امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

کمک
من داشتم فیلمی نگاه میکردم که باید قاعدتا سانسور می بود
ولی خوب سانسور نشده بود Khansariha (60)
باید میومدم اینجا
نمیدونم چرا دیگه از کانون خوشم نمیاد
انگار دست و پام و می بنده 809197ps94ijjhwg
خراب شد هر چی تلاش کردم
دیگه خیلی ضعیف شدم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خانم پاک هستید؟؟؟
 سپاس شده توسط
ساناز خوبی ؟؟
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
آب یخ زدم به صورتم را کلی راه فتم و یه جورایی ورزش کردم
بعدم نوحه دارم گوش میدم و با گوشیم از همون طرح گرافیکی ها که میگذارم کانون درست میکنم
چه اشتباهی کردم
چه فیلم مزخرفی بود
Hanghead
کاش زودتر ولش کرده بودم
فیلترشکن را پاک کردم
فیلم را هم پاک کردم
53258zu2qvp1d9v
دیگه نمیدونم چه کنم
فعلا آرومم 
سعی میکنم چشمم و گوشم را به یه چیزی بدم تا بیکار نباشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ایول به شما... همینجوری عالی ادامه بدین پوزه شیطون خیلی شیک به خاک مالیده میشه... یادتون نره اون لعنتی خیلی اذیتتون کرده و نمیخواد روز خوش ببینید ، پس سر لجشم که شده امشبو پاک بمونید Khansariha (46)
(1399 شهريور 17، 1:31)*دختر پاک* نوشته است: آب یخ زدم به صورتم را کلی راه فتم و یه جورایی ورزش کردم
بعدم نوحه دارم گوش میدم و با گوشیم از همون طرح گرافیکی ها که میگذارم کانون درست میکنم
چه اشتباهی کردم
چه فیلم مزخرفی بود
Hanghead
کاش زودتر ولش کرده بودم
فیلترشکن را پاک کردم
فیلم را هم پاک کردم
53258zu2qvp1d9v
دیگه نمیدونم چه کنم
فعلا آرومم 
سعی میکنم چشمم و گوشم را به یه چیزی بدم تا بیکار نباشه

ببخشید دیر متوجه شدم  53
دیگه ماشاءالله خودت استادی میدونی چجوری شیطونو ادب کنی Khansariha (58)
کار خوبی کردی پاک کردی
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
یک دنیا ممنونم
واقعا ممنون
امشب قرار نیست شیطان ببره Khansariha (69)

یک دنیا ازتون ممنونم
302 302

سپاس شده توسط
117 117 117 117

سپاس شده توسط
سلام

خانم دختر پاک حال‌تون خوبه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
داشتم کتاب میخوندم..احساس کردم برم یه سری به سایت پ.و.ر.ن بزنم..خیلی تمایلی نداشتم..یعنی نیاز جنسی نداشتم..همین جوری از سر بی کاری..رفتم داخلش ..ویدیویی رو باز نکردم ولی صفحه رو یه دوری زدم..اومدم بیرون و مسیر رو کج کردم به سمت اورژانس..دلیلش؟..با همسرم یه بحث کوچولویی کردیم..احساس می کنم همسرم به شدت داره حساس میشه و سر کوچیک ترین مسائل شلوغ می کنه و گریه می کنه..شاید یه جورایی داره به سمت افسردگی میره چون آستانه ی  تحملش اومده پایین.. همه ی اینا دلیل نمیشه برم سایت پ.و.ر.ن .. واقعا دلیل نمیشه..برگردیم به پاکی
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 15:58)soshians نوشته است: داشتم کتاب میخوندم..احساس کردم برم یه سری به سایت پ.و.ر.ن بزنم..خیلی تمایلی نداشتم..یعنی نیاز جنسی نداشتم..همین جوری از سر بی کاری..رفتم داخلش ..ویدیویی رو باز نکردم ولی صفحه رو یه دوری زدم..اومدم بیرون و مسیر رو کج کردم به سمت اورژانس..دلیلش؟..با همسرم یه بحث کوچولویی کردیم..احساس می کنم همسرم به شدت داره حساس میشه و سر کوچیک ترین مسائل شلوغ می کنه و گریه می کنه..شاید یه جورایی داره به سمت افسردگی میره چون آستانه ی  تحملش اومده پایین.. همه ی اینا دلیل نمیشه برم سایت پ.و.ر.ن .. واقعا دلیل نمیشه..برگردیم به پاکی

خدا رو شکر داداش انتخاب درست رو انجام دادی.

نه بی‌کاری نه جر و بحث نه احساس‌های بد نباید ما رو به مسیرهای بد بکشونه.
حال خودمون رو که نمی‌خوایم خراب‌‌تر از این کنیم.

ماشالله داداش.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 15:57)آرمین نوشته است: سلام

نه راستش 
اول که بیدار شدم خیلی خوشحال بودم که دیشب نشکستم
ولی الان خیلی تحت فشارم 
Hanghead
اصلا خوشحالی نداره
دیگه خسته شدم از امید های الکی که به خودم میدم

نمیدونم شاید پاکی درست ترین کار باشه
Hanghead

سپاس شده توسط
ولی منی ک تنهام و هفته ی پیش رو خیلی پرفشار خواهد بود و روزهایی ک دارم سپری میکنم هم گندن خیلی تمایل دارم ک برم سایت و بعدش بی حسی مطلق من و بگیره و برم بشینم ی گوشه و فقط فکر کنم.
ده دقیق قبل شماها تو اورژانس پست زدم و بعدش پاک کردم چون اولش میخواستم نشکنم اما الان از سر استیصال موندم کانون.
من میخوام بشکنم،مرحله ی شکست ذهنی داره برام کامل میشه و حتی فیلترمم روشن خاموش میکنم .
تنها چیزی ک من و نگه داشته اینه ک اگر بشکنم دیگه نمیتونم شروع کنم : )
تعداد اورژانسی ها رسید ب ۳: )
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 16:04)*دختر پاک* نوشته است:

نه راستش 
ولی الان خیلی تحت فشارم 
Hanghead
اصلا خوشحالی نداره

Hanghead

این‌ها امید الکی نیست.
واقعیته. اینکه شما دیشب رو به گناه نگذروندید واقعا جای خوشحالی داره.
الان مغز شما این رو نمی‌تونه متوجه بشه. اما یکم بهش استراحت بدید و از این حال و هوا بیرون بیاید حتما متوجه میشید که چقدر جای شکر داره.  49-2 

امروز از صبح چه کارهایی انجام دادید که براتون دوست‌داشتنی و لذت‌بخش بوده؟
اگر انجام ندادید همین الان پاشید و برید انجام‌شون بدید.
آدم سر خودش رو با چیزی که دوست داره گرم کنه اوضاع درست میشه.

گفتید دارید مدتیه فیلم‌های خوب می‌بینید.
این کار رو انجام بدید.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 19، 16:07)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 19، 16:04)*دختر پاک* نوشته است:

نه راستش 
ولی الان خیلی تحت فشارم 
Hanghead
اصلا خوشحالی نداره

Hanghead

این‌ها امید الکی نیست.
واقعیته. اینکه شما دیشب رو به گناه نگذروندید واقعا جای خوشحالی داره.
الان مغز شما این رو نمی‌تونه متوجه بشه. اما یکم بهش استراحت بدید و از این حال و هوا بیرون بیاید حتما متوجه میشید که چقدر جای شکر داره.  49-2 

امروز از صبح چه کارهایی انجام دادید که براتون دوست‌داشتنی و لذت‌بخش بوده؟
اگر انجام ندادید همین الان پاشید و برید انجام‌شون بدید.
آدم سر خودش رو با چیزی که دوست داره گرم کنه اوضاع درست میشه.

گفتید دارید مدتیه فیلم‌های خوب می‌بینید.
این کار رو انجام بدید.  128fs318181

بی نهایت ممنونم
راستش من خیلی وقت نیست بیدار شدم
هیچ کاری نکردم جز تو اینترنت گشتن که نتیجه اش میشه شکست
دیشب به سرم زد سر بک کاور کهنه گوشیم یه بلایی بیارم 
شاید بشه بازم ازش استفاده کرد میرم سراغ اون

از نت دور باشم بهتره
نمی خوام بشینم عین بدبختا بعدش غصه اش را بخورم

بی نهایت ممنون 302

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان