امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اگر نتونستم جون سالم به در ببرم امشب 
دیگه ترک نمی کنم و انقدر افراط می کنم تا بمیرم ...
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 25، 22:57)تـــواب نوشته است: اگر نتونستم جون سالم به در ببرم امشب 

منم همچنین
(1395 آبان 25، 22:57)تـــواب نوشته است: اگر نتونستم جون سالم به در ببرم امشب 

داداش برو پای تلوزیون بزن شبکه سه داره حرم امام حسین نشون میده یخورده بشین پاش و متوسل شو به امام حسین

ارسال شده از LG-D858HKs با استفاده از kanoon
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
چی چیو منم همچنین؟22
شماها دووم میارید به امید خدا
فقط تو جای خلوت نباشید خواهش میکنم
برید تو جمع
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
ای بابا چرا همه اینجوری شدن امشب  Shy
پاشید برید تو حیاط ,تو کوچه نمیدونم خلاصه برید تو یه فضای باز
یه خورده هوا بخورید تا حال وهواتون عوض بشه
حیفه به خدا
 سپاس شده توسط
دوستان به جای این کار به عواقب و بدی هاش فکر کنین. و خوبی و شادابی ترکش.
الانم یه دوش آب سرد بگیرین بعدش یکم با خودتون خلوت کنین یکم فکر کنین .بگیرین تا صبح بخوابین حالتون عالی میشه.
خدا همیشه هست
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
 سپاس شده توسط
سلام. ممنون از همه. من پااااااااکم 65
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
چند وقت پیش یه فکری به ذهنم رسید فکر نکنم جای دیگه همچین چیزی رو گفته باشن
بعد خودارضایی حس حالتونو یجا یادداشت کنید و یه جای دردسری بزارید وقتی موقعیت‌ اورژانسی شد اونو بخونید
با تشکر
 سپاس شده توسط
دق می کنم اخر...
قلبم که انقدر درد می گیره چرا وای نمی ایسته
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 26، 8:36)hitman4780 نوشته است:
سلام دوستان
چند وقت پیش یه فکری به ذهنم رسید فکر نکنم جای دیگه همچین چیزی رو گفته باشن
بعد خودارضایی حس حالتونو یجا یادداشت کنید و یه جای دردسری بزارید وقتی موقعیت‌ اورژانسی شد اونو بخونید
با تشکر
سلام
ایده ی خوبیه

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
لعنت بر من که یک لحظه تحمل ندارم
 سپاس شده توسط
سلام
در چه حالی؟
شکستی یا نه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
تواب تورو جوون خودت بلند شو ....

دست بردار از این روزای گندی که داری پشت سر میزاری....

بیشتر اوقات  که پستاتو میبینم  کلا اعصابم به هم میریزه  که چرا پشت سر هم داری میشکنی....

نمیدونم چند سالته یادمم نمونده ....اما اگه اونجا بودم یه سیلی درست و حسابی نثارت میکردم...

فکر نکنی یه وقتی حال من از تو بهتره ....نه والا ...بهتر نیستم ....منم روزای خیلی بدی داشتم...

حتی روزایی که صبح تا به شب تنها کارم زل زدن به صفحه مانیتور و نگاه کردن به فیلما بود....

اگه غلو نکرده باشم ، شاید روزی ده بار هم این کارو انجام دادم.....

یه روزایی آخر شبا که خودمو حسابی دربو داغون کرده بودم، از ناراحتی خوابم نمیبرد....

هم ناراحت بودم از خودم که چرا این کارو میکنم و هم از کارمم پشیمون نبودم و شاید همون لحظه توی رختخواب  از سر عصبانیت دوباره بلند میشدم و تا صبح چند باری خ.ا میکردم....

الانم چند وقتیه که خودمو یه ذره عادت دادم که ترک کنم مگر نه هنوز مغزم ترک نکرده.....

میدونم تو هم همه ش توی فکرت ، فکر میکنی که اراده نداری ، فکر میکنی هر بار ترک کنی بازم میشکنی

اگه بهت بگم که داری درست فکر میکنی ، باورت میشه؟؟؟؟؟!!!
به مرگ خودم تو اگه اینطوری فکر کنی حتما به سرت میاد و هر روز بی اراده تر میشی ...
اگه میخواییم از این منجلابی که هممون توشیم بیروون بیایم ، باید یه کاری کنیم برای خودمون....
باید بجنبید تا دیر نشده ...

باور کن الان خیلی هم زوده برای ترک...

تواب داداشم میدونم حوصله مزخرفاتو نداری اما....اگه یه درصد هم فکر میکنی راه درست تری توی زندگی ما آدما وجود داره، بی خیال پایین تنه شو...
(1395 آبان 26، 22:13)بابا لنگ درازم نوشته است: تواب تورو جوون خودت بلند شو ....

دست بردار از این روزای گندی که داری پشت سر میزاری....

بیشتر اوقات  که پستاتو میبینم  کلا اعصابم به هم میریزه  که چرا پشت سر هم داری میشکنی....

نمیدونم چند سالته یادمم نمونده ....اما اگه اونجا بودم یه سیلی درست و حسابی نثارت میکردم...

فکر نکنی یه وقتی حال من از تو بهتره ....نه والا ...بهتر نیستم ....منم روزای خیلی بدی داشتم...

حتی روزایی که صبح تا به شب تنها کارم زل زدن به صفحه مانیتور و نگاه کردن به فیلما بود....

اگه غلو نکرده باشم ، شاید روزی ده بار هم این کارو انجام دادم.....

یه روزایی آخر شبا که خودمو حسابی دربو داغون کرده بودم، از ناراحتی خوابم نمیبرد....

هم ناراحت بودم از خودم که چرا این کارو میکنم و هم از کارمم پشیمون نبودم و شاید همون لحظه توی رختخواب  از سر عصبانیت دوباره بلند میشدم و تا صبح چند باری خ.ا میکردم....

الانم چند وقتیه که خودمو یه ذره عادت دادم که ترک کنم مگر نه هنوز مغزم ترک نکرده.....

میدونم تو هم همه ش توی فکرت ، فکر میکنی که اراده نداری ، فکر میکنی هر بار ترک کنی بازم میشکنی

اگه بهت بگم که داری درست فکر میکنی ، باورت میشه؟؟؟؟؟!!!
به مرگ خودم تو اگه اینطوری فکر کنی حتما به سرت میاد و هر روز بی اراده تر میشی ...
اگه میخواییم از این منجلابی که هممون توشیم بیروون بیایم ، باید یه کاری کنیم برای خودمون....
باید بجنبید تا دیر نشده ...

باور کن الان خیلی هم زوده برای ترک...

تواب داداشم میدونم حوصله مزخرفاتو نداری اما....اگه یه درصد هم فکر میکنی راه درست تری توی زندگی ما آدما وجود داره، بی خیال پایین تنه شو...

وای داداش حرفات خیلی به من امید داد
میدونم اینا برای توابن ولی بخدا دقیقا همه شکل همیم موضوع خیلی جالب شد الان دیگه اگه قبل از این اعتقاد به تهاجم فرهنگی نداشتم الان دیگه با قاطعیت میگم ما محصول یک عملیات روانی و تهاجم فرهنگی هستیم که فقط قصدش خراب کردن جوانای ایرانی و خصوصا مسلمون و شیعه علی بوده هست بخدا هست من هسش میکنم تورو خدا من اینطوریم یا شما هم اینطورین؟! شما هم ایا حضور امام زمانو حس میکنین؟!
بچه ها مقاومت کنین باید ما پیروز بشیم شکست دیگه فایده نداره شل بازیو این حرفا فایده نداره شده سر سنگ بخوابم ولی دیگه نمیزارم کارم به خ ا لعنتی بکشه

چه روز ها که یک به یک غروب شد نیامدی
چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی
خلیل اتشین سخن.تبر به دوش بت شکن
خدای ما دوباره سنگ و چوب شد.....نیامدی
برای ما که خسته ایم نه ولی برای عده ای چه خووب شد نیامدی.

ارسال شده از LG-D858HKs با استفاده از kanoon
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام.تلاش کردم خودم ارووم کنم با هر انچه بلد بودم اما... Shy Hanghead
پلیییز هلپ می  65
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان