امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من سریالی شدم شدیدا
 سپاس شده توسط
اینجا مراجعه کنید
مدیریت بعد از شکست
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
نمیدونم چم شده و نمیتونم جلو خودمو بگیرم
و دیدن این زمانها بیشتر عصبیم میکنه
مدت زمان پاک بودن : 13 روز >>20 روز >> 12 ساعت >> 3 ساعت >> 4ساعت >> 4 ساعت >> 5 ساعت >>8 ساعت >> 3 ساعت >> 2ساعت>> 8ساعت >> 3 ساعت >> ؟
فک نکنم بعدیش به دو ساعت بکشه

هر چه بادا باد
 سپاس شده توسط
آبجی من اینا چیه می نویسید. خواهشا اون ساعتها را نشمرید کی گفته اون ساعتها را بنویسید. .من می بینم سرم گیج میره. شما به جای یاد آوری زمان ،
باید زمان را فراموش کنید. 
خیلی زوم کردید . آرامشتونو حفظ کنید . اینطوری دارید خودتون را شکنجه می کنید. من بودم چند روز استراحت فکری می کردم. فارغ از مقوله ی خ.ا .
بعدش استارت می زدم.
بعدش خ.ا رو بصورت تک بعدی نمیشه باهاش برخورد کرد.
شما باید سر خودتو شلوغ کنی با کارایی که دوست داری. منظورم درس و ... نیست. چیزاییه که واقعا ازشون لذت می بری. مثل دیدن یک فیلم . یا طراحی یک عکس. رفتن به استخر. باشگاه. کلاس گلدوزی.  خواندن کتاب . یا هرچی. من نمی دونم. 
وقتی وقت شما پر شد. اونوقت بعنوان یک اثر جانبی side effect بیا خودارضایی رو ترک کن.
اما وقتی بیای روزها رو ساعت به ساعت دقیقه به دقیقه و ثانیه به ثانیه بشمری کار را سخت می کنی.
20 20 20
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 15، 19:56)شادبانو نوشته است: 20 20 20

آبجی جان ینی من فقط می خوام بدونم این جمله ست شما نوشتیییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
ینی عصبیم کردی شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید ...
به همین زودی تسلیم شدیییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بدون تعارف بگم اصلا ازت توقع نداشتم ...
اصلاااااااااااااااااا ...
می دونم خودتم از خودت همچین توقعی نداری ...
فقط می خوای با رفتن ...
با فرار از خودت ...
خیال خودتو راحت کنی ...
آره دیگه ...
خیلی راحته ...
ما آدما می تونیم رو خستگیامون یه مهر « دیگه نمی تونم » بزنیم و ... خلاص ...
ولی آبجی گلم ...
اینو بدونین که اگه منی که یکسال تمومه بدون کوچیکترین برگشتی ترک کردم ، می خواستم یه بار - فقط یه بار - جمله ای که شما نوشتی رو به خودم تلقین کنم ، الان دیگه احتمالا از بس به این گناه ادامه داده بودم دور از جون شما و همه دوستان زیر یه مشت خاک بودم ...
مطمئن باش ... مطمئن باش یه جای کارتون ایراد داره که میگین نمیشه ...
حتی یه لحظه م شک نکنین ...
یا ارتباطتون با خدا ضعیف شده که این صد درصد کار شیطونه و با تلقیناش کاری کرده فکر کنین خدا دیگه دوستون نداره ...
یا سرتون گرم نیست و فکرتونو مشغول نکردین ...
در هر صورت این راهش نیست ...
رفتن راهش نیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ...
به قول اون ترانه معروفه :
رو به این جاده ، به بن بست نرووووو
" یه نفر " ، برای ترک هست ؛ نرووووو
شک ندارم ؛ که تو بر می گردیییییی
فرصت خوب من ، از دست نرووووووووو
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
حکمت اینکه خداوند ، تعداد انگشتان دست هر فرد را پنج انگشت قرار داده و اینکه مجموع بند های انگشتان یک دست ، مساوی است با چهارده عدد بند ، این است که

پنج انگشت دست اشاره ای است از سوی خداوند  به پنج تن آل عبا ( علیهم السلام ) ، بله پنج تن اهل بیت ( علیهم السلام ) :
حضرت محمد (ص) ،حضرت علی(ع) ،حضرت فاطمه (س) ،حضرت حسین(ع) ، حضرت حسن (ع)
و تعداد چهارده بند انگشت هر دست ...
اشاره ای است از سوی خداوند به چهارده معصوم (علیهم السلام)
حالا سوال تکان دهنده ای که موی تنتون سیخ بشه ...؟؟؟
سوال این است که ما ، از چه عضوی از بدنمون برای انجام خودارضایی استفاده می کنیم ؟؟؟
دیگه هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی مونه ...

سپاس شده توسط
خیلی حالم بده  Khansariha (60) Khansariha (116) Tears Tears Tears Tears
 سپاس شده توسط
سلام

چرا؟ چی شده؟

اول صبح که آدم تو خونه نمیشینه...
تواب پاشو برو بیرون وزش صبگاهی...
جات  خالی من دیروز رفتم پارک یک ساعت تمام ورزش کردم... کلی هم بهم انرژی داد...  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
حالم خوب نیس چیکار کنم؟؟؟ Hanghead

دوس دارم تو این ماه حالم خوب باشه Shy
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
Khansariha (48)  سلام ، نسخه شما اینه :
 اگه توی این ماه شیطان و وسوسه در طول روز اومد سراغتون ، به خودتون بگین " اول باید راضی بشی برم غذا بخورم و روزمو بشکنم بعدش دست از پا خطا کنم ". با همین روش ان شالله میتونین در طول روز که روزه هستین وسوسه رو دفع کنین. بعد از افطار هم توکل به خدا ، خودتونو سرگرم کن ، سریال های ماه رمضان ، تلاوت قرآن ، گوش دادن به صوت قرآن که شیطان را فراری میدهد ، مطالعه ، پیاده روی و ... . ان شالله موفق باشین ، التماس دعا [تصویر:  49-2.gif]
 سپاس شده توسط
انیس پاشو همین الان تسبیحتو بردار 500 تا صلوات بفرست

من خودم وقتی ذهنم مشغول چیزی باشه راه میرم و تسبیحم تو دستمو صلوات میفرستم

نمیدونم شاید برا تو هم جواب بده

ولی صلوات رو مطمئنم تاثیر میذاره
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
اندکی صبر سحر نزدیک است.
 سپاس شده توسط
میگما این بحث اینقدر داغ شده ک ادم روش نمیشه بپره وسط و بگه حالش بده  Shy Shy Hanghead Hanghead 53258zu2qvp1d9v
حالتون خوب نیست؟
 سپاس شده توسط
راستش نچ
Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان