امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

Badbakht
آقای هادی نکنید از این کارا
شما اسطوره هستین برای ما
فقط پاکی 49-2
من مطمئنم شما انقدر هدف دارین تو زندگی که شکست فقط میشه یه مانع بزرگ برای رسیدن به هدف هاتون
شما از پسش بر میاین Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 22، 23:36)هادی نوشته است: خدایا پناه برتو 
که تو بالاتر از همه ی تصور ها هستی و قادر مطلق بر هر چه که اراده کنی
پس برایم آرامشی از جنس پاکی عطا کن و اراده ام را برپایه اراده ات استوار کن که تو مهربان ترین مهربان ها هستی

(1397 مرداد 25، 15:42)هادی نوشته است:
...close focus

[تصویر:  3t29_20180813_224646.jpg]
هادی چقدر طرفدار داری تو نیم ساعت کل کانون اومدن برات پست گذاشتن 4chsmu1 
دلمان خواست 4chsmu1
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام دوستان واقعا از همتون ممنونم خیلی خیلی ممنونم Khansariha (8)
امیدوارم بی ادبی منو ببخشید که دیشب بی خبر رفتم 
چون تو حالت خوبی نبودم هوشیاری نداشتم و روشن بودن نت بیشتر در معرض خطر قرار میداد به راهکارهاتون عمل کردم فقط سعی کردم بخوابم
به خاطر این مدت فاصله دیشب بهم حمله شد تاریکی در بسته اینترنت با فیلترشکن بی خوابی و عدم هوشیاری کافی بود تا به سمت چیزی ناخواسته برم
باید سر ساعت 12 میخوابیدم اما نخوابیدم و بی خوابی وسوسه زد به سرم و از آنطرف باید صبح زود بیدار میشدم و اگه نمیخوابیدم خواب میموندم استرس این حالت تشدید میکرد فقط اومدم اورژانس پیام بدم که بخاطر این پیام هم که شده باید خودمو جمع و جور کنم که شما دوستان سورپرایزم کردین واقعا نمیدونم چی بگم Khansariha (8)

ممنونم داداش رامین  53
دقیقا خودم رو بهش سپردم و با گیوتین وسوسه دیشب رو سر بریدم 
و امروز رو با فکرکردن به اهداف روزانه شروع کردم Khansariha (69)

ممنونم برادر علی رضا 53
بله واقعا شیرینی مقاومت خیلی می ارزه به لذت آنی خ.ا 
امروز صبح وسوسه همچنان شدید بود و هست  و این از غلیان وجودی هست سعی میکنم کنترلش کنم

ممنونم آتریسا بانو 53
بله الان خوبم و هشیار
نه من میخوام پاک بمونم و شکست معنایی نداره 
لغزش تا مدت ها عقب میندازه 
ولی چقدر وسوسه هست

ممنونم داداش صادقین  53
به لطف دعای شما عزیزان از پسش برمیام 

ممنونم رضوانه خانوم 53
به توصیتون عمل کردم 
دیشب سعی کردم بخوابم تو لحظات ناهشیاری ورزش وسوسه ام رو تشدید میکنه
ولی صبح اولین کاری که کردم ورزش بود خیلیم خوب شد
ولی خب من کلا نمیتونم بدوم میتونما ولی خب سیستم عضلانی بدنیم برای این ورزش ساخته نشده بیشتر دوچرخه میرونم  17

ممنونم خانوم دختر پاک 53
نه مطمئن باشین تلاشم را خواهم کرد
شما لطف دارین بهم شرمندم نکنین ehteram
چقدر هدف داریم تو زندگی و چقدر به بطالت میگذرونیم زندگی رو 
ممنونم که این نکته رو یادآوری کردین

وای آبی جان این عکسو اصلا یادم نبود ممنونم ازت Khansariha (18)
چه کهکشانیه برا خودش 53258zu2qvp1d9v
قدرت خدارو ببین که چی خلق کرده 1

رامین داداش
دوستان خیلی لطف دارن بهم 
بهترین دوستان من کانونی ها هستن
دوستانی از جنس طلا 
دوستانی از جنس پاکی
از جنس خوبی ها مهربانی ها و بی ریاترین ها و با صفا ترین ها
خیلی دوستتون دارم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نمیدونم برای کسی چنین حالی پیش اومده یا نه ،اما واقعا تو این روز همه چ فراموشم شده و با یادآوری هم نمیتونم کاری کنم .
ترک برام مهم نیست،نمیدونم اصلا چطوری رسیدم ب این روز.
فکر نمیکنم برسم ب ۶۰.
 سپاس شده توسط
من همه دلایلی که به خاطرش میخوام ترک کنم رو توی دفترچه نوشتم وقتی این حالتی که شما میگید بهم دست میده اون ها رو میخونم تا انگیزه بگیرم
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 24، 17:19)AtrisA نوشته است: نمیدونم برای کسی چنین حالی پیش اومده یا نه ،اما واقعا تو این روز همه چ فراموشم شده و با یادآوری هم نمیتونم کاری کنم .
فکر نمیکنم برسم ب ۶۰.

الان خوبید؟ 

خب سخته چراغ انگیز رو برای هر کاری روشن نگه داریم مثل روزای اول.ولی همیشه همین تداومه که باعث پیشرفت میشه.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 24، 17:19)AtrisA نوشته است: نمیدونم برای کسی چنین حالی پیش اومده یا نه ،اما واقعا تو این روز همه چ فراموشم شده و با یادآوری هم نمیتونم کاری کنم .
فکر نمیکنم برسم ب ۶۰.

روزهای پایین رو همه داریم..فقط باید یه کاری کنیم اون روزِ پایین بگذره و بره..بهترین راه خوندن پست هاییه که تو روزای خوب اینجا نوشتیم...بریم اون پستا رو ببینیم..ببینیم چقدر انگیزه داشتیم تا اینجا رسیدیم..چه سختی ها کشیدیم که به اینجا رسیدیم..اصلا شصت و پنجاه و نه و پنجاه و هشت رو فراموش کن..به این فکر کن امروز آدمِ پاکی باشی..به این فکر کن اگه امروز رو بشکنی روزهای سختی پیش روته..به این فکر کن چند ثانیه لذت ارزش روزها اعصاب خوردی رو نداره..اعصاب خوردی که کل انرژیت رو میگیره..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم ،گند پشت گند .کنترل مغزو نگاه علنا نابود شده .
این ۶روزو بتونم دووم بیارم همه چ خوب میشه ولی ب شدت اینروزها بیکارم،ب شدت فشار هست و من همش در حال فرارم و خسته شدم و هرروز ب خودم وعده میدم و خودم و گول میزنم و فرار میکنم.
از بیکاری همش فیلم و کتاب نگاه کردم و دیگه خسته شدم .
نمیدونم اصلا چرا میام اورژانس،ب خدا ی نقطه با شکست فاصله دارم کلا .
مرسی دوستان .
من باز از گوشی و نت باید دور شم.
 سپاس شده توسط
آتریسا خانم ، شما اسم کتاب خوندنو میزارید بیکاری؟
خیلیم کار خوبی انجام دادین...
فیلم دیدن و سرگرم کردن خودتون خیلی بهتر از اینه که به گناه بیوفتین...
اینم که میاین اورژانس نشون از مقاومت شما در برابر گناهه که این کار خیلی خیلی عالیه...
خیلی از آدما هستن که نفس بر اونا امیر شده و مقاومت نکردن اما شما اونجوری نیستین ، این فوق العاده عالیه خداروشکر.
 سپاس شده توسط
نقل قول: نمیدونم اصلا چرا میام اورژانس،ب خدا ی نقطه با شکست فاصله دارم کلا .

این فرق آدم پاک با منه ..
خانم آتریسا هر وقت اومدین بگین بلکه منم یاد بگیرم که چجوری به این دغدغه و مسئولیت پذیری رسیدین که اگر به خودمون باشه فاصله ای با گناه نداریم .. خداست که پاکمون میکنه
چه قشنگه که دقیقه های پاکیمون معنیشون این بوده: خدا پاکت کرده .. نگاهت کرده .. دوستت داشته و داره .. 

بچه ها خدا وکیلی حواستون هست خدا چقدر و با چه عمقی دوستتون داره
اوضاع خیلی خوب نیست
فقط خواستم بیام اینجا تا به خودم یادآوری کنم پاکی از همه چی بهتره
فقط کافیه آروم باشم و درست تصمیم بگبرم
همین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: فقط کافیه آروم باشم و درست تصمیم بگبرم
عالیه .. خدا خیرتون بده ..

این پست ارزشمندتون میگه که مشتاقانه دنبال خدا میگردید ..
اجازه بدید آدرسش رو اینجا برای همه مون بذارم:

وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ ۖ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْيَسْتَجِيبُوا لِي وَلْيُؤْمِنُوا بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ

و هنگامی که بندگان من، از تو در باره من سؤال کنند،
پس من نزدیکم! دعای دعا کننده را، به هنگامی که مرا می‌خواند، پاسخ می‌گویم! پس باید دعوت مرا بپذیرند، و به من ایمان بیاورند، تا راه یابند
 سپاس شده توسط
پاکی از همه چیز بهتره و فقط باید درست تصمیم بگیرید

و همین طور یه یادآوری از محافظان قدیمی داشته باشید 302
 سپاس شده توسط
خانوم دختر پاک

معتقد باشید که امکان پذیر است

شما باید خودتان را باور کنید 

باید باور کنید 

که هر آنچه را که ذهن بتواند درک کند، می تواند به دست بیاورد...
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان