امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

نقل قول: آبی یه چیزی بگم؟ من از کلمه داداشی خیلی خوشم میاد وقتی یکی میگه قند تو دلم آب میشه [تصویر:  4chsmu1.gif]

302   Khansariha (8) 303

نقل قول: خب بیشترین چیزی که رو مخم رژه میره افکار منفیه و وسوسه..

53258zu2qvp1d9v بیا یکبار بهشون نه بگیم. بگی نگی خودم هم یکم وسوسه هستم الان...
اما داشتم با خودم می‌گفتم آبی یکدفعه بیا و بهش بگو نه. در عرض این یک سال گذشته با فاصله‌های زمانی مختلف بهش بله دادی...
یکدفعه بهش بگو نه ببین چی میشه...

نقل قول: میگه اگه الان بشکنی بازم روز از نو روزی از نو میوفتی تو جبهه باطل ، تا کی میخوای پیش بری...

مشابه چیزی که پیش‌تر گفتم
و کاملا صحیحه. پس می‌دونی که درستش نیست 53

نقل قول: فردا هم دینی امتحان دارم تعریفی نخوندم

استرس ممنوع تا اطلاع ثانوی
الان وضعیت به گونه‌ای هست که بتونی درس بخونی؟
اگر بله یک کاغذ بزار کنار دستت و موقع مرور کلی، هر وسوسه ای که اومد به ذهنت، روی اون کاغذ خیلی درشت بنویس نه 49-2 
تا ساعت ۱۲ ( یا اگر صلاح می‌دونی نیم ساعت بیشتر ) به خودت فرصت بده و بعدش هم استراحت کن
تا اینکه موضوعات تثبیت بشن...

نقل قول: اگه امشب نشکنیم بنظرت فردا روز بهتریه برامون؟

قطعا روزهای خوب توی راه هستن. فقط باید یکم صبر کنیم. ایمان داشته باش Khansariha (69)
بیا یکم منطقی فکر کنیم.
ممکنه شکست امشبمون روی امتحانات آینده هم تاثیر منفی بزاره. پس بهتره فقط یک روز دیگه تحمل کنیم...
همه‌اش یک روز 53258zu2qvp1d9v 
بعدش شکر به جا می‌آریم که پاک موندیم
53
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 17، 21:43)رضا خان نوشته است:
(1399 خرداد 17، 21:39)آبـی نوشته است: رضا داداشی همه چی روبراهه؟
الان بیشترین چیزی که روی ذهنت رژه میره چیه؟
میتونی در موردش توضیح بدی؟
نظرت هست یک امشب رو بیخیالش بشی؟
میتونیم با هم دیگه عهد ببندیم که تا فردا.
فقط تا فردا پاک بمونیم
و بعدش ببینیم اوضاع به چه شکل تغییر پیدا میکنه
53

آبی یه چیزی بگم؟ من از کلمه داداشی خیلی خوشم میاد وقتی یکی میگه قند تو دلم آب میشه 4chsmu1

خب بیشترین چیزی که رو مخم رژه میره افکار منفیه و وسوسه..
میگه اگه الان بشکنی بازم روز از نو روزی از نو میوفتی تو جبهه باطل ، تا کی میخوای پیش بری...

فردا هم دینی امتحان دارم تعریفی نخوندم
اگه امشب نشکنیم بنظرت فردا روز بهتریه برامون؟

امتحان خیلی خیلی آسونه ...

برو تو تلگرام یه کانالی هست 

@dabirane_dinozendegi

این آیدیشه . برو نمونه سوال فقط دانلود کن و حل کن . باور کن ۱۹ به بالا میشی

الکی خودت رو هم گول نزن از ۱۵۰ روز پاکی خودت ننداز پایین (درست گفتم ۱۵۰ ؟ یا ۱۸۰ بود ؟)

منم ظهر رسیدم خونه . به جای اینکه شکرگزاری کنم با اینکه کم خونده بودم و شکست های متوالی داشتم امتحانو خوب داده بودم ، ناشکری کردم و چشم گذاشتم رو هم دیدم باز شکستم ...

دوست داری مثل من پشیمون بشی ؟ 
اگه دوست داری که ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
باشه بچه ها سعیمو میکنم بهش بگم نه و به وسوسه ها اهمیت ندم
آبی ، اهورا
آهنگ امام رضا ۱ و امام رضا ۲ از حامد زمانی خیلی قشنگه پیشنهاد میکنم دان کنید و به آقا فکر کنید ایشالله واستون دعا میکنه و مشکلا و مشغله های شما هم کم کم حل میشه : )
 سپاس شده توسط
اهورا من و آبی میخوایم عهد ببندیم تا فردا پاک باشیم تو هم هستی؟
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 17، 22:00)رضا خان نوشته است: باشه بچه ها سعیمو میکنم بهش بگم نه و به وسوسه ها اهمیت ندم
آبی ، اهورا
آهنگ امام رضا ۱ و امام رضا ۲ از حامد زمانی خیلی قشنگه پیشنهاد میکنم دان کنید و به آقا فکر کنید ایشالله واستون دعا میکنه و مشکلا و مشغله های شما هم کم کم حل میشه : )

53258zu2qvp1d9v 302  درود بر تو ای مرد بزرگ 49-2 
همگی بهت افتخار میکنیم Khansariha (8)
لطفا ما رو از حال خودت بی‌خبر نزار. باشه داداش جان؟

ممنونم از پیشنهاد آهنگ 302 

از صمیم دل آرزو می‌کنم همه چیز به خیر و خوبی پیش بره 53
 سپاس شده توسط
سلام

ماشاءالله به رضا خان داداشی.  4chsmu1
خوبی داداشی؟  4chsmu1
خدا رو شکر که بهتری داداشی.  4chsmu1
لطفا مراقب خودت باش داداشی.  4chsmu1

خوشحال شدم از مقاومتت علیرضا.   Khansariha (69)

الهی که همه بچه‌های کانون پاک بمونن.  53258zu2qvp1d9v

پ.ن: تشکر از دوستانی که همیشه و همواره به اورژانسی‌ها کمک می‌کنن.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
خدایا شاهد باش به خاطر داداشیایی که امشب بهم گفته شد نشکستم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 17، 22:07)آرمین نوشته است: سلام

ماشاءالله به رضا خان داداشی.  4chsmu1
خوبی داداشی؟  4chsmu1
خدا رو شکر که بهتری داداشی.  4chsmu1
لطفا مراقب خودت باش داداشی.  4chsmu1

خوشحال شدم از مقاومتت علیرضا.   Khansariha (69)

الهی که همه بچه‌های کانون پاک بمونن.  53258zu2qvp1d9v

پ.ن: تشکر از دوستانی که همیشه و همواره به اورژانسی‌ها کمک می‌کنن.  303

سلام آقا آرمین
بد نیستم ، حالا نقطه ضعفمو فهمیدین 4chsmu1 

ایشالله شما هم خوب باشین...
سعی میکنم ، شما هم مراقب خودت باش.
منم خوشحال شدم از کمک شما و آقا آبی

الهی آمین
فقط حواست به این اهورا باشه همش پروفایلای دپرس میزاره انگار منه که اینقد افسرده شده  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
دیگه حال حرف زدن و نوشتن رو هم ندارم  Khab

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 20، 23:05)Alfredo نوشته است: دیگه حال حرف زدن و نوشتن رو هم ندارم  Khab

می دونی آماره ازدواج در چه حیوونی بیشتر است ؟ 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
Hanghead خواستم از اینا که تو بلد بودی و بگماااااا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 20، 23:19)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 خرداد 20، 23:05)Alfredo نوشته است: دیگه حال حرف زدن و نوشتن رو هم ندارم  Khab

می دونی آماره ازدواج در چه حیوونی بیشتر است ؟ 65

22

سپاس شده توسط
Hanghead جوابش میشه حلزون چون هم ماشین داره هم خونه
از اینترنت پیدا کردم Hanghead

خب شما بگید من از اینا بلد نیستم  Hanghead

سپاس شده توسط
65 از یه نفر می پرسن بفنش چه رنگیه؟؟؟

جواب میده:قرمز دیدی؟آبیش

اینو خودم باهاش خندیدم
بخندین ضایع نشم 4chsmu1

سپاس شده توسط
جناب اهورا 49-2
پاشو یه گشتی بزن تو خونه
یه لیوان آب بخور
یه چی خنک از یخچال بردار بخور
دیگه 
می خوای یه آهنگ گوش کن

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان