امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

همساده نمیدونم چندسالتونه؟؟؟ شروع یه رابطه خوبه اما قبلش یه مشاوره برو معیارای ازدواجتو پیدا کن ببین چی میخوای. بعد یه رابطه با هدف ازدواج شروع کن.
(1395 خرداد 6، 11:39)همساده نوشته است: چون وقتی با نامحرم باشم. وجدانم ناراحته شهوتم خیلی فعال میشه
پس به نظر دلیل قانع کننده‌ایه!
به همین فکر کن. به عاقبتش... که دوباره میخوای برسی به همین نقطه‌ی پشیمونی

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

عاطفه جان منم دیشب حال تورو داشتم. هرروز یا اینجا و اعلام وضعیت کن. هرروز حمام برو و یه دوش بگیر بعدش بیا قران بخون حتی دوسه ایه اما با معنی.
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 6، 11:41)خدای من نوشته است: همساده نمیدونم چندسالتونه؟؟؟ شروع یه رابطه خوبه اما قبلش یه مشاوره برو معیارای ازدواجتو پیدا کن ببین چی میخوای. بعد یه رابطه با هدف ازدواج شروع کن.

27 سال. خوب من  قصدم ازدواج نیست فقط همش حس میکنم چرا بقیه رابطه دارن و من نه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1395 خرداد 6، 11:41)hunter1 نوشته است:
(1395 خرداد 6، 11:39)همساده نوشته است: چون وقتی با نامحرم باشم. وجدانم ناراحته شهوتم خیلی فعال میشه
پس به نظر دلیل قانع کننده‌ایه!
به همین فکر کن. به عاقبتش... که دوباره میخوای برسی به همین نقطه‌ی پشیمونی

الان رفتم شماره ها رو حذف کردم. 
اما بازم وسوسه دارم
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1395 خرداد 6، 11:47)همساده نوشته است:
(1395 خرداد 6، 11:41)خدای من نوشته است: همساده نمیدونم چندسالتونه؟؟؟ شروع یه رابطه خوبه اما قبلش یه مشاوره برو معیارای ازدواجتو پیدا کن ببین چی میخوای. بعد یه رابطه با هدف ازدواج شروع کن.

منم همینو میگم. اما رابطه داشتن با جنس مخالف برای من و شما که میخوایم ترک کنیم مضره.  یه مدت به خودتون وقت بدید یه ماه شش ماه و یا یه سال بزارید پاک بشید بعد اون اموقع اگه نیاز داشتید  یه رابطه سالم شروع کنید
(1395 خرداد 6، 11:50)خدای من نوشته است:

منم همینو میگم. اما رابطه داشتن با جنس مخالف برای من و شما که میخوایم ترک کنیم مضره.  یه مدت به خودتون وقت بدید یه ماه شش ماه و یا یه سال بزارید پاک بشید بعد اون اموقع اگه نیاز داشتید  یه رابطه سالم شروع کنید
الان چکار کنم از این حال و هوا در بیام؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
کمتر برید جاهایی که میینید دونفریا اونجان . با دوستاتون که دوست دختر دارن رابطه رو قطع کنید . هرچی که باعث میشه این فکر بیاد سراغتون. یه کار دیگم که میشه بکنید درد دل  ادمو سبک میکنه اما بایه ادم محرم که از صحبتاتون سو استفاده نکنه و باهاش راحتید و ارامش میده بهتون
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 6، 11:51)همساده نوشته است:

سوال منم هست. 22
من می گم همساده درس رو ول کن ، بزن به کوه و دشت و بیابون.
هان؟ یه امام زاده ای ، مسجدی ، مقبره شهدای گمنامی ، جایی برو حالت عوض شه.
همون جا یه تصمیم جدی بگیر ، یه عهد جدی با شهدا ببند.
هان؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
مگه ما چقدر عمر می کنیم دوستان که همین یه ذره رو هم به گناه بگذرونیم.
وای که چقدر حسرت این روزا رو بخوریم. 53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 خرداد 6، 11:51)همساده نوشته است:

از جنبه مادی(غیر معنوی) اگه به قضیه نگاه کنی شاید خیلی دلیل قانع کننده‌ای برای کنار گذاشتن رابطه با نامحرم نداشته باشی (دلیل هست، ولی ممکنه بتونی هزارتا بهونه براش بتراشی)...

تنها از راه معنویه که محکم می‌تونی خودتو قانع کنی این کار اشتباهه.
به خودت تشر بزن بگو چون خدا دوست نداره این کار رو نمیکنم! سفت و سختم پای حرفت بمون!

[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
شروع رابطه ای که با نیت ازدواج نیست پس برای چیه ؟ قراره به کجا برسه ؟ یا چه چیزی ازش بدست بیاد ؟
با چه هدفی میخواد جلو بره ؟
 سپاس شده توسط
اوایل بجای کانون اشتباهی میرفتم تو این وبلاگه که کانون رو سرچ میکنی میاد Khansariha (13) Gigglesmile
اینو اونموقع اونجا خونده بودم فک کنم الا وقتشه اینجا بذارم Lol
چه زمانی میتوانی دوست جنس مخالف داشته باشی؟
فعلا طرف جوابم با آقایان است.
اکثر پسرا دوست دارن دوست جنس مخالف داشته باشن و حتی رابطه جنسی برقرار کنن.
مشاورم خیلی حرف خوبی زد
گفت:شما زمانی میتونید دوست دختر داشته باشید که راضی بشید خواهرتون هم دوست پسر داشته باشه!!!
خیلی حرف قشنگی زد
آیا واقعا تو راضی میشی خواهرت دوست پسر داشته باشه؟
تو اگه قصد داشته باشی با کسی رابطه جنسی برقرار کنی باید راضی باشی خواهرت با مرد های دیگه رابطه جنسی برقرار کنه!!
بعد یه نادان میگه اقا من خواهر ندارم پس مشکلی ندارم!!!!!!خب مادر که داری
وقتی ناموس مردم خراب میکنی اگه زن تو هم خراب باشه نباید گله کنی
به حرفام خوب دقت کنید آیا واقعا راضی میشد بیغیرت و بی ناموس باشید؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
به عقیده من که بر پایه اسلام ناب محمدی (ص) هست 
چیزی که حلال نباشه ، مضره  302 
اگر در چهارچوب دین حرکت کنیم به سعادت واقعی و جاودانه می رسیم در غیر این صورت فقط در دنیا به عیاشی و شهوت رانی مشغول بودیم 
داشتن دوست به معنای دوستی غیر اخلاقی و بی حد و مرز و چهارچوب صرفا طعمه و دامه 
وقتی می تونی ازدواج کنی و کلی لذت حلال از هر چیزی که فکرشو می کنی ببری ، چرا بی راهه ؟؟؟
مخاطب این صحبت خودمم هستم Swear1
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 6، 15:49)Queen نوشته است: شروع رابطه ای که با نیت ازدواج نیست پس برای چیه ؟ قراره به کجا برسه ؟ یا چه چیزی ازش بدست بیاد ؟
با چه هدفی میخواد جلو بره ؟

این هم وسوسه ی شیطان برای پسرهاست که مسببش غریزه ی شهوته Swear1

دخترها فریب پسرهایی را می خورند که خودشون فریب وسوسه شیطان را برای شهوترانی خوردند Swear1
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: