سپاس شده توسط
درست مث خودمی داداش. ولی درست میشه. مغزت پوک نشده. تمرکز نداری فقط که مربوط به همین کار میشه
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
داداش کنکوری به خدا توکل کن.
همه اینایی که اینجان تو زندگی واقعی کسی یک درصد هم احتمال نمیده که اینکاره باشند. 53258zu2qvp1d9v
یه لیوان آب خنک بخور ، سعی کن به خودت مسلط باشی.
الان حال و اوضاع چطوره؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ببین نباید فکر کنی که از امروز ترک میکنم و اگه نشد دیگه تلاش نمیکنم. بعضی از کارها حوصله میخواد. اینقدر باید بیای و اعلام وضعیت کنی که آخرش درست بشه. اگه عجله نکنی راجع به چیزهایی باهم صحبت میکنیم که خیلی کمکت میکنه.
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
بدم بخدا همه خابن منم گریه میکنم نگا قیافم کردم شدم مثه این چی بگم
من که همه ارزوم داشتن
روم پزشکی حساب داشتن رتبه صد هزاررر اوردم الانم پشت کنکوری هیچکاااار نکررردم هر روزم توبه توبه میشکونم خجالتم نیشه پیش خدا

سپاس شده توسط
میدونید بهترین چیز اینه که ادم با یه هم درد 
درد دل کنه و کمک بگیره چون هیچ کس به اندازه اون نمیتونه کمکش کنههههه و درکش کنههه
چقدررر خوب حال قهرمان کنکوری رو درک میکنمممممم
و این که باید بگمممممممممممم همین الان لحظه ی تصمیم گیری شماست درسته که سختهههههه ولی اگه الان تصمیم بگیرید که شروع مصممی داشته باشید دیگه یادتون نمیررررره
هر موقع وسوسه میاددددد یادتون میاد توی چه شرایطی بلند شدید
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
اشتباهت همینجاس. کی گفته با این کارها تو بد میشی؟؟؟؟
اون عمل بده ولی تو بد نیستی.
این که تو بدی حرف شیطونه داداشی
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان